Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розмістити кутовий диван та телевізор у вітальні

nstprv1920

Рекомендовані повідомлення

Є два варіанти як розмістити кутовий диван довжиною 300 см, шириною 160 см і телевізор в кімнаті, в якої ширина 417, довжина 466 см = 19,5 м2

Перший варіант:

1576016376_1.jpg.6a9fb676a7176d20b26cbab154fd49b5.jpg1634748201_2.jpg.358666a1a7bb518f0dab6e960949f5b1.jpg2044778047_1.thumb.jpg.f1aedbcc2267653c31cae0fee3cb1445.jpg

В такому випадку телевізор буде висіти на поворотному кронштейні, задопомогою нього можна віддвинути телевізор від стіни до 50 см,  телевізор не буде заважати шторам і не буде щільно прилягати до них. 

Другий варіант:

81271690_2.jpg.4e4ad0c51ab8df4ad7964210c316672d.jpg396453999_.jpg.b1ce9093f0984a68c8b1c6f43701ec49.jpg975293758_2.thumb.jpg.438202a0925c48dfff93009ad2227b3e.jpg

В такому випадку я так розумію вільного місця буде менше в кімнаті, під вікнами в мене чугуні (ще з СРСР) радіатори отоплення, кажуть, що від них меблі треба трохи на відстані ставити. 

В вітальні іноді потрібно буде ставити великий стіл для гостей. 

 

Як на вашу думку буде практичніше і гармонійніше виглядати? 

 

 

 

План1.jpg

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, nstprv1920 сказав:

Як на вашу думку буде практичніше і гармонійніше виглядати? 

На які сторони світу виходять вікна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

На які сторони світу виходять вікна?

Те вікно, що на плані кімнати зверху - виходить на північно-західну сторону, а з правої - на північну сторону. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, nstprv1920 сказав:

Те вікно, що на плані кімнати зверху - виходить на північно-західну сторону, а з правої - на північну сторону. 

Тобто влітку ввечорі в першому варіанті сонце буде світити в очі, а в другому - на екран телевізора.

Я б запропонував третій варіант - поставити диван спинкою до правого (північного) вікна, а телевізор повісити на ліву стіну ліворуч від дверей.

81271690_2.jpg.4e4ad0c51ab8df4ad7964210c316672d.jpg

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, vadimv сказал:

Тобто влітку ввечорі в першому варіанті сонце буде світити в очі, а в другому - на екран телевізора.

Я б запропонував третій варіант - поставити диван спинкою до правого (північного) вікна, а телевізор повісити на ліву стіну ліворуч від дверей.

81271690_2.jpg.4e4ad0c51ab8df4ad7964210c316672d.jpg

Дякую, я теж над цим варіантом думав і він би був найкращим, але є два нюанси, ця стіна не є міцною і я невпевнений, що вона витримає телевізор 65 діагональ, а також відстань від телевізора до дивану збільшується до 4м-4,5м, що може бути не дуже комфортним для перегляду, а на більшу діагональ коштів немає. 

Якщо стоїть вибір тільки перед тими двома варіантами - який би Ви обрали? В разі чого шторою можна закрити промені Сонця. 

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, nstprv1920 сказав:

ця стіна не є міцною і я невпевнений, що вона витримає телевізор 65 діагональ

Телевізор можна встановити і на тумбочку ) 

2 години тому, nstprv1920 сказав:

а також відстань від телевізора до дивану збільшується до 4м-4,5м, що може бути не дуже комфортним для перегляду

Дивлячись що переглядати. Якщо відео - то норм, а якщо грати в приставку - то таки не дуже. 

2 години тому, nstprv1920 сказав:

Якщо стоїть вибір тільки перед тими двома варіантами - який би Ви обрали?

Перший. Не люблю, коли заходиш до кімнати і натикаєшсья на меблі.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба визначитись, для чого ця кімната. Якщо для вікон, то перший варіант. А якщо для вас та телевізора, то другий варіант. Сторони світу не мають значення, бо є завіси, та й телевізор вдень начебто зараз не дивляться.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Дивлячись що переглядати. Якщо відео - то норм, а якщо грати в приставку - то таки не дуже. 

Ось якраз і приставку більше граю, ніж фільми/відео. 

1 час назад, vadimv сказал:

Перший. Не люблю, коли заходиш до кімнати і натикаєшсья на меблі.

Мені теж перший варіант виглядає більш практичнішим.

Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BugS сказал:

Треба визначитись, для чого ця кімната. Якщо для вікон, то перший варіант. А якщо для вас та телевізора, то другий варіант. Сторони світу не мають значення, бо є завіси, та й телевізор вдень начебто зараз не дивляться.

50/50, на половину для гостей, на половину для себе) Спати рідко потрібно буде на дивані, для цього діла ліжко є. 

Телевізор використовувати теж рідко, немає на нього часу та і не треба той час витрачати на телевізори. Приставку пограти для мене краще. 

Тим паче, захотіли купити дорогі штори, які привертають на себе увагу, хоча я не бажав такі вибирати...Мені б і звичайних однотонних вистачило. 

