Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свердловина чи приямок , що робити першим?

et_alex

Рекомендовані повідомлення

Не дивився відео, вистачило назви.

Спочатку свердловина, потім приямок чи кесон, але ніяких «по центру»!

коли будете ставити кесон тоді і рішення у який бік зміщення свердловини для зручності користування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина що мені робила свердловину, сказав таке коли викопав - спочатку прокачати воду, впевнетись що нормальна, а тоді копати приямок. Бо може бути і вода погана, треба буде в іншому місці копати або на іну глибину. Щодо приямка - копав діаметром 1.77-180 на глибину 1.4м. Замовив 2 кришки та одне кільце діаметром 1.55 (зовнішній). Поставив кришку на дно так, щоб отвір найшов на обсадну трубу, тоді кільце, тоді вернхню кришку. Висота кільця 90см. Товщина однієї кришки 10см. Верхня кришка вийшла нижче рівня землі, що дасть смогу вимурувати для люка горловину. Місця достатньо щоб облаштувати в середині (хоча я все навісне планую в будинку), у приймку буде тільки трійнік на поливочний шланг і вихід до будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Андрій Миколайович сказал:

Поставив кришку на дно так, щоб отвір найшов на обсадну трубу, тоді кільце, тоді вернхню кришку. Висота кільця 90см. Товщина однієї кришки 10см. Верхня кришка вийшла нижче рівня землі, що дасть смогу вимурувати для люка горловину. Місця достатньо щоб облаштувати в середині (хоча я все навісне планую в будинку), у приймку буде тільки трійнік на поливочний шланг і вихід до будинку.

Доброго ранку. Кришка на дно класне рішення, я до такого не додумався. Хочу тільки звернути Вашу увагу, якщо у Вас буде глибинний скважинний насос, і автоматика в будинку, то між насосом і автоматикою, для її коректної роботи не має бути ніяких відводів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Maryan_bhfz сказал:

якщо у Вас буде глибинний скважинний насос, і автоматика в будинку, то між насосом і автоматикою, для її коректної роботио не має бути ніяких відводів

Полный бред... не стоит "советовать" здесь то, в чем вы не разбираетесь...
ежели в системе будет присутствовать ГА, то отвод на полив и пр. нужды можно делать в любом месте...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, lastandr сказал:

Полный бред... не стоит "советовать" здесь то, в чем вы не разбираетесь...
ежели в системе будет присутствовать ГА, то отвод на полив и пр. нужды можно делать в любом месте...

Згоден, в даному випадку Ви абсолютно праві, прошу вибачення у автора теми та інших учасників за введення в оману, не мав на меті завдати комусь шкоду своєю писаниною. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут мені одна людина доказує, що окрім клапана що на насосі, потрібно ще один клапан ставити в будинку - то в такому випадку так, відвід в приймку не буде працювати. Але я не бачу сенсу у двох клапанах. Він мотивує це тим, що клапан у будинку буде втримувати воду в будинку і не буде уходити вода до насосу ... 

Я щось на схемах не бачиш щоб було 2 клапани в системі, можливо так теж роблять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо система замкнута вже одним клапаном та  вода не витрачається, нащо встановлювати другий клапан? Задля надійності, якщо не працює клапан в насосі ? Якщо у вас є ГА, одного клапана біля насосу повинно вистачати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, townsman сказав:

нащо встановлювати другий клапан?

Якщо є система поливу газону, що врізана ще у приямку, а в будинку колона фільтрації, то потрібна. (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...