Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

А чому тільки ДАБІ може накласти штраф? Інспектори техногенбезпеки також вповноважені накладати адмін стягнення, теоретично якщо повідомляти треба саме їх то вони і можуть проконтролювати. ДАБІ по моєму в ці справи з повідоменнями пожежників не лізе, їй аби свої рогребти

Все ж схиляюсь до "забити". Бо якщо "засвітитись" то зацікавляться по-любому, і негайно втулять штраф, а так поки натраплять, спецом же шукати ніхто не буде, то й 3 роки спливе, а далі "як з гуся вода"

А на ДАБІ направляти повідомлення з адресатом "пожтехн безпека" то вони ще чого доброго їм перешлють, тоді попадос точно, бо ж ДАБІ тіпа підкаже де копати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому тільки ДАБІ може накласти штраф? Інспектори техногенбезпеки також вповноважені накладати адмін стягнення, теоретично якщо повідомляти треба саме їх то вони і можуть проконтролювати. ДАБІ по моєму в ці справи з повідоменнями пожежників не лізе, їй аби свої рогребти

Все ж схиляюсь до "забити". Бо якщо "засвітитись" то зацікавляться по-любому, і негайно втулять штраф, а так поки натраплять, спецом же шукати ніхто не буде, то й 3 роки спливе, а далі "як з гуся вода"

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи (далі - інспекції державного архітектурно-будівельного контролю) розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виробництва, виготовлення та застосування будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, а також будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та прийняття в експлуатацію об'єктів чи споруд, невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю (статті 96, 96-1 (крім частини третьої), 188-42).

А ми говоримо про штраф по останній частині 96-ї.

 

Три роки - це позовна давність, це інше. Взагалі ще потрібно проаналізувати чи тут важливо, щоб інспекція була проінформована, оскільки "Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення". Тобто вже на 8-й день після реєстрації декларації правопорушення вченено:) Треба звичайно добре все проаналізувати, "підключити" теорію тощо, але зараз на все часу не вистачає.

 

PS: До речі, досить цікаві ці роз'ясненя - зараз аналізую, і спробую на практиці скористатися тим, що при узаконенні самобуду штраф стягується по 97-й, а не по "новій" 96-й. Але це згодом.

Змінено користувачем apxitektop
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

11. Датою прийняття в експлуатацію об'єкта є дата реєстрації декларації або видачі сертифіката. Таким чином, факт введення в експлуатацію підтверджується саме зареєстрованою декларацією.

Виходить що після реєстрації декларації будинок вважається введеним в експлуатацію. Тобто можна прописуватись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить що після реєстрації декларації будинок вважається введеним в експлуатацію. Тобто можна прописуватись?

 

Щоб прописатися/зареєструватися, Вам потрібно оформити право власності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забив на технобезпеку. Ничьо їм не відсилав. Вартує зараз переживати? Що буде далі?

 

Якщо швидко введете в експлуатацію, то, думаю, проскочите без проблем (зараз ніхто не згадує про це).

А якщо ні, то до 1700 грн штраф...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строюсь в с/т (старт в апреле), в марте начну отправлять уведомления в сельсовет и техногенбезпеки, ГАСК уже уведомил в ноябре. А руководство с/т уведомлять нужно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строюсь в с/т (старт в апреле), в марте начну отправлять уведомления в сельсовет и техногенбезпеки, ГАСК уже уведомил в ноябре. А руководство с/т уведомлять нужно?

 

Согласно ПКМУ №466 - только местный совет либо госадминистрацию (не считая органи у сфері пожежної та техногенної безпеки).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если шо, то на сайте инспекции появилась следующая бегущая строка: Скарги на дії посадових осіб Держархбудінспекції України та її територіальних органів можна надсилати Голові Держархбудінспекції України Рибаку О.В. на E-mail: rybak@dabi.gov.ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строюсь в с/т (старт в апреле), в марте начну отправлять уведомления в сельсовет и техногенбезпеки, ГАСК уже уведомил в ноябре. А руководство с/т уведомлять нужно?

 

Я уже построилась (не на 100% конечно, но все же) в с/т. Куда мне первым делом податься?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже построилась (не на 100% конечно, но все же) в с/т. Куда мне первым делом податься?

 

Первым делом Вам (ссылка устарела).

