Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення газобетонними плитами D200

ФОН

Рекомендовані повідомлення

skydion

Згоден з Вами.

Дорого !

 

Дорого це не те слово, так ніби тут нанотехнології використано :D

Куб піску 70грн... трохи цементу то вийде... нехай 200 грн/м3 ну нехай 300 грн продажна ціна, але ж ніяк не 1200... притому, що явних переваг наразі небачу жоооодних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАк як ви бачите эдиний плюс довговічність хоча не зовсім довіряєте.Це е якраз один з варіантів економії що не потребує в майбутньому повної реконструкції утеплюючого матеріалу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так-так :) але для чого мені довговічність коли матеріал не тримає тепла? Довговічний холод і проблеми )) дякую не треба.

Наразі це новий матеріал, поки не буде відгуків від людей які ним утеплилися доти я буду мати сумніви :)

 

Цей матеріал добрий в середину стіни, або за сайдинг, але під прямі дощі я би його не ставив... зновуж таки при більш адекватній ціні...

 

Ви маєте якісь дані про відходи? Я так дивлюся там штук 50 точно цілих блоків з бою набереться, або і більше то це біля 1000грн втоптати в землю... дороге задоволення...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так-так :) але для чого мені довговічність коли матеріал не тримає тепла? Довговічний холод і проблеми )) дякую не треба.

Наразі це новий матеріал, поки не буде відгуків від людей які ним утеплилися доти я буду мати сумніви :)

 

Цей матеріал добрий в середину стіни, або за сайдинг, але під прямі дощі я би його не ставив... зновуж таки при більш адекватній ціні...

 

Ви маєте якісь дані про відходи? Я так дивлюся там штук 50 точно цілих блоків з бою набереться, або і більше то це біля 1000грн втоптати в землю... дороге задоволення...

Звідки ви взяли таку інформацію що матеріал не тримає тепло?

Приклад с.Давидів Будинок утеплений цим матеріалом товщиною 8см.При температурі -10 в будинку де ще не проживають і немає опалення +4.

м Болехів утеплялося товщиною 10см до цого було утеплено горище і підвал.За підсумками двоз років економія по газу 40_45%.І ще вам покажу результати тепловізора Утеплялась квартира м Львiв по сiлiкатнiй цеглi.readmsg.jpg.82caf704f2b425a11892f31452b177c3.jpg605347889_.thumb.jpg.ac5a259b2c88fce2634830818d73abff.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки ви взяли таку інформацію що матеріал не тримає тепло?

[ATTACH]122959[/ATTACH][ATTACH]122960[/ATTACH]

 

 

Ну це так, з огляду на булькання :)

Загалом якщо ці показники тепловізора не фальшивка тоді це предметна розмова :) а не доказування на пальцях властивостей бетолю :)

 

Я так розумію Ви вже працювали з цим матеріалом таке питання, яка однорідність матеріалу, тобто чи він однаковий чи можуть бути браковані партії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну це так, з огляду на булькання :)

Загалом якщо ці показники тепловізора не фальшивка тоді це предметна розмова :) а не доказування на пальцях властивостей бетолю :)

 

Я так розумію Ви вже працювали з цим матеріалом таке питання, яка однорідність матеріалу, тобто чи він однаковий чи можуть бути браковані партії?

За два роки з цим матеріалом можу з впевненістю сказати що матеріал однорідний.При розрізанні пористість його теж однорідна.Небуду скривати і недоліки.Дійсно матеріал по своїм властивостям трохи кригкий.При доставці на обєкт може бути потрісканий але десь до 1%.Попадаються теж дуже рідко рівномірність порізки.Але у роботі це легко виправляєтьсятерками.При виконанні робіт після поклейки матеріала на стіну легко вирівнюються площини простими штукатурними правилами що непотребує тратити час на вирівнювання стіни клеями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жесть полная..есть лохи, кто на это ведётся???

Ведутся те кто желает иметь надежный и долговечный дом .А не из ППС который горит и не долговечен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведутся те кто желает иметь надежный и долговечный дом .А не из ППС который горит и не долговечен.

Вы сами в это верите???:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы сами в это верите???:D:D

Я не только верю но и знаю.Некоторые експерименты проводил сам чтоби убедится .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не только верю но и знаю.Некоторые експерименты проводил сам чтоби убедится .

Слава богу, что такой хрени у нас не впаривают. У нас огромная проблема с массовым утеплением фасадов ЭППС, компания Пеноплекс ведёт очень массированную и нечестную рекламную компанию, а люди попадают на деньги!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведутся те кто желает иметь надежный и долговечный дом .А не из ППС который горит и не долговечен.

 

:lol:

Все как обычно.

Для того,чтоб втюхать газобетон - начинаем рассказывать страшилки о пенопласте?

Забыли про одну вещь - усадку газобетона, тем более в такой плотности ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:

Все как обычно.

Для того,чтоб втюхать газобетон - начинаем рассказывать страшилки о пенопласте?

Забыли про одну вещь - усадку газобетона, тем более в такой плотности ;)

У газобетона есть страшилки посерьёзней

1. Материал обладает высокой паропроницаемостью и низкой структурной плотсностью, в таких условиях цели между листами газобетона не болжны заполняться раствором-клеем, нельзя устанавливать дюбеля, так как это мостики холода, на которых будет происходить очень интенсивная конденсация воды и как результат разрушение утепляющей плиты.

