Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы о работе в SketchUp и 3ds Max

Hover

Рекомендовані повідомлення

Може хто підкаже. Хочу завантажити SketchUp на зрозумілій мові, але чомусь не виходить. Завантажував з сайтів мордорськомовну, але все одно англійська..... Україномовних мабуть немає....

На сайті розробника без англійської нічого не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если вас устроит 8 версия, могу выложить в фаловой помойке русскую версию(ІМХО немає жодного громадянина України який не розуміє російську мову, на відмінність від громадян сусідньої країни). версии выше не ставил у меня ХР.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 років потому...

Sketchup. Є группа з дротами "розетки група-1". Щоб додати в группу ще купку дротів, доводиться розформовувати группу, вибирати всі потрібнії лінії, створювати группу заново. Незручно :( Як додати в групу елементи не розформовуючи її ?
 

Прихований текст
28.04.2015 в 16:39, ligio сказав:

немає жодного громадянина України який не розуміє російську мову

З малечею з народження спілкуємось тільки українською. Перший день в садочку, перше заняття, батьки (ми) стоять в куточку, дітвора звикає до оточення.
Викладачка:
 - дєті, станьтє в круг, - моя двійня вчепились в руки один одного, стоять на місці
 - дєті, станьтє в круг! - незрозумілий погляд на нас і дітей, і виховательки
 Тут до мене доходить :):
 - Остап, Софі, станьте в коло до інших.

Ну, а потім вихователі "я тридцать лєт по-русскі гаварю" і дітки "возлє мєня говоріть только па-рускі" зробили свою манкуртську справу.
Тепер вчимося "я українець, я в україні - розмовляйте зі мною українською". Тато - перша і найбільш потерпляюча жертва юних націоналістів :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Вирізати потрібні об'єкти, зайти в редагування группи і "вставити на місце".

Дякую! Хочу розрахувати кількість кабеля. Спочатку малював кожний дріт окремою групою. Потім знайшов "спаяти ребра". Тепер кожний кабель - спайка ребер, а группи будуть по призначенню і типу кабеля. Завтра щось ще знайду в скетчапі і... коли ж я до замовлення матеріалів і штроб дійду :) 
Може у панства є гарні ідеї організації структури проекта?

Змінено користувачем AndryG
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Я спочатку намалював стіни, перекриття, вікна, двері. Причому потрібно максимально використовувати теги, а теги в свою чергу групувати в папки. Наприклад в мене є папки 1 поверх і 2 поверх в яких є стіни, двері, вікна,  підлога, сняжка, кілька варіантів розстановки меблів - це дуже зручно вимикаючи деякі теги переглядати частини будинку. заморочився і зробив вікна і двері об'єктами які навіть відкриваються по кліку. Доречі на підлозі під дверима можна намалювати півкола щоб завжди бачити де простір закриватиме полотно дверей при відкриванні - допоможе в розстановці меблів. Після цього зробив папку комунікації з підпапками електрика, каналізація і опалення. Намалював точки світла, розетки і вимикачі - теж позначив окремими тегами і розділив на поверхи. Після цього почав малювати проводку і тегами позначати лінії. Зараз поки роблю в будинку на вихідних проводку планую каналізаційні труби і труби опалення... Всі речі роблю групами щоб можна було перетягувати. Якось так.

Змінено користувачем Куркуль
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...