Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зареєстрував у ДАБІ Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (зразок)

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Дякую Вам. Ні, в мене не так, мій БП старий, ще 1994 року, будуюсь з 1995 року, а зараз гадське дабі хоче попити крові, бо хабара не дав. Всі документи (в т.ч. і дозвіл виконкому сільради) маю у наявності.

И как они Вам советуют заполнять бланк декларации? Как быть с информацией про Повідомлення и куда вписывать про Ваши разрешительные документы(дозвіл виконкому сільради и т.д.)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Вам. Ні, в мене не так, мій БП старий, ще 1994 року, будуюсь з 1995 року, а зараз гадське дабі хоче попити крові, бо хабара не дав. Всі документи (в т.ч. і дозвіл виконкому сільради) маю у наявності.

 

Дозволу сільради не достатньо. Здається з 1993 вже діяв дозвіл ДАБІ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозволу сільради не достатньо. Здається з 1993 вже діяв дозвіл ДАБІ.

 

На момент початку будівництва (1995 рік) діяв Закон України "Про основи містобудування" (в редакції від 16.11.1992 року). Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 14 зазначеного Закону до компетенції виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад у сфері містобудування належала видача у встановленому порядку забудовникам архітектурно-планувальних завдань, технічних умов на будівництво, реконструкцію будинків і споруд, благоустрій територій, дозволів на проведення цих робіт.

Тому дозвіл, наданий відповідно до рішення виконкому, був наданий компетентним на той час органом.

 

Добавлено через 4 минуты

И как они Вам советуют заполнять бланк декларации? Как быть с информацией про Повідомлення и куда вписывать про Ваши разрешительные документы(дозвіл виконкому сільради и т.д.)?

 

Вони там засіли у теплих кабінетах не для того, щоб поради давати, а щоб брати хабарі - у них є своя такса. Тільки в момент, коли трапилась революція 2014 року, раптово двері дабі стали відкритими і реєстрували усім без проблем (злякались). Ходив до них у 2010-2011 рр, через домофон металічних дверей відповіли "мы консультаций не даем".

Змінено користувачем San-Sanych_SX
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На момент початку будівництва (1995 рік) діяв Закон України "Про основи містобудування" (в редакції від 16.11.1992 року). Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 14 зазначеного Закону до компетенції виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад у сфері містобудування належала видача у встановленому порядку забудовникам архітектурно-планувальних завдань, технічних умов на будівництво, реконструкцію будинків і споруд, благоустрій територій, дозволів на проведення цих робіт.

Тому дозвіл, наданий відповідно до рішення виконкому, був наданий компетентним на той час органом.

 

Дозвіл органу місцувого самврядування - це не дозвіл на виконання будівельних робіт. Це різні документи.

Див. ДБН А.3.1-2-93 «Порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт», затвердженими наказом Держбуду України від 10.08.1993 № 136.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Несколько раз попадались такие объекты (с Буд. пасп. 94-95 годов). Зарегистрировать как стороение до 1992 года уже нельзя :pardon:.Обычно заканчивалось сдачей в эксплуатацию по амнистии...потому что, даже если все документы были...обязательно

Якщо дозвіл на будівництво не було продовжено на протязі місяця після закінчення його терміну, він вважається таким, що втратив чинність.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвіл органу місцувого самврядування - це не дозвіл на виконання будівельних робіт. Це різні документи.

Див. ДБН А.3.1-2-93 «Порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт», затвердженими наказом Держбуду України від 10.08.1993 № 136.

 

В мене - дозвіл на будівництво, виданий згідно з Законом України. Він є! Виданий компетентним на той час органом! Норма Закону скасована не була, вона діяла! Якщо є закон і підзаконний акт (ДБН), що має більшу силу?

У січні 2017 р. взагалі прийнятий Закон 1817, яким "дозволи" скасовуються, чи не так?

Хочете почитати, що ще написали ці грамотєї? Що вигрібна яма не відповідає п.3.26 ДБН 360-92))))) (від ями до вікон менше ніж 15 м), а в тому п.3.26 взагалі мови немає про вигрібні ями.

 

Корупція зжирає Державу! Ось в чому причина, а не така чи інша форма дозволу!!!

