Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянки біля Львова

olege-energy

Рекомендовані повідомлення

Діл-ку с. Кротошин, 10 сот. приват. під буд-во, поруч світ. та газ, р-н новоб., торг, терм. 14 500 у.о.

 

От з "Вашого магазину" оголошення. І загалом ціни в Кротошині далеко не такі як в Зубрі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діл-ку с. Кротошин, 10 сот. приват. під буд-во, поруч світ. та газ, р-н новоб., торг, терм. 14 500 у.о.

 

От з "Вашого магазину" оголошення. І загалом ціни в Кротошині далеко не такі як в Зубрі...

 

Дякую за наводку - але ділянка находиться в рубриці "Дачі та ділянки --- В області" а я шукаю з цільовим призначенням під будівництво, хоча передзвоню перепитаю, може й не дачна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди, вам завжди щось не так - то Вам тихо свистиш, то низько літаєш (казав Соловей Розбійник) або принцип: "Як би бабця мала "яйця" то була би дідом». От і виходить - є добра дорога, але немає електрички, є електричка немає доброї дороги. Або є те і те - ціна паршива. ОПРИДІЛІТЬСЯ. І то старайтесь, як можна швидше, оскільки через введення в дію закону, виділення земельних ділянок через стару схему не вдасться. Тепер тільки погодженний генплан села ( а це +- 0,5 млн. грн.) а тоді вже виділення ділянки. Те, що зараз ще є на продаж також полізе догори. Перші генплани почнуть робити найбагатші села, де ділянка коштує так, що "хребет тріщить". І ще одне, коли шукаєте ділянку визначіться, що ви шукаєте і для чого. Або ви хочите економити на доїзді до міста, і ризигнуєте з інфраструктури та рекреації (Солонка, Сокільники) Або купуєте ділянку на 10 км. дальше та отримуєте компенсацію у вигляді лісу, ріки, електрички, проте, як казали паршивої дороги? тощо. Визначайтесь та поспішіть - ніщо не вічне під місяцем.

P.S. - ось ділянка в Будькові (25х40 м. 10 сот.) про яку я говорив (тільки не на перепродаж) не хочу мати в сусідах будь-кого.

тел 0677537823

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З комунікацій стоїть підімкнений трансформатор, але ні проводів ні стовпів немає до ділянок. Також під боком стоїть вишка мобільного звязку, що також не додає переваг.

 

Цей трансформатор, що є на фото швидше за все і належить оператору мобільного зв'язку, і вони на 99 % не дадуть Вам підключитися до нього. Я мав схожу ситуацію, а відносно випромінювання від базової станції, Ви праві, це навіть небезпечно (знаю не з чуток, сам працював в мобільного оператора).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є хороша ділянка в селі Деревач. До комунікацій близько. Ділянка прямокутна (15 арів). Довкола хороші сусіди :). Ціна договірна, без посередників. Якщо когось цікавить телефонуйте - 0685101010.

 

Забув ще додати: до траси Київ-Чоп - близько 400 метрів, призначення - будівництво та обслуговування житлового будинку, місце мальовниче, на горбочку. Машиною від ділянки до Ашану - 12 хв. їзди (з швидкістю до 90 км.). Продаю терміново (ціна нижче ринкової), бо хочу розпочинати будову, бажано, щоб бралась ділянка не на перепродаж (чим більше людей тим дешевші комунікації). Одним з хороших сусідів буду я 8-).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Як бачу, форум набуває цікавого забарвлення - "делікатного" аукціону ділянок (правда без посередників ;) ) Може варто розвинути цю тему? І ті хто хочуть отримати достойне житло за ціною однокімнатної квартири, хоча за межами міста отримають шанс. (якщо їх не "поголять" на ділянці)

Отож , ЛОТ № 1

Ділянка с. Будьків (Старе Село) розмір 25х40м. Під будівництво. Розташована на помірному ухилі. Відстань до лісу 30-40 м. До комунікацій 80 м. (Є Централізована вода) Світло Газ.В селі є початкова школа.

 

Відстань до Кільцевої 18 км з них: відстань по грунтовій дорозі (по селі 6 км. час добирання 5-10 хв. машиною) по трасі 12 км. (час 10 хв. зі швидкістю 79 км/год)

Відстань від кільцевої до центру (Франка 9,5 км)

 

Час добирання:

Маршруткою (Будьків - АС ДБК) 35 хв

Поїзд (ст. Будьків - ст. Сихів 25 хв.

