Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Згоден з вами, тому після того як загубили моє повідомлення то я документи подаю на трьох екземплярах, два їм а на третьому вони пишуть реєстраційний номер подачі, щось типу відмітки про прийняття. Хоча легітимність цього сумнівна, як загалом і всього що там відбувається

А так, дійсно, без реєстру кіт в мішку, хоча з нашими підходами і з реєстру цирк зроблять

 

Отож... Я подаю поштою для того, щоб мати підтвердження направлення і ДАТУ направлення. Це на випадок перевірок. Також направив їм лист щодо необхідності формування даних для внесення до Реєстру, і попросив повідомити мене про виконання.

Наступник кроком буде лист в ДАБІ України, щоб повідомили мене про факт внесення повідомлення до Реєстру. Або ці дані буде оприлюднено на сайті.

Окрім того, ІМХО в Декларацію про готовність не потрібно вносити реєстраційний номер, якщо подається Повідомлення. Хоча певен, що тут Інспекція буде руки викручувати... Побачимо як воно буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окрім того, ІМХО в Декларацію про готовність не потрібно вносити реєстраційний номер, якщо подається Повідомлення. Хоча певен, що тут Інспекція буде руки викручувати... Побачимо як воно буде.

Номер потрібний, ось тут я викладав бланк декларації www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=81829&highlight=%E4%E5%EA%EB%E0%F0%E0%F6%B3%FE

у пункті 10 треба вказати повідомлення, дату (подання або реєстрації) і номер

І ще момент, у пункті 3 треба обов’язково вказувати дійсного інженера з тех нагляду, хоча в повідомленні його й не було, при чому реального з сертифікатом, без цього навіть не приймають до розгляду. Обходиться цей інженер в середньому 100-300$ за середній будинок до 300м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Номер потрібний, ось тут я викладав бланк декларації www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=81829&highlight=%E4%E5%EA%EB%E0%F0%E0%F6%B3%FE

у пункті 10 треба вказати повідомлення, дату (подання або реєстрації) і номер

 

П. 10 - Інформація про дозвільні документи (повідомлення про початок виконання будівельних робіт, декларація про початок виконання будівельних робіт, інші документи у разі їх наявності)

Тепер зверніть увагу на табличку:

Назва документа, ким виданий або зареєстрований

Дата подання або реєстрації документа

Номер

Номер, про який тут іде мова - це номер документа. У випадку Повідомлення - б/н.

 

Крім того, туди може бути внесена інформація про будпаспорт, який має номер.

Таким чином, та оскільки жодним нормативним актом не передбачена реєстрація Повідомлень про початок виконання будівельних робіт, я не бачу жодних підстав вважати, що при подачі Декларації (за умови будівництва по Повідомленню) необхідно зазначати реєстраційний чи будь-який інший номер. Формально такого номера не існує... можливо він в буде в Реєстрі, але і це не є підставою для його зазначення у Декларації.

Я навіть підготував запит на Міністерство та ДАБІ, щоб (серед іншого) це роз'яснили (ще не направляв, бо чекаю відповідь на інший запит).

 

Також зверніть увагу, що реєстрація Декларація прямо передбачена законодавством. А п. 18 Порядку встановлено, що "один примірник декларації після проведення реєстрації повертається замовнику, а другий - залишається в Інспекції, яка її зареєструвала".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так, звичайно!

Я ж написав дата (подання або реєстрації)

Ще раз повторюсь, з повідомленням проблем немає, у мене взагалі склалось враження що всі хто подає повідомлення отримують реєстрацію з першого разу, ну максимум з другого

 

По номеру незнаю, у ДАБІ вимагають номер реєстраційний. Щоб знати точно треба дати офіційний запит для роз’яснення, думаю якщо запит давати у ДАБІ то вони роз’яснять так як вимагають.

Я при подачі вказав номер реєстраційний, по цьому пункту зауважень не було, причепились по п.6

 

Ще говорив зі своїм місцевим інспектором ДАБІ, він каже що там (в обласному ДАБІ) все тупо суб’єктивно, тобто читає інспектор, щось йому не сподобалось, ну наприклад слова в реченні місцями поміняно, це для нього підстава відмовити у реєстрації. Пишуть відмову. І можна довести що він лось, але на це треба мати бажання і витратити час, що інколи рівнозначно часу переробити так як вони хочуть. Або дати $ пронирам які там пасуться :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый apxitektop,

Я почитал раз 5 это самое постановление КМУ. Там вообще указано, что Повидомлення я должен только отослать рекомендованным письмом или подать лично. И все.