 

Добавлено через 3 минуты

Несколько раз попадались такие объекты (с Буд. пасп. 94-95 годов). Зарегистрировать как стороение до 1992 года уже нельзя :pardon:.Обычно заканчивалось сдачей в эксплуатацию по амнистии...потому что, даже если все документы были...обязательно

 

Мій дозвіл не мав терміну чинності, а якщо немає терміну чинності, то дозвіл діє до завершення будівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене - дозвіл на будівництво, виданий згідно з Законом України. Він є! Виданий компетентним на той час органом! Норма Закону скасована не була, вона діяла! Якщо є закон і підзаконний акт (ДБН), що має більшу силу?

У січні 2017 р. взагалі прийнятий Закон 1817, яким "дозволи" скасовуються, чи не так?

Хочете почитати, що ще написали ці грамотєї? Що вигрібна яма не відповідає п.3.26 ДБН 360-92))))) (від ями до вікон менше ніж 15 м), а в тому п.3.26 взагалі мови немає про вигрібні ями.

 

Корупція зжирає Державу! Ось в чому причина, а не така чи інша форма дозволу!!!

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Мій дозвіл не мав терміну чинності, а якщо немає терміну чинності, то дозвіл діє до завершення будівництва.

 

Покажіть, будт ласка, скан дозвволу на виконання будівельних робіт 1994-1995 року. Та ще й без строку дії дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвіл обов"язково відсканую, а Ви б не могли, будь ласка, поки що прокоментувати один абзац Закону України, про що в ньому йдеться, які такі дозволи (дихати, ходити чи лежати) мали право видавати виконкоми сільських, селищних та міських рад? Дякую!

IMG_7366.thumb.JPG.794b1922b296c5cb00d2e7a8f9fda759.JPGIMG_7365.thumb.JPG.779e989ef15a930b756c51477395a13d.JPG

 

І все ж таки, цікаво, що Ви думаєте про вигрібну яму, яка влаштована нібито з порушеннями п. 3.26 ДБН 360-92? Це часом не перевищення інспектором повноважень???

Фото ями можу також викласти)

 

А ще, будь ласка, не могли б Ви прокоментувати, як інспектор із зарплатою 20 тис. грн. за 2014 рік, не маючи власного житла, утримує власний автомобіль та мотоцикл та виїздить на інспекційні перевірки по Київській області на власному авто??? А його дружина категорично відмовляється від надання інформації про прибутки та витрати)))

 

Ой, не в формі дозволу тут справа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвіл обов"язково відсканую, а Ви б не могли, будь ласка, поки що прокоментувати один абзац Закону України, про що в ньому йдеться, які такі дозволи (дихати, ходити чи лежати) мали право видавати виконкоми сільських, селищних та міських рад? Дякую!

[ATTACH]554785[/ATTACH][ATTACH]554786[/ATTACH]

 

І все ж таки, цікаво, що Ви думаєте про вигрібну яму, яка влаштована нібито з порушеннями п. 3.26 ДБН 360-92? Це часом не перевищення інспектором повноважень???

Фото ями можу також викласти)

 

А ще, будь ласка, не могли б Ви прокоментувати, як інспектор із зарплатою 20 тис. грн. за 2014 рік, не маючи власного житла, утримує власний автомобіль та мотоцикл та виїздить на інспекційні перевірки по Київській області на власному авто??? А його дружина категорично відмовляється від надання інформації про прибутки та витрати)))

 

Ой, не в формі дозволу тут справа...

 

1. Багато років ОМС видавали довзоли на будівництво, на підставі яких можно було розпочинати проектування об'єктів, а аткож оформлення будпаспортів. В будпаспортах зазначалося, що розпочинати будівельні роботи можна після отримання дозволу на виконання будівельних робіт в органах державного архітектурно-будівельного контролю.

 

Ви чомусь не звертаєту уваги на інші статті цього Закону:

Стаття 22. Право на забудову земельних ділянок, наданих для містобудівних потреб

Забудова земельних ділянок, що надаються для містобудівних потреб, здійснюється після виникнення права власності чи права користування земельною ділянкою у порядку, передбаченому земельним законодавством, та одержання дозволу на виконання будівельних робіт.

 

Щодо ДБН:

Порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт ДБН А.3 1-2 93

-----------------------------------------------------------------

Дані норми встановлюють порядок та умови надання дозволів на

виконання робіт з нового будівництва, розширення реконструкції,

реставрації та капітального ремонту об'єктів будівництва (далі -

дозвіл на будівництво).

Норми обовязкові для застосування всіма суб'єктами

будівництва, незалежно від форми власності та відомчої належності,

що виконують будівельні роботи.

Норми розроблені згідно з Законом України "Про основи

містобудування" та "Положенням про державний

архітектурно будівельний контроль", затвердженим постановою

Кабінету Міністрів України від 25 березня 1993 року N 225.