ст. Будьків - ст. Парсенківка 35 хв

ст. Будьків - ст. Кульпарківська 45 хв.

ст. Будьків - ст. Прим Вокзал 50 хв.

вартість квитка 3-4 грн.

Відстань від дільнки до маршрутки 720 м. ( 6 хв. пішки)

Відстань від ділянки до електрички 1120 м. (10 хв. пішки)

 

СТАРТОВА ВАРТІСТЬ 980 USD за сотку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув ще додати: до траси Київ-Чоп - близько 400 метрів, призначення - будівництво та обслуговування житлового будинку, місце мальовниче, на горбочку. Машиною від ділянки до Ашану - 12 хв. їзди (з швидкістю до 90 км.). Продаю терміново (ціна нижче ринкової), бо хочу розпочинати будову, бажано, щоб бралась ділянка не на перепродаж (чим більше людей тим дешевші комунікації). Одним з хороших сусідів буду я 8-).

 

Цену скажите, а то нет смысла звонить наобум.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Ідея правильна, але на практиці це не реально. За тижнів два почнуть один одного підозрювати у "не цільовому" використанні "общака", і стане в кожного на декілька ворогів більше... Не ображайтесь але ми живемо в Україні ;)

 

не всі мають зразу гроші і на землю і на будинок і на дорогу і тд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дивились ділянки у Малехові. Ціни приємні (11, 16, 18 К/10сот), куточок під лісом. Просто казка... Пішли дальше дивитись, 12 сот + фундамент із блоків на 1/3 ділнки :fool: за 35к але думаю 5 ще б вторгувався... Мінуси - Сміттєзвалище на відстані метрів 800 те що у с. Грибовичі.

Багато будинків і дуже красивих/масивних збудовано вже є. Які думки стосовно такого райончику?

 

 

там навіть цілі будинки за 50 штук продають - не здогадуєтесь чому :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
ділянка находиться в рубриці "Дачі та ділянки --- В області" а я шукаю з цільовим призначенням під будівництво, хоча передзвоню перепитаю, може й не дачна.

 

Поясніть будь ласка принципову різницю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там навіть цілі будинки за 50 штук продають - не здогадуєтесь чому :)

Мені розкажіть чому, бо я "не месный", але підшукую хату, чи ділянку коло Львова. Якщо ще може хтось порадити інтернет-ресурс на якому реально можна подивитись нерухомість коло Львова теж буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Егей!! Козаки! Чого притихли?

Я теж впрягаюся в пошук ділянки навколо Львова. Поки що нічого путнього не знайшов. Але бачу такі варіанти розвитку ситуації:

1. Та ж "Трембіта" ( молодці організували те, що люди самі могли б зробити. Але , як сказав хтось з форумчан, ми живемо в Західній Україні.Звичайно хлопці мусять щось заробити. Та все ж таки організовують інфраструктуру. Та обєднують забудовників.

2. Знайти ділянку серед виділених селянам СР за копійки( як правило на продаж, це такий, свого роду, бізнес). Мало хто з них будується. Та і перепродати наступному сьогодні важко.Криза!!!!!

3. Знайти ділянку серед поля. Думаю, ми не Робінзони, тому розглядають цей варіант не всі. Хоч сміливі можуть рішитись і вижити.

 

І всі ці варіанти можуть бти розташовані на різній відстані від міста.

Можна дивитись ще варіант, який виник між Липниками і Поршною. Фірма забудовує містечко, але земля у вашій оренді.:(

 

Добавлено через 1 минуту

А як Вам Басівка -Годовиця? Що робиться там?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як Вам Басівка -Годовиця? Що робиться там?

там справжнє ельдорадо!

 

скільки у твоєму бюджеті закладено на ділянку?

чи готовий долати 15-20км щодня?

дороги як усюди!! не включені до списку обєктів Євро 2012!

що вважаєш за "комунікації"?

ти один чи є товариство однодумців?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там справжнє ельдорадо!

 

скільки у твоєму бюджеті закладено на ділянку?

чи готовий долати 15-20км щодня?

дороги як усюди!! не включені до списку обєктів Євро 2012!

що вважаєш за "комунікації"?

ти один чи є товариство однодумців?

там справжнє ельдорадо!

 

скільки у твоєму бюджеті закладено на ділянку?

чи готовий долати 15-20км щодня?

дороги як усюди!! не включені до списку обєктів Євро 2012!

що вважаєш за "комунікації"?

