Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Ні, немає. Мені ніхто, нічого не давав. Я запитала, чи даєте ви мені, щось що підтвержує що я його здалали, ні. Сказали в реестрі з'явитися, все. Я й дала спокій цьому.

Це переживаю за штрафи.

 

Добавлено через 2 минуты

Ні, немає. Мені ніхто, нічого не давав. Я запитала, чи даєте ви мені, щось що підтвержує що я його здалали, ні. Сказали в реестрі з'явитися, все. Я й дала спокій цьому.

Це я, як директор робила вперше. Зараз переживаю за штрафи. Воно ж має бути подане за п'ять днів до початку робіт!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, немає. Мені ніхто, нічого не давав. Я запитала, чи даєте ви мені, щось що підтвержує що я його здалали, ні. Сказали в реестрі з'явитися, все. Я й дала спокій цьому.

Це переживаю за штрафи.

 

Добавлено через 2 минуты

Ні, немає. Мені ніхто, нічого не давав. Я запитала, чи даєте ви мені, щось що підтвержує що я його здалали, ні. Сказали в реестрі з'явитися, все. Я й дала спокій цьому.

Це я, як директор робила вперше. Зараз переживаю за штрафи. Воно ж має бути подане за п'ять днів до початку робіт!

 

подайте сейчас письмом с описью и уведомлением. подождите месяц и вводите

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому, що ремонт проплачено, це ж бюджетна організація. Видно дати проплат договорів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому, що ремонт проплачено, це ж бюджетна організація. Видно дати проплат договорів.

 

Спробуйте отримати в ДАБІ вхідний номер Ваших документів, якщо вони взагалі їх хоч якось зареєстрували. Якщо цього не відбулося, то вважайте, що документи і не подавалися... нажаль...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я спробую, а якщо ні. І вони повідомлення дійсно не зареєстровали. Що далі? Штрафи? Які? І якщо вони заплатяться, як здати його в експлуатацію?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я спробую, а якщо ні. І вони повідомлення дійсно не зареєстровали. Що далі? Штрафи? Які? І якщо вони заплатяться, як здати його в експлуатацію?

 

Штрафи залежать від класу наслідків.

Сплатите, і здасте. А іноді і без усіляких штрафів виходить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клас наслідків cc1.Який може бути штраф? Як його уникнути?

 

Добавлено через 1 час 33 минуты

Клас наслідків СС1. Який може бути розмір штрафу ? Підскажіть як його уникнути? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Киево -Святошинский район , уведомление подавать по старому адресу

 

ДАБІ напряму не приймає документи. ЦНАП або поштою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через цНАП , в курсе, а как правильно в " шапке" уведомления писать название органа , которому отправляю письмо ?

Просто " Даби В Киевской области " или "Леси Украинки ..."?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через цНАП , в курсе, а как правильно в " шапке" уведомления писать название органа , которому отправляю письмо ?

Просто " Даби В Киевской области " или "Леси Украинки ..."?

 

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме заполненного бланка уведомления о начале строительства ещё какие документы нужно отправлять а гаск?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме заполненного бланка уведомления о начале строительства ещё какие документы нужно отправлять а гаск?

 

Нічого додаткового не потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Прошла неделя после подачи уведомления . Тишина . Смс -ки не было .Отправляла почтой . И?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Хочу заняться вводом дома в эксплуатацию. Однако есть расхождения в адресе дома (а именно в номере дома). В «Повідомленні про початок будівництва», в «будівельному паспорті» и в Акте на землю стоит старый адрес, т.е. в процессе строительства сельрада изменила нумерацию домов (есть письменное решение). Насколько я понял, сейчас мне нужно начать оформление дома с внесения изменений в Повідомлення про начало строительства. Если да, то как правильно отразить информацию о новом /старом адресе в этом Повідомленні ? Тех паспорта БТИ еще нет. Змінено користувачем YUKS
опечатка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу заняться вводом дома в эксплуатацию. Однако есть расхождения в адресе дома (а именно в номере дома). В «Повідомленні про початок будівництва», в «будівельному паспорті» и в Акте на землю стоит старый адрес, т.е. в процессе строительства сельрада изменила нумерацию домов (есть письменное решение). Насколько я понял, сейчас мне нужно начать оформление дома с внесения изменений в Повідомлення про начало строительства. Если да, то как правильно отразить информацию о новом /старом адресе в этом Повідомленні ? Тех паспорта БТИ еще нет.

 

1. Здати зі "старою" адресою, а потім подати рішення реєстратору.

2. Повідомити ДАБІ листом, що адресу змінено.

3. Внести нову адресу в Декларацію + прикласти рішення.

 

Я робив усі варіанти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Здати зі "старою" адресою, а потім подати рішення реєстратору.