 

2. Я не антикорупційний прокурор. Я бачив їх декларації; бачив і ще багато чого...

І в судах з ними "спілкувався" немало...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене рішення виконкому, в якому написано:

п.2 Надати гр. Іваненку І.І. дозвіл на будівництво Індивідуального житлового будинку та господарських будівель за типовим проектом 140-000-000 на 6 кімнат, жилою площею 69 кв.м., загальною 125 кв.м. в с. Іванковичах по вул. Іваненка.

п.3 Зобов"язати гр. Іваненка І.І.:

п.3.1 Одержати в головного архітектора района будівельний паспорт на забудову.

п.3.2 Будівництво житлового будинку та господарських будівель проводити за обраним типовим проектом.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене рішення виконкому, в якому написано:

п.2 Надати гр. Іваненку І.І. дозвіл на будівництво Індивідуального житлового будинку та господарських будівель за типовим проектом 140-000-000 на 6 кімнат, жилою площею 69 кв.м., загальною 125 кв.м. в с. Іванковичах по вул. Іваненка.

п.3 Зобов"язати гр. Іваненка І.І.:

п.3.1 Одержати в головного архітектора района будівельний паспорт на забудову.

п.3.2 Будівництво житлового будинку та господарських будівель проводити за обраним типовим проектом.

Дякую!

 

Яка дата рішення? Невже до набрання чинності ПКМУ №225 від 25.03.1993 року, якою встановлено, що:

3. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю виконують такі основні функції:

І/ видають забудовникам дозволи на виконання робіт з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту /надалі - будівельні роботи /, реєструють об'єкти, на яких виконуються ці роботи, у порядку, встановленому Мінбудархітектури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка дата рішення? Невже до набрання чинності ПКМУ №225 від 25.03.1993 року, якою встановлено, що:

3. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю виконують такі основні функції:

І/ видають забудовникам дозволи на виконання робіт з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту /надалі - будівельні роботи /, реєструють об'єкти, на яких виконуються ці роботи, у порядку, встановленому Мінбудархітектури.

 

Дата рішення виконкому про дозвіл на будівництво - вересень 1993 року, і що? А Ви читали постанову № 225 від 25.03.1993, зокрема п.2?

Цитую:

Міністерству у справах будівництва і архітектури до 1

липня 1993 р. розробити і затвердити:

Положення про порядок надання дозволів на виконання робіт з

будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту;

Що це значить? Що насправді порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт (той ДБН А.3.1-2-93, який Ви цитуєте) затвердили не у березні 1993 року, а 10.08.1993 наказом Мінбудархітектури № 136.

А тепер увага! Зазначені ДБН введені в дію з 01.01.1994 !!!!!

А значить, що? Що рішення виконкому видано легітимно!!!!!

Я отримав дозвіл у вересні 1993 року, коли той ДБН не був введений в дію!!!

 

А взагалі, що ми з"ясовуємо? Що зміниться від того, чи був ЩЕ ОДИН ПАПІРЕЦЬ виписаний чи не був? Що в тому папірці, Ви читали? Буд.роботи проводить ___, авторський нагляд проводить ___, технічний нагляд проводить ___, основні етапи робіт ___, строк дії дозволу ____. ВСЕ!!!

Я будуюсь сам, своїми руками, який авторський нагляд??? Який технічний нагляд??? Тільки треба було б кланятись щодвароку, щоб продовжити термін дії дозволу!

 

Державна політика Грузії в галузі будівництва, знаєте яка? 1. Місту не заважай; 2. Сусіду не заважай; 3. Будуй, щоб будівля не зруйнувалась.

Ось там - справді #СимволиЗмін. Решта - від лукавого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже у Вас ще 1993 рік. Я вище зазначав наступне:

 

Покажіть, будт ласка, скан дозвволу на виконання будівельних робіт 1994-1995 року. Та ще й без строку дії дякую.

 

Оскільки юридична сторона Вам не особливо цікава, то залишу це як є. Зважте, що у вересні 1993 діяла вже постанова 225. Отже, хто був уповноваженим видавати у вересні 1993 року дозвіл? Також питання в тому, коли було розпочато роботи...

Те, що в ДАБІ хабарників багато, не відміняє того, що потрібно дотримуватися законодавства.

