Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дюбель випадає із газоблока

gaset

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Виникла проблема. Рік тому майстри повісили карнизи. Зараз ці карнизи почали провисати. Виявилось, що в газобетонних стінах використали дюбелі для бетона. Ну, вони там розхиталися і зараз вільно дістаються. Більший нормальний дюбель поставити не можу. Хімічний анкер поставити теж не можу. Як можна в стіні закріпити надійно дюбель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, BugS сказал:

Загугліть в Ютубі варіанти кріплення для газоблоку та отримаєте вичерпну інформацію 

Я вже гуглив і дивився. Але у мене проблема, що я не можу туди поставити дюбель більшого розміру. Він мені не підходить. А той, що підходить, випадає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То не можу, то не хочу, про кріплення для газоблоку читати не буду... Шпилькою наскрізь ще не пропонували?

Ну і можна продати та купити будинок з цегли :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, gaset сказав:

Я вже гуглив і дивився. Але у мене проблема, що я не можу туди поставити дюбель більшого розміру. Він мені не підходить. А той, що підходить, випадає.

Збільшіть отвір під кутом,  типу ластівчин хвіст,  затовкайте в нього розчин, вмуруйте дюбель. Це все є в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, gaset сказав:

Я вже гуглив і дивився. Але у мене проблема, що я не можу туди поставити дюбель більшого розміру. Він мені не підходить. А той, що підходить, випадає.

youtu.be/xyfbLK5oxx0?si=k6z8eVsqBnd0s9pV

Дивіться з 6.40

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Витягніть дюбель, видуйте пилюку з отвору, далі або клей-піни туди дуньте, або клею поліуретанового. Далі вставляйте дюбель на місце і зачекайте поки засохне. Все, можете прикручувати спморіз на місце. Я собі так багато разів робив, ще нічого не випало

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розповідаю про результат. Мені потрібно було ще зсовувати трошки дірки, тому що майстер, який це робив не дуже вмів користуватися рулеткою і робив дірки на око, так скажемо. Тому дірки були дость великі (могло туди влізти десь два, а може і три дюбеля. Я використовув не пену, і не рідки цвяхи, а хімічний анкер плюс звичаний нейлоновий дюбель. Тримає мертво. Дорогувато, але те, що мені потрібно було зробити, ця штука зробила.

 

Дякую всім за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...