Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Глеваха, вибір ділянки ~ 2тис/сотку

N.O.

Рекомендовані повідомлення

У меня есть вопрос к людям, знающим Глеваху и было бы хорошо услышать ответ самого Сергея Коротоножкина. Смотрел на днях участок на Кирпоноса - Коцюбинского, возле вырытого самодельного озера. В принципе, место понравилось, где-то 1 км до Глеваховской центральной улицы и столько же до жд. Соседи нормальные. А вопрос собственно по коммуникациям. Учитывая, что это старая часть села, коммуникации должны быть сельскими. Брокер нас заверял, что мощностей тут хватит с головой и что, якобы, труба почти вдоль улицы идет. Однако, я часто сталкивался с тем, что даже в селе уже просто не было мощностей и поэтому народ умудрялся делать всякие хитрости. А так - столбы с 10-кой возле участка, газ должен быть тоже. Можно узнать, как на этих улицах с коммуникациями? Стоит ли связываться с этим участком?

 

Не знаю, как то тянет меня в Глеваху. Вообще случайно заехал и нашел этот участок)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня есть вопрос к людям, знающим Глеваху и было бы хорошо услышать ответ самого Сергея Коротоножкина. Смотрел на днях участок на Кирпоноса - Коцюбинского, возле вырытого самодельного озера. В принципе, место понравилось, где-то 1 км до Глеваховской центральной улицы и столько же до жд. Соседи нормальные. А вопрос собственно по коммуникациям. Учитывая, что это старая часть села, коммуникации должны быть сельскими. Брокер нас заверял, что мощностей тут хватит с головой и что, якобы, труба почти вдоль улицы идет. Однако, я часто сталкивался с тем, что даже в селе уже просто не было мощностей и поэтому народ умудрялся делать всякие хитрости. А так - столбы с 10-кой возле участка, газ должен быть тоже. Можно узнать, как на этих улицах с коммуникациями? Стоит ли связываться с этим участком?

 

Не знаю, как то тянет меня в Глеваху. Вообще случайно заехал и нашел этот участок)

 

вам так ніхто не дасть відповіді та й яка гарантія від слів невідомо кого. Коцюбинського дуже велика вулиця, треба точніше це 1. брокеру я б не вірив жодному слову - йому щоб продати і він вам скаже все, що ви захочете почути. найкращий метод перевірки це поговорити з сусідом, але це теж не гарантія, бо багато хто немає уяви про проблеми і каже що все є. наприклад якщо газопровід низького тиску, то може не бути потужності, або навтіь якщо і є потужність, то вам скажуть таку ціну за яку ви купите іншу ділянку з газом і світлом проведеним без геморою! тобто всі ціни на підключення треба вияснити до початку угоди.

особисто я перевіряв все до угоди і вже знав ціну в яку мені вильється світло і газ.

якщо націлились серйозно, то можу дати тел. по електриці і по газу. по газу маю тел проектанта з василькова(фірма під прикриттям газкантори), у нього має бути більшість схем по глевасі. дядько по електриці теж має гарну хватку.

але перш ніж звонити до цих людей я б пару разів там все обтоптав, поговорив з сусідами, подивився б де ГРП, де трансформатор і який він. за вас цю роботу не зробить ніхто. звичайно можуть і зробити, але в мене б завжди була недовіра до будь-кого :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с. стовпи з 10-ю біля ділянки це ніщо.

1 - там вже найімовірніше нема потужностей, або принаймі так каже обленерго і за установлення дере чималі бабоси щоб з"явилась потужність, або вам заб"юь у ТУ реконструкцію Мегаватної підстанції.

2 - у вас є 20 штук зелених на трансформатор? якщо є ставте. можете спитати у власника ТП на Луговій скільки йому вийшло поставити трансформатор 25 Ква

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с. стовпи з 10-ю біля ділянки це ніщо.

