Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порода собаки для частного дома.

ELF

Рекомендовані повідомлення

40 хвилин тому, OlaR сказав:

Чужи без дозволу заходять у дім? Ви ще не її сім'я. Ви один з тих, хто її годує. І таких було багато. Коли б не ластилась, то вже померла бі від голоду. Коли признає за хозя'їв, то чужих у двір пускати не буде. А поки вона ще не впевнена, що не прийдеться завтра в когось іншого їжу просити.

Собака не домашня :) 

🙂

дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, МаТраС сказал:

я вже забрав це чудо)
дуже розумна, спокійна.

лащиться все одно до чужих(
це проблема.будемо вирішувати.

 

Коли у двір приходять сторонні - закривайте її в вольєрі і не дозволяйте нікому до неї підходити, бавитися з нею, або гладити. Це можна робити тільки членам родини. З часом звикне. Ну і з кінологом бажано попрацювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Wolfchen сказав:

Коли у двір приходять сторонні - закривайте її в вольєрі і не дозволяйте нікому до неї підходити, бавитися з нею, або гладити. Це можна робити тільки членам родини. З часом звикне. Ну і з кінологом бажано попрацювати.

дякую. кінолог вже на з вязку

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МаТраС, радійте, що собака адекватна та  добра. З такою легше порозумітися. З часом ви почнете розуміти її, а вона вас і  слідкувати почне за вашою реакцією. Не буде проблемою навчити хто чужий, а хто свій.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, жена slaven_33 сказав:

МаТраС, радійте, що собака адекватна та  добра. З такою легше порозумітися. З часом ви почнете розуміти її, а вона вас і  слідкувати почне за вашою реакцією. Не буде проблемою навчити хто чужий, а хто свій.

 

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.10.2023 в 15:07, Wolfchen сказав:

Коли у двір приходять сторонні - закривайте її в вольєрі і не дозволяйте нікому до неї підходити, бавитися з нею, або гладити. Це можна робити тільки членам родини. З часом звикне. Ну і з кінологом бажано попрацювати.

так  і роблю.бо був вже кандидат погладити. він мій друг, але вона ж поки цього не знає.

поки на кінологів часу немає в найближчі тижня три. проблема поки що така. передня частина вольєру з металу ,а три зашиті деревом, то вона гризе доску, щоб вирватись. вранці близько км гуляємо і ввечері. їди безліміт в неї. не тікає нікуди від мене постійно слухає. а от з вал єра хоче вирватись зубами)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

,а три зашиті деревом, то вона гризе доску, щоб вирватись.

Держать собаку постоянно в тесном вальере это не гуманно.

У меня в вольере собака сидит только когда гости, или работа на участке типа покоса травы.

Тем более собака с новым хозяином, боится просто.

Пусть бегает по участку имхо, немцы умные.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є можливість не зачиняти у вольєрі? Так як вище написали - хай гуляє по території, зачиняти лиш на деякий час, але обов'язково давати якийсь смаколик, як тільки заводите у вольєр. І годувати лиш у вольєрі, щоб вона звикала, що це безпечне і корисне місце. Також, як матимете час, то всі ігри проводьте у вольєрі, іграшку їй туди кидайте, тощо. Також можна купити якусь іграшку-гризунок, з каучука, яку вона точно не розгризе, але буде мати чим зайнятися. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, МаТраС сказал:

 

поки на кінологів часу немає в найближчі тижня три. 

Вам зараз не потрібно саме ходити до кінолога, навпаки, треба щоб кінолог прийшов до вас. Він подивиться на поведінку собаки на території, послухає ваші потреби і покаже-розкаже що і як робити. Одним словом - навчить вас розуміти один одного))) Ходити на заняття зараз я б навіть не радила, поки собака не відчула впевненості на своїй території, поки не звикла до вас і нового будинку.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так виглядає идилия)

Солдат спить, служба іде (кіт записує смени)

 

IMG_20231007_135136.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я шось вчора ввечері перебирав цвергшнауцерів на олх і вже наче вибрав якого ранком буду замовляти, а ранком замовив... зварювальний аппарат і маску Ж) Блін треба терміново один кутник приварити, може потім і вольєр зварю, а собакена вже на наступний день народження...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нагадало мені як у 80-х пішов з сином на Перова купити йому папугу до пари 9 рублів, а там автомагазин і купив сигнали на Волжану 11 руб, сказав папугу потім куплю, бо він є, а такі сигнали дефіцітна штука. )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Wolfchen сказав:

А є можливість не зачиняти у вольєрі? Так як вище написали - хай гуляє по території, зачиняти лиш на деякий час, але обов'язково давати якийсь смаколик, як тільки заводите у вольєр. І годувати лиш у вольєрі, щоб вона звикала, що це безпечне і корисне місце. Також, як матимете час, то всі ігри проводьте у вольєрі, іграшку їй туди кидайте, тощо. Також можна купити якусь іграшку-гризунок, з каучука, яку вона точно не розгризе, але буде мати чим зайнятися. 

поки тільки вал єр, бо треба кусок забора доробити. а що попало типа рабиці вже не вдохновляє. підриє і побіжить дружити з пацанами) а так,як виводок був один і чистокровний,то не хочеться портити )

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, DimaF сказав:

Держать собаку постоянно в тесном вальере это не гуманно.

всему свое время. до мене вона сиділа на прив язі пів року((
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Wolfchen сказав:

Вам зараз не потрібно саме ходити до кінолога, навпаки, треба щоб кінолог прийшов до вас. Він подивиться на поведінку собаки на території, послухає ваші потреби і покаже-розкаже що і як робити. Одним словом - навчить вас розуміти один одного))) Ходити на заняття зараз я б навіть не радила, поки собака не відчула впевненості на своїй території, поки не звикла до вас і нового будинку.

зрозумів ,дякую. не вникав так глибоко. виховував кобеліну і досить вдало. а тут нестандарт)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, normal сказав:

Я шось вчора ввечері перебирав цвергшнауцерів на олх і вже наче вибрав якого ранком буду замовляти, а ранком замовив... зварювальний аппарат і маску Ж) Блін треба терміново один кутник приварити, може потім і вольєр зварю, а собакена вже на наступний день народження...

з наступаючим його

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.10.2023 в 22:42, OlaR сказав:

Чужи без дозволу заходять у дім?

ні, ніхто не заходив. то був момент поки я вол ер переробив, бо мій оврар не був таким скалолазом)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ще сюрприз ждав в животі)

на останнього вона чого підзабила, ледь спас розірвав плаценту та в загальний клубок кинув)

смола смолою)

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, DimaF сказав:

Как говорится "внезапно")

Ну теперь раздать надо в хорошие руки)

вже трое товаришів забили)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...