Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плитка на фасад під стару цеглу з цементу

sv_vs

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, хто може робив з такої плитки собі фасад, як вона себе показує через кілька років, чи не розсиплеться після кількох зим, чи не вицвітає колір, бо в розрізі видно що шар фарби там дуже тоненький. Ціна дуже приваблює, гарну знайшов у районі 700грн, український виробник, точно така але бельгійська з кераміки коштує в 3 рази дорожче, от і думаю, чи варто переплачувати.

c42ee1_d7368dcc41d94cd0af44a26de1933ec1~mv2.jpg.webp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь фасад? А клеїти і затирати цементом? Бо вони може швидше розсипляться чим плитка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sv_vs сказал:

Підкажіть, хто може робив з такої плитки собі фасад, як вона себе показує через кілька років, чи не розсиплеться після кількох зим, чи не вицвітає колір, бо в розрізі видно що шар фарби там дуже тоненький. Ціна дуже приваблює, гарну знайшов у районі 700грн, український виробник, точно така але бельгійська з кераміки коштує в 3 рази дорожче, от і думаю, чи варто переплачувати.

Шось мені здається, що Ви й самі знаєте правильну відповідь... але вона Вам просто не подобається).

3 часа назад, normal сказал:

 А клеїти і затирати цементом? Бо вони може швидше розсипляться чим плитка

Та ні... треба брати якийсь моцний церезіт...  може 65, або 117.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав 17 і затирали 43, але тільки на цоколь, бо весь фасад вийде дуже кучеряво і клінкер є польський paradyz від 500грн\м2, а під стару цеглу напевно дешевше вийде облицювати БУ цеглою, якщо брати і від старих коминів, то вийде таке саме як на фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, normal сказав:

Весь фасад? А клеїти і затирати цементом? Бо вони може швидше розсипляться чим плитка

Ну можна сказати що весь, там є спеціальний клеї для плитки яка клеїться на вату, наскільки я знаю зараз це не проблема, тут більше питання в тому чи ця плитку можна на фасад клеїти, якби для інтерʼєру, то я би навіть не сумнівався.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я купувала бетону плитку під цеглу на заводі в Вишгороді. Для внутрішнього оздоблення. Але завод каже, що вона призначена для зовнішнього, для фасадів. Зателефонуйте та запитайте подробиці. Завод існує давно, купувала в них не один  раз. Якщо мешкаєте на Київщині, можна і під'їхати та подивитись-поспілкуватись, якщо вам цікава така плитка. Посилання на сайт заводу під спойлером

Прихований текст

savatexdekor.com.ua/beton/

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Мінвату, плитку, еластичний клей для плитки і фугу замовив, тепер читаю про монтаж, вага плитки десь 21кг/м2. 
В основному на форумі рекомендують щільну панцирну сітку по типу baumit strongtex і дюбелі wkret-met, але постам вже багато років, можливо щось змінилося за той час? І все ще відкриті питання, який має бути розмір сітки, чи потрібен другий шар сітки і скільки дюбелів на м2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...