1 - там вже найімовірніше нема потужностей, або принаймі так каже обленерго і за установлення дере чималі бабоси щоб з"явилась потужність, або вам заб"юь у ТУ реконструкцію Мегаватної підстанції.

2 - у вас є 20 штук зелених на трансформатор? якщо є ставте. можете спитати у власника ТП на Луговій скільки йому вийшло поставити трансформатор 25 Ква

 

А якщо поцікавитись в сельраді? Чи вони не знають? В тому районі, на Коцюбинського, де знаходиться та ділянка, поруч лише ділянки. Найближчий сусід десь через 5 ділянок. Але можна і в нього поцікавитись.

 

Ну ось поїду я на ділянку в п"ятницю спілкуватись з власником - чи варто в сельраду заїхати з приводу комунікацій? Чи це тільки в обленерго? І як краще зробити, взяти з собою копію акта? Чи хозяїна? Чи взагалі воно потрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
деякий Сергій, він походу є депутат селищної ради. Досить мутний чувачок

Депутатов-риэлторов (явных) там не наблюдается. Скорее всего вы имеете ввиду местного землевпорядника, мутней которого во всем районе не сыщешь и который, как говорят, уже лишние лет пять на свободе задерживается :).

Так что с покупкой новых участков (выделенных после 00 года) нужно быть осмотрительнее. Во первых все эти судебные тяжбы академиков с феодалами имеют неопределееный конец, да и конца этого пока тоже не видно. Во вторых неопределенное будущее новой окружной дороги.

И для того чтобы не остаться "без участка и без денег" желательно просто вести сделки в правовом поле.

Это самый верный совет по поводу приобретения земельного участка. Особенно в Глевахе.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Депутатов-риэлторов (явных) там не наблюдается. Скорее всего вы имеете ввиду местного землевпорядника, мутней которого во всем районе не сыщешь и который, как говорят, уже лишние лет пять на свободе задерживается :).

Так что с покупкой новых участков (выделенных после 00 года) нужно быть осмотрительнее. Во первых все эти судебные тяжбы академиков с феодалами имеют неопределееный конец, да и конца этого пока тоже не видно. Во вторых неопределенное будущее новой окружной дороги.

 

Это самый верный совет по поводу приобретения земельного участка. Особенно в Глевахе.

 

щодо дороги, то з вами погоджусь, але сьогоднішніми апетитами на відкати, думаю там дороги ще дуже довго не буде.

щодо місцевого землевпорядника, то звати його Вадим, а цей пан Сергій про якого я писав зовсім інша особа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

 

Уж не знаю что может быть законнее решения Коллегии Верховного Суда Украины ;-) А это решение, кстати, выносила коллегия из семи Судей. Т.е. дальше думать просто лень (бессмысленное марнотратство часу, - лучче попивку ;) - Судьи уже подумали...

 

В постанове ( www.reyestr.court.gov.ua/Review/8664409 ) мне очень нравится последнее предложение ;-)

Учитывая нашу страну всё возможно особенно после этих выборов.

На даный момент есть решение на участок по ул. Козацкой, сделал проэкт, но земельные ресурсы все стопорнули, мол запрет прокурора. Последний тоже вежливостью не блещит, аргумент один - это земля Патона, несмотря на решение Верховного суда.

Кто что знает по этой ситуации??? %)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенно хотелось бы услышать ответ Сергея Коротоножкина.

Ещё я так понял прошли не гладко выборы головы сельрады, и вроде бы будут суды из-за этого. Может ли это повлеять на выданые земли?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенно хотелось бы услышать ответ Сергея Коротоножкина.

Ещё я так понял прошли не гладко выборы головы сельрады, и вроде бы будут суды из-за этого. Может ли это повлеять на выданые земли?

 

Ага - есть такое. Перепалка по этому поводу здесь: (ссылка устарела)

 

В двух словах - зафиксированы множественные факты нарушений избирательного процесса, что привело к неожиданному результату выборов Головы. Повторные пересчеты бюлетней избирательной комиссией и прокуратурой показали, что выиграл выборы таки Шепеленко, однако изначальный результат был другим. Надеюсь что в результате серии судебных процессов правда таки восторжествует. По указаной выше ссылке сегодня должны выложить сканы постановлений судов. Следите, кому интересно.

