Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Музыка,которую мы слушаем!

Юрий Киев

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижні потому...
21.10.2023 в 22:47, Фрай сказав:

 

Доброго вечора! Гарний текст у пісні:good:Дякую що поділились ,бо ще її не чула.

А як що відверто ,то навіть не знаю чи потрібно це все писати! Бо зараз нажаль,вже не можна викладати ту музику - на яку відкликається Душа! Я взагалі обожнюю музику!!!!!! І саме МУЗИКА - мене врятувала/рятує!......

Але нажаль,зараз неможна вже ділитися музикою (((Все настільки змішалося і якось перековиркнулося,що тобі можуть приписати якусь дивну СКРЕПНІСТЬ ...бо ти ,чи то не ту музику слухаеш ,чи то повинен знати всю підногітну соліста чи гурту....нііі,я так не вмію слухати музику,бо музику треба відчувати Душею - просто її вібрації ,її ритми ,її Світло звучання !!! - Все в Світі - має своє звучання!!!Навіть голос кожного з нас ,має своє звучання!!!

...я ніколи не була не чиїм фанатом,бо слухаю і люблю музику ,по-своєму! і різну! Та нажаль зараз ,все ісказилось ,як в кривих зеркалах.....сумно...

...нажаль,більше ділитися прекрасним - не зможу((((( Але завжди безмежно Любитиму - Красиві Мелодіії/Звучання Прекрасного!!!💓

Бажаю Всім ,рівноваги і Душевного Спокою!💓💐

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.11.2023 в 23:37, Harmonia сказав:

Доброго вечора! Гарний текст у пісні:good:Дякую що поділились ,бо ще її не чула.

А як що відверто ,то навіть не знаю чи потрібно це все писати! Бо зараз нажаль,вже не можна викладати ту музику - на яку відкликається Душа! Я взагалі обожнюю музику!!!!!! І саме МУЗИКА - мене врятувала/рятує!......

Але нажаль,зараз неможна вже ділитися музикою (((Все настільки змішалося і якось перековиркнулося,що тобі можуть приписати якусь дивну СКРЕПНІСТЬ ...бо ти ,чи то не ту музику слухаеш ,чи то повинен знати всю підногітну соліста чи гурту....нііі,я так не вмію слухати музику,бо музику треба відчувати Душею - просто її вібрації ,її ритми ,її Світло звучання !!! - Все в Світі - має своє звучання!!!Навіть голос кожного з нас ,має своє звучання!!!

...я ніколи не була не чиїм фанатом,бо слухаю і люблю музику ,по-своєму! і різну! Та нажаль зараз ,все ісказилось ,як в кривих зеркалах.....сумно...

...нажаль,більше ділитися прекрасним - не зможу((((( Але завжди безмежно Любитиму - Красиві Мелодіії/Звучання Прекрасного!!!💓

Бажаю Всім ,рівноваги і Душевного Спокою!💓💐

Доброго дня форумчани- меломани!💐 За звичай ,я не порушую своїх обіцянок! Але напевно ,так повинно бути...

Остання пісня,в якій є НАШЕ Спасіння !!! Навіть більше - Спасіння для всього світу людей!...бо є просто Світ /Наша Прекрасна Планета Земля!!!💓 А є світ людський - який ми творимо ВСІ разом !

Головне ! - Зробити правильні висновкі і правильні ДІЇ !

З найкращими побажаннями для Всіх ! Бо Світло - Є В КОЖНОМУ З НАС !!!💓💓💓🌏💐 ...треба лише відчути і обрати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Последнее время подсел на плейлисты в спотифай с украинской музыкой, прям качает и нравится:) причем там куча новых, война дала толчек культурный однозначно, лично я заметил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
  • 5 тижнів потому...
  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...