Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Так нужна ли фановая труба?

Alex30

Рекомендовані повідомлення

Як таке може бути? Труба 50мм.

Щодо розмірів родича, це особливого значення немає, зливається води однаково. Як на мене то багато, якийсь не економний унітаз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут два варианта: или родыч очень большой, или от унитаза идет 50 мм. труба канашки.

Або у когось професійне виродження

 

Можу продемонструвати на своєму білому коні, закривши клапан. За раз правда сифон не втягне, але за 3-4 рази точно порожній - і штинок відповідний

 

Добавлено через 7 минут

В мене в родичів в одноповерховому будинку вистачало одного унітазу для того щоб зірвало гідрозатвор з умивальника. Схоже від конструкції унітазу теж щось залежить. Поставив клапан і проблема зникла.

Думаю справа не в унітазі, а в колінах і з'єднаннях, як склали, які кути. У мене трійник за унітазом і зверху труба з умивальника, чи збоку якось, якби було нижче може б і не тягнуло, але клапан треба по-любому.

Але якщо фанова то таких проблем немає абсолютно, навіть якщо немає герметичності - все в трубу, якщо є можливість - найкраще фанова

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як таке може бути? Труба 50мм.

Щодо розмірів родича, це особливого значення немає, зливається води однаково. Як на мене то багато, якийсь не економний унітаз.

Може. Тіко не 50, Сергій трохи зменшив. Бува у трубі збираються відкладення жиру, та бруду (особливо у чугунці), і прохід може зменшитися до 70мм. От вам і зриви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але якщо фанова то таких проблем немає абсолютно, навіть якщо немає герметичності - все в трубу, якщо є можливість - найкраще фанова

Дивно, що ви це пишете мені, а не людям, що через одне повідомлення стверджують, що фан не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нормальный заводской люк на яме, запаха не будет, не верить страшилкам. Вот когда просто лист фанеры или шифера, может быть. Легче всего написать фан нужен и умыть руки, а человеку ломай голову, как дырявить крышу :)

 

Без фановой трубы каждый слив воды будет отлично выталкивать порцию воздуха из люка любого производителя. Если догадаться его загерметизировать, то где то будут бурлить сифоны ))))

Крыши без "дырок" придумали правильные кровельщики. Так жить проще в работе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без фановой трубы каждый слив воды будет отлично выталкивать порцию воздуха из люка любого производителя. Если догадаться его загерметизировать, то где то будут бурлить сифоны ))))

Крыши без "дырок" придумали правильные кровельщики. Так жить проще в работе

 

А если у меня на сливной яме в перекрытии вмонтирована вент труба с грибком для защиты от осадков, так ли критично отсутствие фановой трубы в доме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...