Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

генератор чи зарядна станція

NBB

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, yurets12 сказал:

С чем связано?

Единственное подозрение которое было, это чем дольше был выключен тем меньше шансов что запустится

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сейчас что взяли? Какова мощность что бы хватило?

35 минут назад, mib сказал:

Единственное подозрение которое было, это чем дольше был выключен тем меньше шансов что запустится

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yurets12 сказал:

А сейчас что взяли? Какова мощность что бы хватило?

 

В первом посте описано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не створювати аналогічну тему, запитаю тут, може хтось в двох словах підкаже.

Який набір обладнання (акуми, інвертер і тд) потрібен щоб забезпечити роботу базових пристроїв в будинку, в сумі десь на 300-400 Вт, хоча б на 4-5 годин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, TaurosRMK сказал:

Який набір обладнання (акуми, інвертер і тд) потрібен щоб забезпечити роботу базових пристроїв в будинку, в сумі десь на 300-400 Вт, хоча б на 4-5 годин?

Холодилтник входит в базовую потребность?

И по мтнимуму год пережить или всерьез и на долго?

Солнце не планируется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

Щоб не створювати аналогічну тему, запитаю тут, може хтось в двох словах підкаже.

Який набір обладнання (акуми, інвертер і тд) потрібен щоб забезпечити роботу базових пристроїв в будинку, в сумі десь на 300-400 Вт, хоча б на 4-5 годин?

Тут просто ж. 5ч* 400Вт= 2 кВт. Если лифер, то допустим полезное с 10до 90%, то есть ещё 20% накинуть, то есть от 2,4квт.

Если собирать самому - ещё бмс. И возможно перемычки

Инвертор - чтобы выдерживал пковые нагрузки типа пуска холодильника. Это 3квт (они обычно 1, 3, 5, 6, 8 идут)

Дальше кабель. К батарее - зависит от расстояния и напряжения и тока. Чаще всего 25 или 35кв. Обжимка и наконечники

Провода от инвертора в щиток и обратно. 3*2.5 (если 3 квт инвертор)

2 АВ для них и удобно 1-0-2 

Вроде все

Если ещё насос - то тут уже не 400Вт думаю, и пиковые могут быть выше

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, mib сказав:

Холодилтник входит в базовую потребность?

И по мтнимуму год пережить или всерьез и на долго?

Солнце не планируется?

Холодильник так (інверторний) + освітлення, котел, комп'ютер і зарядки телефонів. Коли це все разом працює, то десь до 400-420 Вт тягне, в основному трохи менше, в районі 300 Вт.

Думаю що без планів на майбутнє, тобто по мінімуму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, ЯД сказал:

Провода от инвертора в щиток и обратно. 3*2.5 (если 3 квт инвертор)

Тут есть нюанс, помимо нагрузки нужно еще учитывать заряд акб тоесть может быть и 40 ампер как минимум производитель это рекомендует и 5 вроде квадратов

16 минут назад, TaurosRMK сказал:

Холодильник так (інверторний) + освітлення, котел, комп'ютер і зарядки телефонів. Коли це все разом працює, то десь до 400-420 Вт тягне, в основному трохи менше, в районі 300 Вт.

Думаю що без планів на майбутнє, тобто по мінімуму.

Ну в теории можно обойтись и 12 вольт и каким то ибп типа ritar 1500 или luxeon 1500

Ну и ампер 300 свинцовых акб

Это то что по минимуму

Если более менее правильно и с каким то запасом то взять какой то солнечный комбайн к примеру как у меня srne на 24 вольт и взять lifepo4 хотя бы 100 а/ч лучше больше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mib сказав:

помимо нагрузки нужно еще учитывать заряд акб тоесть может быть и 40 ампер

Ну 40А то на батарее, например как у нас - 24В, это почти кВт. А 1 кВт на 220 провод 2.5 легко потян. Хотя я себе сделал 4кв)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ЯД сказал:

Ну 40А то на батарее, например как у нас - 24В, это почти кВт. А 1 кВт на 220 провод 2.5 легко потян. Хотя я себе сделал 4кв)

У нас от сети 80 ампер заряд это 2,2 кВт по 220 и на выход еще 3, но через байпас у нас опять таки 40 ампер 8,8 квт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mib сказав:

У нас от сети 80 ампер заряд это 2,2 кВт по 220 и на выход еще 3, но через байпас у нас опять таки 40 ампер 8,8 квт

Хмм, вот про 8 кВт пропустил)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ЯД сказал:

Хмм, вот про 8 кВт пропустил)

Но у меня тоже 2,5 квадрата, 6 квадратов купил но пока лежит

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, mib сказав:

Ну в теории можно обойтись и 12 вольт и каким то ибп типа ritar 1500 или luxeon 1500

Це з розрахунку на то, щоб ДЖБ автоматом переключався на акумулятор/мережа і заряжав коли є світло? Чи в ручному режимі - вимкнули світло, пішов запускати ДБЖ? Тоді сенс безперебійника втрачається, бо він має в автоматичному режимі працювати.

Як варіант окремо інвертор 12-220, але додатково зарядка до акумів. Але це напевно більше геморою, вручну перемикати на зарядку і підключати в роботу.

В будь якому випадку прийдетсья вручну підключати резерв, немає окремої лінії під це. Зараз в щитку є рубильник 1-0-2 і заведений кабель від генератора, хіба що на той же кабель заводити акуми, але для надійності напевно тут тоже рубильник треба, щоб випадково не запустити генератор коли працюють акуми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Це з розрахунку на то, щоб ДЖБ автоматом переключався на акумулятор/мережа і заряжав коли є світло? Чи в ручному режимі - вимкнули світло, пішов запускати ДБЖ? Тоді сенс безперебійника втрачається, бо він має в автоматичному режимі працювати.

