Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вхідні двері Булат

Ana-S

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Цікавлять відгуки на двері ТМ Булат для приватного будинку.

Склоняюся у бік цієї моделі www.bulat-doors.com.ua/termo_house-705_sklad/#Termo_House-705_antratsyt-428_vulychna_dub_poliarnyi_91R-1

Дивилася в епіцентрі, ця сподобалася тим, що більш товста і важка в порівнянні з іншими вуличними моделями до 30 000 грн.

Не сподобалися ручки, які на вигляд пластмасові і здається, що можна просто добряче смикнути і вона залишиться в руці.

Якщо в когось є досвід експлуатації дверей цієї ТМ або просто думки про дану модель, буде цікаво послухати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивилась у епіцентрі, але посилання в інше місце?

примітивно, вася, примітивно, хоча й трохи краще за інших. :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Фрай сказав:

Дивилась у епіцентрі, але посилання в інше місце?

примітивно, вася, примітивно, хоча й трохи краще за інших. :grin:

Не розумію придирок. Ось посилання на епіцентр https://epicentrk.ua/ua/shop/dveri-vkhidni-bulat-termo-house-705-antratsyt-dub-poliarnyi-2050x950-mm-livi.html

Мене цікавлять реальні поради або відгуки на двері.

Цю Булатовску я порівнюю наприклад з цією моделлю Страж Берез https://epicentrk.ua/ua/shop/dveri-vkhidni-protypozhezhni-slim-p-modryna-svitla-2040x950-mm-livi.html

Але вона більш тоненька і здається, що буде більш холодною, але ціна по акції гарна виходить.

Консультант більше агітував за Булат (в епіцентрі була теж термо, але та що без склопакету і в кольорі під дерево).

Планую тільки одну дверь, тамбура немає. Бюджет обмежений. Покупка взагалі планувалася тільки в епіцентрі, бо там була оплата частинами монобанку. Зараз полізла копіювати вам посилання і виявилося що вони залишили тільки оплату частиною по Вигоді на двері, а ще вчора були доступні і монобанк і приват і сенс...

Дуже неприємно, що тут такі доброзичливі форумчани, що усюди бачать *Вась*, які хочуть їх обманути...

Додаю Вам моє фото з вчорашнього походу в епіцентр. Будь ласка, будьте більш розуміючим по відношенню до нових користувачів.

photo_2023-10-02_13-32-55.jpg

photo_2023-10-02_13-52-39.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що?
Зазвичай хто заходить з добрими намірами той починає з теми знайомства, спамери з посилань на товар який їх нібито дуже цікавить.

що то, що то звичайні двері, не сподівайтесь на щось таке. 
Вас цікавить терморозрив? Фенестра, Каскі

все інше фігня хоча б ось чому.

Сталева коробка з тонкою смужкою мінвати ))

Отвір для ключа наскрізь через усі двері ((

Ось так як у вас на фото

IMG_1334.thumb.jpeg.19ce6da16f47e34245eb04d5e1117e16.jpeg

буде час найду фото як він обмерзає взимку.

Тому самий кращий «терморозрив» я зробив собі сам - поставив другі двері, типу тамбур.

і вам раджу, якщо не хочете переплачувати за дійсно хороші двері і чекати поки їх привезуть то беріть те, що вам подобається, підходить під ваші розміри і… тамбур

А чекати на відгуки то таке, всі враження суто індивідуальні і не факт, що ви потім будете такої ж думки.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

 

Вас цікавить терморозрив? Фенестра, Каскі

все інше фігня хоча б ось чому.

Сталева коробка з тонкою смужкою мінвати ))

Отвір для ключа наскрізь через усі двері ((

Ось так як у вас на фото

IMG_1334.thumb.jpeg.19ce6da16f47e34245eb04d5e1117e16.jpeg

буде час найду фото як він обмерзає взимку.

А як має бути виконан отвір для ключа в гарних дверях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мій погляд він потребує добротний захист від протягу і має бути не металевим, бо на моїх є захисна шторка з нержі і вона вся обмерзає, а якщо забуду зачинити внутрішні двері тупо плаче конденсатом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Фрай сказал:

На мій погляд він потребує добротний захист від протягу і має бути не металевим, бо на моїх є захисна шторка з нержі і вона вся обмерзає, а якщо забуду зачинити внутрішні двері тупо плаче конденсатом.

