Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підлога з глини

deonisys

Рекомендовані повідомлення

Ну это как бы окончательно подтверждает квалификацию автора этого шедевра. 

Если утеплитель (или любой другой слой) передаёт нагрузку на низлежащие слои то он естессссно требует проверки на сжатие, однако... 

Я рассматриваю пол по грунту с утепление как савокупность балок на деформируемом/упругом основании,  а там уже появляются вопросы по жесткости

Змінено користувачем tansss
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, tansss сказав:

Там в соседней теме вы давали советы по пятке фундамента, понимаю, что уровень айкю ваш около Эллочки Людоедки. 

Вот когда мы почитаем какунить тему по строительству в соответствующем разделе с вашим участием непосредственно в проектировании, вот тогда может что то и поменяется. А так пока балабол-балаболом. 

 

21 хвилину тому, tansss сказав:

Ну это как бы окончательно подтверждает квалификацию автора этого шедевра. 

А по ділу відповісти? Ви ж пишете те про, те про що поняття не маєте. А ви мені відписуєте, оце?

52 хвилини тому, Propeller сказав:

Да ладно!

Саме так. Див п. 3 тез.

52 хвилини тому, Propeller сказав:

Это вы про какую часть строения говорите? Видимо только про кровлю?

Та любу, де може утеплювач бути основою для гідроізоляції.

52 хвилини тому, Propeller сказав:

Или есть эстеты, которые кладут утеплитель, на него гидру как финиш и говорят, что это пол для гаража? Встречали таких? 

Ні. Але до чого всі ці питання - невідомо. Що з міцністю пінопласту на стиск? Для чого ви її використовуєте при обґрунтуванні несучої здатності підлоги- незрозуміло.

43 хвилини тому, Propeller сказав:

Автор тезиса говорит, что эту глину надо считать по прочности на изгиб. Не вникал. Реально у грунтов определяют прочность на изгиб? То есть, у немонолитного пластичного тела. А как быть с таким несвязным грунтом как песок? 

Усе дуже просто, має бути несучий шар, і так ґрунт теж може нести пінопласт. Тому є методики розрахунку підлог з підстилаючим шаром і без. В підлгах відбуваються деформації загину, яким може чинити опір ґрунт, навіть не звʼязаний. 
 

 

21 хвилину тому, tansss сказав:

Я рассматриваю пол по грунту с утепление как савокупность балок на деформируемом/упругом основании

А можна десь прочитати про таку методику розрахунку підлог, чи ви ще не встигли опублікувати її в наукових журналах? 

Змінено користувачем vovoronale
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы пока не поясните нам почему в круглом сечения момент сопротивления зависит от ВЫСОТЫ СЕЧЕНИЯ в кубе, остаётесь клоуном и говорить с вами не о чем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, tansss сказав:

Вы пока не поясните нам почему в круглом сечения момент сопротивления зависит от ВЫСОТЫ СЕЧЕНИЯ в кубе, остаётесь клоуном и говорить с вами не о чем

Але, ну, справді? А самому подивитися? Це жесть.

uk.wikipedia.org/wiki/Момент_опору

IMG_0550.jpeg
Що по решті пунктів?

Змінено користувачем vovoronale
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, tansss сказал:

 так пока балабол-балаболом. 

Так шо? Для круглого сечения момент сопротивления зависит от ВЫСОТЫ сечения в кубе? :) Или

Таки от высоты в квадрате!? А поскольку ещё и ширина такой же величины как высота тогда получается в кубе

Повторю свое сообщение... Итак зависимость от высоты сечения! 

Для квадратного сечения тот же расклад, но все ж понимают откуда берётся в кубе

Так вы ещё и манипулятор!

Это сурезный залет. 

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.02.2024 в 00:38, Propeller сказал:

Ну как можно не согласиться?

Но есть один комфуз. Это место стыка двух листов, которые лежат на деформируемом основании.Ведь прочность на сжатие ЭППС определяется при деформации на 10%. То есть, только после деформации 10% он показывает свою декларируемую прочность.