Все песни про "2 экземплара", "5 дней на проверку и тд"- касается только Декларации!

В этой связи, получается некорректно отправлять им 2 экземпляра Повидомлення, да еще и просить, чтобы они отправили второй экземпляр мне обратно. Вроде как я ссылаюсь на новый закон, где они обязаны... а сам вношу отсебятину про отправку обратно. Грубо говоря, у них не заложены расходы на обратную отправку- в законе она не предусмотрена!

 

Что посоветуете, отправлять пару экземпляров с сопроводительным, в котором я почтеннейшим образом прошу их внести данные в Реестр и отправить мне один экземпляр обратно, или

Просто прошу внести мои данные в реестр без отправки обратно второго экземпляра, подразумевая, что уведомления о вручении в случае чего для дальнейших жалоб будет достаточно?

Заранее благодарю за совет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый apxitektop,

Я почитал раз 5 это самое постановление КМУ. Там вообще указано, что Повидомлення я должен только отослать рекомендованным письмом или подать лично. И все.

Все песни про "2 экземплара", "5 дней на проверку и тд"- касается только Декларации!

В этой связи, получается некорректно отправлять им 2 экземпляра Повидомлення, да еще и просить, чтобы они отправили второй экземпляр мне обратно. Вроде как я ссылаюсь на новый закон, где они обязаны... а сам вношу отсебятину про отправку обратно. Грубо говоря, у них не заложены расходы на обратную отправку- в законе она не предусмотрена!

 

Что посоветуете, отправлять пару экземпляров с сопроводительным, в котором я почтеннейшим образом прошу их внести данные в Реестр и отправить мне один экземпляр обратно, или

Просто прошу внести мои данные в реестр без отправки обратно второго экземпляра, подразумевая, что уведомления о вручении в случае чего для дальнейших жалоб будет достаточно?

Заранее благодарю за совет.

 

Я делал сборную солянку:), в связи с пожеланиями заказчика.

Направил им два экземпляра Уведомления + Сопроводительное письмо, в котором попросил:

1. "зареєструвати Повідомлення (присвоїти реєстраційний номер) у встановленому законодавством порядку та сформувати дані для внесення до єдиного реєстру...";

2. указал, что они могут прислать ответ на мое письмо и/или второй экземпляр Уведомления.

 

Что касается регистрации, то это, грубо говоря, требование заказчика... Т.е. ГАСИ либо поставят номер, который считают регистрационным, либо они проставят просто входящий, "згідно правил діловодства".

 

ИМХО, можно просто направить два эксземпляра + письмо в котором напомнить о необходимости формирования данных для внесения в Единый реестр + не забыть предоставить согласие на обработку персональных данных. А также с просьбой уведомить о результатах.

После этого или искать на сайте информацию, или написать в ГАСИ Украины.

Змінено користувачем apxitektop
наповнить = напомнить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вот думаю а не дешевле и спокойней ввести самострой?

 

По упрощенке - проще.

А по "полной" - нет смысла; придется уплатить штраф и все равно оформить весь пакет документов. И не факт, что дадут достроить до конца - могут прийти раньше и начать пить кровь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ИМХО, можно просто направить два эксземпляра + письмо в котором наповнить о необходимости формирования данных для внесения в Единый реестр + не забыть предоставить согласие на обработку персональных данных. А также с просьбой уведомить о результатах.

После этого или искать на сайте информацию, или написать в ГАСИ Украины.

 

прошу прощения, поподробней насчет согласия на обработку персональных данных?

Могу ли я эту фразу вписать в просто эту фразу в общее сопроводительное письмо, или нужно писать отдельное письмо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+ письмо в котором наповнить о необходимости формирования данных для внесения в Единый реестр

Наповнить - тобто нагадати, чи наповнити змістом щодо відповідності законодавству? Прийманням-видачею відає сектор правового забезпечення, їм щось втокмачити, тим більше в тих умовах в яких вони працюють, вкрай важко.

Загалом тут питання в іншому: як дієво притягти до відповідальності ДАБІ у випадку неправомірних, помилкових, або халатних дій працівників?

