Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Коробка Дома 7*8+мансандра(Газоблок) за 10туе без опыта строительства

сергійВ

Рекомендовані повідомлення

Якраз підхожу до даної суми:)

На даний момент витрати склали 9615 уе, щоб довести під ключ потрібно буде ще 10-20туе

 

коробка на 100% готова? я к тому что в названии топика - дома коробка =10к у.е.

внутренние работы это из другой оперы:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем пилили газоблок?Ручной пилой что-то рез неровный получается

 

Сварите угольник или купите в эпицентре готовый. И пилу по газобетону. И все получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем пилили газоблок?Ручной пилой что-то рез неровный получается

Звичайною пилкою по дереву, трохи погано час від часу зуби стираються і приходиться плоскогубцями розводити зуби щоб не клинило. Ще пиляли пилою дружбою, але теж виходять вертольоти:(. Краще не пошкодувати і купити пилу по газобетону , довжину вибирайте чим найдовшу:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

сергійВ,

тоесть армопояс у Вас идет горизонтально, а возле окон подымается вертикально?

 

 

attachment.php?attachmentid=164903&d=1329379553

 

Отчет супер, а кирпич на цоколе чем защищать будете?

да и цена поражает. Себе просчитывал, одного ГБ только на коробку 8*9 уйдет 70кубов - 70*625=43750грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сергійВ,

тоесть армопояс у Вас идет горизонтально, а возле окон подымается вертикально?

 

 

attachment.php?attachmentid=164903&d=1329379553

 

Отчет супер, а кирпич на цоколе чем защищать будете?

 

Так армопояс горизонтально , а біля вікон піднімається і виконує роль перемички над вікнами. Цоколь де цегла планую утеплити пінопластом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фронтон прогон не опирається. Спочатку була одна стійка, потім вирішив зробити дверку і замінив на дві стійки які опираються на перемичку(армопояс над вікнами)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добре, а стійка на що опираєтся ?

В перемичку(армопояс) над вікнами вмонтовані шпильки М10 далі йде ряд блоків і зверху далі брус 100*100 *4м який кріпиться цими шпильками, а вже на брус опираються стійки , які тримають конькову балку.

Зазор між фронтоном і стійкою 3-5см

100_4673.thumb.jpg.16c5934dbeb0183fec21999bc7729e3d.jpg

100_4647.thumb.jpg.9017191108910753c788f62a56c0bfa6.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отчет супер, а кирпич на цоколе чем защищать будете?

да и цена поражает. Себе просчитывал, одного ГБ только на коробку 8*9 уйдет 70кубов - 70*625=43750грн

У меня тоже по подсчетам уйдет 70 кубов газобетона. Что то я уже не укладываюсь в бюджет, хотя фундамент обошелся дешевле, чем я предполагал.

Сколько кубов ушло у вас ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже по подсчетам уйдет 70 кубов газобетона. Что то я уже не укладываюсь в бюджет, хотя фундамент обошелся дешевле, чем я предполагал.

Сколько кубов ушло у вас ?

 

У меня на 9х12 стена 400 два полных этажа и два фронтона в полную толщину (тоже 400) ушло 120 кубов. Но я маньяк ГБ: у меня внутри две поперечных по 9 метров и одна продольная 6 метров несущие стены в полную толщину 400мм. Ну и перестенки внутри (два санузла) из тех же блоков, только вертикально 200мм толщиной. Короче в доме не использован ни единый кирпич и ни одна деревяшка - только ГБ и металл :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от RusLi Посмотреть сообщение

Отчет супер, а кирпич на цоколе чем защищать будете?

