Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чому наші жінки не вміють облаштовувати житло?

henko

Рекомендовані повідомлення

Я бы так не сказал, это сугубо культура конкретной семьи и у меня есть примеры среди знакомых как хорошие так и не очень.. Но если говорить в целом, то мне кажется это все от экономических факторов все

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

казав один будівельник,що власники сказали йому пофарбувати кухню чорним кольором)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

казав один будівельник,що власники сказали йому пофарбувати кухню чорним кольором)))

А що поганого?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, henko сказав:

А що поганого?

судячи з ваших неординарних тем для вас нічого ю все нормально)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, henko сказав:

Просто поцікавився, бо я свою теж в чорному кольорі зробив

там стіни всі чорні були

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сміх сміхом, але саме отакі Матраси і тулять натяжні дзеркальні стелі, кришталеві люстри та шкапи з поличками і фарфором. Якщо грошей більшає - починаються стільці з візерунками, золочена ліпнина і власні портрети у римських обладунках

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, henko сказав:

Та ви шо?! Отакі?

spacer.png

Ой лишенько! Жах-то який!

ні,чисто чорні там де фарбування

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, МаТраС сказал:

довбойоб ти по життю. і твої теми це підтверджують

Схоже здогадкою потрапив у саме тім'ячко, раз ви так образились. Якщо вам так не подобаються мої теми, то чого ви в них сидите, а не я в ваших?

Чи може тому що в вас нема ніяких тем? Може ви не здатні на якісь свої думки і саме тому для вас дзеркальна стеля "щоб по-багатому, як у кума" здається вершиною містецтва?

Нажаль, таких як ви 90% країни. Це не влада робить нам погане життя, це такі як ви усі свої зароблені тяжким потом  копійки витрачаєте на бетонні коробки з шиферними дахами "гробіком", які не можливо ані здати, ані продати. Це такі як ви куляють шпалери під шовк в смарт-квартири.

В вас просто нема смаку, нема освіти, і нема ніякого бажання чомусь вчитись чи якось змінюватись. Саме такі як ви вимивають своїми інвестициями гроші з країни, які б могли працювати в економіці. Але вони працюють на країни які експортують сюди всю цю гидоту для стель, меблі "пшонка-стайл" та інші буси з дзеркальцями - бо знають, що в Україні на це все буде попит.

Змінено користувачем henko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, henko сказав:

Схоже здогадкою потрапив у саме тім'ячко, раз ви так образились. Якщо вам так не подобаються мої теми, то чого ви в них сидите, а не я в ваших?

Чи може тому що в вас нема ніяких тем? Може ви не здатні на якісь свої думки і саме тому для вас дзеркальна стеля "щоб по-багатому, як у кума" здається верширою містецтва?

Нажаль, таких як ви 90% країни. Це не влада робить нам погане життя, це такі як ви усі свої зароблені тяжким потом  копійки витрачаєте їх на бетонні коробки з шиферними дахами "гробіком", які не можливо ані здати, ані продати. Це такі як ви куляють шпалери під шовк в смарт-квартири.

В вас просто нема смаку, нема освіти, і нема ніякого бажання чомусь вчитись чи якось змінюватись. Саме такі як ви вимивають своїми інвестициями гроші з країни, які б могли працювати в економіці. Але вони працюють на країни які експортують сюди всю цю гидоту для стель, меблі "пшонка-стайл" та інші буси з дзеркальцями - бо знають, що в Україні на це все буде попит.

То вже вам до доктора. Схоже, на форумі ще один пацієнт. Дизлайків побільшає.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, BugS сказал:

Дизлайків побільшає.

Вам не подобається чути правду про себе? А жити в халупах подобається? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, henko сказав:

Ні, ви не вчитесь, ви яким були бовдуром у 5-му класі - таким і залишились, не змінившись з тих пір. Те що в вас тут є друзі - я в цьому навіть не сумніваюсь. Бо 80% що тут викладають - це той самий непотреб через який усі вважають наші новобудови рівнем країн 3-го світу і якими забитий весь ОЛХ без ніяких шансів бути проданними дорожче вартості землі.