Так вот на месте стыка, если листы просто будут лежать на ЭППС они будут "ходить" при наступаннии на них. Если же набрать эту толщину ЭППС только листами уложенными и стянутых между собой саморезами (это я, правда не уточнил в своем смелом заявлении), то мы уходим от этой хрени. Рисунок маслом прикрепил. И подтверждаю опытом ремонта кровель нестандартным методом:

swell.com.ua/ekco/ua/gallerydetail.cfm?iid=11

Метод называется "суши себя сама".

1-1.jpg

Эй! vovoronale! Вернемся в "несущей способности".

Просьба. Медленно прочитать мой пост, на который вы среагировали. Найти, где я писал о несущей способности ЭППС.

И дать мне и всем читателям ответ на вопрос :

Есть ли различие в понятиях и сути двух определений :

- прочностью материала на сжатие

- несущей способность изделия из этого материала, которое определенным образом размещено в конструкции.

Для подсказки. Плита перекрытия многопустотная. Прочность на сжатие материала = бетон класс В15-20 или М200-250 или 200-250 кг/см кв. или 2000 - 2500 тонн на 1 м кв. Несущая способность всего 800 кг на м кв. 

Как ответите, объясню о чем я писАл.

И по моей теме. Все-таки где (на какие элементы конструкции) вы в проектах закладывали нанесение гидры на ЭППС? 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovoronale сказал:

Батл «спеціалістів», які не мають поняття про що пишуть. Але як гарно все написано.

Далеко не завжди, наприклад, для круглого перерізу в третій степені. 
Для того хто знає, що таке момент опору перерізу згину, стидно плутати переміщення і деформації твердого тіла (стиск, розтяг, згин, зсув, кручення, та інші складніші форми), як ви це зробили ось тут:

Чому стидно? Тому що кожен, хто справді розбирається в механіці, знає наскільки смішно можуть виглядати такі неточності.

Рух країв ніяк не залежить від показника міцності, для оцінки цього руху є інші характеристики. Окрім цього ваш розрахунок з міцністю в 16 тон на один метр квадратний. Шістнадцять метрів води на шматок пінопласту. Ви зеленого поняття не маєте що з цією цифрою міцності робити і порівнювати її з навантаженням на підлогу можуть лише дилетанти.

Не дай Бог вам колись щось таке рахувати. Якщо це два окремих не зʼєднаних тіл, то і сприймають навантаження вони окремо. Спочатку одне а потім інше. Тому момент опору буде для висоти одного прямокутного перерізу без врахування іншого. 

 

Ну ніхто не рахує міцності пінопласту, це не несучий матеріал. Ну ви ж спеціаліст по гідроізоляцї, хто ж крім вас має знати,що цей показник міцності на стиск при 10% деформації використовують щоб знати чи можна класти гідроізоляцію на матеріал, чи вона порветься при прикладанні навантажень. Ну камон люди!

Щодо підлоги:

1. Утеплювач не рахують як несучий елемент в підлогах. Несучим елементом в підлягає є підстилаючий шар. 

2. Підлоги по грунту розраховують на деформації згину, а не стиску, як це показували вище. І цей розрахунок проводять для несучого шару, а не для утеплювача.

3. Утеплювач на стиск розраховують на дію місцевих навантажень, наприклад стійки стелажів, коліс машин, дотримання вимог міцності основ під гідроізоляцію та ін.

 

Вот ваш эпоц

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Propeller сказав:

Просьба. Медленно прочитать мой пост, на который вы среагировали. Найти, где я писал о несущей способности ЭППС.

Це було з контексту вашої відповіді вашому опоненту, про момент опору. Там цитата, якої в останньому повідомлені не видно. З цієї цитати я зробив висновок що розмова саме про несучу здатність. А про що, якщо я помилився?

 

28 хвилин тому, Propeller сказав:

Есть ли различие в понятиях и сути двух определений :

Є

28 хвилин тому, Propeller сказав:

И по моей теме. Все-таки где (на какие элементы конструкции) вы в проектах закладывали нанесение гидры на ЭППС?

Покрівля і підземні стіни. Але слово «нанесення» я замінив на «закладаєте», враховуючи ваші особисті вподобання до певних типів гідроізоляцій.

 

Змінено користувачем vovoronale
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vovoronale сказал:

Покрівля і підземні стіни. 