ти один чи є товариство однодумців?

 

Як кожен пересічний українець можу собі дозволити економ варіант і що стосується землі і щодо будинку.

За сотку готовий викласти до 1500 вічнозелених, при умові, що поруч є можливість підєднання до електромережі та газу. Вода і каналізація організовується автономно.

І я розглядаю ділянки, які розташовуються до 10 км. від кільцевої дороги з південного напрямку.

А щодо товариства однодумців, то вони знайдуться, можливо і на форумі.

Головне, щоб визначити головну квінтесенцію спільної мети.

 

Добавлено через 40 минут

Думаю, що ваша думка заслуговує на те, щоб навколо неї обєднатися. Вийде майже варіант "Трембіти" тільки без їхнього профіту. Але це при умові, що ті хто увійде у це обєднання дещо можуть. І у плані організаційному і у плані спільних дій. Коротше знають чого хочуть і вміють цього досягати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі , хто готовий навпіл взяти в Страдчі 15 соток з 30 соток по 1500 за сотку ? Відгукніться!! Ділянка розташована з правої сторони перед лісом. В т.з. "царському селі".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

также ищу ,соток 10,липники-деревач.кто имеет координаты хозяев земли между липниками и поршной(котеджный городок)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уже нашел,говорил с хозяином котеджного городка, до реального городка там еще лет 5,так что порожняк очередной.

 

Добавлено через 2 минуты

возможно,кто-то имеет дилянку в дереваче,р-н новостроек за церковью,пишите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Скнилів? Там школа є, садік і близько. Всі комунікації.

Ага і літаки над ним так низько-низько і тихо-тихо літають і ше й ж\д ))))))))

сам роздумував якшо чесно то це відштовхнуло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка в с.Водники ,навпроти Бухти Вікінгів , є будиночок,підведений газ,світло, централізоване водопостачання .В селі є дит.садок,школа. Мальовнича місцевість. Невеличка проблема тільки в тому, що продається ділянка повністю, а це 56 сот. приватизованої землі,ціна 1800у.о. за сотку.Будинок включено в ціну землі. Відстань до Львова-12км.

26042010(004).thumb.jpg.48c72cc2149dd6c8ef44756005ce57c1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Егей!! Козаки! Чого притихли?

Я теж впрягаюся в пошук ділянки навколо Львова. Поки що нічого путнього не знайшов. Але бачу такі варіанти розвитку ситуації:

1. Та ж "Трембіта" ( молодці організували те, що люди самі могли б зробити. Але , як сказав хтось з форумчан, ми живемо в Західній Україні.Звичайно хлопці мусять щось заробити. Та все ж таки організовують інфраструктуру. Та обєднують забудовників...

 

До речі - а в "Трембіти" можна купити лише землю з комунікаціями без їхнього будівництва? Чи продають лише з підрядом на будівництво?

 

Ділянка в с.Водники ,навпроти Бухти Вікінгів , є будиночок,підведений газ,світло, централізоване водопостачання .В селі є дит.садок,школа. Мальовнича місцевість. Невеличка проблема тільки в тому, що продається ділянка повністю, а це 56 сот. приватизованої землі,ціна 1800у.о. за сотку.Будинок включено в ціну землі. Відстань до Львова-12км.

 

Водники дуже хороше місце. Але ціни там ого-го за нормальні ділянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що можна купити ділянку в "Трембіти". Одне прикро -відстань до Львова!

 

Добавлено через 13 минут

А невже Ви думаєте, що неможливо обєднатися, купити ділянки в якомусь одному місці і потім разом доводити середовище до пуття.

Як правило, селяни отримують ділянки на перепродаж (це такий вид бізнесу!!) і їх не цікавить , щоб їхнє село ставало кращим. Адже частину грошей за ділянку можна було б повертати селу прокладенням комунікацій(доріг, газу, електромереж).

До речі таку концепцію і реалізує "Трембіта". І виграють від цього всі: селяни, сільська рада, той хто купує ділянку для будівництва і звичайно ж сама "Трембіта" . Вона ще й, на додаток, будує ці будинки.Там звичайно існує механізм переходу землі забудовнику, який забезпечує прихід грошей за ділянку в інфраструктуру села. Тут потрібно ще працювати з сільськими радами.

У випадку купити ділянки разом, заплативши селянам повну ціну (ринкову) треба буде ще докладати до інфраструктури. І тому такі райони новозабудов довго такими залишаються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...