Якщо Ви впевні та можете обгрунтувати свою позицію, то Вам потрібно буде доводити це ДАБІ, бо заповнити декларацію буде вкрай складно, або й неможливо. Я мав досвід оформлення дуже "спірних" об'єктів, але тільки після візитів на прийом до заступника ДАБІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки юридична сторона Вам не особливо цікава, то залишу це як є. Зважте, що у вересні 1993 діяла вже постанова 225. Отже, хто був уповноваженим видавати у вересні 1993 року дозвіл? Також питання в тому, коли було розпочато роботи...

Те, що в ДАБІ хабарників багато, не відміняє того, що потрібно дотримуватися законодавства.

Якщо Ви впевні та можете обгрунтувати свою позицію, то Вам потрібно буде доводити це ДАБІ, бо заповнити декларацію буде вкрай складно, або й неможливо. Я мав досвід оформлення дуже "спірних" об'єктів, але тільки після візитів на прийом до заступника ДАБІ.

 

Юридична сторона питання мені якраз дуже цікава, бо будинок треба ввести в експлуатацію!

Я не юрист, але довелось ним стати, "дякуючи" "доблєсним" "правдолюбам" з дабі.

Законодавство дотримувалось!!! Дозвіл видали у виконкомі, який мав право по закону. Інспекція вже була створена, але відповідно до якого НД вони мали видавати дозвіл??? Ніякого! Не було ДБНа...

Питання про початок будівництва відходить на третій план, оскільки маючи легітимний дозвіл і чітку вимогу почати будівництво "протягом 2 років" (відповідальність за неосвоєння протягом 2 років), я також нічого не порушив.

Я знаю, що я правий, бо усі необхідні документи були отримані належним чином. Ну скажіть, який сенс був отримувати 99% документів, а не отримати 1% (дозволу). Правильно, ніякого. Тому дотримувався всіх вимог, що діяли на той час.

До керівництва дабі я також записувався на прийом, але їм це не потрібно і не цікаво, бо чим більше пояснять, тим менше отримають неправомірної вигоди).

Я готовий був отримати певні послуги щодо консультування як ввести будинок в експлуатацію і платити за це, але ж не у розмірі хабарів "по тАксі за кв.м." (оскільки в мене і так всі документи в порядку).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На момент початку будівництва (1995 рік) діяв Закон України "Про основи містобудування" (в редакції від 16.11.1992 року). Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 14 зазначеного Закону до компетенції виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад у сфері містобудування належала видача у встановленому порядку забудовникам архітектурно-планувальних завдань, технічних умов на будівництво, реконструкцію будинків і споруд, благоустрій територій, дозволів на проведення цих робіт.

Тому дозвіл, наданий відповідно до рішення виконкому, був наданий компетентним на той час органом.

 

Смотрите, согласно ЗУ Про основи містобудування, первая редакция ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 52, ст.683 )

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2780-12/ed19921116

Стаття 22.Право на забудову земельних ділянок, наданих для містобудівних потреб

 

Забудова земельних ділянок, що надаються для містобудівних

потреб, здійснюється після виникнення права власності чи права

користування земельною ділянкою у порядку, передбаченому земельним

законодавством, та одержання дозволу на виконання будівельних робіт.

 

Как видим, право на застройку возникает после получения дозволу на виконання будівельних робіт..

А теперь, давайте проанализируем, ч. 1 п. 5 ст. 14. Я специально, в Вашем посте выделил красным цветом и увеличил размер запятой. Почему увеличил, потому, что в праве всё имеет значение - даже запятая.

Итак, давайте, перестроим конструкцию п.5, дабы легче было разобраться с дозволами, которые давал исполком:

Стаття 14. Компетенція виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів у сфері містобудування

 

До компетенції виконавчих комітетів сільських, селищних,

міських Рад народних депутатів у сфері містобудування належить:

видача у встановленому порядку забудовникам

 

архітектурно-планувальних завдань,

 

технічних умов на будівництво,

 

реконструкцію будинків і споруд,

 

благоустрій територій,

 

дозволів на проведення цих робіт;

 

Выделю так, как выделили Вы , невзирая на запятые. А теперь, давайте поступим, вернее договоримся о значении слов, как говорил Рене Декарт «Люди избавились бы от половины своих неприятностей, если бы смогли договориться о значении слов»)

Архітекту́рно-планува́льне завдання́ (АПЗ) uk.wikipedia.org/wiki/Архітектурно-планувальне_завдання документ, який містить комплекс містобудівних та архітектурних вимог і особливих умов проектування і будівництва об'єкта архітектури, що випливають з положень затвердженої містобудівної документації, місцевих правил забудови населених пунктів, відповідних рішень органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, включаючи вимоги і умови щодо охорони пам'яток історії та культури, довкілля, законних прав, і інтересів громадян та юридичних осіб при розташуванні об'єкта архітектури на конкретній земельній ділянці.

