Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Я також писав про нову забудову

І якщо у договорі купівлі ділянки стоїть дата наприклад 1970р то технік напише дату 1971р?

Повторюсь, земля до будівель - справа остання, і у 99% щодо визначення дати побудови об’єкту ні вона, ні її власник не відіграє ніякої ролі.

 

Хоча згоден, сперечатись з юристом - гибле діло :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також писав про нову забудову

 

Повторюсь, земля до будівель - справа остання, і у 99% щодо визначення дати побудови об’єкту ні вона, ні її власник не відіграє ніякої ролі.

 

Хоча згоден, сперечатись з юристом - гибле діло :beer:

 

Зверніть увагу: ми говоримо виключно в розрізі узаконення самовільно збудованих об'єктів за "спрощеною" процедурою. Де головне - дата до 31.12.2009 року.

В інших випадках прямого звязку між землею та датою будівництва немає (хоча і тут є варіанти).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Записался позавчера на прием на сдачу уведомления. В списке был 4-м.

Когда пришел утром на сдачу было 70 человек. Уже вышел с номером в 10,19. На одного человека всего пару минут идет . Хорошо зимой бегать по инстанциям - народу не много

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в ГАСК Днепропетровска сдал Повидомлення 4.01.12, 11.01.12 без каких либо вопросов пришел в 14.00 - был 4м, постоял 40 мин и получил его заверенное штампиком с номером от руки.

Сдавал вообще без очереди (работают в понедельник и среду с 9-13 прием заявлений, 14-18 выдача документов).

Только при сдаче мне сказали, что я должен написать заявление о том, что не против сбора сведений о себе, т.к. указываю паспортные данные. Образец Повидомлення брал в 1 посте. Все пункты Авторський нагляд, генерального підрядника, Технічний нагляд - відсутній, Відповідальним виконавцем робіт -я сам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу: ми говоримо виключно в розрізі узаконення самовільно збудованих об'єктів за "спрощеною" процедурою. Де головне - дата до 31.12.2009 року.

В інших випадках прямого звязку між землею та датою будівництва немає (хоча і тут є варіанти).

 

если у меня гос акт выдан в 11 месяце 2009г то я подпадаю под спрощенну:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если у меня гос акт выдан в 11 месяце 2009г то я подпадаю под спрощенну:(

 

Если акт, то 99% можно протянуть по упрощенке. Надо смотреть все документы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитал все ветки. Так и не нашел ответа...

 

вопрос. Имеется стройпаспорт на весь участок. На участке расположены:

 

1.Садовый дом общая площадь 173 кв.м - взято из проекта

2.Гостевой домик (сауна с биллирдом) 96 кв.м

3.Бассейн 30 кв.м

4.Скважина с приямком 3 кв.м

5.Септик...

 

в сумме все чуть более 300 кв.м

хочется обойтись одним уведомлением сразу на все строения...

 

что вписывать в уведомлении в графу "найменування об’єкта будівництва, загальна площа об’єкта"?

получил стройпаспорт, сам дом 1 этаж+мансарда=120 м кв, а в вимогах до забудови написано в параметрах забудови 208 м.кв, 20,8%?? почему 208, а не 120 или это входят ткплица, гараж, сауна??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если акт, то 99% можно протянуть по упрощенке. Надо смотреть все документы.

да акт!

а не лучше и дешевле сделать строй паспорт, как положенно его зарегестрировать, ну и построиться:)

пожайлуста ответьте какой вариант лучше, дешевле

самострой или строй паспорт?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да акт!

а не лучше и дешевле сделать строй паспорт, как положенно его зарегестрировать, ну и построиться:)

пожайлуста ответьте какой вариант лучше, дешевле

самострой или строй паспорт?

Спасибо!

 

Если дом уже стоит, то быстрее будет узаконить как самострой (правда не факт, что дешевле). Но это не аксиома. Можно и стропаспорт спокойно сделать (с учетом, что съемку "чистую" подадите, что никто не заметит существующий дом и т.д.), а потом подождать и ввести в эксплуатацию.

 

Если дома нет, то, ИМХО, лучше оформить документы и начать стройку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шаблон который я прикладываю к сообщению сильно упростит жизнь многим форумчанам)

...

 

В понедельник заехали за 15 минут до обеда 13-14:00, не успели... обедать там начинают раньше, записался в список вроде 24м ...

