Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кварцвініл і тепла водяна підлога

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Поділіться відгуками, хто обрав кварцвініл. Як він себе почуває на теплій водяній підлозі, який вид обрали (spc, lvt чи ін), монтаж на клей чи замки, які недоліки, чому обрали саме кварцвініл.

Хочем на другому поверсі постелити, так як запасу висоти стяжки мало, віе встого 4 мм, по теплопровідності він кращий за ламінат, і не боїться ударів, вологи (у нас там 2 дитячі 😅) то обдумуємо такий варіант.

Змінено користувачем Domikv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми постелили spc-ламінат на водяну теплу підлогу, впринципі задоволені. Але вона не така і вандалостійка, гострими предметами драпається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Domikv сказал:

Поділіться відгуками, хто обрав кварцвініл. Як він себе почуває на теплій водяній підлозі, який вид обрали (spc, lvt чи ін), монтаж на клей чи замки, які недоліки, чому обрали саме кварцвініл.

Хочем на другому поверсі постелити, так як запасу висоти стяжки мало, віе встого 4 мм, по теплопровідності він кращий за ламінат, і не боїться ударів, вологи (у нас там 2 дитячі 😅) то обдумуємо такий варіант.

На ТП веде себе чудово.

Тільки клеяти.навіть замковий.

Боїться поперечних подряпин, особливо з кварцевим брудом. 

По теплопровідності краще ламіната.

Вологи та ударів не боїться.

Діти різні. Але якщо граються на підлозі вб'ють швидко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ngstil сказал:

На ТП веде себе чудово.

Тільки клеяти.навіть замковий.

Боїться поперечних подряпин, особливо з кварцевим брудом. 

По теплопровідності краще ламіната.

Вологи та ударів не боїться.

Діти різні. Але якщо граються на підлозі вб'ють швидко.

А яку саме обрали?

А кажуть важко подряпати, мабуть як завжди, реклама ( Але все ж таки більш витривала ніж ламінат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, koin сказал:

Навіщо клеїти SPC ламінат?🍿🍿🍿

Може щоб не розходилися шви, багато таких відео в ютубі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Domikv сказал:

А яку саме обрали?

А кажуть важко подряпати, мабуть як завжди, реклама ( Але все ж таки більш витривала ніж ламінат?

Ні, ламінат до подряпин витриваліший в рази за вініл.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, murava сказал:

Ні, ламінат до подряпин витриваліший в рази за вініл.

Але ж кварцвініл теж буває дуже різний.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Domikv сказал:

Але ж кварцвініл теж буває дуже різний.

2 часа назад, Domikv сказал:

 

Все буває.

І що? В нормі він такий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Domikv сказал:

багато таких відео в ютубі

І що з того

 

5 часов назад, Domikv сказал:

Може щоб не розходилися шви

Може ці шви тільки у вас та у відео на ютубі розходяться 🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Domikv сказал:

А яку саме обрали?

А кажуть важко подряпати, мабуть як завжди, реклама ( Але все ж таки більш витривала ніж ламінат?

Я вкладаю такі речі. І перекладаю. Різні, всякі, практично всі що є на ринку.

Як приклад, Макарівський район, там в сосновому лісі вкладав на дачі на першому поверсі. Там пісок під ногами. Як фінал через рік знімав. Дітвора на тапках заносила пісок і там де був вхід поперек кварцвініл подряпала до неузнаваємості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, koin сказал:

Навіщо клеїти SPC ламінат?🍿🍿🍿

Все просто, через 3-5 років на ТП, пересихають замки.

І якщо стяжка не ідеальна де перепади 1 мм/2 м, та ще не дуже гарно перетерта (навіть я б сказав  пошпакльована), то замки на плаваючій підлозі пересихають і починають тріскатися. 

Теж є приклад з життя)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, koin сказал:

І що з того

 

Може ці шви тільки у вас та у відео на ютубі розходяться 🤷‍♂️

Причина розходження замків як я писав вище, саме не ідеальна підлога +ТП.  При вінілі чи СПС товщиною 4 мм, замкова частина в найтоншій частині не більше 1 мм.

Тому там вона і лопається.

"Мама" - не витримує.

І правильно пише Мурава. Ламінат 32 класу, середньої ланки набагато витриваліший до подряпин чим такого же класу вініл.

По влагостійкості та ударостійкості - вініл випереджає ламінат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Domikv сказал:

Але ж кварцвініл теж буває дуже різний.

Треба оцінювати однакові ланки. 

Був такий ламінат у кроноспана серія - екстрім.

Так його розрізали вдовж, опускали в воду і на три доби. Поряд лежала друга частина і будь який клієнт, міг підійти і виміряти штангельциркулем різницю в товщині. Однією планки в різних умовах.

Різниці було "нуль".

Але. Ціна середньої ланки кроноспана в магазині була 280 грн/м2, а серія екстрім 1380 грн/м2.

Так що для порівняння, треба брати одного поля ягоди)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ngstil сказал:

чи СПС товщиною 4 мм, замкова частина в найтоншій частині не більше 1 мм.