 

Что до меня, то я в этом созыве я в депутаты не рвался, - пусть молодежь немного поработает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Ага - есть такое. Перепалка по этому поводу здесь: (ссылка устарела)

Что-то указанная ссылка у меня не открывается(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Ага - есть такое. Перепалка по этому поводу здесь: (ссылка устарела)

Сергей, а подскажите пожалуйста насчет провулка Миру. Я вчера оставил задаток какомуто "безземельному глевахчанину", собираюсь стать новым жителемем Глевахи. Есть ли проблемы с этими участками, идут ли какието суды и т.д. Документы у хозяина все в норме, госакт с кадастровым номером, собираюсь делать вынос...

Проконсультируййте плиз пока я не заплатил еще всей суммы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей, а подскажите пожалуйста насчет провулка Миру. Я вчера оставил задаток какомуто "безземельному глевахчанину", собираюсь стать новым жителемем Глевахи. Есть ли проблемы с этими участками, идут ли какието суды и т.д. Документы у хозяина все в норме, госакт с кадастровым номером, собираюсь делать вынос...

Проконсультируййте плиз пока я не заплатил еще всей суммы.

 

суди ідуть

на електрику бажаючих уже до 30 чол., але поки нічого не вирішилось і невідомо коли вирішиться

газу там поблизу немає, треба тягти, а це копійчина не мала

дорога грунтова

тим не менше люди активно будуються і на щось розраховують

перш ніж купляти я б дуже обдумав

ну і завод патона там під самим боком, пострілює гарненько

 

якщо не секрет скільки просять цього року за сотку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

суди ідуть

на електрику бажаючих уже до 30 чол., але поки нічого не вирішилось і невідомо коли вирішиться

газу там поблизу немає, треба тягти, а це копійчина не мала

дорога грунтова

тим не менше люди активно будуються і на щось розраховують

перш ніж купляти я б дуже обдумав

ну і завод патона там під самим боком, пострілює гарненько

 

якщо не секрет скільки просять цього року за сотку?

А ви впевнені, що суди саме по цьому полі де пров Миру? Наскільки мені відомо, то суди стосуються тієї частини поля що з боку Глевахи, а не Малютинки.

Завод на справді не такий вже й завод. Так пострілюють у шахтах... Але сусіди кажуть що останнього часу вже не стріляють бо немає замовлень. як на мене- нехай стріляють, головне щоб не щкодили довколишньму середовищу.

Просять близько 1400 за сотку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей, а подскажите пожалуйста насчет провулка Миру. Я вчера оставил задаток какомуто "безземельному глевахчанину", собираюсь стать новым жителемем Глевахи. Есть ли проблемы с этими участками, идут ли какието суды и т.д. Документы у хозяина все в норме, госакт с кадастровым номером, собираюсь делать вынос...

Проконсультируййте плиз пока я не заплатил еще всей суммы.

 

Если госакт изготовлен и зарегистрирован в кадастре - какие могут быть проблемы ! - Нотариус при сделке проверит на запрет на отчуждение по Вашему участку. - Просто убедитесь что проверил и что запрета таки нет. Ну и перед сделкой проверьте расположение участка или хотя-бы сличите в сельсовете с выкопировкой из плана забудовы у землеустроителя.

 

Welcome to Hlevakha !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

суди ідуть

на електрику бажаючих уже до 30 чол., але поки нічого не вирішилось і невідомо коли вирішиться

газу там поблизу немає, треба тягти, а це копійчина не мала

дорога грунтова

тим не менше люди активно будуються і на щось розраховують

перш ніж купляти я б дуже обдумав

ну і завод патона там під самим боком, пострілює гарненько

 

якщо не секрет скільки просять цього року за сотку?