Потусили немного и в 13:40 снова на пост под двери, на момент открытия дверей мы вторые, за нами двое. 3 минуты и мы в кабинете, девушка не смотря на серьезный намек на стервозность, оказалась отзывчивой и по деловому доброй:

 

Печатная форма повидомлення в 2х экземплярах и дозвил на обробку персональных данных заполненые по образцу топикстартера претензий не вызвала.

Авторский надзор указал себя, на первой странице начало строительства- дату не указывал, на всех страницах внизу подпись поставил.

 

Исправил только 2 на 3

 

_________________код 1110.3______________________________________________

(код об’єкта згідно з державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000)

 

по наставлению девушки принимающей с ней же и посмотрели этот класификатор, у меня дом в селе на сельской улице, не садовое товариство (4) и не котедж в котеджном мистечке (2)- это стоит внимательно просмотреть.

 

итак 16 понедельник сдал и на 1.02 среда за ответом.

 

Заметил что;

В коридоре или на столе у девушки пачка заявлений на обробку данных.

В понедельник, людей получается нет.

DSC06738.JPG.34144dd18083064926874ebfc80d030c.JPG

DSC06739.JPG.e68c0bc44f6d5e1006b04f0787d10b95.JPG

DSC06740.thumb.JPG.82bf5b67ebc845b4e1dfb6512f4e26a3.JPG

Змінено користувачем apxitektop
П. 13 Правил
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, у меня есть стройпаспорт, выданный еще в 2005 году. Дом и постройки готовы на 50%, план застройки соблюдал согласно стройпаспорта, разрешений никаких не брал. Как мне лучше поступить:

1. Прикинуться, что только в этом году собираюсь строиться и начать сдавать в ГАСК уведомления (о начале подготовительных работ, декларация, потом о начале исполнения строительных работ, декларация и т.п.)?

2. Или узаконить самострой, т.е готовое законченное строительство без разрешения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Прикинуться" не вдасться - під час подачі повідомлення на місце виїде місцевий інспектор ДАБІ і зафіксує факт самобуду.

Але цілком можливий інший варіант - заплатити штраф і законно вводити в експлуатацію НЕ як самобуд. Мінуси: штраф і тяганина, плюси - непотрібно робити акт обстеження. Я пішов цим шляхом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Прикинуться" не вдасться - під час подачі повідомлення на місце виїде місцевий інспектор ДАБІ і зафіксує факт самобуду.

Але цілком можливий інший варіант - заплатити штраф і законно вводити в експлуатацію НЕ як самобуд. Мінуси: штраф і тяганина, плюси - непотрібно робити акт обстеження. Я пішов цим шляхом.

 

Уточните пжл последовательность действий этой тяганыны (в какие отделы и к каким инспекторам обращались) и размер штрафа, если платили уже в этом году. Дом в в городе или области? Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Прикинуться" не вдасться - під час подачі повідомлення на місце виїде місцевий інспектор ДАБІ і зафіксує факт самобуду.

Во время подачи какого уведомления выезжает инспектор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Прикинуться" не вдасться - під час подачі повідомлення на місце виїде місцевий інспектор ДАБІ і зафіксує факт самобуду.

Але цілком можливий інший варіант - заплатити штраф і законно вводити в експлуатацію НЕ як самобуд. Мінуси: штраф і тяганина, плюси - непотрібно робити акт обстеження. Я пішов цим шляхом.

Тобто, Ви подали в ДАБІ повідомлення про початок будівництва, и потім приїхав інспектор та зафіксував, що будівництво вже іде. ДАБІ наклало на Вас штраф, а після сплати штрафу видало дозвіл на початок будівництва?

Ви пояснення якісь давали\писали? Та який був штрав? Зараз ( з 19.01.2012) зовсім інші штрафи?

 

У 2005 році, коли я отримав будівельний паспорт, мені в районній архітектурі казали, що я можу вже будуватися. Ніяких дозволів тоді не видавали (у Броварському районі). Чому так було, хто зна...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Прикинуться" не вдасться - під час подачі повідомлення на місце виїде місцевий інспектор ДАБІ і зафіксує факт самобуду.

Але цілком можливий інший варіант - заплатити штраф і законно вводити в експлуатацію НЕ як самобуд. Мінуси: штраф і тяганина, плюси - непотрібно робити акт обстеження. Я пішов цим шляхом.