Треба звернути увагу що там в дорогих дверях.

Чи просто поставити  металопластикові. На них немає конденсату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Залишу відгук на двері Булат

Замовили, бо таки з'явилася можливість купити їх в епіцентрі аж на 24 платежі (мабуть неспроста)

Епіцентр їх спочатку відправив на хаб нової пошти, з якої їх неможливо забрати і треба ще робити переадресацію, но то таке (нова пошта зробили за свій рахунок до будинку)

Самі двері...дивіться фото

Шурупи вкручені аби як, десь шуруп взагалі був роздроблений, половина є, половини немає...

З однієї сторони де поріг - кусок металу відігнутий і з нього вивалюється пробка шматками, на тій же стороні шурупа взгалі не було (1 замість двух, як на іншій стороні)

Відмовилися і теперь 2 роки буду виплачувати епіцентру за доставку по 25 грн щомісяця

Отака історія, може комусь буде цікаво і може комусь, кому також сподобаються двері Булат як мені, допоможе прийняти правильне рішення

Не знаю, чи це у них постійна такая практика, але така якість здивувала

Зараз замовили і поставили (нажаль) двері іншого українського виробника (Фаворит, теж в Чернігові завод, як і у Булата 🤔). Теж та ще історія

Також напишу відгук, коли отримаю якусь відповідь від виробника

1.JPG

2.jpg

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В захист фабрик скажу. Не замовляйте доставку дверей Новою Поштою, любих.
Продаю двері і маю з цим діло.
В того ж Булата раз на тиждень авто з Чернігова на Київ везе двері.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
В 12.11.2023 в 19:01, ВиталийНиколаевич сказал:

В захист фабрик скажу. Не замовляйте доставку дверей Новою Поштою, любих.
Продаю двері і маю з цим діло.
В того ж Булата раз на тиждень авто з Чернігова на Київ везе двері.
 

Які б радили б з свого досвіду? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечер, в залежності від побажань.
Нормальні двері, зламостійкі від 55000 грн
Тут залежить від вашого бюджету)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.10.2023 в 21:31, Фрай сказал:

все інше фігня хоча б ось чому.

Сталева коробка з тонкою смужкою мінвати ))

Отвір для ключа наскрізь через усі двері ((

Здесь терморазрыва практически нет, действительно тонкая полоска пробки и металл по периметру. Но нельзя судить о всех дверях по одной модели. Вот пример терморазрыва коробки из 2-х профильных труб прямоугольного сечения с пробкой 4мм между ними. И пластиковая накладка для сувальдного замка с пластиковой (закрытой, подпружиненной постоянно) шторкой.

Терморазрыв коробки Титан..JPG

Шторка накладки сувальдного замка..JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.11.2023 в 12:58, Ana-S сказал:

Залишу відгук на двері Булат

Замовили, бо таки з'явилася можливість купити їх в епіцентрі аж на 24 платежі (мабуть неспроста)

Епіцентр їх спочатку відправив на хаб нової пошти, з якої їх неможливо забрати і треба ще робити переадресацію, но то таке (нова пошта зробили за свій рахунок до будинку)

Самі двері...дивіться фото

Шурупи вкручені аби як, десь шуруп взагалі був роздроблений, половина є, половини немає...

З однієї сторони де поріг - кусок металу відігнутий і з нього вивалюється пробка шматками, на тій же стороні шурупа взгалі не було (1 замість двух, як на іншій стороні)

Відмовилися і теперь 2 роки буду виплачувати епіцентру за доставку по 25 грн щомісяця

Отака історія, може комусь буде цікаво і може комусь, кому також сподобаються двері Булат як мені, допоможе прийняти правильне рішення

Не знаю, чи це у них постійна такая практика, але така якість здивувала

Зараз замовили і поставили (нажаль) двері іншого українського виробника (Фаворит, теж в Чернігові завод, як і у Булата 🤔). Теж та ще історія

Також напишу відгук, коли отримаю якусь відповідь від виробника

1.JPG

2.jpg

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Судя по фото, сотрудники НП отправили дверь без деревянной обрешетки. Это и есть причина дефектов двери при доставке. Но соглашусь с коллегой, что лучше пользоваться услугами доставки продавца.

Змінено користувачем -ДОК-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...