Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сусід викопав ставок.

Gitan

Рекомендовані повідомлення

У задній частині ділянки у сусіда біла низинка поросша осокою. Під час дощів тут тече вода в річку.

Він узяв та викопав ставок завдовжки 40 м, шириною 5-7 м, глибиною 2.5 м.

Відступив від межі 3 метрів.

По ідеї навесні повинен наповнитися до країв.

Фото другого дня.

Чим мені загрожує таке сусідство?

ставок сусід 1.jpg

ставок сусід 2.jpg

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Gitan змінив заголовок на Сусід викопав ставок.

Якщо сусід закріпить береги від сповзання грунту, то тільки комарами та кваканням жаб, можливо, ще вужами.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть висохне той ставок за пару років та бур'янами поросте. Буде канава.

Коли дивились ділянки то спостерігав таке. Спитав навіщо таку яміщу викопали, то відповіли що було бажання карасів розводити. Проте маю думку, що збрехали як завжди. Мали на меті скоріш за все відвести воду з ділянки, особливо навесні (та ділянка була в низині). Але наразі води навпаки не вистачає через постійну посуху з року в рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, delic сказал:

То у вас грунт чернозем? Сусід продавати не збирається?

Навряд, думаю що то глей. Чи як там він звется. Та ще він з нього гору зробив на протележній частці пруду. Вже не дістати.

 

3 часа назад, delic сказал:

Мабуть висохне той ставок за пару років та бур'янами поросте. Буде канава.

Навряд. У зимку та восени вода пре з заливного луга дуже сильно.

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Gitan сказал:

Чим мені загрожує таке сусідство?

Тим, що можливо будете йому заздрити коли він буде купатись та ловити рибку

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Gitan сказал:

Чим мені загрожує таке сусідство?

В плане геодезии, ваш участок выше/ниже (в уровень) с тем местом где выкопали канаву?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вище.

4 часа назад, DimaF сказал:

В плане геодезии, ваш участок выше/ниже (в уровень) с тем местом где выкопали канаву?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Gitan сказал:

Вище.

 

Ну тоди вам ничого не загрожуе особливо.

Хиба що поверхнева вода буде бистрише уходить в бік канави.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

По-моему самая большая проблема находящегося рядом водоема - это постоянная повышенная влажность. И если летом это не проблема, то осенью-зимой это лично меня напрягало бы.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, tayatlas сказав:

По-моему самая большая проблема находящегося рядом водоема - это постоянная повышенная влажность. И если летом это не проблема, то осенью-зимой это лично меня напрягало бы.

 

Мабуть, саме тому на березі Дніпра найдорожчі ділянки 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі то я уявляв, що той ставок ще якось облагородять, берег валунами чи галькою викладуть... Зараз більше виглядає саме як канава наповнена водою, а не як ставок... яке його призначення? відомо що планували, чи планують отримати?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, delic сказал:

Взагалі то я уявляв, що той ставок ще якось облагородять, берег валунами чи галькою викладуть... Зараз більше виглядає саме як канава наповнена водою, а не як ставок... яке його призначення? відомо що планували, чи планують отримати?

Стройка на любом этапе может остановится)) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, delic сказал:

То на вас і вашу ділянку вже якось вплинуло?

Ні. Від мене до краю ставка десь 3 м.

17 часов назад, delic сказал:

Взагалі то я уявляв, що той ставок ще якось облагородять, берег валунами чи галькою викладуть... Зараз більше виглядає саме як канава наповнена водою, а не як ставок... яке його призначення? відомо що планували, чи планують отримати?

Говорить що зробить підпірну стінку. Подивимся. Не зрозуміло як буде триматися рівень води літом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, BugS сказал:

Мабуть, саме тому на березі Дніпра найдорожчі ділянки 

  Возможно это мое личное субъективное восприятие, но...

  1) Я живу на удалении от больших рек, но когда летом по делам командировок приезжал например в Днепр или Кременчуг (города на берегу огромного Днепра) мне было не по себе. При температуре воздуха относительно небольшой (как для лета) в 28-30 градусов мне казалось, что минимум на 3-5 градусов выше. Возвращаясь обратно домой бывал удивлен, что при такой же температуре чувствую себя гораздо лучше

  2) Сейчас проживаю в частном секторе. В метрах 500 от дома - небольшой ручей. Летом, проходя мимо расположенных рядом домов я чувствую вроде бы и прохладу, но одновременно с этим и ощущаю явно повышенную влажность. И если даже в моем доме осенью/теплой зимой влажность может повышаться до 65 %, то представляю какова эта влажность в домах около ручья. С которой практически невозможно будет бороться....

   Подчеркиваю, возможно это мое субъективное восприятие, но с повышенной влажностью вести борьбу в доме придется постоянно. Но, вполне допускаю, что покупатели земельных участков на берегах рек люди далеко не бедные и домашние системы климата/осушения стоят для них копейки в сравнении со стоимостью земли :)

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, tayatlas сказал:

И если даже в моем доме осенью/теплой зимой влажность может повышаться до 65 %, то представляю какова эта влажность в домах около ручья. С которой практически невозможно будет бороться....
 

Ну ерунду же пишите. При включенном дома отоплении зимой влажность не может быть такой большой на постоянной основе. Это физика. Люди увлажнители специально ставят чтобы ее поднять на нормальный уровень. 

И пруд ну никак на это не повлияет даже теоретически т.к. воды там мизер.

Зы. Я этим летом себе пруд сделал - разницы не ощущаю кроме увеличения  эстетического удовольствия

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, eam сказал:

Ну ерунду же пишите. При включенном дома отоплении зимой влажность не может быть такой большой на постоянной основе. Это физика. Люди увлажнители специально ставят чтобы ее поднять на нормальный уровень. 

И пруд ну никак на это не повлияет даже теоретически т.к. воды там мизер.

Зы. Я этим летом себе пруд сделал - разницы не ощущаю кроме увеличения  эстетического удовольствия

   Да нет, ерунда у вас. И физику вы тоже видимо плохо изучали. Купите гигрометр, чтобы не спорить теоретически.

   Вот сейчас: из последних 4 дней 3 дня идут дожди. Влажность в доме 63-65 %. Проветривание и т.п. никак не помогут сейчас снизить влажность, так как на улице она близка к 95-98 % с температурой 13-16 градусов. 

   Про увлажнители в частном доме вообще впервые слышу.... В квартирах да, не редкость, но дом.... Или это вы зимой до 30 градусов нагоняете температуру в помещении ?

   Пруд 2х2 метра возможно никак не изменит общую ситуацию. Но водоем с зеркалом в 300 м2 ещё как повлияет на микроклимат рядом, особенно в безветренную погоду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі про мікроклімат... А ще повно з'явиться нового біологічного різноманіття: комашок, жабок, вужиків та і т.п. 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...