 

Це з областi фантастики...в киiвському ДАБI працюe 5-6 iнспекторiв на всю область...нiкому не цiкаво кудись iздити, когось за щось ловити...набагато цiкавiше ловити "рибку" сидячи в кабiнетах)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це з областi фантастики...в киiвському ДАБI працюe 5-6 iнспекторiв на всю область...нiкому не цiкаво кудись iздити, когось за щось ловити...набагато цiкавiше ловити "рибку" сидячи в кабiнетах)

А в загалі-то вони є у районних центрах? Я зрозумів, що є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цих 5-6 інспекторів достатньо щоб виконувати ту роботу яку вони виконують. Так що не з фантастики

Розкажу як у мене: будівництво розпочав у 2005р, все як треба, зробив план забудови, в архітектурі дали типовий проект і на нього пустий буд.паспорт сказали, ну все є можна починати. Але чи вони так сказали чи я так слухав, що цей буд паспорт потрібно було узгоджувати/погоджувати в т.ч. у архбудконтролі. Коротше можна то й можна, почав будувати, без паніки - будував коли було бажання й гроші. У серпні 2011 практично все закінчив. Думаю пора вже вводити в експлуатацію. Пішов в БТІ, там виготовили паспорт на підставі тих документів що я дав. І у техпаспорті не поставили відмітку "самобуд". Прийшов у вересні до місцевого інспектора ДАБІ щоб подавати декларацію про закінчення. А він: "о, а де наш дозвіл, а чого паспорт пустий" :o Коротше прочитав лекцію, штраф 850 грн і послав робити паспорт. Зробив я буд.паспорт, прийшов з ним знову до інспектора, він сказав "штраф не звільняє від процедури" значить пишіть повідомлення. Так от, коли він виписував Постанову з Протоколом то у його папці моєї справи я примітив фото мого будівництва у всіх можливих ракурсах :confused:, очевидно зроблене через паркан, але яка різниця, факт-то задокументований. Так що виїжджають, ібо нєфіг.

Зареєстрував я повідомлення, і знову до інспектора "що робить, може по спрощеній?" Він каже: голяк, у вас все законно, просто через штраф, буд.паспорт є, повідомлення є, тех.паспорт з "готовий до вводу в експлуатацію" є, пишіть Декларацію і реєструйте, більше нічого не потрібно. Значить з четвертого разу я її зареєстрував, позавчора забрав :Yahoo!: ( трохи розгребусь і викладу зразок)

Далі йду по процедурі. Так що й таким чином можна 8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачте, як, не мені одному казали у 2005 році, що можу зразу будуватися після отримання будпаспорта. Зрозумів, що без штрафу не обійдеться. Тобто спочатку треба зайти до місцевого інспектора ДАБІ з наміром подати повідомлення про початок робіт або з наміром подати декларацію. Там йому сказати, що будівництво в даний час іде, але (у моєму прикладі) ще не завершене. Буде штраф і після чого все як з чистого листа. Так чи ні?

А скільки зараз штраф?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто-то из знатоков почитает статейку во вложении. Надеюсь, что она меня избавит от крупных штрафов.

Мое письмо..doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кому ви цю статтю будете надсилати?

Я не вдавався в деталі, але інспектор сказав що тоді потрібно було брати дозвіл, зараз просто повідомлення. Ніяких перехідних моментів немає. Розмір штрафу інспектор визначає самостійно.

По суті я так розумію є такі варіанти узаконення, коротко:

- по звичайній процедурі: будпаспорт, повідомлення, паспорт БТІ, декларація, свідоцтво про власність

- по звичайній через штраф: те саме+штраф

- самобуд по спрощеній: те саме, +штраф, тільки швидше +техзвіт

- самобуд не по спрощеній: те саме, +штраф, не швидше +техзвіт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кому ви цю статтю будете надсилати?

Буду показувати інспектору в ДАБІ, щоб доказати, що почав будівництво на законній основі, бо маю бажання уникнути штрафу за початок будівництва без повідомлення та дозволу. Я ж не винен у тому, що сталося правова колізія. Але хто знає, як воно буде. Може нічого і не вийде. Як що штраф буде десь 850,00 гривен і потім я чистий, як білий аркуш, то це мене влаштовує. Як що штраф буде декілька тисяч гривен, то буду щось робити (може буду оскаржувати).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Прикинуться" не вдасться - під час подачі повідомлення на місце виїде місцевий інспектор ДАБІ і зафіксує факт самобуду.

Але цілком можливий інший варіант - заплатити штраф і законно вводити в експлуатацію НЕ як самобуд. Мінуси: штраф і тяганина, плюси - непотрібно робити акт обстеження. Я пішов цим шляхом.

 

На момент подачи повидомлення коробка была полностью готова и оштукатурена, повидомлення подавала 2 раза - были ошибки. Все подписали, никто ничего не говорил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...