да и цена поражает. Себе просчитывал, одного ГБ только на коробку 8*9 уйдет 70кубов - 70*625=43750грн

Все вірно по блоках у вас площа просто більша і товщина стін мабуть 400

В мене на блоки пішло 27 т грн *72 площа/56*400/300=46т грн

Більший будинок більші витрати мінімально на матеріали коробки йде 100уе м кв і ще 200 на те щоб можна було жити . Це самий мінімум!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, а фронтони можна будувати з менш тоншого газоблоку. На наступній неділі планую почати будувати гараж. Основна стіна буде 300 мм, а фронтон планую з 100мм. Він не несе навантажень ніяких. :no:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, а фронтони можна будувати з менш тоншого газоблоку. На наступній неділі планую почати будувати гараж. Основна стіна буде 300 мм, а фронтон планую з 100мм. Він не несе навантажень ніяких. :no:

Все залежить від конкретної конструкції висоти і ширини. Вітрове навантаження в середньому 40кг/м кв в залежності від району. В мене висота фронтона 1м товщина 10 см тільки з невітряної сторони , а з іншої 15см і то я планую підсилити їх стовпчиками для підстраховки.

ПС Раджу викласти фронтони 20см не меньше:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, а фронтони можна будувати з менш тоншого газоблоку. На наступній неділі планую почати будувати гараж. Основна стіна буде 300 мм, а фронтон планую з 100мм. Він не несе навантажень ніяких. :no:

 

На фронтоны очень не слабая ветровая нагрузка! Я бы 100мм не делал вообще. Ну разве только если фронтон совсем невысокий. Также рекомендую по центру фронтона или делать что-то типа контрфорса, если есть внутренняя несущая стена или, как сделал я - вывести внутрь от резки арматуры от армирования рядов чтобы потом перевязать их по вертикали уголком и сделать усиливающие распорки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за відповіді, ось приблизно такий буде гараж з літньою кухнею. А підскажіть будь ласка як порахувати скільки потрібно газоблоків на фронтони.

1161651204__3.jpg.fca39116f07cb38118216dddcbc775ed.jpg

2043597720__2.jpg.2173984363bff07f4a35e018584a54a0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за відповіді, ось приблизно такий буде гараж з літньою кухнею. А підскажіть будь ласка як порахувати скільки потрібно газоблоків на фронтони.

 

У вас фронтоны не большие, достаточно и 200мм толщину.

Посчитать просто. Рисуете на компьютере или на бумаге в клеточку в масштабе углы и размеры фронтонов. Потом укладываете на этот треугольник целое количество блоков (чтобы лишние уголки торчали наружу). Не забываем смещать для перевязки каждый следующий ряд.

Считаем блоки.

И самое главное - не теряем чертеж, а точно по нему и выкладываем :)

Потом пилой под леску спиливаем лишнее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, а фронтони можна будувати з менш тоншого газоблоку.

 

Любителям тонких фронтонов посвящяется...

 

Посмотрите видеосюжет. Обратите внимание на новый дом в котором сорвало крышу и завалило фронтон. Фронтон был выложен в половину кирпича (12,5см). А кирпич за счет лучшей перевязки растворными швами, думаю, будет лучше держать ветер...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любителям тонких фронтонов посвящяется...

 

Посмотрите видеосюжет. Обратите внимание на новый дом в котором сорвало крышу и завалило фронтон. Фронтон был выложен в половину кирпича (12,5см). А кирпич за счет лучшей перевязки растворными швами, думаю, будет лучше держать ветер...

Висота фронтона на око 3,5м, в конструкції даху відсутні діагональні схватки- як наслідок дах розгойдав вітер і фронтон рухнув

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висота фронтона на око 3,5м, в конструкції даху відсутні діагональні схватки- як наслідок дах розгойдав вітер і фронтон рухнув

 

Был бы толщиной в кирпич - стоял бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Почав робити утеплення мансарди. Купив базальтову вату термолайф. Дві третіх вже повкладав між стропилами. Фото зроблю пізніше (не було фотоапарата)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

В прошлу суботу зварив ковпак на комин, ще треба купити профнастил щоб зверху зашити.

А сьогодні мама відпочиває, а я гляжу синочка поки він спить:)

100_5379.thumb.jpg.5baeb71d9d920d9d229f65b5a9cdc7bb.jpg

100_5380.thumb.jpg.0da58ca5c884070edf72cd2705c93207.jpg

100_5381.thumb.jpg.9410975869571fd084965c9d9f6b7da7.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...