Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужны советы "Бывалых" по бурению скважины

Solo.ua

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте! Начинаем осваивать участок и решили делать скважину.

Подскажите, пожалуйста, по глубине/качеству/горизонты (не знаю как правильно уточнить) по координатам

50.163442 30.262502

Какая будет цена под ключ и работаете ли вы в этом районе?

Семья 4 человек, 2-х этажный дом, 2 санузла, автополив, хозпристройка, на летний период каркасный бассейн.

 

Спасибо большое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беспятное - проектная глубина 100м, бучакский ярус, с превышением железа в 3-5 раз, бюджет около 130т, работаем

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, yrport сказал:

Беспятное - проектная глубина 100м, бучакский ярус, с превышением железа в 3-5 раз, бюджет около 130т, работаем

 

 

Спасибо большое за быстрый ответ. Если можно, то подскажите, пожалуйста... У соседей 60 м (с их слов), и вода у них чистая, но много накипи. А железа вроде нет - вода не коричневая (или, чтобы это знать, то нужно только на анализ отдавать?)

Если можно, подробнее в ЛЧ условия работы и телефон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Потрібна свердловина: Київ, Туполєва/Стеценка (за МРЕВ) 50.48665, 30.38333
У сусідів свердловини 20 м і 35-40 м. Скаржаться на вапно. Кажуть, що глибше багато заліза.
Першочергово цікавить чиста вода для миття і прання, дебет невеликий, достатньо 1 куб.м/год, до 40-50 куб.м/місяць. Питна вода - непринципово, але була б приємним бонусом.
Можливий заїзд вантажівок до 20 т, вільний доступ до точки буріння на ділянці. При плюсовій температурі ґрунт під вантажівкою може просісти.


Кажуть, є водоносні горизонти 20-40-60-80-140 м. Це правда? Який горизонт рекомендуєте?

Чи є потреба робити двоколонну свердловину?

Є стара свердловина 20 м. Дзеркало води 11-13 м. Варто спробувати реанімувати під ручний насос? Що з нею зробити - законсервувати, засипати?

Є можливість підключити міську воду. Свердловина краще?



Буримо у лютому. Пишіть пропозиції тут або в особисті повідомлення. Дякую!
 

Змінено користувачем i25
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь-ласка. Планую навесні робити свердловину на порожній земельній ділянці. Будинок для проживання на цьому місці буде не раніше ніж за 3 роки. До цього часу плануємо виключно літній будиночок а-ля дача. Відповідно, вода потрібна лише на полив (300 літрів раз на тиждень), і лише влітку. Чи правда, що якщо не користуватися скважиною певний час то вона заілюється? і чи можна тоді її робити, якщо ми всю зиму нею не користуватимемось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ололошка сказал:

чи можна тоді її робити, якщо ми всю зиму нею не користуватимемось?

Бурите, ничего ей не будет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yrport сказал:

Бурите, ничего ей не будет

А в общем, за скважиной нужно как-то "ухаживать"? Или долговечность скважины зависит только от качества выполненной работы? Для примера, автомобили часто советуют обрабатывать антикором, чтобы не так быстро ржавели. Есть ли какие-то текущие работы для скважины? Или ее как пробурили - так пусть себе и стоит...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, i25 сказал:

Потрібна свердловина: Київ, Туполєва/Стеценка (за МРЕВ) 50.48665, 30.38333

20м-четвертичные воды, безнапорные и слабозащищенны/рядом кладбище/. Никакой извести там нет и не может быть. 35м- полтавский ярус. Защищенный водонос атезианский с превышением железа 3-5 раз условно-питьевой. 80м бучакские воды низкодебитные вода почти ГОСТ. 140м сеноманский ярус Гост питьевая /только в 2колоны/. Скважина лучше, но Вы тогда сами себе водоканал. Лучше в марте делать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ололошка сказал:

А в общем, за скважиной нужно как-то "ухаживать"?

Нужно и всегда. В иннете куча рекомендаций

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Знающие, подскажите. Если верить геологии, то до 3,5м глубины "лёссовый суглинок", далее до 7,50м "супесь лёссовая", после 7,50м опять суглинок. вода где-то около 7м. Реально ли в таком грунте сделать какое-то подобие "абиссинской скважины"?
Что происходит на глубине более 10м - мне не известно.

Змінено користувачем Sail
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Sail сказал:

Знающие, подскажите. Если верить геологии, то до 3,5м глубины "лёссовый суглинок", далее до 7,50м "супесь лёссовая", после 7,50м опять суглинок. вода где-то около 7м. Реально ли в таком грунте сделать какое-то подобие "абиссинской скважины"?
Что происходит на глубине более 10м - мне не известно.

Я пробурив подібне власноручно, ручним буром. 10м, остальне, коли дійшов до води, висмоктував вібронасосами, убивши два насоса, але встигнувши зробити водяний стовп на 2м (насоси потім поремонтували по гарантії).

Хз шо таке ця супєсь, але якшо лопасті бура можуть його копати, то все реально.

