Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не вимикається газовий конденсаційний котел. Норма чи ні?

yabadabadu

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, porterlv сказав:

Пластикова може зовнішня (забір повітря ззовні)?

перепитаю в нього. Запамятав, бо вона в нього розсипалась на шмаття. Він думав - від кислотності конденсату, моя думка - від температури, бо йому теж поставили змішувальний вузол і температуру 60 накрутили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, normal сказав:

А вуличний датчик у мене перший сезон стояв, толку від нього не побачив, найвищий ККД на мінімалці, а погодозалежність у морози буде піднімати подачу

Дурня. Уже шостий рік тільки з погодожалежним вуличним. Ідеальний варіант, дешевий, не має кнопок і живлення. Так, його задача підняти подачу як впаде температура і зменшити/вимкнути котел як вона підросте. Завдяки тому датчику весь опалювальний сезон в будинку стала температура. А влітку котел не вмикається. А той факт, що ви не розібрались з налаштуванням кривих вуличного датчика  - його толку не зменшує :) 

До речі, налаштувати ті криві грамотно не просто - я півроку бавився. :)

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, porterlv сказав:

Завдяки тому датчику весь опалювальний сезон в будинку стала температура

Ага, тільки коли на вихідних розпалюєш камін і печеш у духовці піцци, то заколупає бігати вимикати котел :) Мені пофігу яка температура на вулиці, головне щоб всередені однакова і термостат саме для цього призначений

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, normal сказав:

коли на вихідних розпалюєш камін і печеш у духовці піцци, то заколупає бігати вимикати котел

Ви ті пітци печете по всьому будинку? Втім, для таких випадків і є кімнатний термосенсор. Він ще класно допомагає у міжсезоння, коли сонце добре припікає через вікна.

 Хоча, я вас таки не розумію... Скільки тих пітц по відношенню до інерційності ТП по всьому будинку...

У себе цікаве помітив - саморегуляція за рахунок зміни теплозйому. Якщо десь різко підскоче температура повітря - теплозйом з ТП зменшується через зменшення теплового тиску (перепаду температури). Відповідно падає дельта на зворотці і котел сам збавляє газ.

 А з каміном я хз, я з іншої секти :)

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, yabadabadu сказал:

стеля утеплена 250 мм, вату привозив з Німеччини. Коли температура була до 0 (+5-+3), то котел відключався, розхід газу був в межах 6 кубів, при температурі в кімнатах 22-23 градуси. Коли пішли мінуси і я трохи підняв температуру на ТП (до 35) котел перестав вимикатись і жере 10.


   У меня тогда такое предположение: подняв температуру на котле вы вывели его из режима работы с конденсацией и он стал работать как обычный котел (для конденсации необходимы невысокие температуры нагрева котла). Вот расход и вырос.

   Вы подняли температуру... для чего ? Стало холоднее в доме ? Термостат конечно обязателен для экономной работы.

  И ещё. У вас котел в 24 кВт ! Термостатов нет. То есть котел получается изначально НЕ может модулировать себя - на основании чего он это будет делать ? Попробуйте принудительно изменить настройки котла на условную мощность в 7-8 кВт. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у нього котел бере 10м3 газу на добу і не вимикається, це 7л/хв, що вже досить непогано (~5кВт), в мене як не намагався менше 5.7л/хв не бере, але ніч одробив, хату нагрів і на день вимикається термостатом, це коли геть морози, то може і вдень, а поки наче зарано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...