Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення та фарбування будинку з газоблока

den_140

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго та тихого вечора і з прийдешніми святами!

Питання таке: Чим всеж таки краще утеплювати та які фарби використовувати для будинка з газоблока?

Я вже заплутався.

Вата чи пінопласт? Перша паропроникна, другий не пропускає вологу, але ж коли утеплюють ватою, то фарбують силіконовими красками, які теж в свою чергу не пропускають пар. Який тоді сенс у ваті?

Пінопласт дешевше більш ніж у 2 рази...

Практично всі використовують "ляпухи" замість того щоб приклеювати по всій площині і кажуть що так теж можна...

Дуже прошу Вашої поради - які правильні варіанти утеплення газоблока.

Дякую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, den_140 сказав:

Практично всі використовують "ляпухи" замість того щоб приклеювати по всій площині і кажуть що так теж можна...

Воно то можна так клеїти... Але то ви загнули щодо "практично всі". Всі адекватні майстри наносять клей на всю поверхню. Щось ви не тих знайшли.

Я не спец з утеплення, але, наскільки зрозумів, вата на газоблок - це стандартний варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, den_140 сказав:

Дуже прошу Вашої поради - які правильні варіанти утеплення газоблока.

Зовнішні стіни з газоблоку густиною більше 300 кг/м3 можна утеплювати як мінеральною ватою так і пінопластом. З мінватою простіше зробити помилку при проектуванні стіни і отримати вологу в утеплювачі. Це не катастрофа, але неприємно. Обирайте те, що простіше, швидше і дешевше для вас. 
Технологія монтажу на гребінку дає вам гарантію, що ви ефективно використали гроші і можливість контролю виконаної роботи.

Силіконові фарби паропроникні.

Щоб не плутатися, найміть інженерів.

Змінено користувачем vovoronale
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovoronale сказал:

Зовнішні стіни з газоблоку густиною більше 300 кг/м3 можна утеплювати як мінеральною ватою так і пінопластом. З мінватою простіше зробити помилку при проектуванні стіни і отримати вологу в утеплювачі. Це не катастрофа, але неприємно. Обирайте те, що простіше, швидше і дешевше для вас. 
Технологія монтажу на гребінку дає вам гарантію, що ви ефективно використали гроші і можливість контролю виконаної роботи.

Силіконові фарби паропроникні.

Щоб не плутатися, найміть інженерів.

Дуже дякую за відповідь, змістовно. Але навіщо мені інженери, якщо є цей форум?

Утеплення газоблока не така уж і глубоко інженерна робота, ну чесно

Просто хочеться зрозуміти правильний варіант рішення

Якщо силікон паропроникний, то тоді тільки базальтова вата. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, den_140 сказав:

Утеплення газоблока не така уж і глубоко інженерна робота, ну чесно

 

Проектування багатошарової стіни є одним з найскладніших процесів в будівництві. Правильний варіант залежить від планування, геометрії, будівлі, типу вентиляції, типу опалення, типу приладів тепловіддачі, типу цоколю, типу даху, регіону, оздоблення, загальної концепції і ще купи речей. 
Цей форум лише глибше заплутає вас і посіє невпевненість в прийнятих рішеннях. А може привести до зміни рішень по ходу будови. А така практика рідко виходить ефективною.

Змінено користувачем vovoronale
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vovoronale сказал:

Проектування багатошарової стіни є одним з найскладніших процесів в будівництві. Правильний варіант залежить від планування, геометрії, будівлі, типу вентиляції, типу опалення, типу приладів тепловіддачі, типу цоколю, типу даху, регіону, оздоблення, загальної концепції і ще купи речей. 
Цей форум лише глибше заплутає вас і посіє невпевненість в прийнятих рішеннях. А може привести до зміни рішень по ходу будови. А така практика рідко виходить ефективною.

Я просто впевнений, що більшість людей які будують, довіряють прорабам або просто якимсь бригадам, які у більшості не розуміють що роблять.

Я обзвонив багато бригад утеплювачей, майже 75% утеплюють пінопластом на ляпухи, просто тому що так легше (я вважаю), тому задав тут просте питання

Я згоден, що треба проект, інженери та тп, але ж існують якісь правила, і що робити не можна ні в якому разі

Все ж таки чекаю на обгрунтовану відповідь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магія в тому, що можна зробити усе. 
Правило з стіною просте. Стіна має відповідати усім вимогам ДБН 31. Окрім цього приміщення мають відповідати вимогам ДБН 31. Окрім цього уся будівля повинна відповідати вимогам ДБН 31.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, den_140 сказав:

Питання таке: Чим всеж таки краще утеплювати ?

Казоблоком Д150.

Зручний у монтажу , не горить , екологічно чистий , довговічний . Термін служби дорівнює терміну служби самого будинку.

22 години тому, den_140 сказав:

та які фарби використовувати для будинка з газоблока?

Ті , в назві яких є слово силікон , силікат , і немає слова акрил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...