 

Слід зазначити, що з прийняттям Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" даний термін виключено з вжитку у нормативно-правових актах. Замість нього вживається термін "Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки" (МУОЗЗД).

 

Будівництво[ред. • ред. код]uk.wikipedia.org/wiki/Технічні_умови

Вимоги до виконання ТУ, які є частиною комплекту конструкторської документації (ТУ на продукцію машинобудування, приладобудування, будівництва, а також окремих видів діяльності), регламентовано в ГОСТ 2.114.

Технічні умови (далі — ТУ) — це комплекс умов та вимог щодо інженерного забезпечення об'єкта з визначенням джерел енергоносіїв, приймальних систем водовідведення, спеціальних умов експлуатації, місць приєднання до відповідних зовнішніх інженерних мереж, розрахункових інженерних навантажень, умов здійснення будівництва.

 

Реконструкція (лат. — назад і будова) — перебудова існуючих об'єктів виробничого та цивільного призначення, пов'язана з удосконаленням виробництва, підвищенням його техніко-економічного рівня та якості продукції, поліпшенням умов експлуатації та проживання, якості послуг, зміною основних техніко-економічних показників (кількість продукції, потужність, функціональне призначення, геометричні розміри).

 

Реконструкція будівель — проведення будівельних робіт в цілях зміни існуючих техніко-економічних показників об'єкту і підвищення ефективності його використання, що передбачають: реорганізацію об'єкта, зміну геометричних розмірів і технічних показників, капітальне будівництво, прибудови, надбудови, розбирання та посилення тримальних конструкцій, переобладнання горищного приміщення під мансарду, будівництво та реконструкцію інженерних систем і комунікацій тощо

 

Благоу́стрій та озеле́нення міськи́х експлуато́ваних терито́рій включає в себе проведення робіт з інженерної підготовки, вертикального планування, облаштування територій вулиць, доріг, проїздів, велосипедних доріжок, озеленення та влаштування елементів дизайну міського середовища, які виконуються на замовлення підприємств, установ, організацій житлово-комунального господарства, інших юридичних осіб відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

 

Роботи з благоустрою включають:

 

інженерне забезпечення, інженерна підготовка та захист території;

приведення території у належний санітарно-гігієнічний стан;

створення пішохідно-транспортних комунікацій;

ремонт та утримання будинків і споруд;

озеленення, облаштування охоронних та рекреаційних зон;

розміщення тимчасових споруд для обслуговування населення;

міське обладнання (технологічне, функціональне облаштування, декоративне обладнання, запроектоване за дизайнерськими розробками);

ігрове та спортивне обладнання;

встановлення освітлювального обладнання території, споруди;

зовнішня реклама та засоби інформаційно-комунікаційних систем;

тимчасове упорядкування територій, які втратили первісне функціональне призначення;

оформлення та благоустрій будівельних майданчиків та об'єктів незавершеного будівництва.

 

 

В сухом остатке, как видите в статье 14 нет ни слова про дозвіл на виконання будівельних робіт. А запятая играет свою, очень важную, роль, помните "Казнить нельзя помиловать"

 

Ну это лирика. Если Вам, как Вы пишите выдали дозвил и он есть физически, то Вы вправе им воспользоваться, ибо согласно ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву zakon2.rada.gov.ua/laws/show/509-17

II. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім:

 

.... Дозвіл на будівництво об'єкта містобудування, вихідні дані (архітектурно-планувальне завдання та технічні умови щодо інженерного забезпечення) та дозвіл на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності підпунктів, вказаних у першому реченні цього пункту, зберігають чинність протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом, а щодо об'єктів містобудування, будівництво яких розпочато, - до завершення їх будівництва;

 

Теперь смотрим КУ zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Затем, смотрим Р І Ш Е Н Н Я КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v001p710-99

Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням Національного банку України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 58 Конституції України (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів)

 

в и р і ш и в:

 

1. Положення частини першої статті 58 Конституції України про

те, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної

дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують

відповідальність особи, треба розуміти так, що воно стосується

людини і громадянина (фізичної особи).

