Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прохідні перемикачі, додати кнопку через смарт перемикач

pen

Рекомендовані повідомлення

Необхідно підключити додаткову кнопку для системи з 3 прохідних вимикачів.

Зараз в мене підключено 3 перемикача по наступній схемі :
magazin-rozetok.com.ua/ru/blog/prohidniy_vimikach_shema_pidklyuchennya_na_3_mistsya

Маю бажання десь підключити смарт перемикач типу :
radio-audio.com.ua/p1523040637-bezdrotovij-mini-vmikach.html

До того вже маю додаткову смарт кнопку, яка інтегрується та працює разом.

Але щось не бачу варіантів як це реалізувати, якщо у коробці тільки 3 проводи.

PS:  немає можливості десь ще інтегруватись крім коробок від вимикачів. А там маю 2 коробки по 3 проводи, 1 з 4-ма.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три вимикачі міняєте на дзвінкові і в коробці ставите всі паралельно на вхід вашого смарт-реле, вихід смарт-реле керує лампою.

ПС. Ця жуть з прохідними вимикачами і павутинням проводів не має існувати в 2024 році. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось я спробував накидати схему, в мене не вистачає проводів.

Додав актуальну розводку, проводів додати вже не можу, тому це питання і виникло.

image.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, pen сказал:

щось я спробував накидати схему, в мене не вистачає проводів.

Додав актуальну розводку, проводів додати вже не можу, тому це питання і виникло.

image.png

вибачте, нічого не зрозуміло.
Шо де не вистачає і не вистачає для чого? додати смарт-реле? прямо в коробці ставите то реле, вхід на два проводи від вимикачів (то щр в вас на схемі фазу рве), вихід на ті два що на лампи пішло, ну а там вже в залежності від вимикача. Або ви шось інше намагаєтеся зробити але нам не кажете шо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, standov сказав:

вибачте, нічого не зрозуміло.
Шо де не вистачає і не вистачає для чого? додати смарт-реле? прямо в коробці ставите то реле, вхід на два проводи від вимикачів (то щр в вас на схемі фазу рве), вихід на ті два що на лампи пішло, ну а там вже в залежності від вимикача. Або ви шось інше намагаєтеся зробити але нам не кажете шо

Так было бы просто.

Человек хочет вместе выключателя смарт поставить, а туда только фаза на вход и 2 на перекрестный.

По крайней мере я так понял, прочитав пару раз, и подумав при чем там 3 провода, если все легко в коробке делается 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я показав що в мене є у коробці, так я хотів би додати той смарт вимикач , але якщо міняти на здівнкові та паралелити , не вистачає проводів.

Тому для наглядності додав схему як воно зараз. Щось додати вже не вийде. маю наувазі з проводів. 

Здаеться не всі розуміють , як воно зараз працює, за рахунок чого працюють перекрестні та прохідні вимикачі.

Якщо є варіант будь ласка намалюйте схемку, я рахую не тільки я буду вдячен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, pen сказал:

але якщо міняти на здівнкові та паралелити , не вистачає проводів.

чого не вистачає? у вас на кожну звонкову кнопку потрібно 2 проводи, це явно більше ніж у вас є.

"схема"
image.png.be2013a6b89f06700c024acab3309e84.png

26 минут назад, pen сказал:

даеться не всі розуміють , як воно зараз працює, за рахунок чого працюють перекрестні та прохідні вимикачі.

задача зводиться до можливості вмикнути/вимкнути одну точку світла з N-місць, звінкові кнопки в паралель на реле яке працює в імпульсному режимі (а вони всі таке вміють) задачу ці вирішують "з коробки"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось вам розгорнута стаття чому так і як то працює зі схемами, там правда не розумне реле а імпульсне але це яйця в профіль

electrica-shop.com.ua/upravlenie-osveshcheniem-cherez-impulsnoe-rele

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.03.2024 в 19:42, pen сказал:

Але щось не бачу варіантів як це реалізувати, якщо у коробці тільки 3 проводи.

Проводов в коробочке достаточно. Для коммутации дополнительного перекрестного выключателя достаточно двух фазных проводов, которые идут между проходными выключателями и постоянные ноль и фаза, чтобы запитать реле. Всё это в коробочке есть. Всё, что должен сделать дополнительный выключатель - пропустить через себя эти два фазных провода или поменять их местами. 


Вопрос в другом - может ли само смарт-реле работать по перекрестной схеме? Судя по всему, нет. Тогда нужно будет поставить дополнительное реле с двумя перекидными контактами. Чтобы ответить наверняка, нужно понять внутреннюю схему смарт-реле - там кроме простого включателя есть входы S1 и S2 - как они коммутируются в общую схему?

image.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...