Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи потрібно робити капітальний ремонт, будинку на продаж ?

Harmonia

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,форумчани !💐Маємо таку ділему - чи потрібен капітальний ремонт будинку,який все одно буде на продаж?

Будинок побудований ,десь на прикінці 70тих.І звісно,що потребує вже ремонту і ремонту дійсно капітального.Бо і фундамент просів(наче) і дах потрібно за сіко років ,вже замінити/перекрити. Плюс будинок побудований з ракушняку і білої цегли,а значить потребує на утеплення,ну і заодно підштукатуряться всі недоліки ,які з"явилися за цей час.Ну і звісно всередені самого будинку,теж вже потрібен ремонт!

Так от,нам совітують робити повний капітальний ремонт.Мовляв ,таким чином ,будинок стане дорожчим в продажу.

Але ,на мою думку,то це викинуті гроші. Ну так,мона звісно зробити ремонт ,але розумний.Просто підремонтувати щось,що вже дійсно потребує.

Ну і плюс,ціна будинку залежить ще і від інших факторів . Можливо я що не так думаю і не права?не знаю...можливо дійсно потрібен капітальний ремонт? не знаю...

Поділіться,будь-ласка, своїми думками з цього приводу!Як би зробили Ви і чому? Дякую!

 

 

р.с. нехай тема буде загальною - для всіх ,кому потрібно буде ,щось в такому дусі запитати )

..бо вести свою особисту тему ,на цьому форумі,дуууже складно))потрібно мати дуже добре здоров"я )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сусідній вулиці продавався будинок, дуже довго.

А потім вони зробили йому косметику, цікаво пофарбували і він за місяць був куплений.

Тому варто, але навряд чи капітальний ремонт. Хоча, все індивідуально.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Harmonia сказал:

Поділіться,будь-ласка, своїми думками з цього приводу!Як би зробили Ви і чому? Дякую!

Все индивидуально сугубо.

Одно дело дом на Печерске, другое 100 км от областного центра.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нас вчили на курсах оцінювачів що ремонт - це подарунок покупцеві. 

Косметику зробіть, "губи намалюйте", а капіталити - навряд чи відіб'єте ті кошти 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.12.2023 в 21:25, muvic сказал:

 

Косметику зробіть, "губи намалюйте", а капіталити - навряд чи відіб'єте ті кошти 

Згоден, я так навіть зробив з квартирою для оренди, довго міркував чи стоє воно того, типу дорогий ремонт, меблі, і дороще просити за оренду, але вирішив що краще банальна косметика, сама дешева кухня та і все, так мабуть і з будинком буде, я також хочу продати будинок, роботи по уму дуже багато, але мабуть буде також банальна косметика та прибирання всього зайвого, типу бочки, відра, чавуни, бадьи і т.д

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня всім!💐Щиро Вдячна ,кожному !!!!-за Ваші відповіді!!!💓💐Все читаємо,обмірковуємо. Як кажуть - одна голова, добре ,а дві -ще краще!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У родителей в селе жилая хата стоит 800-1500$, в новом селе, где строюсь, сотка земли 800-4000$, мой дом - больше 140 не дают, купил за 175 + 150-200 вложенно. Построенный обошелся в 350. В каком месте мне сделать капремонт? Мало вводных

Змінено користувачем KakTuz
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2023 в 11:17, Harmonia сказал:

Але ,на мою думку,то це викинуті гроші.

100%.

Вывезти хлам, прибраться в доме и на участке, чтоб ничего лишнего не валялось навалом.

Максимум - переклеить обои в комнатах. Ну, чтоб "губы намазать" - может, на кого-то повлияет...

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, lug сказал:

Максимум - переклеить обои в комнатах.

Это если стены ровные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mqdefault.jpg

Хай ,в Новому Році ! Здійсняться Ваші Світлі Мрії ! Хай Все - Стане На Свої Місця !!!_кругі своя

Це - як Пробудження! Як - Откровенність і Істина !💓Це як - Любов !!! - Що Вища За Все!!!💓💓💓

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.12.2023 в 11:17, Harmonia сказав:

совітують робити повний капітальний ремонт.Мовляв ,таким чином ,будинок стане дорожчим в продажу

При 60 років будинку може бути або повна реконструкція, або краще не чіпати, бо посипеться один за одним і все одно закінчиться реконструкцією, а  замінити обої це гавно питання, ви замінете, а покупець зразу зірве щоб замінити опалення і хто виграє невідомо...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...