Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проводка для зарядки электроавто

sirey

Рекомендовані повідомлення

Только что, shneider_vova сказал:

це буде спеціальна труба для прокладки кабелей, антистатична та така, що не підтримує горіння? 

ось така?!

allelectro.com.ua/truba-zhestkaya-50-mm/truba-pvx-dlya-elektroprovodki-kopos-o-50-mm-8050_fa-chernaya-1250n/

 

чи це буде труба для води?

 интернет с телевизором в обычных трубах проложен.

поэтому и спрашиваю, как лучше.

в металической трубе или квадрате это безопаснее будет провести?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sirey сказал:

 интернет с телевизором в обычных трубах проложен.

поэтому и спрашиваю, как лучше.

в металической трубе или квадрате это безопаснее будет провести?

ви хочете когось вбити?

різницю між 7.5 квт по 220 та ftp розумієте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sirey сказав:

 интернет с телевизором в обычных трубах проложен.

поэтому и спрашиваю, как лучше.

в металической трубе или квадрате это безопаснее будет провести?

Інтернет не 6мм2 кабел как бы, а наверное 0.75мм2 или около того

Автомат защищает провод, ограничивая ток. Если будет потребление больше, чтобы провод не перегрелся автомат отрубит его. Потому автоматы берут под провод.

Кроме того, учтите подвод, если и квартира и авто - общий ввод должен выдержать нагрузку обоих потреблений. И автомат соответственно. + Учесть вводную мощность. Если подвод 5квт то хоть 10мм2 поставьте и 50а АВ - скорее вырубит вводной автомат или может счётчик, если они до такого уже умные

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по поводу ВВГ или не - стационарная проводка ВВГ.

Сип на воздушки

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, shneider_vova сказал:

ви хочете когось вбити?

різницю між 7.5 квт по 220 та ftp розумієте?

разницу понимаю, убивать никого не хочу

можно подробнее объяснить что вы имеете ввиду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЯД сказал:

В тырнетах кстати куча таблиц сечения/Макс нагрузка/автомат 

да, и первая половина таблиц противоречит второй половине, местами(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sirey сказал:

разницу понимаю, убивать никого не хочу

можно подробнее объяснить что вы имеете ввиду?

коли прокладаєте комунікації в суспільному приміщенні, ви зобов'язані не зменшувати безпеку. прості пластикові труби підтримують горіння, та будуть сприяти поширенню огня ( у випадку огня), що приведе до швидкого задимлення сходів та неможливості евакуцації мешканців.

у випадку сталевої труби (ціни ж подивилися) - її треба правильним чином з'єднувати та заземляти. я впевнений, що жековський електрик це не зможе зробити. якщо ж вона буде не заземлена, то в випадку появи потенціалу на трубі - хтось її металевим зонтом зачепить, і поїде в морг, а ви за грати

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, shneider_vova сказал:

коли прокладаєте комунікації в суспільному приміщенні, ви зобов'язані не зменшувати безпеку. прості пластикові труби підтримують горіння, та будуть сприяти поширенню огня ( у випадку огня), що приведе до швидкого задимлення сходів та неможливості евакуцації мешканців.

у випадку сталевої труби (ціни ж подивилися) - її треба правильним чином з'єднувати та заземляти. я впевнений, що жековський електрик це не зможе зробити. якщо ж вона буде не заземлена, то в випадку появи потенціалу на трубі - хтось її металевим зонтом зачепить, і поїде в морг, а ви за грати

напугали(

записал, металл нужно заземлять. я так понимаю, отверстие, в отверстие болт, н болт провод, провод на землю?

 

оцинкованный профиль П-образный подойдёт для такой прокладки? 

Змінено користувачем sirey
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sirey сказал:

напугали(

записал, металл нужно заземлять. я так понимаю, отверстие, в отверстие болт, н болт провод, провод на землю?

 

оцинкованный профиль П-образный подойдёт для такой прокладки? 

не треба за мною записувати, я з вами до слідчого потім не поїду. вам вище дали вірну пораду - знайдіть норм. електрика. Він подивиться по місцю та дасть всі рекомендації.

 

Ні, оцинкований профіль не можна. треба спеціальну трубу (якщо вже хочете трубу):

 

allelectro.com.ua/truba-metallicheskaya-37-mm/truba-ocinkovannaya-37-mm/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shneider_vova сказал:

коли прокладаєте комунікації в суспільному приміщенні, ви зобов'язані не зменшувати безпеку. прості пластикові труби підтримують горіння, та будуть сприяти поширенню огня ( у випадку огня), що приведе до швидкого задимлення сходів та неможливості евакуцації мешканців.

у випадку сталевої труби (ціни ж подивилися) - її треба правильним чином з'єднувати та заземляти. я впевнений, що жековський електрик це не зможе зробити. якщо ж вона буде не заземлена, то в випадку появи потенціалу на трубі - хтось її металевим зонтом зачепить, і поїде в морг, а ви за грати

а гофротруба не подходит ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorrius сказал:

а гофротруба не подходит ?

ну я би прокладав просто кабель, але ж я не бачу ситуацію. якщо там йдуть інші кабеля, то ж треба по ПУЕ понижувати допустимий ток в кабелі, тож може зрости переріз, та й інше...

треба ж ще порахувати втрати в кабелях. оскільки тільки в 3*6 40 метрів та 7.5 квт будуть втрати 4%. а ще до авто треба дійти... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 22:05, sirey сказал:

Всем доброго времени суток

Дано: хрущевка. 

Требуется: переложить провода от ввода в дом (общий счётчик на дом) до счётчика квартиры и от счётчика квартиры во двор на столб освещения и далее до коробки с зарядкой. Мощность зарядки предполагается МАКС 32А 220В (240). Расстояние от ввода в дом до квартиры: ~23 метра по подвалу, ~15 метров вверх - с подвала на 5й этаж. От стены дома до столба около 23 метров.