Як варіант окремо інвертор 12-220, але додатково зарядка до акумів. Але це напевно більше геморою, вручну перемикати на зарядку і підключати в роботу.

В будь якому випадку прийдетсья вручну підключати резерв, немає окремої лінії під це. Зараз в щитку є рубильник 1-0-2 і заведений кабель від генератора, хіба що на той же кабель заводити акуми, але для надійності напевно тут тоже рубильник треба, щоб випадково не запустити генератор коли працюють акуми.

Ну а инверторах некоторых есть и вход гены.тира того же люкспавер с темы тут на форуме. У меня СРНЕ на 3квт, стоил достаточно дешево, когда покупал, но не помню, есть ли там для гены вход

Гибриды - их не надо переключать руками - они как БЖД будут работать, и они же умеют заряжать. То есть настроить 1 раз и все, посматривать за батареей. Не гибриды - не знаю, про них не читал 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, TaurosRMK сказал:

Це з розрахунку на то, щоб ДЖБ автоматом переключався на акумулятор/мережа і заряжав коли є світло? Чи в ручному режимі - вимкнули світло, пішов запускати ДБЖ? Тоді сенс безперебійника втрачається, бо він має в автоматичному режимі працювати.

Як варіант окремо інвертор 12-220, але додатково зарядка до акумів. Але це напевно більше геморою, вручну перемикати на зарядку і підключати в роботу.

В будь якому випадку прийдетсья вручну підключати резерв, немає окремої лінії під це. Зараз в щитку є рубильник 1-0-2 і заведений кабель від генератора, хіба що на той же кабель заводити акуми, але для надійності напевно тут тоже рубильник треба, щоб випадково не запустити генератор коли працюють акуми.

У вас в щит приходят нужные вам потребители отдельными линиями?

А так да ибп транслирует через себя сеть и при пропадании сети подхватывает от акб, и когда сеть появляется заряжает эти самые акб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ЯД сказал:

У меня СРНЕ на 3квт, стоил достаточно дешево, когда покупал, но не помню, есть ли там для гены вход

Нету, но в теории по входу 220 должен понимать генератор, инверторный точно, но я не проверял пока не было необходимости

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, mib сказав:

У вас в щит приходят нужные вам потребители отдельными линиями?

А так да ибп транслирует через себя сеть и при пропадании сети подхватывает от акб, и когда сеть появляется заряжает эти самые акб

В тім то проблема що ні, розведено по кімнатах, один автомат на кімнату... Тут лише в ручному режимі - пропало світло, вимикаю з розеток потужні прилади, запускаю генератор, перекидаю рубильник і все. 

Так що самий простий варіант це просто міняти генератор / акумулятори. Генератор окремою лінією заведений в щиток до рубильника 1-0-2. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, TaurosRMK сказал:

В тім то проблема що ні, розведено по кімнатах, один автомат на кімнату... Тут лише в ручному режимі - пропало світло, вимикаю з розеток потужні прилади, запускаю генератор, перекидаю рубильник і все. 

Так що самий простий варіант це просто міняти генератор / акумулятори. Генератор окремою лінією заведений в щиток до рубильника 1-0-2. 

В таком случае да, только так если бюджетно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі ставлять перекидні рубильники, а нічого, що для роботи котла потрібна або земля або нуль. Тоді як бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yurets12 сказал:

Всі ставлять перекидні рубильники, а нічого, що для роботи котла потрібна або земля або нуль. Тоді як бути?

В мене 1Р перекидной, тількі фазу перемикаю, нулі всі з'єднані. У випадку зарядної чи ИБП треба виміряти як 0 тразитом проходить та вилки помітити, бо коротне як що не тією стороною воткнути

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

В мене 1Р перекидной, тількі фазу перемикаю, нулі всі з'єднані. У випадку зарядної чи ИБП треба виміряти як 0 тразитом проходить та вилки помітити, бо коротне як що не тією стороною воткнути

Я вимикаю однофазний автомат, той що фаза. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, yurets12 сказал:

Всі ставлять перекидні рубильники, а нічого, що для роботи котла потрібна або земля або нуль. Тоді як бути?

В мене після інвертора не працював газовий котел (датчик полум'я не працює без "справжнього" нуля). Допоміг трансформатор гальванічного розриву (типу нічого не трансформує, 1:1, але розриває мережу) на 300 ват чи щось біля того.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, yuragon сказал:

В мене після інвертора не працював газовий котел (датчик полум'я не працює без "справжнього" нуля). Допоміг трансформатор гальванічного розриву (типу нічого не трансформує, 1:1, але розриває мережу) на 300 ват чи щось біля того.

Цікаво. Дякую. Буду знати. Я стикався з таким що котел не працював, поки на генератор не підключити якесь навантаження(полотенце сушарку, холодильник і т.д.) тоді нормально працював.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, yurets12 сказав:

Всі ставлять перекидні рубильники, а нічого, що для роботи котла потрібна або земля або нуль. Тоді як бути?

Стоїть перекидний рубильник двохполюсний, розриває L та N, генератор інверторний, котел працює без проблем, але є окреме заземлення і вмикається на весь будинок (світло, холодильник і тд), окремо лише котел не пробував. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, TaurosRMK сказал:

Стоїть перекидний рубильник двохполюсний, розриває L та N, генератор інверторний, котел працює без проблем, але є окреме заземлення і вмикається на весь будинок (світло, холодильник і тд), окремо лише котел не пробував. 

Може окреме заземлення в всьому виною?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...