Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Киево-Святошинский район. Соседи :)

Нёня

Рекомендовані повідомлення

Справді сусіди:):beer:.

Можу запитати - ви геологію робили під фундамент? Які там грунти?

 

Геологію робив, у мене 6 метрів суглинку, у сусіда 12, просідання суглинку під нагрузкою чимале (точну цифру вже не памятаю).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геологію робив, у мене 6 метрів суглинку, у сусіда 12, просідання суглинку під нагрузкою чимале (точну цифру вже не памятаю).

Дякую:beer:.Виходить також краще зробити:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я в Гореничах - на ул. Академическая. Давайте знакомиться.

 

То Ви зорієнтуєте де Ваша вулиця знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый день!

ма также купили Белогородку!:beer:

массив Солнечный 1, возле Атомщиков....

геологию делали, но Вам наверно лучше смотреть ту которая на корчах сделана -знаю что там в каком то районе высокие воды грунтовые....

у нас на горе, грунтовые далеко:)

 

фундамент будете лить без стройпасопорта? акт уже перерегистрировали?

мы вот только на следующей неделе собираемся есть на серповую, господи помоги сдать все документы!

 

Мы тоже на Солнечном 1, тоже в пн. собираемся сдавать документы. Обратите внимание на новое расписание на Серповой. Белогородка -пн с 9.00 до 13.00.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассказываю про ул. Академическая.

При въезде в Гореничи со стороны Житомирской трассы, за табличкой "ГОРЕНИЧИ" сразу есть правый поворот -это ул. Снайпера, которая чуть выше переходит в Академическую. Вот там и будем жить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Стоянка. Достраиваем свой домик. Фото как-нибудь скину)

 

привет всем. я из Дмитровки (Куба). ....

 

Когда-то ехал к себе на автобусе в Стоянку и забавный случай приключился ( я тогда не знал еще что Куба есть Дмитровка)-автобус полный, едем скучно, полудремая-тут возле КП останавливает автобус пьяный мужик-заглядывает в салон и так медленно шывелит языком "этот автобус на Кубу идет?"... я сначала молчу-думаю мало ли, послышалось... в конце автобуса видать тоже такой незнающий как я попался и раздраженным голосом кричит "Не мужик, этот В Артентину едет, на Кубу те следующий надо". :D:D:D Автобус всю оставшуюся дорогу ехал шатаясь со смеху :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы тоже на Солнечном 1, тоже в пн. собираемся сдавать документы. Обратите внимание на новое расписание на Серповой. Белогородка -пн с 9.00 до 13.00.

 

Спасибо за инфу!

вот теперь думаю ехать в 4 утра с возвратом или в 6, и тупо там уже сидеть в машине ждать?:D

Вы как, не слышали, люду там много по новому графику?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за инфу!

вот теперь думаю ехать в 4 утра с возвратом или в 6, и тупо там уже сидеть в машине ждать?:D

Вы как, не слышали, люду там много по новому графику?

 

По новому графику они сегодня работают первый день. Все, кто пришел сегодня, скорее всего это те, кто случайно попали в свой день, т.е. день, отведенный под их населенный пункт, или может быть сегодня все же принимали по старым правилам???

Как они дальше будут принимать, я думаю кто-нибудь на форуме опишет ситуацию за эту неделю. Надо следить за сообщениями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы уже построились? Строитесь? Могу поинтересоваться где именно? У нас участок на Л Украинки

Привет всем! Я тоже из Гореничей по ул. Л.Украинки. Делал геологию и все разрешительные документы для стройки. Сейчас думаю о скважине и о эл.енергии. Если нужна инфа - пишите.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хе, сусіди значить, :) :beer: , я на Фермерській, від Вас мій будинок має бути видно

Ваш будинок такий як на аватарці?:beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет всем! Я тоже из Гореничей по ул. Л.Украинки. Делал геологию и все разрешительные документы для стройки. Сейчас думаю о скважине и о эл.енергии. Если нужна инфа - пишите.:beer:

Еще один сосед:beer:

Поперло!!! Давайте знакомиться:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не такий, а він самий :cool:

Вітаю! Може поділитесь інформацією, щодо свердловини? У Роми - дві, у Вас я чув - теж дві, а чому? Чи є різниця в якості води? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Може поділитесь інформацією, щодо свердловини? У Роми - дві, у Вас я чув - теж дві, а чому? Чи є різниця в якості води? Дякую.