добре,я бовдур. поставлю тебе довбороба в ігнор,щоб мозок не вивертався від твоїх довбойобских тем)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, henko сказав:

Якби ви зняли нормальне житло, а не жили у вагончику, то побудували б нормальний будинок, який можна було і продати дорого і іноземцям показати не соромно. А те що ви зекономили - ви не зекономили, ви запроторили свою свідомість у нестерпні умови життя, чим знищили усю свою наснагу на сворення чогось притомного.

Людина заробляє стільки на скільки себе відчуває. І якщо ви змушуєте себе до рівня життя різнороба, то і доходи матимете такі ж. Це не тільки ваша проблема. Це проблема переважної більшості українців. Мені вас шкода і шкода того через що ви пройшли. Але якщо не почати говорити про ці речі, то в свідомості наших людей нічого не зміниться.

я ні про що не жалкую. розбігаємося. всих благ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, МаТраС сказал:

я ні про що не жалкую. розбігаємося. всих благ

Та в нас ніхто ні про що не жалкує - в тому то й халепа, що всі будують халупи і всіх це влаштовує. А потім виїджаючи закордон - дивуємось, чому в них все так гарно і зі смаком, а в нас халабуди і хутори.

Напевно погана влада винувата, хіба ні? Адже усі прості українці все завжди роблять правильно і їх нічому не треба вчить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про смаки не сперечаються. Смаки змінювались і будуть змінюватись до тенденцій моди. Пройде ...цять років, кожен буде дивуватись як подібний колір чи стиль міг сподобатись і навіщо я таке робив. Рожеві кольори відійшли, темні відтінки також переживуть свою епоху, захочеться світлішого, яскравішого )).

Стиль будинків міняється, вподобання до стилю та кольорів одягу також змінюється, це все і є життя.

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vstar сказал:

Про смаки не сперечаються. Смаки змінювались і будуть змінюватись до тенденцій моди. Пройде ...цять років, кожен буде дивуватись як подібний колір чи стиль міг сподобатись і навіщо я таке робив. Рожеві кольори відійшли, темні відтінки також переживуть свою епоху, захочеться світлішого, яскравішого )).

Стиль будинків міняється, вподобання до стилю та кольорів одягу також змінюється, це все і є життя.

Неправда. Американський будинок рустік-стайл як 400 років тому нормально виглядав так і зараз не соромно на продаж чи ренту виставити. Вдалі архітектурні рішення мають вічний попит. Саме тому інвестиції в якісну нерухомість такі популярні в усі часи.

Це тіки в совку в панельках шпалери в цяточку змінюють на шпалери вогником кожні 7 років і дивуються, що ніяк не можуть за модою встигнути, не розуміючи, що проблема не в моді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, henko сказав:

Неправда. Американський будинок рустік-стайл як 400 років тому нормально виглядав так і зараз не соромно на продаж чи ренту виставити. Вдалі архітектурні рішення мають вічний попит. Саме тому інвестиції в якісну нерухомість такі популярні в усі часи.

Це тіки в совку в панельках шпалери в цяточку змінюють на шпалери вогником кожні 7 років і дивуються, що ніяк не можуть за модою встигнути, не розуміючи, що проблема не в моді.

У нас частково збереглись маєтки ...літньої давності з парками, дійсно виглядають дивовижно. А нове будівництво як і за кордоном йде в такт моди та запозичення. Я працював 20 років тому в Португалії, і от перед війною була нагода з'їздити туди у відпустку. Суттєво змінилась тенденція будівель, стиль. Мені наприклад автентичний вигляд їхніх забудов більше подобається ніж сучасний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 31.01.2024 в 15:33, US7IGN сказал:

на жінках все тільки і тримається. членоносці тільки ламати та воювати вміють. єдиний пройоб жінок тільки в тому що довбойобів народжують. треба вигадати як їх одразу ідентифікувати та топити одразу як кошенят поганих...

що тільки держава не робить , щоб заохотити жінок народжувати від відмінників , але  жіноцтво так і тягне запліднитися від чоловіків , які  мають хист та снагу до того , щоб воювати - козацькому роду нема переводу 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...