Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як краще монтувати вхідні двері

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть який варіант монтажу вхідних дверей вибрати. Будинок з газобетону 40см, ще не утеплений, поки не ясно коли, але планується 10см. Двері будуть металеві або алюміній з термовставкою.

1) Монтаж в рівень з газобетоном, відповідно після утеплення будуть відкоси. Мінус не повне відкриття дверей, відсутність лиштви, убиваються відкоси зі сторони входу, візуально ніби гірше. 

2) Монтаж в рівень з утепленням. Можна поки навкруги дверей поклеїти утеплювач, щоб вивести рівень,  не фарбуючи . Але треба обварювати раму? Як правильно взагалі це робити щоб потім не виникло проблем, на що звернути увагу при монтажі? Мінус ніби незахищені боки рами, є доступ через утеплювач...може менш надійно?

Screenshot_20240304_003346_Pinterest.jpg

Screenshot_20240304_004028_Instander.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариант вровень со стеной. Конечным размкром со всеми утеплениями и штукатурками. тогда можно дверь открывать нараспашку. Без упороа полотна в откос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Domikv сказав:

Підкажіть який варіант монтажу вхідних дверей вибрати.

А ви вже двері купили ?  Бо дверей є купа , різних. Якщо купили , то виробник повинен надати вам інструкцію що до встановлення  з усіма кресленнями примикань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dendnepr сказал:

Вариант вровень со стеной. Конечным размкром со всеми утеплениями и штукатурками. тогда можно дверь открывать нараспашку. Без упороа полотна в откос

Вопрос сколько оставить зазор под штукатурку ( барашек, короед), так как фасада пока не будет, а дверь нужна. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

А ви вже двері купили ?  Бо дверей є купа , різних. Якщо купили , то виробник повинен надати вам інструкцію що до встановлення  з усіма кресленнями примикань.

Нет, еще не купили, но те стальные, что смотрери Страж, Абвер, можно и так и так монтировать, нужно самим решить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обов'язково зробити обвязку з уголка з обох сторін отвору. Бо полюбе колись гупне та вивалить газобетон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Gitan сказав:

Обов'язково зробити обвязку з уголка з обох сторін отвору. Бо полюбе колись гупне та вивалить газобетон.

Хтось один схожий випадок в когось був, щоб випала стіна? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BugS сказал:

Хтось один схожий випадок в когось був, щоб випала стіна? 

Мені невідомо, бо я не будівельник. Але якщо не "вивалить" то розхитає кріплення. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Gitan сказав:

Мені невідомо, бо я не будівельник. Але якщо не "вивалить" то розхитає кріплення. 

Це вже схоже на реальність) Я собі, наприклад, не робив повну обв'язку с внутрішнього та зовнішнього боку, щоб не заводити холодний метал всередину. Просто врізав кутники десь 40х40 чи 50х50 мм у відкоси двірного прийому, поруч з кутниками  з кроком сантиметрів 40 забив в газоблок шматки арматури довжиною сантиметрів 20-30 та приварив кутники до арматури. Потім монтажники дверей прикрутили пластини від дверей до кутників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Domikv сказав:

Нет, еще не купили, но те стальные, что смотрери Страж, Абвер, можно и так и так монтировать, нужно самим решить

Ось ваш варіант.

12.thumb.png.5e873cba3d9d8443b71222b34bdc4650.png

 

ПС. Коли будете купувати , вони повинні вам надати інструкцію з встановлення , де будуть вказані всі зазори , матеріали ітд... Якщо звичайно це хороший виробник , і дає гарантію.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, BugS сказал:

Це вже схоже на реальність) Я собі, наприклад, не робив повну обв'язку с внутрішнього та зовнішнього боку, щоб не заводити холодний метал всередину. Просто врізав кутники десь 40х40 чи 50х50 мм у відкоси двірного прийому, поруч з кутниками  з кроком сантиметрів 40 забив в газоблок шматки арматури довжиною сантиметрів 20-30 та приварив кутники до арматури. Потім монтажники дверей прикрутили пластини від дверей до кутників.

