Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем сейчас можно заняться? В плане бизнеса и т.п.

webworker

Рекомендовані повідомлення

уже и с решениями!

З гумором. Сміюсь, давно так не сміялась.

Дякую, мої любі!

 

Добавлено через 51 секунду

Слава Вбтима

Есть еще шедевры / жертвы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, ще буде Тоха з манікюрними наборами!:lol::lol::lol:

Тому подумайте, чи готові їх прикупити:D:D:D.

Тоха - це ваш хлопець? Манікюрні набори??? Хм. А для чого вони? "Нафіга попу гармошка"???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это точно, пока не будет понятно, зачем, дело не пойдет.

Маман моей подруги захотела замуж за иностранца. Вот это стимул был. Занимались полгода. Старалась маман очень. Я, говорит, бездарная, мне так дочка сказала, она отказалась мне помогать. "Тупая я очень, не осилю". Но нет, дело пошло. Как только проявлялась лень я сразу "Валентина Петровна, Джона хотим? Хотим, да? На следующее занятие чтоб от зубов отскакивало!":D

И таки, что-то получилось. Маман нынче в Америках проживают. Говорят, все устроилось:D

 

Та да. В перестройку рассказывали случай. Поехала наша тетя в Нью Йорк домработницей. Взяли ее наши, договорились предварительно. Языка - 0. Поработала, чтото случилось, уволили. И оказывается она без языка в НЮ. Тут то мир и заиграл всеми красками. Что вы думаете? Все нормально, сыну еще ежемесячно денежку высылала:p

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоха - це ваш хлопець? Манікюрні набори???

Та ні, це я його й досі тролю:D за:

 

Шановна, Білосніжка

"Під лежачий камінь вода не тече"

Береться звичайний стіл, два стула. Орендуєте 2 м2 в людному місці.

Проходите тренінг, потім надаєте послуги (нігті/ гель, акрил, татуаж-вії).

Зараз скільки потенційних клієнток які хочуть виглядати красиво!

По затратам мізер, саме дороге з усього так це уф-лампа і стіл

 

можу навіть бізнес-план скласти, і закупити матеріал, звісно за ваші кошти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О как Вы єрничаєте, небось сами живете в городе!:mad:

:mad::mad:

 

Я в городе. Знаю людей, которые из Лютежа каждый день в Киев ездят на работу, на Соломенку. С конца Троещины в Жуляны ездят, без машины, на общественном траспорте. Нелегко, но не повод ныть.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нафіга попу гармошка"???

Попу - гармонь, козе - баян и дирижер был сильно пьян!:D:D:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в городе. Знаю людей, которые из Лютежа каждый день в Киев ездят на работу, на Соломенку. С конца Троещины в Жуляны ездят, без машины, на общественном траспорте. Нелегко, но не повод ныть.

 

я зараз як почну перелічувати клієнтів, які лінуються приїхати в пригород, або навіть не знають як доїхати. Пальців на руках і ногах в усіх не вистачить.

З разового слоника " ПРОДАЙ СЛОНА":D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могла б і віддячити, скромним американським вкладом на 100 тис$, так на пиво

Віддячувала. 20 грн. на час платила, що в той час були гарні гроші як для аспірантки:). А потім я змінила місто проживання, а вона змінила країну:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Англійська англійській різниця. Який рівень потрібен? Діті, киньте хоч пару пропозицій, якщо вони не конфіденційні.

Потрібно розуміти що говорять, пройти співбесіду з німцями по телефону, розуміти і відповідати на електронні листи.

 

Добавлено через 4 минуты

Віддячувала. 20 грн. на час платила, що в той час були гарні гроші як для аспірантки:). А потім я змінила місто проживання, а вона змінила країну:)

Мабуть краще було наоборот:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно розуміти що говорять, пройти співбесіду з німцями по телефону, розуміти і відповідати на електронні листи.

It сектор незабаром громадськості представить програму яка в реальному часі буде переводить розмову між абонентами по телефону.

А документи переводить Prom ofis

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть краще було наоборот

Ні, не краще. Я народилася и виросла в України. І поки що не планую змінювати країну проживання. Рідні стіни - для мене запорука щасливого життя. По крайній мірі, на сьогодняшній день:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

It сектор незабаром громадськості представить програму яка в реальному часі буде переводить розмову між абонентами по телефону.

З затримкою i дуже коряво. Це все, на що можна сподiватися.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я зараз як почну перелічувати клієнтів, які лінуються приїхати в пригород, або навіть не знають як доїхати. Пальців на руках і ногах в усіх не вистачить.