2. Жёсткость плит, они в отличае от пенополистирола и минплиты не будут работать как демпфер, фасад будет трещать и рассыпаться...

3. В случае, если точка росы окажется на месте приклейки ячеистого бетона к стене- вообще жесть.......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:

Все как обычно.

Для того,чтоб втюхать газобетон - начинаем рассказывать страшилки о пенопласте?

Забыли про одну вещь - усадку газобетона, тем более в такой плотности ;)

Усадку мають і ППС і ВАТА.Ви трошки все змішали.ГБ для будівництва і ГБ дляутеплення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У газобетона есть страшилки посерьёзней

1. Материал обладает высокой паропроницаемостью и низкой структурной плотсностью, в таких условиях цели между листами газобетона не болжны заполняться раствором-клеем, нельзя устанавливать дюбеля, так как это мостики холода, на которых будет происходить очень интенсивная конденсация воды и как результат разрушение утепляющей плиты.

2. Жёсткость плит, они в отличае от пенополистирола и минплиты не будут работать как демпфер, фасад будет трещать и рассыпаться...

3. В случае, если точка росы окажется на месте приклейки ячеистого бетона к стене- вообще жесть.......

без коментария:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что, есть реальные случаи чтобы дом развалился из газобетона или что ещё если его ППСом утеплили ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У газобетона есть страшилки посерьёзней

1. Материал обладает высокой паропроницаемостью и низкой структурной плотсностью, в таких условиях цели между листами газобетона не болжны заполняться раствором-клеем, нельзя устанавливать дюбеля, так как это мостики холода, на которых будет происходить очень интенсивная конденсация воды и как результат разрушение утепляющей плиты.

2. Жёсткость плит, они в отличае от пенополистирола и минплиты не будут работать как демпфер, фасад будет трещать и рассыпаться...

3. В случае, если точка росы окажется на месте приклейки ячеистого бетона к стене- вообще жесть.......

Это все что вы описали относится в большей степени к ППСу а не к ГБ.

1 ГБ ето бетон и всем извесно только наверно вам нет что с временем бетон не разрушается а стает сильнее.ето и относится и кГБ.

2 За щот паропроницаемости кондисация не задерживается ни в утеплителе ни между утеплителем а виходит.

3 Дюбеля присуствуют и в ППС, ВАТЕ, и в этом виде утепления они тоже являются мостиком холода.Но на утепление с ГБ утеплителем идет наполовину меньше дюбелей чем на ППС и ВАТУ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это все что вы описали относится в большей степени к ППСу а не к ГБ.

1 ГБ ето бетон и всем извесно только наверно вам нет что с временем бетон не разрушается а стает сильнее.ето и относится и кГБ.

Опа... Очень смелое заявление. Ссылку на официальные исследования попросить можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опа... Очень смелое заявление. Ссылку на официальные исследования попросить можно?

Силки на дослідження я немаю.А заяву таку я зробив бо сам для себе провіряв цей матеріал.Я хотів провірити його на морозостійкість.Мочив його у воді а потім заморожував.Після цього висушував на сонці і знову зволожував і заморожував.Так я зробив 150 разів.Заморожування і розморожування показало що матеріал не руйнується ,а коли я цей матеріал що заморожувався порівняв з тим що незаморожувався виявилось що цей кусочок матеріалу над яким проводився дослід набагато твердіший ніж інший.Тому і роблю такі висновки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это всё хорошо.

Вот только одно плохо.

Мой архитектор сказал, что такой материал он в проект поставить не может, т.к. нет в нормативах (ДБН - так вроде) такого материала нет.

Отакє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это всё хорошо.

Вот только одно плохо.

Мой архитектор сказал, что такой материал он в проект поставить не может, т.к. нет в нормативах (ДБН - так вроде) такого материала нет.

Отакє.

Незнаю на які нормативні документи він операється.В ДБН 2006р єДокумент Microsoft Word (2).doc првада показники характеристик трохи інші ніж в протоколі досліджень1906542494_4(1).thumb.jpg.464d01856ee1b699253a6135b47deb93.jpgАле основним документом для цього матерiалу являеться ДСТУ 2010року.10.thumb.jpg.16e46105c3f6ae71522ed8cfb95b1344.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это все что вы описали относится в большей степени к ППСу а не к ГБ.

1 ГБ ето бетон и всем извесно только наверно вам нет что с временем бетон не разрушается а стает сильнее.ето и относится и кГБ.

2 За щот паропроницаемости кондисация не задерживается ни в утеплителе ни между утеплителем а виходит.

3 Дюбеля присуствуют и в ППС, ВАТЕ, и в этом виде утепления они тоже являются мостиком холода.Но на утепление с ГБ утеплителем идет наполовину меньше дюбелей чем на ППС и ВАТУ.

1. Не верю:fool::fool::fool:

2. Куда выходит:fool::fool::fool: Вы предлагаете оставлять голый ячеистый бетон???

3. Почему наполовину меньше, на чём он держится??? Для домов утеплённых пенополистиролом применение дюбелей вообще не обязательно, а в половину мень это как??? Из какого расчёта Вы ставите дюбеля, у Вас не считается ветровая нагрузка??? А вес Вы учитываете? а разрушение ячеистого бетона отциклов в местах креплений? А сколько циклов он официально прошёл голый, а сколько циклов прошёл в составе системы??? Какая система отделки рекомендуется Вами???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...