Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Откосы. Как (из чего) сделать (нарастить) откосы?

DimitriyD

Рекомендовані повідомлення

Форумчане, у меня вопрос по откосам, но не по оконным, а по "дверным". Как решаются такие банальные проблемы как на фото? Кроме как прилепить какой-нить пластмассовый уголок на клей - больше ничего в голову не приходит. Сам откос просто пошпаклеван " в черновую". Может, окончательная отделка откоса решила бы вопрос? Тогда чем же таким заделать, чтоб обои не обтирались/ не отрывались?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете наклеїти кутик на рідкі цвяхи.

А я, як людина з опитом, вирішив шо то все фігня. Воно марке і за кілька років експлуатації як правило виглядає не естетично.

 

Я купив лиштву, таку ж як на дверях. І спочатку хотів зашити добірними планками. Але це дорого і треба Н-стиковкою з'єднувати добори там де пройоми широкі. Тому я вирішив замовити на віярі дсп. Колір зміг підібрати точ в точ як на дверях і лиштві. Мені його поріжуть в точні розміри, закромкують 2мм пластиковой кромкой обидва боки. А потім проріжуть по кромкі паз для лиштви телескопа. Вийде і дешевше і без стиків і кріпше.

Якщо зацікавить фото, то робитиму в січні, нагадаєте, скину.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете наклеїти кутик на рідкі цвяхи.

А я, як людина з опитом, вирішив шо то все фігня. Воно марке і за кілька років експлуатації як правило виглядає не естетично.

 

И этот уголок я так понимаю, тоже со временем будет отрываться, но уже с обоями?

Не знаю как переводится "лиштва", я так понимаю вы имели ввиду ламинат или ДСП? Такой вариант мне не подходит, т.е. есть 2 проема в одном помещении - коридоре. Один проем - это входная дверь, второй - вход на кухню, но там просто откос без дверей. И вот если около входной двери эта лиштва будет нормальным вариантом, то в кухонном проеме не очень.

А что на счет " жидких обоев", поклейка "пробки" и т.д. Сейчас же море новых материалов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лиштва, це на расєйській наличник

 

Думаю ви не зрозуміли як робитиметься і виглядатиме мій відкос. Тому підписуйтеся, тема внизу в моєму підписі. Скоро зроблю скину фото:flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

И этот уголок я так понимаю, тоже со временем будет отрываться, но уже с обоями?

 

А что на счет " жидких обоев", поклейка "пробки" и т.д. Сейчас же море новых материалов

 

Те що в кінці, завершиться тим що на початку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
...советую новые откосы сделать тоже известковым раствором.На извести грибков и плесени не бывает.

 

Ого яка несподівана, актуальна і цінна для мене інформація!

 

Штукатурили мені стіни майстри минулого року, але МП вікна зробили лише пізно восени, тому поштукатурити відкоси до морозів вже не встигли. Навесну відкоси робити мали вапняним розчином, для чого я вже й вапно купив. Але зимою та бригада подалася в Польщу і мушу домовлятися вже з іншою. Ці сказали, що вапно вже не потрібне, оскільки робитимуть гіпсом. Аж тут я таке надибав! Отож, таки варто настояти на вапняному розчині? На своєму досвіді знаю, що грибки той гіпс таки добряче люблять.

 

Дуже прошу сказати на цей рахунок ще якісь коментарі.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

грибок любит известь

 

Хммм... Значить слід пошукати на цей рахунок ще десь інфу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

грибок любит известь

 

Я так зрозумів, що Ви пожартували, але тут це недоречно. Щоб інші люди на цей жарт не попадалися скажу, що всі джерела вказують, що вапняні штукатурки мають рН більше 12, а грибки і пліснява більше 9-ти не терплять. Та й вапно вологу добре поглинає, а по сухому нічого не заводиться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що Ви пожартували, але тут це недоречно. Щоб інші люди на цей жарт не попадалися скажу, що всі джерела вказують, що вапняні штукатурки мають рН більше 12, а грибки і пліснява більше 9-ти не терплять. Та й вапно вологу добре поглинає, а по сухому нічого не заводиться.

 

если бы я хотел пошутить, я бы поставил смайлик

 

хотите искать дальше "информацию" на просторах помойки - ваше право

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... - это просто маразм, ну маразм и все. Даже не понятно, что тут обсуждать или подсказывать/доказывать. Есть крепежные детали: шурупы, дюбеля, саморезы, анкера - вот они держать "на века". А вот пена.. держит/не держит, как держит - это просто тупой вопрос ...

