Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор домофона

Polalol

Рекомендовані повідомлення

Помогите с подключением электромеханич. замка к вызовной панели. Из замка Атис Локк выходит два провода, из панели также, но вот как мне ещё сюда и накопитель (БУЗ) впихнуть не понимаю.

Накопитель - сколько проодов? На панеле не может быть 2 провода. минимум 4, но я думаю что на вашей 6.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помогите с подключением электромеханич. замка к вызовной панели. Из замка Атис Локк выходит два провода, из панели также, но вот как мне ещё сюда и накопитель (БУЗ) впихнуть не понимаю.

 

БУЗ идет 2 провода к +/- третий к панели взрывной а от неё к замку на плюс и от замка на минус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БУЗ идет 2 провода к +/- третий к панели взрывной а от неё к замку на плюс и от замка на минус.

А если БУЗ 4 проводный, а вызывная с БП

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сказать спасибо за консультацию, подбор, хорошую цену и установку домофона Богдану - Bogdan-kiev!

Все прошло очень качественно, быстро и без никаких недоразумений! Спасибо!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С вызовной панели идет 6 проводов, 4 из которых к домофону, а два на замок.

 

БУЗ идет 2 провода к +/- третий к панели взрывной а от неё к замку на плюс и от замка на минус.

Это что мне ещё и блок питания нужен? А я думал, что БУЗ заменяет его.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БУЗ идет 2 провода к +/- третий к панели взрывной а от неё к замку на плюс и от замка на минус.

 

Схема примерно такая?

1843659327_...thumb.jpg.b5b8dcd91634e52f117eab5dd5a9a864.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С вызовной панели идет 6 проводов, 4 из которых к домофону, а два на замок.

 

 

Это что мне ещё и блок питания нужен? А я думал, что БУЗ заменяет его.

 

Заменяет, к вызывной идет +/- от домофона, там и берем питание.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заменяет, к вызывной идет +/- от домофона, там и берем питание.

Значит схема выглядит так?

940131402_..2.thumb.jpg.51b0a31d8f229b098f5ffce8523c552f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Commax CDV-71 AM цікавить, чи можна подати живлення 12 вольт?

Домофон просто буде висіти рядом з сигналізацією, а там вже стоїть акумулятор, для резервного живлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Commax CDV-71 AM цікавить, чи можна подати живлення 12 вольт?

Домофон просто буде висіти рядом з сигналізацією, а там вже стоїть акумулятор, для резервного живлення.

нет. нельзя так делать. Подайте 220В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка на изображение устарела)

Помогите с подключением электромеханич. замка к вызовной панели. Из замка Атис Локк выходит два провода, из панели также, но вот как мне ещё сюда и накопитель (БУЗ) впихнуть не понимаю.

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Commax CDV-71 AM цікавить, чи можна подати живлення 12 вольт?

Домофон просто буде висіти рядом з сигналізацією, а там вже стоїть акумулятор, для резервного живлення.

 

в сигнализацию заходит 220, что париться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в сигнализацию заходит 220, что париться

Очевидно товарищ хочет подключить домофон к клавиатуре:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буває що часто пропада світло, компютерний упс ставити не хочу. Якщо небуде світла, то мені треба одягатись і бігти відкривати калітку. Я писав, що акум рядом з автоматикою стоїть, чому б цим не скористатись??? Я розумію, що блок живлення вмонтований у домофон, але якби я знав яку напругу він подає, то все б було ясно.

Для мене не є проблемою подати живлення з зовнішнього пристрою, просто хочу дізнатись який вольтаж необхідний для живлення електроніки цього пристрою.

Можливо вийде підібрати інший домофон, просто відштовхуюсь від:

1 Кольоровий

2 Діагоналю не менша за 5"

3 З гучним звязком

4 Память

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очевидно товарищ хочет подключить домофон к клавиатуре:(

 

Ваші відповіді дуже категоричні, і як на мене, то нічого не пояснюють...

Якщо можна, то якось аргументуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію, що блок живлення вмонтований у домофон,

Совсем не факт. В домофонах Гарди блок питания внешний и выдает 12В.

