Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Счечик на динрейку. (smart-MAIC)

Александр Николаевич

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. 

Хочу в приватному будинку поставити собі дублюючий лічильник на електрику в основному щиті будинка.

Основний лічильник на стовпі вводу 2м над землею.

В мене 3 фази.

 

Порадьде варіанти.

 

Розглядав smart-MAIC   store.smart-maic.com/ua/p684190867-umnyj-schetchik-elektroenergii.html

Але реальних отзивів незнайшов, а реклама нецікавить. Може хтось стикався з таким, чи вирішив питання інакше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Александр Николаевич сказав:

Порадьде варіанти.

Я використовую Eastron і маю Eastron SDM530C на вході. Точність висока, рахує окремо імпорт та експорт, моніториться по модбасу, який в мене зараз підключений до інвертора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Александр Николаевич сказал:

Доброго дня. 

Хочу в приватному будинку поставити собі дублюючий лічильник на електрику в основному щиті будинка.

Основний лічильник на стовпі вводу 2м над землею.

В мене 3 фази.

 

Порадьде варіанти.

 

Розглядав smart-MAIC   store.smart-maic.com/ua/p684190867-umnyj-schetchik-elektroenergii.html

Але реальних отзивів незнайшов, а реклама нецікавить. Може хтось стикався з таким, чи вирішив питання інакше.

саме дешеве і нормальне з того що тримав в руках Shelly em3, зараз є варіант em3pro під езернет а не вайфай.
SmartMac (Maic) нормально теж, залізка надійна, я особисто до 105 зауважень не маю, АЛЕ як на мене задорога саме у виконанні енергомонітора (шеллі має функціонал навіть більше але дешевше майже в 2 рази)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, volomoto сказал:

Я використовую Eastron і маю Eastron SDM530C на вході

штука цікава але є величезний мінус особисто для мене - вимірювання струму не струмовими трансформаторами а шунтами. Я особисто боюсь таких штук в не брендовому обладнанні коли по 30 ампер через контакти і ото всьо 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Александр Николаевич сказав:

Розглядав smart-MAIC   store.smart-maic.com/ua/p684190867-umnyj-schetchik-elektroenergii.html

А навіщо в будинку лічильник з Wi-Fi, якщо до нього і так є доступ? Поставте F&F WZE-3 чи щось інше в таких же габаритах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Дед Звукарь сказал:

А навіщо в будинку лічильник з Wi-Fi, якщо до нього і так є доступ? Поставте F&F WZE-3 чи щось інше в таких же габаритах.

моніторинг напруги, автоматизація і тп. штука корисна але в смармаку якось цінова політика не зрозуміла, навіть z-wave інколи дешевше коштують

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, standov сказал:

моніторинг напруги, автоматизація і тп. штука корисна але в смармаку якось цінова політика не зрозуміла, навіть z-wave інколи дешевше коштують

Спасибі за відгук Shelly 3EM - трехфазный измеритель энергии WiFi Bluetooth знайшов 4600 на али а у нас на промо 7600 про версия у нас 8300 на промо.

 

А z-wave не знайшов може подилетесь силкою або точною назвою приладу.

Змінено користувачем Александр Николаевич
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу собі саме енерго монітор. Будинок в цілому буде залежати від електрики тому цікаво що коли як.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, standov сказал:

саме дешеве і нормальне з того що тримав в руках Shelly em3, зараз є варіант em3pro під езернет а не вайфай.
SmartMac (Maic) нормально теж, залізка надійна, я особисто до 105 зауважень не маю, АЛЕ як на мене задорога саме у виконанні енергомонітора (шеллі має функціонал навіть більше але дешевше майже в 2 рази)

SmartMac 103 дивився собі, самий звичайний з нероземними кільцями. Турбуе те що про ньго пишуть що трохт погана якість пластику та ненадійні клеми підключення навантаження. Турбуе це. Сама електроніка як вам працюе надійно.

 

Планую підключити після реле напруги, підскажіть це нормально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Александр Николаевич сказал:

трохт погана якість пластику та ненадійні клеми підключення навантаження. Турбуе це. Сама електроніка як вам працюе надійно.

пластик галімий це факт, клеми теж дохлі але вони не силові, там струм дуже мінімальний тому це не дуже велика проблема

33 минуты назад, Александр Николаевич сказал:

Планую підключити після реле напруги, підскажіть це нормально?

