Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порода собаки для частного дома.

ELF

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, normal сказал:

Бажано вуличну породу, а якщо собака ще кота буде вигулювати, то взагалі

У меня алабай кошку выгуливает)

В вашем случае можно и хорошую дворнягу завести, зачастую умнее всяких породистых)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сам в выборе собаки для вольера на открытом воздухе . С  дюже породистыми не хочется связываться ,так как не посмотрю у многих здоровье не ахти . 

Мой беспородистый уже очень много лет  мне  хлопот не доставляет ( тьфу ,тьфу ) ,хоть плюс тридцать ,хоть минус пятнадцать .  Правда последние лет 10 у него вполне неплохой вольер , поднятый над землей и имеющий деревянный пол , ну и будка тоже имеется в наличии . Вот бы еще в миске вода зимой не замерзала.......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ягд и вельш вам в помощь!
кушает мало, места занимает мало, а звиздюлей даст любой собаке даже если сам отхватит.

Ну, если она его еще ухватит, конечно. ))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эх м не бы моего старичка клонировать........все эти породистые головняк. а мне надо что бы на улице жил и не сдох и при плюс 30 и при минус 20.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Made in USSR сказал:

что бы на улице жил и не сдох и при плюс 30 и при минус 20.

Та это даже если будет с двигателем от Хонды то быстро загнется, бо:

IMG_1246.jpeg.ce6a83e0ba1f6532a14c9103de96a271.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой то не загнулся настоящее сельское здоровье 😬🤘

 лет 15 ему уже. Дворнягу надо брать. они самые самые.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна і дворнягу, але теж треба знати, що з неї виросте, колись мати взяла гарненьке цуценя, а воно стало як лохмата такса, на волосся купа всього прилипає, мити чи обстригати не дається (може вкусити), вже років 15 так і живуть, але функцію дзвоника виконує. Інше може вирости як алабай і треба відрами кормить та закривати у вольєр, бо куми хер прийдуть в гості...

Я почитав про ягдтер'єра і передумав - якщо відкрию ворота, він же вилитить і порве всіх сусідських лабриків чи дворняг, чогось боюсь його... Далі думаю про цвергшнауцера, але мити йому кожень день бороду не збираюсь, раз-два на рік возити до грумера ще згоден, але теж напрягає цей момент... Ще може джек-рассела, але чи не перериє ділянку, або бігля, але він наче величенький.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой тоже сидит в теплое время года  в основном в вольере ( среднего размера ) ,но порой и на улице под деревьями на цепи. Роет правда ,шо эскаватор, гад.

меня эти бесшёрстные собаки как то не вдохновляют . Сильно большую собаку будет боятся жена , да и уборки в вольере будет много больше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, normal сказал:

почитав про ягдтер'єра і передумав - якщо відкрию ворота, він же вилитить і порве всіх сусідських лабриків чи дворняг, чогось боюсь його...

Якщо боїтесь то не беріть кобеля ні в якому разі, краще суку, вони більш керовані, а кобель характерної породи відразу відчує хто з вас старший і не раз вам продемонструє.

і яка б не була собака змалку потрібна загально командна дресура, інакше ніяк.

Біглі всі риють.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересная собака австралийский хилер , но не понятно как у них дела с подшерстком обстоят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Made in USSR сказал:

интересная собака австралийский хилер , но не понятно как у них дела с подшерстком обстоят.

Вот моя лучшая собака для дома...

Чужие коты не заходят, свои могут даже выспаться с нею в обнимку1529866236__viber_2023-09-01_09-59-11-772.thumb.jpg.cb4fe286f5f2aa9b844f171b4d84ea61.jpg2047333109__viber_2023-09-16_09-17-57-942.thumb.jpg.8b9f0dda1c440478499c3fa3ef59e528.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Made in USSR сказал:

мне нужна для жизни  на природе (100 процентов времени ее жизни ) .

А что смущает? Моя жучка 2 года жила на открытом воздухе в питомнике. Правда в Одессе, там теплее.

Но и тут она спокойно просится на улицу в самый мороз и спит на солнышке на снегу.

Думаю, если бы надо было держать на свежем воздухе - проблем бы не было.

Но мне не надо было!!!

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

Предназначение этой собы собака-друг, собака-компаньон.

И охота. Прекрасная порода на дичь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Інше може вирости як алабай і треба відрами кормить та закривати у вольєр, бо куми хер прийдуть в гості...

 

1 час назад, Made in USSR сказал:

Сильно большую собаку будет боятся жена , да и уборки в вольере будет много больше. 

Как все запущено....)🐩

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Canton сказав:

И охота. Прекрасная порода на дичь

У нас виключно на бобра🙃

20231003_111126.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у нас такса. летом много времени на улицке, зимой под одеяло к нкам лезет :). лапі моем после каждого захода домой. ву товарища такса живет на улице в отпаливаемой будке под крільцом.

один из плюсов, кроме кошек - еще и грізунов гоняет и птичек впаре с котами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рядом є вівчарка сучка. 5 років.благородна.чиста. раз виводок був. працювали кінологи. жінка каже,що адекватна,нікого не кусала. пару кол по селу робила кожний день..власник загинув. 

