Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сломался видеорегистратор HIKVISION Network Video Recorder Model: DS-7608NI-E2/8P

RomanT-34

Рекомендовані повідомлення

Подскажите современный аналог. Эта модель снята с производства.

Змінено користувачем RomanT-34
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.ebay.com/itm/204647963127

 

Описание ИИ

www.hikvision.com/content/dam/hikvision/ph/images/htc-registration/june/training-slides/JUNE19---Hikvision-AI-Facial-Recognition.pdf

Змінено користувачем John Doe
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, John Doe сказал:

www.ebay.com/itm/204647963127

 

Описание ИИ

www.hikvision.com/content/dam/hikvision/ph/images/htc-registration/june/training-slides/JUNE19---Hikvision-AI-Facial-Recognition.pdf

У вас есть?

С ebay нет доставки в Украину.

И я не вижу в описании, питание камер идет по IP кабелю? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • RomanT-34 змінив заголовок на Сломался видеорегистратор HIKVISION Network Video Recorder Model: DS-7608NI-E2/8P

делаете себе кабинет meest.us  и все становится возможнім

 

Змінено користувачем John Doe
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8-канальний 4K H.265+ AcuSense DS-7608NXI-K2

Відеореєстратор оснащений 8-канальними входами IP-камер, що означає, що він може підтримувати до 8 камер одночасно. Він підтримує кілька форматів стиснення відео, включаючи H.265+/H.265/H.264+/H.264, забезпечуючи високоякісний запис відео з ефективним використанням пам'яті. Має потужні можливості декодування, здатні одночасно декодувати 2-канальні відеопотоки з частотою 12 Мп, 3-канальні з частотою 8 Мп, 6-канальні відеопотоки з частотою 4 Мп або 12-канальні відеопотоки з роздільною здатністю 1080p, що робить його ідеальним рішенням для бізнесу організації, потребують великого охоплення спостереження. Він також має вхідну пропускну здатність до 80 Мбіт/с, що забезпечує плавний та безперервний запис відео. Однією з визначних особливостей цього NVR є технологія Hikvision Acusense. Ця технологія використовує розширену аналітику, включаючи виявлення людей та транспортних засобів, щоб звести до мінімуму ручні зусилля та витрати на безпеку. Це означає, що він може автоматично виявляти та відфільтровувати помилкові тривоги, викликані нелюдськими та нетранспортними об'єктами, зменшуючи кількість повідомлень та втручань, що вимагаються від персоналу служби безпеки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, denis-k сказал:

Если не можете купить то скоро будет новый завоз Хика, пару недель и будет похожая модель

Ок. Я подожду. Посмотрю. Мне не к спеху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, John Doe сказал:

8-канальний 4K H.265+ AcuSense DS-7608NXI-K2

Відеореєстратор оснащений 8-канальними входами IP-камер, що означає, що він може підтримувати до 8 камер одночасно. Він підтримує кілька форматів стиснення відео, включаючи H.265+/H.265/H.264+/H.264, забезпечуючи високоякісний запис відео з ефективним використанням пам'яті. Має потужні можливості декодування, здатні одночасно декодувати 2-канальні відеопотоки з частотою 12 Мп, 3-канальні з частотою 8 Мп, 6-канальні відеопотоки з частотою 4 Мп або 12-канальні відеопотоки з роздільною здатністю 1080p, що робить його ідеальним рішенням для бізнесу організації, потребують великого охоплення спостереження. Він також має вхідну пропускну здатність до 80 Мбіт/с, що забезпечує плавний та безперервний запис відео. Однією з визначних особливостей цього NVR є технологія Hikvision Acusense. Ця технологія використовує розширену аналітику, включаючи виявлення людей та транспортних засобів, щоб звести до мінімуму ручні зусилля та витрати на безпеку. Це означає, що він може автоматично виявляти та відфільтровувати помилкові тривоги, викликані нелюдськими та нетранспортними об'єктами, зменшуючи кількість повідомлень та втручань, що вимагаються від персоналу служби безпеки.

Спасибо, я буду иметь ввиду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, uafisher сказал:

А давайте запитаємо автора, про всяк випадок- камери стоять Хік? Всяке буває)

Так. Ви маєте на увазі, що китайці підглядають за нами? Я вже думав на цю тему. Я мешкаю у селі. Жодна з камер не "дивиться" на дорогу. Лише на хату та на двір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, RomanT-34 сказал:

китайці підглядають за нами?