Соображения следующие:

- от ввода до квартиры 3х6... а вот тут не знаю: ВВГ... ВВГНГ... ШПВВ... ПВС... подскажите пожалуйста

- от квартирного счётчика на улицу - СИП-4. Или не имеет смысла землю вести от счётчика и взять сип-5 2х16 и организовать землю, собственно, на земле?

Покритикуйте идею и подскажите правильный материал.

Также электрик загадал автомат на 64А после счётчика на вводе в дом - это верно?

Да, может кто подскажет что ещё поставить в щиток в котором сама зарядная станция будет втыкаться, а то сказал, одной розетки тебе хватит... как-то опрометчиво, как по мне

Заранее благодарю за подсказки

Всё это полный бред! Найдите нормального электрика, который вам всё это сделает, но никак не жековского.

Вот недавно подключали зарядку, кабеля чуть больше 20 м + заземление и щит. Заказчику обошлось в 27к грн.

20230803_114135.jpg

20230803_150353.jpg

20230807_172739.jpg

20230807_172749.jpg

20230807_174149.jpg

Screenshot_20230810_120045_Chrome.jpg

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 22:05, sirey сказал:

Расстояние от ввода в дом до квартиры: ~23 метра по подвалу, ~15 метров вверх - с подвала на 5й этаж. От стены дома до столба около 23 метров

Читаю пости вище та не розумію, які такі "електрики" дають поради. По-перше, не зазначене, чи у ТС є договір з електропостачальником, і хто він. Якщо це якесь ...енерго, то там така самодіяльність не пройде. В такому договорі (або в умовах надання послуги приєднання) зазвичай прописана потужність підключення, і тільки після узгодження її збільшення можливі будь-які наступні кроки. В хрущовках вона зазвичай в середньому десь 5кВт, не більше. Навіть, якщо кабель всередині будинку замінений, не факт, що зовнішній дозволяє збільшити загальну потужність, адже зазвичай там не прокладають з великим запасом навіть при реконструкції мереж. Тож, перше, ніж щось робити, доцільно ретельно вивчити цей момент та переукласти договір. Після цього ЖЕУ, якщо там не самогубці працюють, повинен отримати від замовника та узгодити робочий проект на прокладання силового кабелю, адже ТС має пройти по спільним коридорам, стоякам, закладним, підвалу, і місце та спосіб прокладання повинні А) відповідати ПУЕ (це відповідальність проектанта), Б) бути узгодженими експлуатуючою організацією, В) прийняті комісією тому, що є мережа, яка побудована та має бути опосвідчена на предмет відповідності проекту. Це як мінімум. Інакше справа може дійсно закінчитись небом в клітинку.

Друге. 23+15=48. Арифметика початкової школи. А ну, електрики, скажіть, який струм в кабелі 6 кв.мм. дозволить вкластись в нормативні втрати до 5% від вводу будинку до лічильника? Чи ЖЕУ замість ТС буде доплачувати за понаднормові втрати на обігрів підвалу? Це я до того, що є певні норми проектування, якими нехтувати не можна.

Третє. Є ще багато чого, бо такого штибу забаганки то не просто переноску кинути у двір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а шо вас так волнует?
здесь важна мощность на квартиру, ТС написал же достаточно прозрачно, что вести будут с ЕГО счетчика

Цитата

Требуется:… и от счётчика квартиры во двор на столб освещения и далее до коробки с зарядкой. 

Хотя это же не собственный дом и согласование потребуется в любом случае.

Иначе это до первого проверяющего с Киевэнерго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 22:05, sirey сказал:

Требуется: переложить провода от ввода в дом (общий счётчик на дом) до счётчика квартиры и от счётчика квартиры во двор на столб освещения и далее до коробки с зарядкой. Мощность зарядки предполагается МАКС 32А 220В (240). Расстояние от ввода в дом до квартиры: ~23 метра по подвалу, ~15 метров вверх - с подвала на 5й этаж. От стены дома до столба около 23 метров.

Ось що написано спочатку.

Цікаво, як Ви читаєте книжки, теж тільки те, що на останній сторінці? ТС ясно написав, що він збирається перекладати ВСЮ проводку від домового вводу до квартири, а потім від квартири назовні на чийсь стовп, а далі до якоїсь коробки. 

Такі роботи технічно можливі за певних умов, але потребують належного оформлення. Насамперед це звернення за технічними умовами до балансоутримувача (ТУ). Потім розробка та погодження проекту з усіма сторонами, насамперед з електропостачальником, потім з власником стовпа (якщо це різні особи), а потім з балансоутримувачем. Потім вже можливо щось купляти та замовляти фізичні роботи. Будь-які інші способи незаконні, і можуть призвести відповідальну за експлуатацію будинку особу навіть до кримінальної відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Vladdi сказал:

Цікаво, як Ви читаєте книжки, теж тільки те, що на останній сторінці?

Якщо це до мене то я писав на це зауваження:

В 15.08.2023 в 12:36,  Shturman1 сказал: 

sirey, скажіть, а ви свої майбутні переробки тільки з жеком узгоджуєте? Виходить ви збільшуєте потужність виділену на вашу квартиру, що повинно бути узгоджено з електропередавальною організацією (обленерго, чи що там у вас). На такі речі розробляються проекти і погоджуються в обленерго. А якщо там кабель від підстанції до вашого будинку вже повністю нагружений, а ви ще його догружаєте своєю зарядкою? Якось все у вас так легко виходить. Захотів протягнув собі кабель, від щитової будинку і поставив собі що захотів

але зараз на форумі проблема з цитуванням, вона зникла, а я не помітив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...