кормлять різні сусіди. 

ходив дивився. у вал єрі гарвала. відкрив вальє заспокоїлась. акуратно погладив.поспутав поводок.
мені і для душі ,але і для надійної охорони.

думаю, якщо її куча чужих людей кормило і вона так легко дала себе погладити,то який з неї охоронець буде?

 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, МаТраС сказал:

,то який з неї охоронець буде?

Вам золотой запас охранять что ли??)

Двор собака как правило охраняет на уровне инстинкта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DimaF сказав:

Вам золотой запас охранять что ли??)

Двор собака как правило охраняет на уровне инстинкта.

не запас,але щоб не лащилась до чужих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.10.2023 в 11:28, МаТраС сказал:

не запас,але щоб не лащилась до чужих

Тут таке. Зараз в неї немає хозяїна, то і охороняти немає чого. Якщо Вас хозяїном признає, то охоронятиме і до чужих не ластиться.  Моя тітка взяла вівчарку, то так цікаво. Приходить хлопець дрова рубати, вона відкриває калитку, запрошує у двір. Собака не прив'язана, ніякої агресії, хвостом віляє. Ну хлопець дрова рубає, собака на сонечку лежить, тітка пішла в дім. І тут хлопець вирішив щось спитати і у будинок пішов. На крильці його зустрічає собака - шерсть дибом, утробний рик - "Тебе у двір запросили? - То й працюй. А в дом хозяйка не запрошувала, то не тре лізти ..." Ще інший приходив щось ремонтувати - собак теж така привітна, хвостом віляє, стоячі біля хозяйки - сама доброта :) Пішов майстер, а десь через півгодини згадав, що забув у дворі якийсь інструмент, то повернувся. Але тітка кудись пішла. Ну і собака мовчить. Він вирішив перелізти через забор пошвидкому - собака добра ж ... Як він помилявся -злетів з забора назад на вулицю за хвилину, бо собака добра поки всі гарно себе поводять ... Моя теж на дачі не кидається та не гавче доки людина не пробує у двір без нашого дозвілу зайти. Зате, якщо ми самі відкриваємо двері та запрошуємо, то собака на гостя не кидається. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, OlaR сказав:

Тут таке. Зараз в неї немає хозяїна, то і охороняти немає чого. Якщо Вас хозяїном признає, то охоронятиме і до чужих не ластиться.  Моя тітка взяла вівчарку, то так цікаво. Приходить хлопець дрова рубати, вона відкриває калитку, запрошує у двір. Собака не прив'язана, ніякої агресії, хвостом віляє. Ну хлопець дрова рубає, собака на сонечку лежить, тітка пішла в дім. І тут хлопець вирішив щось спитати і у будинок пішов. На крильці його зустрічає собака - шерсть дибом, утробний рик - "Тебе у двір запросили? - То й працюй. А в дом хозяйка не запрошувала, то не тре лізти ..." Ще інший приходив щось ремонтувати - собак теж така привітна, хвостом віляє, стоячі біля хозяйки - сама доброта :) Пішов майстер, а десь через півгодини згадав, що забув у дворі якийсь інструмент, то повернувся. Але тітка кудись пішла. Ну і собака мовчить. Він вирішив перелізти через забор пошвидкому - собака добра ж ... Як він помилявся -злетів з забора назад на вулицю за хвилину, бо собака добра поки всі гарно себе поводять ... Моя теж на дачі не кидається та не гавче доки людина не пробує у двір без нашого дозвілу зайти. Зате, якщо ми самі відкриваємо двері та запрошуємо, то собака на гостя не кидається. 

я вже забрав це чудо)
дуже розумна, спокійна.

лащиться все одно до чужих(
це проблема.будемо вирішувати.

спонтанно все було,, вальер не підготував.

закрив вдома на день.\

общивки дверей нема, штори на полу, речі розкидані))накакала двічі,та двічі напісяла.

 

плюс: прига вона на 190 см))

сидить щаслива тепер в валь єрі.гуляємо по 1 км вечором і вдень будемо

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, МаТраС сказал:

я вже забрав це чудо)
дуже розумна, спокійна.

лащиться все одно до чужих(
це проблема.будемо вирішувати.

Чужи без дозволу заходять у дім? Ви ще не її сім'я. Ви один з тих, хто її годує. І таких було багато. Коли б не ластилась, то вже померла бі від голоду. Коли признає за хозя'їв, то чужих у двір пускати не буде. А поки вона ще не впевнена, що не прийдеться завтра в когось іншого їжу просити.

Цитата

 

спонтанно все було,, вальер не підготував.

закрив вдома на день.\

общивки дверей нема, штори на полу, речі розкидані))накакала двічі,та двічі напісяла.

 

Собака не домашня :) 

Цитата

 

плюс: прига вона на 190 см))

сидить щаслива тепер в валь єрі.гуляємо по 1 км вечором і вдень будемо

 

🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...