нормально, але логічніше до, бо в нього диапазон робочіх напруг значно ширше ніж в РН, і ви прям зовсім піки не будете бачити в статистиці, плюс йому потрібно якийсь час на завантаження (секунд 10-30 на око) після того як РН його вирубить, тож це може бути трохи не зручно, але це все скоріш косметика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Корпус краще але візуально нажаль функціонал не такий юзабельний як SmartMac.

 

Shelly 3EM - від 83 евро

Shelly Pro 3EM - від 110 (али) до 210 евро (промо).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Александр Николаевич сказал:

але візуально нажаль функціонал не такий юзабельний як SmartMac

якщо ви про їх хмару то за моїм досвідом хмара в смартмака то потухне то погасне, як мінумум так було 3-4 роки тому, я-б на неї не розраховував а в шелли, окрім хмари, є власний інтерфейс залізки який побагаче інтерфейсу залізки смартмак, а дані все-ж має сенс збирати кудись собі в графану,хоумасистант, опеххаб і тп. Але знову таки, якщо ціна смартмаку не відштовхує то норм, воно працює

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не відштовхуе ) відштовхуе виконання корпусу, дешевий пластик. Shelly Pro 3EM на 1000 грн дешевше. 

Про хмару дякую буду мати на увазі.

Мені більше подобаеться інтерфейс вебдодатку смартмак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

графану )) ну це я на роботі і так роблю ще в дома не хочу ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Александр Николаевич сказал:

інтерфейс вебдодатку смартмак

дуже може бути, зазвичай такі штуки все-ж ставлять в пару до чогось іншого і родний веб-інтерфейс взагалі не використовується. В шеллі є апа в апсторах, може там шось цікавіше, але я навіть не щупав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Александр Николаевич сказал:

графану )) ну це я на роботі і так роблю ще в дома не хочу ))

Та воно всім на роботі вистачає, інколи місяцями не знаходжу сили то ще дома крутити, але дані тут головне і хочеться мати їх тут і зараз а не десь і не зрозуміло як довго

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.11.2023 в 17:13, Александр Николаевич сказал:

Доброго дня. 

Хочу в приватному будинку поставити собі дублюючий лічильник на електрику в основному щиті будинка.

Основний лічильник на стовпі вводу 2м над землею.

В мене 3 фази.

 

Порадьде варіанти.

 

Розглядав smart-MAIC   store.smart-maic.com/ua/p684190867-umnyj-schetchik-elektroenergii.html

Але реальних отзивів незнайшов, а реклама нецікавить. Може хтось стикався з таким, чи вирішив питання інакше.

576852341_Screenshot2023-11-24at14_10_56.thumb.png.b07db0ef23c38ca72f4d1b9cefd2ac4f.png

Стоїть такий лічільник вже рік
Які відгуки треба?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Tamburello сказал:

Стоїть такий лічільник вже рік

пакетнікі це вибір фази? було в нагоді?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, standov сказал:

пакетнікі це вибір фази? було в нагоді?

Останній рік регулярно, нажаль. 
А пакетниками я можу перекинути свою якусь чутливу фазу на найменш нагружену

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.11.2023 в 14:11, Tamburello сказал:

576852341_Screenshot2023-11-24at14_10_56.thumb.png.b07db0ef23c38ca72f4d1b9cefd2ac4f.png

Стоїть такий лічільник вже рік
Які відгуки треба?

Ви задоволені, чи він просто стоіть?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бачу що ще щось моніторете пристроем для доп датчіків, а що саме.

А який принцип роботи пакетніків, чому не просто реле вібору фаз здаеться зрозуміло але поясніть за можливості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Александр Николаевич сказал:

Ви задоволені, чи він просто стоіть?)

Як постачальник інфи для крамоли железяка виправдувала себе.

Єдине розстройство - що вони не змогли і не планують зробити двохтарифний підрахунок. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Александр Николаевич сказал:

Я бачу що ще щось моніторете пристроем для доп датчіків, а що саме.

А який принцип роботи пакетніків, чому не просто реле вібору фаз здаеться зрозуміло але поясніть за можливості.

Другий маік пристрій це зараз термореле. На поверхах розключені температурні датчики, і пристрій моніторить температуру повітря. А релейними виходами включає контактори, які включають насоси теплої підлоги. Тобто ця зборка підтримує задану температуру.

 Реле вибора фаз займає значно більше місця, бо воно одну фазу після себе перемикає на будь яку підключену. Тобто на всі три треба три пристрої.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є 2. Перший SDM630, працює вже кілька років. Ще є TAC4300, цей увімкнув, подивився що з модбасу все можу забрати але ще не підключив. 

І ще є однофазний, здається SDM230, працює вже десь 4-5 років. працюють, нарікань нема. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...