випадково фото не залишилось? То у вас теж утеплення було після?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Dendnepr сказал:

я обойму делал из уголка, связал полосой и еще несколько арматурин вбил

може є фото, дуже знадобиться. То ви самі робили чи монтажники даерей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Gitan сказал:

Обов'язково зробити обвязку з уголка з обох сторін отвору. Бо полюбе колись гупне та вивалить газобетон.

Не вывалит)

В прошлом году третью дверь поставили в ГБ, стоит как живая)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Domikv сказал:

може є фото, дуже знадобиться. То ви самі робили чи монтажники даерей?

сам. 

Сверху еще окно должно быть.

дверь.jpg

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот еще фото нашел - видно, что дверь вынесена вперед. По плану стена на террасе будет зашита деревом. как раз гдето около 40-50 мм (не помню точно, может больше немного) уйдет на рейки и потом обшивку

 

дверь2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Domikv сказав:

випадково фото не залишилось? То у вас теж утеплення було після?

Фото немає, але ж я це не сам вигадав, також побачив десь в мережі, пошукаю. Утеплення в мене немає, але укріплення прийому до цього не стосується.  Двері мабуть краще ставити як вікна, в теплій зоні. Мінуси цього варіанту вам вже сказали - не повне відкривання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене так, бо газобетон Д300. Потім укоси зсередини утеплені ЄППС 20 мм. На металеву раму двері наклеєний полоска утеплювача 2 мм, до якой підходить укос. 

Потім, коли рама мокріє від конденсату, укос не намокає. 

 

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Dendnepr сказав:

сам. 

Сверху еще окно должно быть.

Це ж шалений місток холоду , який буде передаватись через дверну коробку.

ІМХО. Так робити вкрай не бажано.

 

7 хвилин тому, BugS сказав:

Двері мабуть краще ставити як вікна, в теплій зоні.

Іменно так.

І всі ті кутники , пластини всередині ГБ , абсолютно зайва річ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, andrey_ka сказав:

Це ж шалений місток холоду , який буде передаватись через дверну коробку.

ІМХО. Так робити вкрай не бажано.

 

Іменно так.

І всі ті кутники , пластини всередині ГБ , абсолютно зайва річ.

Ну якщо Д500, то можна і без них. В мене Д300

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

11 минут назад, andrey_ka сказал:

Це ж шалений місток холоду , який буде передаватись через дверну коробку.

ІМХО. Так робити вкрай не бажано.

 

Любое окно - мостик холода. по сравнению со стеной. И двери со стеклами есть - у меня из топочной такая. И что теперь? всеоконные проемы зашить пенопластом на зиму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А про уголки и обойму - когда была "временная" дверь. очень легкая - после года или двух использования пришло уверенность, что обойму нужно усилить. Сквозняками она так сильно гупала, что крошился газобетон местами. Усилил и теперь все хорошо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потом дверные откосы внутри обклеются ЭППС. На фото видно, что там около 50 мм ЭППС влезет. И обошьются да хоть ламинатом. 

Снаружи по периметру дверной коробки тоже утеплитель будет - в поцессе обшивки деревом стены терассы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, BugS сказав:

Ну якщо Д500, то можна і без них. В мене Д300

Кріплення дверної коробки не залежить від густини матеріалу стін. Якщо матеріал стін є несучим , то до нього можа кріпити дверну коробку. І для цього достатньо штатного (дюбеля,анкера,пластини)кріплення. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, andrey_ka сказав:

Кріплення дверної коробки не залежить від густини матеріалу стін. Якщо матеріал стін є несучим , то до нього можа кріпити дверну коробку. І для цього достатньо штатного (дюбеля,анкера,пластини)кріплення. 

Мої сусіди збудували будинок з пресованих солом'яних блоків. Гадаю, що двері в них також є. Цікаво, які дюбелі використовуються в соломі))). Чи все ж таки іноді треба робити обсадний короб чи обсадну металеву раму. Ааа, зрозумів, то стіни не з несучого матеріалу, як і Д300, треба зносити.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...