 

- В судах действительно черт ногу сломит: их было и будет ! А строительство и обустройство - геморное дело и капиталоемкое. Ничего нового. Патона сильно не беспокоит (а может привык просто). Сейчас их вообще не слышно. Мож летом и бахнут пару раз, - не достает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то указанная ссылка у меня не открывается(

 

действительно, пропал целый трид из форума ;-( а там много всего было написано...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви впевнені, що суди саме по цьому полі де пров Миру? Наскільки мені відомо, то суди стосуються тієї частини поля що з боку Глевахи, а не Малютинки.

Завод на справді не такий вже й завод. Так пострілюють у шахтах... Але сусіди кажуть що останнього часу вже не стріляють бо немає замовлень. як на мене- нехай стріляють, головне щоб не щкодили довколишньму середовищу.

Просять близько 1400 за сотку.

100% знаю, що принаймі восени йшли "розборки" саме по цих ділянках. Яка ситуація зараз не буду казати, бо не в курсі. Хоча сумніваюсь, що принципово щось змінилось.

Байки про те, що завод збанкрутував, роздав усе в оренду, ось ось кудись переїде і т.п. - це нагла брехня продавців. Завод "стріляє" в нормальному режимі, колись частіше, колись рідше, але думаю не меше 15 днів в місяць по декілька разів на день. Те ж саме з силою вибухів, бувають ледь чутні, а буває гепне добряче. Не скажу, що це якась катастрофа і нестерпний звук, люди живуть і 5м від залізниці, але це принаймі предмет для торгу, а крім того можливо для когось це є принциповим і його просто обманюють. Щоб зрозуміти про, що я, раджу приїхати в будній день, не факт, що вам пощастить, на 99,999% зпрацьовує закон підлості.

1400/сотку достить хороша ціна, як за ділянку з актом. В минулому році продавали 1000-1200 по рішенню, а це велика різниця

 

Если госакт изготовлен и зарегистрирован в кадастре - какие могут быть проблемы ! - Нотариус при сделке проверит на запрет на отчуждение по Вашему участку. - Просто убедитесь что проверил и что запрета таки нет. Ну и перед сделкой проверьте расположение участка или хотя-бы сличите в сельсовете с выкопировкой из плана забудовы у землеустроителя.

слушна думка і навіть я б сказав, що так воно б і мало бути, але знову ж таки в нашій країні можна очікувати чого завгодно. вчора було, сьогодні зняли, завтра знову поставили. імовірність звичайно не велика, але ...

 

- В судах действительно черт ногу сломит: их было и будет !

Сергій, не вводьте людей в оману. Ділянки там проблемні. Зрозуміло, що це бізнес гра певних людей - одні не хочуть ділитись з іншими, але не забуваймо, що ми живемо в країні з найгуманнішим судом. Хоча я дуже дуже сумніваюсь, щоб по факту забрали ці ділянки у людей і заставили зносити будинки, а їх там уже шт. 30 і процес йде, проте нерви попсувати і гаманець подоїти аж бігом.

Можу нагадати, що на ділянки з сторони Глевахи теж є акти, і минулого року навіть люди винос в натуру зробили, кілки забили, дехто навіть садив картоплю тільки чомусь в певний момент все гарно переорали і поки не бачу чергового виносу в натуру. Весна покаже.

 

! А строительство и обустройство - геморное дело и капиталоемкое. Ничего нового.

воно може і нічого нового, але одна справа чисте поле, а інша - обжита місцевість. як показує практика, зокрема у Глевасі, можна зекономити на ділянці, але вкласти ту ж суму, а то й більше на підключенні ел.енергії та газу, зате в деталях вивчите всі пекельні кола нашої бюрократичної машини

Патона сильно не беспокоит (а может привык просто). Сейчас их вообще не слышно. Мож летом и бахнут пару раз, - не достает.