2. Повідомити ДАБІ листом, що адресу змінено.

3. Внести нову адресу в Декларацію + прикласти рішення.

 

Я робив усі варіанти.

 

Дуже дякую за Ваші поради. У другому варіанті як це зробити? Просто написати листа у вільній формі та віднести його в ЦНАП, або подавати Повідомлення про зміни. Якщо треба Повідомлення про зміни, то як там відобразити нову /стару адресу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Благодарю всех , особенно Архитектора, за данную тему и помощь.

Уведомление отправила через почту , зарегестрировали.

Образец заполнения взяла в этой же теме ! Отдельное спасибо , что поделились информацией !

:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день.

Начну новый год в этой теме. Не нашол то что меня интересует.

 

Получил я строительный паспорт название звучит так( будівництво садового будинку на ул. тра та та .....)

В кадастре мой участок звучит так(Цільове призначення: 01.05 Для індивідуального садівництва Для ведення індивідуального садівництва).

 

 

Заполняя в электронном кабинете (Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорту) в котором есть пункты :

 

1) Відомості про об'єкт. В нем есть подпункт (Код об'єкта) пропускает только вот такие.

а) 1271,6 Будівлі тепличнго господарства

б) 1271,5 Будівлі для садівнитства, виноградства та виноробства

в) 1271,9 Будівлі сільскогосподарського призначення інші

 

Вот и вопрос. А чего только такие? Чего не 1110,4 Будинки дачні та садові.

И чем грозит такое и как это исправлять?

Подскажите что я не правильно указа и где?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Октябрь 2014 года

 

меня тоже просил сделать фото когда делал разрешение... что нету на соседних участках строений.. и уже исходя из этого план расположения своего дома на своем участке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Начну новый год в этой теме. Не нашол то что меня интересует.

 

Получил я строительный паспорт название звучит так( будівництво садового будинку на ул. тра та та .....)

В кадастре мой участок звучит так(Цільове призначення: 01.05 Для індивідуального садівництва Для ведення індивідуального садівництва).

 

 

Заполняя в электронном кабинете (Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорту) в котором есть пункты :

 

1) Відомості про об'єкт. В нем есть подпункт (Код об'єкта) пропускает только вот такие.

а) 1271,6 Будівлі тепличнго господарства

б) 1271,5 Будівлі для садівнитства, виноградства та виноробства

в) 1271,9 Будівлі сільскогосподарського призначення інші

 

Вот и вопрос. А чего только такие? Чего не 1110,4 Будинки дачні та садові.

И чем грозит такое и как это исправлять?

Подскажите что я не правильно указа и где?

 

Тільки 1110.4 ІМХО. Вам пише про невідповідність цільовому (видає помилку (текст червоним написано)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки 1110.4 ІМХО. Вам пише про невідповідність цільовому (видає помилку (текст червоним написано)?

 

Текст вот так (Не вірний запит.)-красным. А (Цільове призначення не відповідає коду об'єкта!) -черным

 

Добавлено через 3 минуты

И вот еще вопрос.

Есть такие вот окошки

(Відомості про будівельний паспорт)

Номер документу- так вот в номере документа дает прописать только 10 символов. а у меня номер 17 символов. Чего так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Текст вот так (Не вірний запит.)-красным. А (Цільове призначення не відповідає коду об'єкта!) -черным

 

Добавлено через 3 минуты

И вот еще вопрос.

Есть такие вот окошки

(Відомості про будівельний паспорт)

Номер документу- так вот в номере документа дает прописать только 10 символов. а у меня номер 17 символов. Чего так?

 

Я не все можу на слух зараз уявити, бо ще не так багато подавав. Якщо дійсно все внесено вырно і не дає 1110.4 - то треба смикати розробників.

 

Це у Вас Київ? Там ще є поля, де обмеження стоять. Треба думати або писати, щоб це змінили.

 

Дивіться, я збираю відгуки на ФБ в групі Містобудування в Україні (bit.ly/2OtHn6k), напишіть, будь ласка, там під постом про Е-кабінет, щоб воно не згубилося).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не все можу на слух зараз уявити, бо ще не так багато подавав. Якщо дійсно все внесено вырно і не дає 1110.4 - то треба смикати розробників.

 

Це у Вас Київ? Там ще є поля, де обмеження стоять. Треба думати або писати, щоб це змінили.

 

Дивіться, я збираю відгуки на ФБ в групі Містобудування в Україні (bit.ly/2OtHn6k), напишіть, будь ласка, там під постом про Е-кабінет, щоб воно не згубилося).

 

Да это Киев. А что за поля где их смотреть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это Киев. А что за поля где их смотреть?

 

Поля - це я про те, що ще є обмеження в інших полях (але добре, що у Вас тільки з номером проблема).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...