 

Ні, в мене одна.

Різниця є, чув що з бучака вода непридатна для пиття, і багата на залізо.

З сіноману - придатна для пиття однак багата на мінерали, містить також і залізо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, в мене одна.

Різниця є, чув що з бучака вода непридатна для пиття, і багата на залізо.

З сіноману - придатна для пиття однак багата на мінерали, містить також і залізо.

Вибачте! Дезінформували. Ви її очищуєте? А ви не розглядали полтаву? Казали не погана, але мабуть дебит малий і з нітратами не гаразд.

"Як мед, так і ложкою". У вас немає часом знайомих в РЕС? Дуже електрики хочу. Знаю, що тимчасово Ви можете надати, але хотілося б постійно. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте! Дезінформували. Ви її очищуєте?

 

Воду лише очищаю від заліза, хоча мабуть прийдеться ставити і зменшення жорсткості.

 

А ви не розглядали полтаву? Казали не погана, але мабуть дебит малий і з нітратами не гаразд.

 

Бучак у мене на глибині 60 м, сіноман на 110м, полтаву "не розгледів" :)

Кажуть ії в нашому районі немає.

 

"Як мед, так і ложкою". У вас немає часом знайомих в РЕС? Дуже електрики хочу. Знаю, що тимчасово Ви можете надати, але хотілося б постійно. Дякую

 

Вам треба почати з отримання технічних умов (ТУ).

"Кінців" в РЕС не маю, то ж посприяти не зможу.

З високою ймовірністю, Вам доведеться ставити трансформаторну підстанцію (ТП) чи персональну, чи коллективну. Обленерго не інвестує в розвиток мережі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Вам треба почати з отримання технічних умов (ТУ).

"Кінців" в РЕС не маю, то ж посприяти не зможу.

З високою ймовірністю, Вам доведеться ставити трансформаторну підстанцію (ТП) чи персональну, чи коллективну. Обленерго не інвестує в розвиток мережі.

 

 

А випадково не знаєте порядок цін в Гореничах для встановлення підстанцї? Також це питання актуальне:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А випадково не знаєте порядок цін в Гореничах для встановлення підстанцї? Також це питання актуальне:)

 

Все залежить від отриманих ТУ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від отриманих ТУ.

Скажіть будь-ласка, скільки кВт потребує Ваш будинок? Шкурне запитання для розрахунку потреби в кВт для свого будинку. Або допоможіть з розрахунками. Скільки потрібно кВт одно -трьохфазного струму для будинку для постійного проживання, без ел.котла, ел.сауни. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка, скільки кВт потребує Ваш будинок? Шкурне запитання для розрахунку потреби в кВт для свого будинку. Або допоможіть з розрахунками. Скільки потрібно кВт одно -трьохфазного струму для будинку для постійного проживання, без ел.котла, ел.сауни. Дякую.

 

Без ел. котла 10квт з головою, навіть 5-7 вистачить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без ел. котла 10квт з головою, навіть 5-7 вистачить

Не маловато буде? :) Водяний насос 2,2кВт, ел. чайник 2кВт, мікроволновка 1 кВт, стац.компьютер 0,6кВт, ел. духовка - 2кВт, пральна з виварюванням - 2кВт, праска і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не маловато буде? :) Водяний насос 2,2кВт, ел. чайник 2кВт, мікроволновка 1 кВт, стац.компьютер 0,6кВт, ел. духовка - 2кВт, пральна з виварюванням - 2кВт, праска і т.п.

 

Ви самі свої потреби краще знаєте. :)

 

При наявності вільних потужностей в РЕС рекомендують 15 кВт на коттедж (без ел. котла)

При відсутності - тягнути 30 кВ на кілька кілометрів і спонсорувати їм КТП 30/10 :-D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...