Це може у вас на Вокзальній і не чутно, заїдьте сюди почуєте

 

загалом щоб підсумувати, скажу, що в тій частині багато форумчан будується і я вас не відмовляю, там є як плюси так і мінуси. Основний плюс це ціна, але якщо брати в комплексі, то уже як пощастить. Зокрема детальніше можете розпитати у FLY85 він там будується

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

действительно, пропал целый трид из форума ;-( а там много всего было написано...

підчистили інакомислячих:-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, я всех таки хочу купити цю ділянку по провулку Миру. Місце мені дуже подобається і до електрички не далеко. На наступному тижні маю повнітю розрахуватися. Скажіть будьласка, кому належали ці ділянки раніше академії чи заводу Патона? Хто на них ще претендує?

 

Сергій, стосовно актів, то не можете не знати, що суди в нас аж бігом їх анулюють і лишають покупця на призволяще... Підкажіть на якому стані судові процеси саме по цим ділянкам на сьогодні. І що ж всетаки порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Сергій, стосовно актів, то не можете не знати, що суди в нас аж бігом їх анулюють і лишають покупця на призволяще... Підкажіть на якому стані судові процеси саме по цим ділянкам на сьогодні. І що ж всетаки порадите?

 

Если это проблемные участки - вы играете в лотерею, результат которой вам не предскажет никто. И узнайте для начала реальную стоимость подключения коммуникаций, она вас может неприятно удивить. Я при покупке участка пока не встретился с хозяином трансформатора, хозяином линии, с человеком ведущим газ, даже не задумывался о предоплате. Хотя участок ОЧЕНЬ, повторюсь очень понравился. И идеальный вариант, вам попасть сельскую раду и пообщаться с головою или землеустроителем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если это проблемные участки - вы играете в лотерею, результат которой вам не предскажет никто. И узнайте для начала реальную стоимость подключения коммуникаций, она вас может неприятно удивить. Я при покупке участка пока не встретился с хозяином трансформатора, хозяином линии, с человеком ведущим газ, даже не задумывался о предоплате. Хотя участок ОЧЕНЬ, повторюсь очень понравился. И идеальный вариант, вам попасть сельскую раду и пообщаться с головою или землеустроителем.

 

при пошуку власної ділянки користувався точно такими ж принципами.

хоча якщо кошти обмежені і термін будівництва буде тривалим, то купівля ділянки без комунікацій може бути певним компромісом, за роки може ситуація змінитись, сусіди з"являться. але це все лотерея.

щодо поговорити з головою чи землевпорядником, то скажу з власного досвіду нічого путнього не скажуть, принаймі за просто так людині з вулиці. коли запитував про залишок потужності на ТП, то мені сказав секретар - трансформатор є, значить можна підключитись, там же ж розраховано. по факту виявилось , що трансформатор вже й так на 150 % перевантажено

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при пошуку власної ділянки користувався точно такими ж принципами.

...

 

С сельсоветом я не общался по поводу коммуникаций, т.к. особо смысла в этом не видел. Как правило это все кому-то принадлежит. Когда я говорил про сельсовет, я имел в виду пообщаться по поводу проблемности данных участков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С сельсоветом я не общался по поводу коммуникаций, т.к. особо смысла в этом не видел. Как правило это все кому-то принадлежит. Когда я говорил про сельсовет, я имел в виду пообщаться по поводу проблемности данных участков.

в цьому плані теж сумніваюсь, що хтось скаже об'єктивно, так як по "непідтвердженій інформації" як у нас люблять казати, до цих темних справ керівництво має безпосередню причетність та зацікавленість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підключення комунікацій - це проблема не тільки Глевахи, тому слова ніби-то тут дорого, а там дешевше як мінімум не професійні. З проблемними землями нібито все вже вирішено на користь Глевахи (це не стосується земель, якщо не помиляюся підприємства "Матеріалообробки вибухом"). Як обіцяють так звані продавці. а також фірми, що займаються приватизацією через місяць почнуть видавати акти, а арешт знімуть, як тільки вирішиться хто голова Глевахи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...