 

Добавлено через 9 минут

Кстати на сайте ДАБК открыли доступ к реестру уведомлений dabi.gov.ua/dozvil_2012.shtm , себя я там не нашел, хотя уведомление отправлял ещё в ноябре :(

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Кстати на сайте ДАБК открыли доступ к реестру уведомлений (ссылка устарела) , себя я там не нашел, хотя уведомление отправлял ещё в ноябре :(

 

Там пока нет уведомлений за 2012, но, думаю, это вопрос времени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати на сайте ДАБК открыли доступ к реестру уведомлений (ссылка устарела)

 

 

Зачем ДАБК вылаживать в открытом доступе телефоны, домашний адрес (помимо адреса строительства), фамилии, ИНН замовників (т.е. вледельцев) строительства? Как это сочитается с защитой персональных данных?:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласно ПКМУ №466 - только местный совет либо госадминистрацию (не считая органи у сфері пожежної та техногенної безпеки).

Что-то я запутался...Я думал,что местный совет это и есть председатель СТ,а выходит,что мне нужно было уведомлять Вышгородскую госадминистрацию (СТ относится к Вышгороду с недавних пор,до того были под Хотяновским сельсоветом),так? А когож там уведомлять? Голову райдержадминистрации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то я запутался...Я думал,что местный совет это и есть председатель СТ,а выходит,что мне нужно было уведомлять Вышгородскую госадминистрацию (СТ относится к Вышгороду с недавних пор,до того были под Хотяновским сельсоветом),так? А когож там уведомлять? Голову райдержадминистрации?

 

1. Вам надо уведомить администрацию. А если до конца не ясно статус земель (вне границ или уже в границах), то можете и сельсовет, и администрацию. Ничего страшного не будет.

А кто Вам выдавал выкопировку, например? Какое основание для выдачи акта - распоряжение или решение (если "первичка")?

2. Пишите либо на Председателя администрации, либо просто на администрацию (без указания конкретного лица).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день всем форумчанам !!!

помогите разобраться , был куплен недострой готовность его 60 % переоформил акт , есть стройпаспорт . Куда мне нада иди ? в архитектуру подавать декларацию о начале строительства по новому ну что бы достроить или как (дом готовый был внешне остались только внутрение работы , ну и были внесены кое какие изменения) . Помогите советом

Всем благодарен заранее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день всем форумчанам !!!

помогите разобраться , был куплен недострой готовность его 60 % переоформил акт , есть стройпаспорт . Куда мне нада иди ? в архитектуру подавать декларацию о начале строительства по новому ну что бы достроить или как (дом готовый был внешне остались только внутрение работы , ну и были внесены кое какие изменения) . Помогите советом

Всем благодарен заранее

 

Увидеть бы документы. На кого оформлен стройпаспорт? Как приобретался недострой (на него были оформлены документы)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да бил стройпаспорт ми переделали его внесли измениения и проект на дом

 

Если есть стройпаспорт и Уведомление/разрешение ГАСИ, то можете подавать Декларацию (сделав техпаспорт).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ГАСИ простите єто что ?

 

Добавлено через 1 минуту

и техпаспорт где єто делаеться после Декларации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ГАСИ простите єто что ?

 

Государственная архитектурно-строительная инспекция. Тоже самое. что и ГАСК.

 

Добавлено через 1 минуту

и техпаспорт где єто делаеться после Декларации?

 

А где я написал, что после? Я писал подаете декларацию о готовности сделав техпаспорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уведомление/разрешение это раньше делаеться перед декларацией ? что то не пойму я ? у меня есть только стройпаспорт , ну акти и все такое

 

Добавлено через 1 минуту

стройпаспорт и техпаспорт это одно и тоже или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уведомление/разрешение это раньше делаеться перед декларацией ? что то не пойму я ? у меня есть только стройпаспорт , ну акти и все такое

 

Добавлено через 1 минуту

стройпаспорт и техпаспорт это одно и тоже или нет?

 

Почитайте тут и тут.

 

Стройпаспорт и техпаспорт - это разные документы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок я понял техпаспорт это БТИ уже самое последнее когда вводиш в експлуатацию а Уведомление/разрешение мне нада или нет ? не пойму я
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок я понял техпаспорт это БТИ уже самое последнее когда вводиш в експлуатацию а Уведомление/разрешение мне нада или нет ? не пойму я

 

Я не знаю какие документы у Вас есть и как они оформлены, поэтому и посоветовать не могу.

Если только стройпаспорт, то подавайте уведомление.

 

PS: постарайтесь расставлять знаки препинания...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...