1 Кольоровий

2 Діагоналю не менша за 5"

3 З гучним звязком

Gardi Slim

У меня подключен к ББП 12В видеонаблюдения - все нормально, все работает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совсем не факт. В домофонах Гарди блок питания внешний и выдает 12В.

 

Gardi Slim

У меня подключен к ББП 12В видеонаблюдения - все нормально, все работает.

 

 

Вибачте,але я дивився, то на ГАРДІ слім блок живлення 16 вольт???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваші відповіді дуже категоричні, і як на мене, то нічого не пояснюють...

Якщо можна, то якось аргументуйте.

Брать питание с ОС нельзя по причине не большой выходной мощности устройства. Если Вы нагрузите питающие цепи ОС еще и домофоном то в лутшем случае особенно при активации замка у Вас охранка потухнит в худшем она просто згорит. Блоки питания ОС номинальной мощностю до 55Вт не вытянут Домофон и ОС, транс будет перегреваться. Не согласованость входного сопротивления может привести к неправильной работе устройств (самовозбуждение домофона, пропадание питания на ОС ну и ВЧ наводка со стороны домофона вообщем некчему хорошому это не приведет, а выпольнять гальваническую развязку устройств равноценно придумывать велосипед)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брать питание с ОС нельзя по причине не большой выходной мощности устройства. Если Вы нагрузите питающие цепи ОС еще и домофоном то в лутшем случае особенно при активации замка у Вас охранка потухнит в худшем она просто згорит. Блоки питания ОС номинальной мощностю до 55Вт не вытянут Домофон и ОС, транс будет перегреваться. Не согласованость входного сопротивления может привести к неправильной работе устройств (самовозбуждение домофона, пропадание питания на ОС ну и ВЧ наводка со стороны домофона вообщем некчему хорошому это не приведет, а выпольнять гальваническую развязку устройств равноценно придумывать велосипед)

 

Дякую за відповідь.

Але мені здається, що не все так погано, як Ви описали.

Домофон в режимі роботи споживає 15 Вт , а в режимі очікування 2 Вт. Моя сигналізація від сили споживає ват 4..., тому рахую що блок живлення витримає. Живлення хотів взяти прямо з акума, а він знаходиться в буфері, тому навантаження частково візьме на себе.

Про активацію замка я взагалі не зрозумів..., там просто реле для замка включиться, воно стоїть у визивній панелі, а живлення треба брати (на замок) окремо від живлення домофону. Хоча, можливо, БУЗ справиться...

Охоронна сигналізація виконана у металевому, заземленому корпусі, домофон буде на відстані 1 метр, тому , думаю, наводка буде мінімальною.

Написав як думаю..., що не так???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напомню что в нормальном режиме на АКБ идет ток зарядки. Величена тока зависит от степени разряда АКБ (понимай от значения внутринего сопротивления ИП ) и эта величина для АКБ переменная. Что может быть дальше я описал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мочность замка порядка 20Вт, вызывная порядка 5 - 7, и домофон пускай 15 итого 40 Вт да плюс охранка и она далеко не 4 ВТ. Даже на 4 зонных ППК мощность в дежурном режиме 6 - 15 Вт (в зависимости от состояния АКБ)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мочность замка порядка 20Вт, вызывная порядка 5 - 7, и домофон пускай 15 итого 40 Вт да плюс охранка и она далеко не 4 ВТ. Даже на 4 зонных ППК мощность в дежурном режиме 6 - 15 Вт (в зависимости от состояния АКБ)

 

Це ясно, а про замок? там же окреме живлення? то це - 20 ват.

Сам домофон на замок не розрахований, а якщо поставити БУЗ, то я думав що він накопичує за рахунок ємності, то й споживання у нього не таке велике. Ну по принципу, як спалах у фотоапараті, поки не зарядиться не працює.

Ще цікаво дузнатись про зарядку акума, як вона працює, якщо його наглухо посадити, що може трапитись і без домофона. Там мабуть ток заряда обмежений, щоб не перевантажувати блок живлення.

Гляну на яку потужність розрахований... бо дійсно, хто зна...

 

А ще думаю, не буде ж він постійно в активному стані знаходитись, і брати таку потужність, в основному в режимі очікування, а це означає що навантаження підскочить коли хтось подзвонив, акумулятор не згладить цей момент?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...