Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

В собачью тему о собаке

Гість Nicki

Рекомендовані повідомлення

Я в восторге от собак!!!! :Yahoo!: Вот переедем и сразу поедем покупать овчарку!!! Спасибо всем, кто мне советовал и помог в выборе!!!! :Rose: :oops:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот у толи нариков, толи пяниц, отобрал за 100гр девочку, назвал Джессика

Получить код этого сета

(ссылка на изображение устарела)(ссылка на изображение устарела)

по горькому опыту недавно ушедшему в мир инной кавказца, которого кормил сырым мясом, умерший не понятно от чего, вероятно отравление, решил не рисковать и с двух месяцев кормлю ее только РоялКанин, уже подросла плотная стала, шерсть гладкая блестящая, кто подскажет когда у суки начинается периуд когда она желает кобыля, гуляет :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У овчарок течка примерно с 10 месяцев, но все индивидуально. Два раза в год, но тоже индивидуально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот у толи нариков, толи пяниц, отобрал за 100гр девочку, назвал Джессика

Хорошая собачка.

Не держи ее на привязи - она будет медленно сходить с ума, нужно делать вольер либо чтобы свободно во дворе бегала.

 

ЗЫ: мясо и патроха нужно 40 мин проваривать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто подскажет когда у суки начинается периуд когда она желает кобыля, гуляет :twisted:

 

Місяців з семи, але в цьому віці ще не можна в'язати. Суку можна десь із 1р8м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не держи ее на привязи - она будет медленно сходить с ума, нужно делать вольер либо чтобы свободно во дворе бегала

Да я бы рад без привязи, но она такая активная не дает работать людям, постоянно под ногами крутится, вольер в преспективе, пока руки не дошли, но до течки обезательно сделаю а то женихов дворняжек хватает, хотя сейчас не одну собаку не подпускает к себе. Кавказец дружелюбный был у меня, соберет возле себя армию дворняжек и ходил среди них как кароль,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто як вирішує питання з водою для собаків? Вона ж замерзає в мисці і собака пити не може:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я своей наливал несколько раз за день тёплой воды.

Пока замерзнет - успевает напиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спирту. :lol: А що, мое чудо якось спробувало КИндзмараулі, - сподобалось.

Може наливати воду по декілька разів? Мій п'є, як тільки бачить що я воду наливаю, через декілька годин знову налити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя "розумниця" влізла в вату теплоізоляційну і тепер чеше око:(

Промили рясно водою, надіюсь минеться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мое чудо якось спробувало КИндзмараулі, - сподобалось.

 

Дав своїй ватку із спиртом понюхати - ледве руку встиг забрати - з'їла вату :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

после этого пес так обидился, что спиртное больше не пил никогда

 

А может он обиделся, что больше не налили? :( или что без водки :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня предыдущая лайка так напивалась пива что начинала с разбегу влетать на кухню и задом об холодильник. И так пока холодильник до стены не доедет
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Мы сегодня на Хрустале (Хрустальный кубок Украины) получили два САС и закрыли град-чемпиона Украины!

 

А это мы со своим сыном.

p7024132_777.thumb.jpg.e1e8df11bd7b229ca8bb5491530b4c9c.jpg

p7014129_874.thumb.jpg.9fa68c51c36ca5067e01cc8a8d7ca82a.jpg

p7014117_167.thumb.jpg.e74e02c099707783f3ca2a2407d141e6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы сегодня на Хрустале (Хрустальный кубок Украины) получили два САС и закрыли град-чемпиона Украины!

 

А это мы со своим сыном.

 

Вітаю!

А що таке "закрили" та САС? (жарт, давайте не вживати незрозумілі жаргонізми :) )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, Таурус, це я вже зовсім особачилась, гадаю собі, що все усім ясно. Перепрошую. САС-- це кандидат до національних чемпіонів, перемога в одному із чотирьох класів: відкритому, інтермедіа, робочому чи чемпіонів. Якщо на Київській виставці отримаєш два САС, то стаєш одразу Чемпіоном України. А у нас Чемпіон України вже є, тож ми стаємо гранд-чемпіонами. А взагалі, якщо в Києві тільки один САС, то потрібно ще їздити на регіональні виставки,щоб одержати ще 3 САС -- усього 4. Але ми зовсім не найкрутіші -- є значно крутіші за нас -- ті, хто перемагає не тільки в своєму класі, а й переможець усієї своєї породи -- найкращий пес (або сука) в породі -- це вже кандидат до інтерчемпіонів, або САСІВ. Ми в Україні ще такого не мали :cry: Тільки у Молдові. Конкуренція у нас велика, не проб"єшся :wink:

Nicki, lucky, дякую за поздоровлення! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...