Тому, раз такі штори вибрали - треба на них дивитись😁

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, nstprv1920 сказав:

Ось якраз і приставку більше граю

5 годин тому, nstprv1920 сказав:

раз такі штори вибрали - треба на них дивитись

Під це ТЗ - 60" One Connect на стійці 😀

Без імені.png

Змінено користувачем i.may
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову ця тема... Та поставте три розетки і тягайте потім той диван з телевізором хоч кожен тиждень з одного вугла на третій, ніт... треба щоб весь форум гадав чи йому кіно дивитись, чи в приставку грати, чи новими шторами милуватися... Давайте обговорим у якому кутку там робот пилосос краще стане

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, normal сказав:

Знову ця тема... Та поставте три розетки і тягайте потім той диван з телевізором хоч кожен тиждень з одного вугла на третій, ніт... треба щоб весь форум гадав чи йому кіно дивитись, чи в приставку грати, чи новими шторами милуватися... Давайте обговорим у якому кутку там робот пилосос краще стане

Я теж заздрю людині, у якої це сама велика проблема)

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Знову ця тема... Та поставте три розетки і тягайте потім той диван з телевізором хоч кожен тиждень з одного вугла на третій, ніт... треба щоб весь форум гадав чи йому кіно дивитись, чи в приставку грати, чи новими шторами милуватися... Давайте обговорим у якому кутку там робот пилосос краще стане

Ну а шо))) Сидів на роботі і задумався як краще зробити. Напевно, треба більш зайнятіший вид діяльності шукати)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, normal сказав:

Знову ця тема... Та поставте три розетки

Знову це совкове прокрустове ложе 😁

Третій(!) раз поцікавлюсь: куди ykrbud має підключити ТВ по цій концепції?

ТВ.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так робляться розетки і все, але якщо ТС захоче ТВ попереду штор впихнути, то подовжувач картину маслом сильно не зіпсує :)

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, normal сказав:

Ось так робляться розетки і все, але якщо ТС захоче ТВ попереду штор впихнути, то подовжувач картину маслом сильно не зіпсує :)

1.jpg

Переступати через подовжувач (якщо поставити ТВ біля верхнього вікна) - це шлях сильних духом.

Так жеж можна перечепитися і лоба розбити. Разом з ТВ.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, vadimv сказав:

Переступати через подовжувач

Там один хер доведеться через ТС у проході перестрибувати, бо з дивана без очків кіна не буде видно і в приставку не пограєш

39 хвилин тому, i.may сказав:

Але є любителі екстріму!

Щоб не було подовжувачів треба робити більше розеток на таку кімнату, а не одну біля ТВ, бо колись доведеться робота підключити, або кулер для води, чи світломузику для танців, бігову доріжку, електрокамін, давайте зараз це все розплануємо, бо на 20м2 мати один маленький ТВ якось нудно

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, normal сказав:

треба робити більше розеток

І скільки це "більше"? Хотілось би на такий план подивитись 😉 Разом з переліченими девайсами! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, normal сказал:

Там один хер доведеться через ТС у проході перестрибувати, бо з дивана без очків кіна не буде видно і в приставку не пограєш

Все нормально, переступати не будуть) Вирішив біля вікна телевізор встановити на кронштейні поворотному. 

З розетками буде так:

613524091_1.jpg.91064fa1130546c550b64f6630200a222.jpg.76c864556787d3ede0d3b0eb1de8b8ab.jpg

З телефона пишу, тому нормально позначити не вийшло. 

Зліва біля дивану одну розетку на телефони/інше.

В зоні ТВ: дві розетки приховані за ТВ.

Одна для самого ТВ, друга для Google Chromecast приставки, яку подарували і якраз пригодилась. 

Навіщо мені здалась та приставка для SmartTV телевізора?? Ну бо як не як подарунок :) А ще по такій причині:

Тому що телевізор вже є, Hisense A6BG на 65 дюймів, чудовий телевізор за свої кошти, зображення супер.

Але операційна система Viida 5.0 така собі, може трохи тормозити + телебачення провайдера на iPTV на ній не працює, а також перегляд тільки на офіційних Netflix/Megogo і т.д., а буває хочеться попіратити :))

З Google Chromecast це все вирішується, щей прямо з ноута можна транслювати по блютузу кіно з сайтів, хоч і якість урізається.

Також в зоні ТВ ще нижче 3 розетки будуть. Під приставку, саундбар (можливо). Там поставлю тумбу.

А от в правому верхньому куті рішив ще 4 розетки встановити, поки не знаю нашо вони мені, але я вважаю, що розеток багато не буває. або в мене психічна травма після моєї спальної кімнати, де лише одна розетка встановлена і я постійно користуюсь подовжувачами.

Їх видно не буде за шторою. Якшо я захочу робоче місце там зробити - то ці розетки точно будуть в нагоді.

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, i.may сказав:

Хотілось би на такий план подивитись 😉 Разом з переліченими девайсами! 

Та хоть і так

2.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, normal сказав:

Та хоть і так

Дотепно. Бракує м'ясорубки та кавомашини, і можна милуватись шторами...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...