Я б бурив на нормальну товщину. Абіссінська це кажись якась вузенька туфта. Мені шось таке пропонували за дикі гроші. Дуже радий шо послав усіх нахер, купив бур і зробив усе сам. Бур до речі потім продав чуток дешевше такому ж ентузіасту, так шо все вийшло майже по собівартості.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, MrDude сказал:

Я пробурив подібне власноручно, ручним буром. 10м, остальне, коли дійшов до води, висмоктував вібронасосами, убивши два насоса, але встигнувши зробити водяний стовп на 2м (насоси потім поремонтували по гарантії).

Хз шо таке ця супєсь, але якшо лопасті бура можуть його копати, то все реально.

Я б бурив на нормальну товщину. Абіссінська це кажись якась вузенька туфта. Мені шось таке пропонували за дикі гроші. Дуже радий шо послав усіх нахер, купив бур і зробив усе сам. Бур до речі потім продав чуток дешевше такому ж ентузіасту, так шо все вийшло майже по собівартості.

Дякую за відповідь!
Власноручно ручним буром - я не дуже впевнений, що так вийде. Цей суглинок такий, що його можна перфоратором копати. Зробити лунки для бетонування стовпчиків - пекельна робота. Планував зробити щось на кшталт гідробуріння.
Супісок - як я розумію, це той самий суглинок з домішками піску. Турбує саме можливість/неможливість з нього витягувати воду.
Вимушений щось таке спробувати через те що, води взагалі нема, з грошима та ж сама проблема, привозити воду - 100грн куб і щомісяця дорожчає.
Проблема - з сусідів ніхто таке не робив, перевіреного варіанту немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Sail сказал:

Дякую за відповідь!
Власноручно ручним буром - я не дуже впевнений, що так вийде. Цей суглинок такий, що його можна перфоратором копати. Зробити лунки для бетонування стовпчиків - пекельна робота. Планував зробити щось на кшталт гідробуріння.
Супісок - як я розумію, це той самий суглинок з домішками піску. Турбує саме можливість/неможливість з нього витягувати воду.
Вимушений щось таке спробувати через те що, води взагалі нема, з грошима та ж сама проблема, привозити воду - 100грн куб і щомісяця дорожчає.
Проблема - з сусідів ніхто таке не робив, перевіреного варіанту немає.

ну тоді хз. Схоже прийдеться таки наймати техніку для буріння.

Ну я би ще на вашому місці спробував би видовбати колодязь. Тобто, докопався би або до води, або до такого грунту, який уже нормально буриться. Грунт по ідеї твердий, так шо не завалить.

Але тут уже невідомо, на скільки це затягнеться, якшо перфоратором.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

Підкажіть чи є можливість в цих координатах 50.416350, 24.239805 отримати воду з малим вмістом заліза, зараз там дуже великий вміст- за 20 хв. бутилка з водою на сонці стає червоною. Яка глибина буріння має бути для отримання води з малим вмістом заліза. І яка приблизно ціна?

PS: свердловина на данний момент є, дебет хороший, якість по залізу- жах. Питинна навздогін: перебурювати теперешню свердловину є сенс(по грошах), чи це нереально, і треба тільки нову?

 

Змінено користувачем Йердна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гугл не допоміг: де подивитись на якому рівні ідуть водоносні слої (чи як правильно то називається) в цій місцевості (Львівсько_Волинський регіон),, і яка іх назва. В Києві і області- гугл показав)

Змінено користувачем Йердна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Йердна сказал:

Гугл не допоміг

И не поможет.

Самые правильные подсказки дадут люди работающие в этом районе.

Ищите по месту буровиков, они дадут расклад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

И не поможет.

Самые правильные подсказки дадут люди работающие в этом районе.

Ищите по месту буровиков, они дадут расклад.

Не можу погодитись на 100% з Вами, з-за того, що майже в усіх вода з великим вмістом заліза, але є сусіди(але не кажуть на скільки метрів скважина) в яких водичка не червоніє від заліза. Виходить, що буровики можуть знову пробурити з тим самим результатом. Тому хочу хоч трохи сам розібратись.Я думаю гуру, зможуть підказати на що звертати увагу, і що питати у хлопців які займаються бурінням свердловин. Можно сказати прошу провести лікбез :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Йердна сказав:

але є сусіди(але не кажуть на скільки метрів скважина) в яких водичка не червоніє від заліза.

Не кажуть бо не знають, чи не кажуть бо залупилися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, volomoto сказал:

Не кажуть бо не знають, чи не кажуть бо залупилися?

Ну ніби не знають, але є відчуття, що переживають що впаде дебіт) бо живуть через забор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Йердна сказал:

Не можу погодитись на 100% з Вами,

Конечно, хозяин - барин)

Но решение вашего вопроса я уже описал. Никакие карты и гуглы вам не дадут 100% результата.

У меня кстати такая же ситуация, но из-за войны пока отложил вопрос. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Треба порада...вже другий раз ось така біда, труба саме біля з'єднання з насосом псується(( питань 2 ...перше, чому це відбуваєтьчя і друге, яку трубу вибрати ? Скважина 7 років, 75 метрів,активно юзаєм 6 років.Дякую всім небайдужим

20220902_182347.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замените трубу на ПЕ80 ф32мм SDR11 и все!

Змінено користувачем yrport
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему так происходит ответа нет?
у меня на малой скважине тоже так было, даже хуже 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, irina1969 сказал:

труба саме біля з'єднання з насосом псується

Давление насоса превышает допустимое давление трубы. Обычно это происходит при выходе со строя реле

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...