Кровля - да. На каблуках не ходить. Тем более если вместо ЭППС мин.плита. 

А вот по подземным стенам - ай-яй-яй!

Пирог от стены - наружу = подвальная стена - гидроизоляция - утеплитель - полиэтиленовая пленка не с шипами для обеспесения скольжения грунта по утеплителю при уплотнении и в случае морозного пучения (опция).

Только так, даже, если в качестве утеплителя набрызг пенополиуретана.

Красный цвет для варианта = подвальная стена - утеплитель - гидроизоляция.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, tansss сказав:

Вот ваш эпоц

У мене труднощі з перекладом.

40 хвилин тому, tansss сказав:

Повторю свое сообщение... 

Так вы ещё и манипулятор!

Это сурезный залет. 

В чому полягає маніпуляція? Боюся навіть спитати про момент опору труби, або про момент опору, коли згин не збігається з головними осями перерізу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Propeller сказав:

Кровля - да. На каблуках не ходить. Тем более если вместо ЭППС мин.плита. 

А вот по подземным стенам - ай-яй-яй!

Пирог от стены - наружу = подвальная стена - гидроизоляция - утеплитель - полиэтиленовая пленка не с шипами для обеспесения скольжения грунта по утеплителю при уплотнении и в случае морозного пучения (опция).

Только так, даже, если в качестве утеплителя набрызг пенополиуретана.

Красный цвет для варианта = подвальная стена - утеплитель - гидроизоляция.

 

Дозвольте не погодитися з «тільки так».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, vovoronale сказал:

У мене труднощі з перекладом.

В чому полягає маніпуляція? Боюся навіть спитати про момент опору труби, або про момент опору, коли згин не збігається з головними осями перерізу.

Для тупых повторяю, момент сопротивления зависит от высоты сечения в квадратичной зависимости, вы же тут ляпнули про кубическую зависимость эксклюзивно для круглого сечения. 

Вы по-прежнему будете утверждать это, или признаете, что обосралсь? 

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, tansss сказав:

Для тупых повторяю, момент сопротивления зависит от высоты сечения в квадратичной зависимости,

Якщо повторювати один і той самий жарт декілька раз, то він смішніше не стає.
Момент опору залежить від моменту інерції та відстані до найбільш розтягнутого волокна перерізу.
Те, про що ви пишете це частковий випадок, для конкретного перерізу з припущення, що згин відбувається по головних центральних осях. 
Показав формулу де висота перерізу в степені три, яка претензія до мене? Формулу критикутйте. Для перерізу труби, який на картинці нижче, в степені чотири. 

 

1 година тому, tansss сказав:

Вы по-прежнему будете утверждать это, или признаете, что обосралсь? 

Обісратись, це коли моменти опорів різних перерізів додавати. А ваш розрахунок міцності підлоги, то це взагалі шедевр з 100 разовим запасом міцності.

Змінено користувачем vovoronale
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, vovoronale сказал:

Якщо повторювати один і той самий жарт декілька раз, то він смішніше не стає.
Момент опору залежить від моменту інерції та відстані до найбільш розтягнутого волокна перерізу.
Те, про що ви пишете це частковий випадок, для конкретного перерізу з припущення, що згин відбувається по головних центральних осях. 
Показав тобі формулу де висота перерізу в степені три, яка претензія до мене? Формулу критикуй. Для перерізу труби, який на картинці нижче, в степені чотири. 

 

Обісратись, це коли моменти опорів різних перерізів додавати. 

Тикати будеш собі в....

Зрозуміло що дійсно обісрались і залишилось тількі смикатись. 

Це вам урок. 

Змінено користувачем tansss
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovoronale сказал:

Дозвольте не погодитися з «тільки так».

Не имею права что-то вам позволять или запрещать. Ели вы найдете хоть один чертеж из альбома технических решений любого производителя гидры, где будет стана-тепло-гидра, то выкладывайте. Пока только (100%) то, что есть на рисунке. 

Говорить вам о своем опыте и инженерной логике не буду. Кто я вам? 

image.thumb.png.7f438940c7676ac6d0dcab5eba99187d.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...