 

Хочу замовляти майстрам відкоси робити, тому перечитуючи тему натрапив на цей пост і просто стриматися не можу - звиняйте вже.

 

Судячи з попередніх постів, монтажем вікон Ви займаєтеся давно і відповідні технології освоїли відмінно. Втім (без образ) у питаннях міцності конструкцій Ви стоїте на рівні вузько-професійних інструкцій без розуміння суті справи. Для початку приклад. У нас на кафедрі двері від бабці Австрії служили справно, поки їх не оббили бляхою. Через тиждень коробка розхиталася на 4-5 см до стану випадання з отвору. Почергово приходило більше 5-и бригад з "...шурупы, дюбеля, саморезы, анкера - вот они держать "на века" - нічого не помогало - через тиждень-два двері знову розхитувалися :). Та що там анкера - одна з бригад арматурні стержні 12-і в стіни засверлила. Стержні і справді витримали, але розкришили цеглу стіни за тиждень і знову 4-5 см. Нарешті, хтось надоумив коробку обдути піною. Вже років з 10 як проблема пропала.

Мораль: земля тримає будинок не тому, що грунт такий міцний, а тому, що площа опирання велика. Локальні напруження витримують одні елементи конструкції, але не витримують інші. Тому Ваш самовпевнений тон у стилі "Борис, ты не прав" збоку виглядає зле. Без образ.

 

Добавлено через 12 минут

 

Цікава гілка - почитав. Виглядає так, що рН вапняного розчину з часом таки падає і грибок потім таки здатен окупувати середовище. Ну але вже аж як до грибка справа дійде, то не про відкоси буде йтися. Цікаво, як скоро пліснява заводиться - саме вона перша проблема мокрих відкосів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Как перед штукатуркой внутреннего откоса проверить качественно ли пропенен стык окна и проема? Оконщик использовал клей-пену, но фасадчики потом частично ее повредили(сделали отверстия когда утепляли откосы снаружи), после чего оконщик эти отверстия «подпенил».

 

От приоконной планки изнутри отказался, т.к. непонятно что с ней будет через 3-5 лет, как будет держаться самоклейка. Лучше стык откоса(штукатуренного) и окна пройду герметиком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От приоконной планки изнутри отказался, т.к. непонятно что с ней будет через 3-5 лет, как будет держаться самоклейка. Лучше стык откоса(штукатуренного) и окна пройду герметиком.

 

А что будет с герметиком?

А самоклейка на профиле нужна только на время монтажа. Потом штукатурка держать его будет.

Себе на пробу. Пока купил комплект на одно окно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что будет с герметиком?

А самоклейка на профиле нужна только на время монтажа. Потом штукатурка держать его будет.

Себе на пробу. Пока купил комплект на одно окно

 

Герметик можно заменить, планку уже не заменишь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Ув.профи, после оконщиков появилась проблема с облагораживанием сего действа (фото прилагаю). Стены в доме шлаколитые, откосы были оштукатурены глиной с соломой. Планирую остатки прежней штукатурки удалить, далее заштукатурить ЦПС (какой правда не ясно) используя уголок примыкания с сеткой, утеплить 10-ой пенополистирола, ну и покрасить к примеру в белый цвет. Работы буду проводить самостоятельно, прошу дельных советов и рекомендаций.

 

IMG_20210314_231136[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2021 в 02:58, неМастер сказал:

Ув.профи, после оконщиков появилась проблема с облагораживанием сего действа (фото прилагаю). Стены в доме шлаколитые, откосы были оштукатурены глиной с соломой. Планирую остатки прежней штукатурки удалить, далее заштукатурить ЦПС (какой правда не ясно) используя уголок примыкания с сеткой, утеплить 10-ой пенополистирола, ну и покрасить к примеру в белый цвет. Работы буду проводить самостоятельно, прошу дельных советов и рекомендаций.

 

IMG_20210314_231136[1].jpg

Для начала крепеж неплохо бы привести в порядок. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.08.2021 в 13:10, FTR сказал:

Для начала крепеж неплохо бы привести в порядок.

Что необходимо сделать ? Какой тип штукатурки рекомендуете использовать, может даже порекомендуете 2-3 производителя ?

Вот еще проблема с подоконником есть, хотел бы также услышать дельные советы, как это правильно решить. Доложить рядОк кирпичом на ЦПС, потом оштукатурить с помощью штукатурной сетки. Как все подсохнет - приклеить на всю длину пенополистирол, где-то 50-ка должна стать по толщине. А потом уже устанавливать подоконник.

IMG_20210314_231506[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...