 

И если Вы пишите, что у Вас есть дозвил, то, можно попытаться им воспользоваться. Ибо тогда Вам его(дозвил) выдали, а сейчас, дополнительно, подтвердили его действие до конца строительства ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву zakon2.rada.gov.ua/laws/show/509-17

II. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім:

 

.... Дозвіл на будівництво об'єкта містобудування, вихідні дані (архітектурно-планувальне завдання та технічні умови щодо інженерного забезпечення) та дозвіл на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності підпунктів, вказаних у першому реченні цього пункту, зберігають чинність протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом, а щодо об'єктів містобудування, будівництво яких розпочато, - до завершення їх будівництва;

Прмерно так...

Змінено користувачем Sewern
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ловкость рук это здесь:D

 

На момент початку будівництва (1995 рік) діяв Закон України "Про основи містобудування" (в редакції від 16.11.1992 року). Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 14 зазначеного Закону до компетенції виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад у сфері містобудування належала видача у встановленому порядку забудовникам архітектурно-планувальних завдань, технічних умов на будівництво, реконструкцію будинків і споруд, благоустрій територій, дозволів на проведення цих робіт.

Тому дозвіл, наданий відповідно до рішення виконкому, був наданий компетентним на той час органом.

 

Выбирай , что нравится, трактуй, как хочешь....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь ласка, яка зараз ситуація з експертами технічної інвентаризації, де їх шукати?:)) Треба подавати заяву в БТІ? Чи мають право зараз робити ТІ приватні контори з ліцензією (якщо так,то порадьте перевірених ) Києво-святошинський район.

Всім наперед дякую!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мають право робити експерти з сертифікатом. Перелік всіх експертів по Україні.

Нажаль, контакти та назви організацій, в яких вони працюють, зібрати не вдається. Асоціація експертів також не надає цієї інформації.

Якщо порад про перевірених не буде, можна погуглити по П.І.Б. експертів Київської обл

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мають право робити експерти з сертифікатом. Перелік всіх експертів по Україні.

Нажаль, контакти та назви організацій, в яких вони працюють, зібрати не вдається. Асоціація експертів також не надає цієї інформації.

Якщо порад про перевірених не буде, можна погуглити по П.І.Б. експертів Київської обл

 

 

Дуже дякую!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Здравствуйте,

 

Сегодня получил отказ. Один из пунктов:

 

Форма деклараії не відповідає Додатку 2 "Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі будівельного паспорта" до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого Постановою КМУ від 13.04.2011 №461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" з урахуванням змін, внесеними Постановою КМУ №880 від 21.10.2015 року, яка набула чинності 07.11.2015.

 

Кто-то сталкивался с таким? Все перепроверили и не видем, где может быть ошибка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,

 

Сегодня получил отказ. Один из пунктов:

 

Форма деклараії не відповідає Додатку 2 "Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі будівельного паспорта" до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого Постановою КМУ від 13.04.2011 №461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" з урахуванням змін, внесеними Постановою КМУ №880 від 21.10.2015 року, яка набула чинності 07.11.2015.

 

Кто-то сталкивался с таким? Все перепроверили и не видем, где может быть ошибка.

 

Если уверены на 100%, что это "придумка" гаска, чтобы не регистрировать, то переподавайте + подавайте жалобы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,

 

Сегодня получил отказ. Один из пунктов:

 

Форма деклараії не відповідає Додатку 2 "Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі будівельного паспорта" до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого Постановою КМУ від 13.04.2011 №461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" з урахуванням змін, внесеними Постановою КМУ №880 від 21.10.2015 року, яка набула чинності 07.11.2015.

 

Кто-то сталкивался с таким? Все перепроверили и не видем, где может быть ошибка.

По 880 постанове вносили изменения только в названии декларации и в пункте про землю.

f449417n36.doc

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь ласка декларацію потрібно відправляти в одному екзимплярі? І що ви писали на конверті,потрібно робити якусь помітку, типу "декларація про готовність" чи щось в такому роді?

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь ласка декларацію потрібно відправляти в одному екзимплярі? І що ви писали на конверті,потрібно робити якусь помітку, типу "декларація про готовність" чи щось в такому роді?

Реєстрація декларації

17. Замовник (його уповноважена особа) заповнює і подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронну систему здійснення декларативних процедур у будівництві до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю два примірники декларації:

 

щодо об’єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, за формою, наведеною у додатку 2 до цього Порядку;

 

Після проведення реєстрації один примірник декларації повертається замовнику (його уповноваженій особі) особисто або рекомендованим листом з описом вкладення з повідомленням про вручення, другий - залишається в органі державного архітектурно-будівельного контролю, який її зареєстрував.

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

У ЦНАПі лист відкриють і самі все побачать :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...