Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пару питань по каналізації і розміщенню скептика

sv_vs

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога, планую ставити скептик і виникло кілька запитань.
З фундаменту виходить три труби 110 (два санвузли і кухня), вони не обʼєднані в одну в площі будинку, пояснень чому так зроблили у мене немає, на той момент мене запевнили будівельники що так добре. Зараз потрібно продумати як розмістити зовнішні труби і де розмістити скептик.
Відповідно питання:

1. До місця, де мені зручно розмістити скептик довжина найдовших труб буде близько 23м, чи не забагато це? Можна змістити септик трохи вище і тоді найбільша довжина буде десь 17м, але не так зручно по самому розміщенню.

2. Чи можливо завести в септик 3 труби? Чи потрібно спочатку їх якось обʼєднати в одну? Але проблема, що вони будуть на різній висоті, так як довжина різна, а ухил має бути однаковий.

3. Чи буде фанова труба виконувати свою функцію по такій схемі? Якщо ні, то чи можна ще якось це виправити?

4. Чи потрібно захищати труби які проходять під стоянкою?

Screenshot 2024-03-15 at 10.00.43.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 10:19, sv_vs сказал:

чи не забагато це?

Нет.

В 15.03.2024 в 10:19, sv_vs сказал:

Чи можливо завести в септик 3 труби?

Смотрите в паспотре к выбранной модели.

В 15.03.2024 в 10:19, sv_vs сказал:

Чи буде фанова труба виконувати свою функцію по такій схемі?

В данном случае в данном случае в ней нет нужды, но раз установлена, то пусть будет.

В 15.03.2024 в 10:19, sv_vs сказал:

Чи потрібно захищати труби які проходять під стоянкою?

Желательно . Можно проложить в стальной трубе или в лотке.

1718502952_.png.e7cb3cb559e314afc3a2cc745c76e26b.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.03.2024 в 10:19, sv_vs сказав:

Потрібна допомога, планую ставити скептик і виникло кілька запитань.
З фундаменту виходить три труби 110 (два санвузли і кухня), вони не обʼєднані в одну в площі будинку, пояснень чому так зроблили у мене немає, на той момент мене запевнили будівельники що так добре. Зараз потрібно продумати як розмістити зовнішні труби і де розмістити скептик.
Відповідно питання:

1. До місця, де мені зручно розмістити скептик довжина найдовших труб буде близько 23м, чи не забагато це? Можна змістити септик трохи вище і тоді найбільша довжина буде десь 17м, але не так зручно по самому розміщенню.

2. Чи можливо завести в септик 3 труби? Чи потрібно спочатку їх якось обʼєднати в одну? Але проблема, що вони будуть на різній висоті, так як довжина різна, а ухил має бути однаковий.

3. Чи буде фанова труба виконувати свою функцію по такій схемі? Якщо ні, то чи можна ще якось це виправити?

4. Чи потрібно захищати труби які проходять під стоянкою?

Screenshot 2024-03-15 at 10.00.43.png

Септик - кольца с переливом? 

1. Уклон на 110 надо вроде 3см на метр. Это  выход на 69 см ниже выхода из фундамента, который на глубине?? наверное метр. Много или нет зависит от копания)

2. Если септик из колец, и с переливом, но полезный объем считайте от перелива, который ниже самой нижней входной трубы. То есть если хотите например 2 кольца, то они должны начинаться на глубине с п.1 (+-), и ещё 2 м самих колец. Это под 4м ямка. УГВ какой?

3. Ну, вентиляция будет, а остальное - хз. То может зайдут кто занимается канашкой 

4. На какой глубине трубы под стоянкой? И стоянка - бетон? Если метр- никто не продавит, если бетон - тоже. Просто рыжая труба, или есть с более толстыми стенками. Если танки не парковать.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 10:19, sv_vs сказал:

Потрібна допомога, планую ставити скептик і виникло кілька запитань.
З фундаменту виходить три труби 110 (два санвузли і кухня), вони не обʼєднані в одну в площі будинку, пояснень чому так зроблили у мене немає, на той момент мене запевнили будівельники що так добре. Зараз потрібно продумати як розмістити зовнішні труби і де розмістити скептик.
Відповідно питання:

1. До місця, де мені зручно розмістити скептик довжина найдовших труб буде близько 23м, чи не забагато це? Можна змістити септик трохи вище і тоді найбільша довжина буде десь 17м, але не так зручно по самому розміщенню.

