Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кондиціонер Samsung живе власним життям

Rack

Рекомендовані повідомлення

Кондиціонеру вже з десяток років, кореэць, до цього працював безвідмовно, тільки конденсатор пусковий замінили. А цієї зими ні стого -ні з цього включився сам і почав працювати - я висмикнув з розетки і забув про нього до весни. І ось зараз, увімкнувши його, я виявив, що він постійно хаотично робить ON-OFF, як ніби хтось балується натискаючи на кнопку пульта. Пульт я знеструмив на всякий випадок, поміняв батарейки, вмикав - вимикав кілька разів - він на нього реагує, але після цього продовжує періодично вмикатися-вимикатися. Фахівці – підкажіть, що може бути? Викликати в наші села майстра дороге задоволення, особливо для такого старенького пристрою, адже може виявитися якась дрібниця (дай Бог)).

Вдячний за допомогу.

photo_2024-04-08_10-40-32.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також думаю про контакти. А конкретніше – роз'єм між модулем інфрачервоного приймача, та основною платою. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та и саму плату в спирте помыть не мешало бы.

надо вскрывать и смотреть - может где окислилось

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думкі такіж самі - дякую за підтримку 🤝з кондєями справ не мал, але з іншою електронікою інколи спрацьовувало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, друзі. Нажаль, профілактика не допомогла😒. Малу плату з інфрачервоним датчиком промив и почистив, роз'єми на основній платі продув контактклінером. Все як і раніше. Навіть з повністю від'єднаною платою датчика - все тіж самі глюки. Ось ця платка - але, здається спарва не в ній... Куди дивиться далі, що скаже колективний разум ?  :)

photo_2024-04-09_10-15-40.jpg

photo_2024-04-09_10-15-42.jpg

Змінено користувачем Rack
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Rack сказав:

Навіть з повністю від'єднаною платою датчика - все тіж самі глюки. Ось ця платка - але, здається спарва не в ній...

Так, тоді справа не в ній. Головну плату оглянути із збільшувальним склом на предмет тріщин в пайці. Ці тріщини дуже тонкі, усі підозрілі місця пропаяти заново – з підозрілих місць зняти існуючий припой і використати новий припой з флюсом. Замінити усі конденсатори електролітні.

Це звичайні методи некваліфікованого ремонту – без діагностики, з прицілом на типові проблеми будь-якої електроніки. Якщо це не допоможе – далі вже треба діагностувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, normal сказал:

що треба спробувати прошити кодом з пульта

дивно, ничого не нахожу з цього приводу, все що стосуется кодов и пульта це про універсальні...якщо ви про щось інше - дайте посилання, плз. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов. Але , здаэться це не наш випадок - там ось які симптоми Характерным признаком того что слетела прошивка является непрерывное мигание всех индикаторов, светодиодов на плате. При этом кондиционер не реагирует на пульт и не включается. В мене він і вмикається і на пульт реагує...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошив с пульта. Навіть вже зрадів , він майже хвилин 10 працював без пербійно...але потім знов те саме.   Дуже дивна поведінка 🙄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы начал с проверки стабильности подаваемого напряжения на кондиционер.

1) Проверка контактов в розетке (подтянуть крепление подводимых проводов)


2) Запитать кондиционер от стабилизатора напряжения или хотя бы от реле напряжения (хотя бы временно, чтобы исключить причину)
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, tayatlas сказал:

1) Проверка контактов в розетке (подтянуть крепление подводимых проводов)

 

И читал же об этом - но был уверен, что за много лет в резетке ничего не могло поменяться )) а таки могло! Контакт был хреновый, подводимые провода болтались, чуть ли не выпадали из зажима. Затянул, стало гораздо лучше, но пока не могу сказать, что 100% проблема решена. Но ЭТА точно решена. Пока не до конца собрал все, наблюдаю.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Rack сказал:

кнопка есть, но она впаяна...выпаять физически ? я ее клацал - срабатывает

Если будет дальше выеживаться, попробуете выпаять или перерезать дорожку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...