Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Снести печь-голандку

henko

Рекомендовані повідомлення

Есть на даче печь голландка. Хочу разобрать и выкинуть. Вместо нее поставить газгольдер на полкуба во дворе – для генератора аварийного, и чтобы больше никакого открытого огня в доме не было. Если кому будет свербить – пусть во дворе мангал разжигает.

Стал считать, что это все баловство – камины, грубы, печки и т.п. Очень много грязи и хлопот. Даже когда смотрю какие-нибудь западные топовые интерьеры, то замечаю, что там все камины и булерьяны скорее выступают в роли декора и не имеют практической функции – например белые стены под Q5 вокруг, или ламинат перед топкой.

Отговорите плз. Хотел бы взвесить все за и против.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сносите. Даже убеждать вас не будем

Вам ни печь, ни камин - не к чему. Огонь нужно любить

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.02.2024 в 14:17, henko сказал:

Отговорите плз. Хотел бы взвесить все за и против.

Када не будет икричества, а гена не заведется по 1000 и одной причине, тада всплывут воспоминания, шо мона было протопить печку и не стучать зубами.

Аварийный генератор в качестве теплогенератора это канешна круто, ежли не сказать, шо просто глупо.

Но если Вы не в Украине, то имеет место быть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, usanin_n сказал:

Огонь нужно любить

Баловство это. Видел пепелища домов. Любить там нечего. Ну а от отсутствия электричества надо бежать, а не печь топить, ихмо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головне то встигнути до пенсії, бо потім ні електрику, ні газгольдер вже можна не потягнути, доведеться бити горіхи на продаж і топити лушпинням...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.02.2024 в 14:17, henko сказал:

Есть на даче печь голландка. Хочу разобрать и выкинуть...

В 14.02.2024 в 08:47, henko сказал:

...Ну а от отсутствия электричества надо бежать, а не печь топить, ихмо

 

Нужно сносить печь и уезжать !

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.02.2024 в 14:17, henko сказал:

Есть на даче печь голландка. Хочу разобрать и выкинуть....чтобы больше никакого открытого огня в доме не было. 

...Очень много грязи и хлопот. Даже когда смотрю какие-нибудь западные топовые интерьеры, то замечаю, что там все камины и булерьяны скорее выступают в роли декора и не имеют практической функции – например белые стены под Q5 вокруг, или ламинат перед топкой.

Отговорите плз. Хотел бы взвесить все за и против.

Шось мені ця історія спокою не дає...

В мене бюджетна польська пічь, закрита, ніякого відкритого вогню, ніякої "грязи и хлопот", під піччю - трохи кахелю, далі килим і ламінат, стіни не білі, але сірі...

Астанавітєсь, хоча б димохід залиште, наразі люди чималі гроші вкладають, щоб отримати хоча б те, що на фото....

photo_2024-02-17_22-52-19.jpg

photo_2024-02-17_22-53-22.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, 90BCO сказал:

Шось мені ця історія спокою не дає...

В мене бюджетна польська пічь, закрита, ніякого відкритого вогню, ніякої "грязи и хлопот", під піччю - трохи кахелю, далі килим і ламінат, стіни не білі, але сірі...

Астанавітєсь, хоча б димохід залиште, наразі люди чималі гроші вкладають, щоб отримати хоча б те, що на фото....

photo_2024-02-17_22-52-19.jpg

photo_2024-02-17_22-53-22.jpg

Вибір оздоблення - наче 5-класнику подарували нові фломастери та бригаду майстрів в керування. Ви хоча б якісь закордонні інтер'єри подивились, перш ніж щось починати робити

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, henko сказав:

Вибір оздоблення - наче 5-класнику подарували нові фломастери та бригаду майстрів в керування. Ви хоча б якісь закордонні інтер'єри подивились, перш ніж щось починати робити

Допоможіть нам підняти свій рівень в оздобленні інтер'єру - покажіть свій досконалий смак на прикладах саме свого інтер'єру.

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, BugS сказал:

Допоможіть нам підняти свій рівень в оздобленні інтер'єру - покажіть свій досконалий смак на прикладах саме свого інтер'єру.