2. Чи можливо завести в септик 3 труби? Чи потрібно спочатку їх якось обʼєднати в одну? Але проблема, що вони будуть на різній висоті, так як довжина різна, а ухил має бути однаковий.

3. Чи буде фанова труба виконувати свою функцію по такій схемі? Якщо ні, то чи можна ще якось це виправити?

4. Чи потрібно захищати труби які проходять під стоянкою?

Screenshot 2024-03-15 at 10.00.43.png

Добрий день. Важливо розуміти де об"єкт і яка геологія.
1. 23м-це 46см пониження від глибини виведення труби з фундаменту. Якщо по геології проблем не має, то жодних проблем, лише ревізії по середині потрібно встановити. Все, що ви втрачаєте через це-загальна глибина септика, але знову ж потрібно знати геологію, де найкращий прошарок для дренажу і чи не має проблеми з РГВ.
2. Труби заводити як вони заходитимуть на різній висоті, труба переливу-залежить від найнижчої труби з трьох.
3. На фанову трубу тут нічого не впливає.
4. Якщо брати толкову помаранчеву трубу,з відповідною товщиною стінки і навантаження, то жодних проблем не буде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, трохи заспокоїли мене, на рахунок скептика напевно погано висловився, кілець з переливом не буде, буде стояти сучасна очисна станція, чомусь думав що то і є септик :

19 годин тому, ЯД сказав:

1. Уклон на 110 надо вроде 3см на метр. Это  выход на 69 см ниже выхода из фундамента, который на глубине?? наверное метр. Много или нет зависит от копания)

 Читав десь 2см на м, труби з фундаменту виходять десь на глибині 1м, тобто найглибша точка 1.46м

19 годин тому, ЯД сказав:

4. На какой глубине трубы под стоянкой? И стоянка - бетон? Если метр- никто не продавит, если бетон - тоже. Просто рыжая труба, или есть с более толстыми стенками. Если танки не парковать.

труби будуть на глибині точно більше 1м, так як з фундамента вивід на глибині 1м. Буде бруківка, без бетону.

4 години тому, дімич сказав:

1. 23м-це 46см пониження від глибини виведення труби з фундаменту. Якщо по геології проблем не має, то жодних проблем, лише ревізії по середині потрібно встановити. Все, що ви втрачаєте через це-загальна глибина септика, але знову ж потрібно знати геологію, де найкращий прошарок для дренажу і чи не має проблеми з РГВ.

Грунт сплошний пісок багато метрів в глибину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.03.2024 в 14:39, sv_vs сказав:

труби будуть на глибині точно більше 1м, так як з фундамента вивід на глибині 1м. 

Грунт сплошний пісок багато метрів в глибину.

Ви прорахували що на вас чекає?
При такій відстані до септику, вхід труб у септику буде на глибині 1,66м. А ще треба хочаб три метрових кільця, це ще 2.7м. Дно 0,15м, кришка 0,15м. Ітого щоб змонтувати прийомний колодязь треба 4,66м яму. У піску ви таку екскаватором не вириєте, все буде обвалюватись. Рити вручну, або саджати кільця і заливати дно. 
Вихід з будинку саме краще робити 40см.
Але альтернатива є. Хоч і не дешева. Труби з будинку виводите у герматичний колодязь з 2 метрових кілець. Там стоїть фек насос з поплавком. З насосу кидаєте 40-50мм ПЕ трубу у септик, на глибину яка у вас вийде при встановленні колодязя 20-30см від поверхні грунту. І навіть можна прокинути трубу з протиуклоном. Щоб взимку, коли насос відкачає відходи, остаточна рідина злилася назад до насосу. Тобто не буде залишків рідини, не буде промерзати труба.
Тільки насос повинен бути завжди під струмом.

Змінено користувачем naupv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, naupv сказав:

Тільки насос повинен бути завжди під струмом.

Саме так!
І бажано запасний у гаражі на всяк випадок.

Бо колись у мене накрився і саме на вихідні то була велика проблема.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, naupv сказав:

А ще треба хочаб три метрових кільця, це ще 2.7м

 

17.03.2024 в 14:39, sv_vs сказав:

кілець з переливом не буде, буде стояти сучасна очисна станція, чомусь думав що то і є септик :

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...