Вимкнути облако не регістраторі і закрити коннекти назовні фаерволом. Дивитися камери зовні тоді треба через ВПН піднятий на маршрутизаторі. Менш зручно, але безпечно. Благо IPSEC на андройді підтримується і нормально налаштовується, як додатковий плюс шифрування траффіку при користуванні публічним вайфаєм. Бо поки на інтерсіті доїдеш 5-8 Гб траффіку насніфаєш і к кінцю поїздки вже багато знаєшь про оточуючих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Enot123h сказал:

Вимкнути облако не регістраторі і закрити коннекти назовні фаерволом. Дивитися камери зовні тоді треба через ВПН піднятий на маршрутизаторі. Менш зручно, але безпечно. Благо IPSEC на андройді підтримується і нормально налаштовується, як додатковий плюс шифрування траффіку при користуванні публічним вайфаєм. Бо поки на інтерсіті доїдеш 5-8 Гб траффіку насніфаєш і к кінцю поїздки вже багато знаєшь про оточуючих

Хмарным сервісом у сенсі регистратору я не користуюсь. Відносно іншого, чесно кажучі я не зрозумів взагалі нічого. Вибачте. У повсякденному житті стільки усіляких проблем, що на налаштування регістратору вже нема ніяких сил.

Мені потрібно слідкувати у реальному часі за диментною тещою яка намагається втекти до лісу і створити мені купу проблем. А ви тут за китайців переймаєтесь. Хай і слідкують за тещою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То може взяти камеру вай-фай?

Після того як моя впала біля ліжка і не могла встати 6 годин я одразу купив і не заморочувався.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.02.2024 в 13:27, RomanT-34 сказал:

Так. Ви маєте на увазі, що китайці підглядають за нами? Я вже думав на цю тему. Я мешкаю у селі. Жодна з камер не "дивиться" на дорогу. Лише на хату та на двір.

Зовсім не про китайців) Мені не зрозуміло, чому ця тема викликає стільки наголосу. І це кажу я, НЕ фанат Хіку. Взагалі ця історія почалась не сьогодні а вже Х років тому, і я вам скажу що жодних доказів не знайдено, наскільки мені відомо, так і пишуть _"але ми не виключаємо" що бекдорів не буде, наприклад, при новому оновленні ПЗ"). Тільки тоді це нікого не цікавило в Україні, а зараз люди хвилюються мовляв Китай буде сливати рашистам.
Друзі,  ми ж розуміємо скільки камер Хік на росії і прям Китай так і карти і розкриє їм?)))

Я про те, що якби ви попали у маленький % користувачів, які мають камери іншого блренду ніж реєстратор, тоді мало б сенс розглядати "рідни" для камер бренд. ЯКщо у вас камери Хік=логічно і нвр таки знову Хік, особливо якщо з АкуСенсом будете брати. Штука непогана, пуши (повідомлення) у вашій ситуації можуть сильно встати у нагоді (намалюєте зону).
Рекомендую, норм варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Enot123h сказал:

Бо поки на інтерсіті доїдеш 5-8 Гб траффіку насніфаєш і к кінцю поїздки вже багато знаєшь про оточуючих

Ай ай ай 
і не соромно?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Фрай сказал:

То може взяти камеру вай-фай?

Після того як моя впала біля ліжка і не могла встати 6 годин я одразу купив і не заморочувався.

 

В мене встановлено 5 камер і треба лише замінити реестратор. Він відпрацював років 10.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, uafisher сказал:

...особливо якщо з АкуСенсом будете брати. Штука непогана, пуши (повідомлення) у вашій ситуації можуть сильно встати у нагоді (намалюєте зону).
Рекомендую, норм варіант.

А що це таке? Навіщо потрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, RomanT-34 сказав:

В мене встановлено 5 камер і треба лише замінити реестратор. Він відпрацював років 10.

Я забув пароль до реєстратора і змушений був поміняти його тож старий Хік на 8 камер так і лежить вже кілька років, але я мав на увазі тещу.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ну на!
из-за такого метода после нескольких попыток скачать файл принял решение купить новый и не париться.

На него уже тоже забыл, но пока работает. :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви про АкуСенс, пуш, чи про зону?)
Акусенс програмний фільтр детекції руху - спрацювання на людину та/або авто
пуш -PUSH повідомлення у застосунок (Hik-Connect) про обрану подію
зона - віртуальна зона кадра, події в якій вас цікавлять
Робимо зону(и) де тещі НЕ МАЄ бути. Коли там з'являється людина (будь-яка) вам на телефон прилітає повідомлення з фоточкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.02.2024 в 20:59, uafisher сказал:

Ви про АкуСенс, пуш, чи про зону?)
Акусенс програмний фільтр детекції руху - спрацювання на людину та/або авто
пуш -PUSH повідомлення у застосунок (Hik-Connect) про обрану подію
зона - віртуальна зона кадра, події в якій вас цікавлять
Робимо зону(и) де тещі НЕ МАЄ бути. Коли там з'являється людина (будь-яка) вам на телефон прилітає повідомлення з фоточкою.

Дякую, дуже корисна річ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...