Так а що мені показувати? В мене нема каміну, а голандку не я будував, і буду її зносити скорше. Але в інеті повно камінів:

spacer.png

 

spacer.png

Щоб так зробити чего не вистачило? Грошей чи розуму?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, henko сказав:

Так а що мені показувати? В мене нема каміну, а голандку не я будував, і буду її зносити скорше. Але в інеті повно камінів:

spacer.png

 

spacer.png

Щоб так зробити чего не вистачило? Грошей чи розуму?

 

Тобто, вам зовсім нічого показати зі свого інтер'єру? Ви теоретик дизайну, собі нічого путнього не зробили?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, henko сказал:

Так а що мені показувати? В мене нема каміну, а голандку не я будував, і буду її зносити скорше. Але в інеті повно камінів:

spacer.png

 

 

Спойлер

spacer.png

 

Щоб так зробити чего не вистачило? Грошей чи розуму?

 

Ви про що? Про бутафорський камін ?🤣

 

2 часа назад, henko сказал:

Вибір оздоблення - наче 5-класнику подарували нові фломастери та бригаду майстрів в керування...

Тут Ви праві, фломастери дуже подорожчали...🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, henko сказав:

Так а що мені показувати? В мене нема каміну, а голандку не я будував, і буду її зносити скорше. Але в інеті повно камінів:

spacer.png

 

spacer.png

Щоб так зробити чего не вистачило? Грошей чи розуму?

 

Шкафчик зліва з мотлохом - це на розтопку? І чому нема підсвітки над телевізором як над пічкою?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaxS сказал:

Шкафчик зліва з мотлохом - це на розтопку? І чому нема підсвітки над телевізором як над пічкою?

Зробіть краще, але не треба робити гірше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, henko сказав:

Зробіть краще, але не треба робити гірше

ну не я ж почав тонким дизайнерським чуттям вихвалятися і кидати чужі фотки з накопичувачами мотлоху біля нефункціонального каміна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaxS сказал:

ну не я ж почав тонким дизайнерським чуттям вихвалятися і кидати чужі фотки з накопичувачами мотлоху біля нефункціонального каміна.

Я не знаюся на камінах. Якщо б захотів камін - то вивчив би питання, подивився аналоги якісь вдалі, поговорив з майстрами, накинув би скеч якийсь перед тим як робити.

Нема нічого поганого в тому щоб робити своє житло добре.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.02.2024 в 14:24, henko сказал:

 

Наче і непогано, але пахне циганщиною (багато дзеркал і жовтого), через кілька років вийде з моди бо не класика, а ще одне вікно і недостатньо світла, там краще лофт білих кольорів, а ще кожного вечора біля вікна треба їбатися зі шнурками для закриття жалюзів, хоча може в аренду піде...

Кругом можна знайти недоліки, але скажімо, коли дитина з котом розпласталися перед каміном і граються чи просто ніжаться, то вже похер які там обої, відчуваєш що все недаремно, а ще до каміна я не розумів як можна взимку пити пиво чи їсти морозиво, а з каміном те літо просто ніколи не закінчується! Раз два на тиждень всю зиму як ритуал засмагаємо перед каміном...

Тобто після заселення дизайн зникне з порядку денного і на перше місце вийдуть буденні справи, не потрібні хрущівці оті закидони, десь у моря на віллі можливо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, normal сказал:

то вже похер які там обої, відчуваєш що все недаремно, а ще до каміна я не розумів як можна взимку пити пиво чи їсти морозиво, а з каміном те літо просто ніколи не закінчується! Раз два на тиждень всю зиму як ритуал засмагаємо перед каміном...

Тобто після заселення дизайн зникне з порядку денного і на перше місце вийдуть буденні справи, не потрібні хрущівці оті закидони, десь у моря на віллі можливо...

На Заході людям чомусь не похєр які шпалери. Тому туди і полюбляють приїджати. А ось на Миколаївщину чомусь не дуже полюбляють. Може через війну, а може саме через шпалери - адже до війни теж не дуже полюбляли. А ви як гадаєте?

Пожив пару днів з цим "засмагом" від відкритого вогню - довго потім довелося пику відшкрябати від того нагару. Як в літєйном цеху пожив наче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...