Тому там вона і лопається

Тоді я чогось не розумію. Як приклеїти SPC ламінат та підложку під нього на стяжку? Клеїти підолжку на стяжку, а потім на підложку клеїти SPC ламінат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, koin сказал:

Тоді я чогось не розумію. Як приклеїти SPC ламінат та підложку під нього на стяжку? Клеїти підолжку на стяжку, а потім на підложку клеїти SPC ламінат?

Навіщо використовують підкладку? Щоб згладити нерівності.

Якщо ви клеєте на стяжку, навіщо вам підкладка? Замість підкладки працює клей))))

Так же і с ламінатом. Або клей, або підкладка!

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ngstil сказал:

Навіщо використовують підкладку? Щоб згладити нерівності.

Якщо ви клеєте на стяжку, навіщо вам підкладка? Замість підкладки працює клей))))

Так же і с ламінатом. Або клей, або підкладка!

 

 

Ми хотіли виключно на 2му поверсі покласти, думаю піска там багато не буле, але я так розумію воно не вартує тих грошей ((.А для теплої підлоги його більш радять.

Наскільки добре себе почуває ламінат і взагалі є ті, що краще живуть с тп? Бо в магазині ламінатів мені сказали, що зараз вони всі під тп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, koin сказал:

 

Може ці шви тільки у вас та у відео на ютубі розходяться 🤷‍♂️

У мене ще його немає і нема чому розходитись 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Domikv сказал:

Ми хотіли виключно на 2му поверсі покласти, думаю піска там багато не буле, але я так розумію воно не вартує тих грошей ((.А для теплої підлоги його більш радять.

Наскільки добре себе почуває ламінат і взагалі є ті, що краще живуть с тп? Бо в магазині ламінатів мені сказали, що зараз вони всі під тп.

Да, практично усі. Якщо раніше  ставили позначку на якомусь ламінаті, що підходить до ТП, то зараз напевне треба ставити позначку не підходить. Бо дуже мало таких колекцій.

Ну чому не вартує??? Зрозумійте, все індивідуально. Він не "цокає", як ламінат, удари витримує без питань. Розлита вода, підтоплення - для вінілу не проблема.

При нормальному використанні - дуже приємлемий варіант.

Навіть при заміні плашки - набагато простіше ніж ламінат.

Купа плюсів, але є і мінуси, як у будь якого покриття для  підлоги.

Ламінат на ТП веде себе гарно. Є нюанси - перший прогрів набагато довше, через підкладку та товщину і щильність МДФ.

Але потім все ОК.

Не можно нагрівати підлогу вище 27 градусів, але це стосується будь якого штучного напольного покриття.

Вода, удари - думаю наслухалися неодноразово.

Але ви писали, що у Вас 4 мм. тільки є. Тобто це вініл (5-6 мм) на виході. Ламінат дасть 10-12 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.09.2023 в 10:34, ngstil сказал:

Да, практично усі. Якщо раніше  ставили позначку на якомусь ламінаті, що підходить до ТП, то зараз напевне треба ставити позначку не підходить. Бо дуже мало таких колекцій.

Ну чому не вартує??? Зрозумійте, все індивідуально. Він не "цокає", як ламінат, удари витримує без питань. Розлита вода, підтоплення - для вінілу не проблема.

При нормальному використанні - дуже приємлемий варіант.

Навіть при заміні плашки - набагато простіше ніж ламінат.

Купа плюсів, але є і мінуси, як у будь якого покриття для  підлоги.

Ламінат на ТП веде себе гарно. Є нюанси - перший прогрів набагато довше, через підкладку та товщину і щильність МДФ.

Але потім все ОК.

Не можно нагрівати підлогу вище 27 градусів, але це стосується будь якого штучного напольного покриття.

Вода, удари - думаю наслухалися неодноразово.

Але ви писали, що у Вас 4 мм. тільки є. Тобто це вініл (5-6 мм) на виході. Ламінат дасть 10-12 мм.

Так, якщо товще покриття, то придеться менше стяжки робити ( машинна полу-суха), на рахунок цього теж думки різні, зтось каже не менше 5 над трубами, хтось каже все разом спокійно може бути 5-6 

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Domikv сказал:

Так, якщо товще покриття, то придеться менше стяжки робити ( машинна полу-суха), на рахунок цього теж думки різні, зтось каже не менше 5 над трубами, хтось каже все разом спокійно може бути 5-6 

Менше 40 мм над трубою не робимо. Наскільки я знаю, це мінімум.

Стяжка над трубами і "все разом", не має один до одного нічого відношення. 

Стяжка, це та несуч плита, на що и потім будете вкладати так зване "все разом", а це може бути і плитка 8мм+ 6 мм клея. І плаваюче покриття ламінат 8+3 мм, і вініл на клею 4 +1.

Тобто вам кажуть що стяжка може бути мінімум 36 мм . Не знаю, можливо і вона витримає, але менше 40 мм я не роблю самостійної  стяжки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...