З разового слоника " ПРОДАЙ СЛОНА":D

 

Насколько сейчас разбалованный клиент, я лучше Вас знаю, уж поверьте. Но фишка в том, что курсы нужны Вам, а не кому-то. Это Ваша проблема. Как впрочем и то, как максимально заинтересовать клиента, дабы он поехал в пригород, либо самому находиться в удобном для клиентов месте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А документи переводить Prom ofis

А замість копірайтера - робот. Гарні часи грядуть. Нічого не треба робити. Тільки гроші не забувати знімати з картки:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А замість копірайтера - робот. Гарні часи грядуть. Нічого не треба робити. Тільки гроші не забувати знімати з картки:)

Доречні яка зараз ціна за копірайт, сторінка в електронному форматі А4 ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

It сектор незабаром громадськості представить програму яка в реальному часі буде переводить розмову між абонентами по телефону.

А документи переводить Prom ofis

Ні не підходить! Потрібно приймати участь в дискусіях. Це міжнародна компанія і там всі спілкуються на анг і на укр. Я ж не можу бути " лохом"!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не підходить! Потрібно приймати участь в дискусіях. Це міжнародна компанія і там всі спілкуються на анг і на укр. Я ж не можу бути " лохом"!

 

Якщо Ви в Києві, є маса арт-кафе, в яких по вечорах збирається різний контингент, раніше і сам по вечорам ходив.

Так от по суті, потрібна група по вивченню, підтримання розмовного рівня іноземної мови. Людей немало постійно повно різної корисної інформації.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви в Києві, є маса арт-кафе, в яких по вечорах збирається різний контингент, раніше і сам по вечорам ходив.

Так от по суті, потрібна група по вивченню, підтримання розмовного рівня іноземної мови. Людей немало постійно повно різної корисної інформації.

Ні я не в Києві. Я на Троєщині:D: Цікава ідея. Де знайти людей хто б не сміявся з тих хто має посередніизнання англійської + за межами Києва ( Троєщина).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда это будет...

А вы, я смотрю, все конспектируете :D

Bambino, Вы, главное, когда жена Вас отпустит, помните, что Вам надо на СД сходить. А я Вам напомню, зачем она это сделала:p

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні я не в Києві. Я на Троєщині:D: Цікава ідея. Де знайти людей хто б не сміявся з тих хто має посередніизнання англійської + за межами Києва ( Троєщина).

За межами міста нічого такого не має:( Хіба що, завести любов морков з симпатичною/ викладачем ін.мови, а по вечорам вивчати носія іноземної мови:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маман моей подруги захотела замуж за иностранца. Вот это стимул был. Занимались полгода. Старалась маман очень. Я, говорит, бездарная, мне так дочка сказала, она отказалась мне помогать. "Тупая я очень, не осилю". Но нет, дело пошло. Как только проявлялась лень я сразу "Валентина Петровна, Джона хотим? Хотим, да? На следующее занятие чтоб от зубов отскакивало!":D

И таки, что-то получилось. Маман нынче в Америках проживают. Говорят, все устроилось:D

Именно! В изучении языка (тяжелой работе, стройке) самое главное - мотивация. Ж-)
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вірус виведений штучно і перенозчики комарі.

Про штучність вірусу - це просто здогадки чи десь щось чули-читали?

Вам легко казати - у вас 50 сотих зі ставком + десяток гектарів ( до речі як використовуєте?).
Ніяк, здаю в оренду. Рахував-рахував, ну ніяк воно не радує результатом можливе використання. Та і в мене є одна проблема: все, що роблю руками на продаж - не йде. От не йде і все. Гуси дохнуть :) , ремонти теж не пішли. Вирішив повертатися до звичних речей: придумувати щось нове головою. В принципі, саме цим собі і на будинок, і на землю, і на життя заробляв і наче непогано. Хоча зараз всі свої задумки головою продаю на користь армії - це мої капіталовкладення.

Але коли для себе щось роблю руками - все працює як годинник. От такий от парадокс.

 

Але ж і гусей потрібно чимось годувати, мабуть однієї трави замало буде.
Ну навіть не знаю, мої до сих пір на траві. Але в мене фактично два стада - старі з минулого року і цьогорічні. То старі розумні птахи: коли треба, то шмигають на сусідні ділянки (там ніхто не живе), попасуться і додому. А молоді - дебільнуваті, вилізли за огорожу і поперли світ за очі пастися. Ну от реально я зараз молодим даю пів відра - 3/4 відра сорго (воно влітку було по 7-8 гривень за відро) ввечері на 33 рила. Але в мене молодняк тримає гарну спортивну форму :) Старим даю 3-4 жмені на семеро старих + 3 тих, що мені віддали на перетримку. Поки траву не вижруть - кормити не буду :)

 

Добавлено через 11 минут

В мене є ідеї, але потрібна земля. Хоча б гектарів 10. ( це якщо ви хочете 500 тис.грн, ну і я також стільки ж). Але не відразу.

Я готовий, земля є, 14 гектарів, правда, бажання працювати на ній немає.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тааак, авторитетный Сылыкылы поставил Спасибо. Если еще и Бамбино поставит вам Спасибку, придется менять тактику.

 

Послушаем, что грит нам классика по поводу смены тактики :p

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...