Коли мені заявили, що "ваше повідомлення десь пропало, пишіть знову" я був у ступорі, бо реальних, і головне дієвих, засобів впливу не придумав

 

 

evgen_k, краще вкласти заяву про згоду на обробку і вказати її в описі. У вкладенні зразок

Заява обробка даних_zrazok.doc

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу прощения, поподробней насчет согласия на обработку персональных данных?

Могу ли я эту фразу вписать в просто эту фразу в общее сопроводительное письмо, или нужно писать отдельное письмо?

 

Я писал отдельным абзацем в сопроводительном письме. Даже со ссылкой на письмо ГАСИ по этому поводу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как это?

пожалуйста обьясните1

 

Порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж

Цей Порядок встановлює процедуру та умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності (далі - об'єкти), збудованих до 31.12.2009 без дозволу на виконання будівельних робіт, заяви про прийняття в експлуатацію яких подано до 31.12.2012, а також механізм проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж

Цей Порядок встановлює процедуру та умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності (далі - об'єкти), збудованих до 31.12.2009 без дозволу на виконання будівельних робіт, заяви про прийняття в експлуатацію яких подано до 31.12.2012, а також механізм проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

 

а какие должны быть доказательства что он построен до 2009?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а какие должны быть доказательства что он построен до 2009?

 

Документы на землю + слово застройщика.

Но иногда есть и другие варианты - надо документы видеть.

Фиксируется дата в Техпаспорте, который делается при оформлении.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если держ акт на землю выданый в 11 месяце 2009

я попадаю под спрощеную систему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если держ акт на землю выданый в 11 месяце 2009

я попадаю под спрощеную систему

 

Да, но могут быть нюансы.

Если надо точно, то в ЛС стучите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та земля там нічого не грає, головне паспорт БТІ, бо лише він відповідальний за будівлі. Зазвичай (і по правилах) технік має вписати ту дату на момент якої складається перший паспорт, при подальших змінах ця дата переноситься в наступні документи. Але за певну плату технік може в перший паспорт вписати іншу дату, але не завжди це потрібно і йде на користь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та земля там нічого не грає, головне паспорт БТІ, бо лише він відповідальний за будівлі. Зазвичай (і по правилах) технік має вписати ту дату на момент якої складається перший паспорт, при подальших змінах ця дата переноситься в наступні документи. Але за певну плату технік може в перший паспорт вписати іншу дату, але не завжди це потрібно і йде на користь

 

Не бачу сенсу сперечатися:), бо періодично маю з узаконенням справи.

Якщо у Вас дата в договорі купівлі-продажу ділянки стоїть, наприклад, 01.06.2010 року, то технік БТІ зазвичай не поставить дату будівництва 01.12.2009 року.Таким чином, земля таки "грає".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всех поздравляю с наступающим праздником РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА!

Пусть у Вас и в ваших семьях будет все хорошо, здоровья Вам Душевного и телесного, счастья, благополучия, успехов во всех Ваших начинаниях!

С рождеством Христовым поздравляя,

Желаем счастья и здоровья Вам!

Ближнего ничем не обижая,

Служите, люди, добрым всем делам!

ib1064.jpg.f26e2c7534b8674496e5dd6191606a19.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у Вас дата в договорі купівлі-продажу ділянки стоїть, наприклад, 01.06.2010 року, то технік БТІ зазвичай не поставить дату будівництва 01.12.2009 року.Таким чином, земля таки "грає".

 

А якщо я йому покажу старий, хай недійсний через велику кількість змін які були внесені після придбання, техпаспорт з датою будівництва у 2003 то яку він дату поставить?

І якщо у договорі купівлі стоїть дата наприклад 1970р то технік напише дату 1971р?

У техпаспорті вказується дата будівництва на момент його (паспорта) створення, якщо немає іншого документу (паспорту) яким можна підтвердити іншу дату. І до власника землі це не має ніякого відношення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо я йому покажу старий, хай недійсний через велику кількість змін які були внесені після придбання, техпаспорт з датою будівництва у 2003 то яку він дату поставить?

І якщо у договорі купівлі стоїть дата наприклад 1970р то технік напише дату 1971р?

У техпаспорті вказується дата будівництва на момент його (паспорта) створення, якщо немає іншого документу (паспорту) яким можна підтвердити іншу дату. І до власника землі це не має ніякого відношення

 

Саме тому я написав:

Но иногда есть и другие варианты - надо документы видеть.

Як правило, на форумі мова йде саме про нову забудову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...