Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Собираем оптовый заказ на печи, вставки и другую продукцию Jotul.

Слава Щ.

Рекомендовані повідомлення

Постарався зібрати докупи всю інформацію по новому замовленню на Jotulи + Austroflamи. Наразі виходить така картина:

 

Jotul 570: madfatcat(?), Yarko, LITMANENko, patrik4ua, ГИЮ, Слон

 

Jotul I-18: Ugushka(?),Ievgen_p,

 

F400: krikun

 

F3TD: Tanuka

 

F8: FLUR

 

Austroflam Jarik

 

Модель не вибрана: Grisha_07, NixoNs, Татьяна5 (2 шт), OuldMan, Plotnikovvv

 

Наразі нас +-18. Якщо когось потрібно добавити чи забрати - дайте знати в цій темі.

 

Шановний Сканфоруме! Як каже одна прописна істина - клієнта треба любити. Зрозуміло, що ніколи продавцю не вигідно знижувати ціни, але повірте, що більшість з тих хто тут записались не підуть в салон купувати Jotul, тобто ви просто втратите клієнтів, а не заставите їх платити більше.

Дякуючи попередньому замовленню про вас взнало багато форумчан, взнало з доброї сторони. Підтримайте свою добру репутацію! Come on!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постарався зібрати докупи всю інформацію по новому замовленню на Jotulи + Austroflamи.

 

Давайте тогда уж Jotul + Austroflam + Nordpeis.

 

Имхо это самые обсуждаемые топки на этом форуме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые коллеги, видя Вашу заинтересованность в поднятой мною теме (уже получил несколько сообщений с вопросами об организации акции), на правах ТС, имея прямой контакт с руководством Сканфорума, я завтра сделаю им предложение об организации еще одной акции, подобной проведенной нами летом, когда мы купили около трех десятков топок Jotul. Посмотрим что из этого получится.
Сканфорум сказал, что им это не интересно. Они такими акциями типа своих дилеров без хлеба оставляют...

Но я попросил все таки подумать... возможно мы соберем десятка два топок... в общем они в раздумьях, но общая тональность - нет.

Отже, отримав майже позитивну відповідь від Сканфоруму. Суть викладаю в наступних тезах:

 

1. Сканфорум не є роздрібною компанією і не буде продавати каміни кожному окремому покупцю.

2. Сканфорум погоджується надати акційну знижку на партію не менше двадцяти топок Jotul та аксесуарів до них для наших форумчан.

3. Маючи позитивний досвід організації попередньої нашої акції в співпраці зі мною, Сканфорум хотів би що б організацією цієї акції також опікувався я (Слава Щ.) особисто.

4. На відміну від попередньої акції, всі продажі будуть проводиться через регіональних дилерів (дилерам також дадуть заробити).

5. Процент знижки, як і в попередній акції, просили не розголошувати. Кожному, на цікавлячу його топку я пришлю ціну в приват.

6. Серйозність ваших намірів, як і в попередній акції, доведеться довести 30%-ю передоплатою (округлимо кратно 100 грн. в бік збільшення).

 

7. Процедура буде наступною:

 

7.1. Усі ваші, написані до цього побажання щодо придбання тої чи іншої топки не враховуються. Починаємо спочатку.

7.2. Ви запитуєте мене в приват акційну вартість на цікавлячу топку. Я кожному відповім (запитувати лише про топку та великі, коштовні аксесуари (акумуляційна маса, дистриб'ютор гарячого повітря, водяний теплообмінник тощо), різний дріб'язок для встановлення, також зі знижкою Ви будете купувати окремо у вашого регіонального дилера, з особистого досвіду можу сказати, що дрібні аксесуари до встановлення та підключення топки купувати не варто).

7.3. Якщо Вас влаштувала надіслана мною вартість топки та Ви погоджуєтесь прийняти участь в акції, надсилаєте мені в приват свої наступні дані:

 

7.3.1. (ссылка устарела) (та/чи коштовного аксесуару), яку Ви бажаєте придбати по нашій акції.

7.3.2. Прізвище, Ім'я та по-батькові (повністю) учасника акції, з ким дилер укладе договір.

7.3.3. Контактний номер телефону.

7.3.4. Адреса доставки топки та аксесуарів (повністю).

7.3.5. Бажана дата придбання (+/- тиждень).

 

7.4. Якщо я отримаю ці дані, та вони всі будуть надані згідно з викладеними вище вимогами, я надішлю Вам в приватні повідомлення підтвердження та суму передоплати, яку Ви маєте сплатити.

7.5. Ви, в зручний для мене час та місце привозите мені передплату, або ж пересилаєте на картку Приватбанку.

7.6. Я передаю передплати регіональному дилеру, та отримую на кожного з вас договір.

7.7. За узгодженням зі Сканфорумом та дилерами я контролюю доставку товару в зазначену Вами дату.

7.8. Повністю оплату Ви здійснюєте безпосередньо при отриманні топки та підписанні гарантійної угоди.

7.9. Я отримую подяки, обіцянки надіслати коньяк, обіцянки подарунку від Сканфоруму, тощо. :)

8. Панове, я теж будуюсь. Сподіваюся, що дана витівка не стане мені тягарем, сподіваюсь на Ваше розуміння. Уважно читайте тему та не напружуйте мене через дрібниці.

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні колеги, на даний час я отримав запити ціни на шість топок. Але я поки не готовий надати вам ціни, оскільки не закінчено процес переговорів щодо розміру знижки. Сканфорум обіцяв сьогодні вранці надати відповідь за "зустрічну пропозицію", але поки що не надав, я чекаю, і як тільки це узгодимо, я обовязково кожному відповім.

 

Але чому лише шість? Де решта? Yarko он вісімнадцять нарахував:

Наразі нас +-18. Якщо когось потрібно добавити чи забрати - дайте знати в цій темі.

Нагадую:

2. Сканфорум погоджується надати акційну знижку на партію не менше двадцяти топок Jotul та аксесуарів до них для наших форумчан.

Так ми взагалі нічого не отримаємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Але чому лише шість? Де решта? Yarko он вісімнадцять нарахував:

 

Нагадую:

 

.

 

То просто потепліло - за тижден приморозки - от люди і потянуться за топками ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але чому лише шість?

Под комментом стоит 11 "спасибо", так что вроде как 11 человек должно быть минимум. Подождем еще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Так ми взагалі нічого не отримаємо.

 

Отрымаемо, отрымаемо, просто второй день топки выбираю Ж-)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как бы эту тему перенсти в раздел с Печами и Камиами, там же "тусуются" все потенциальніе покупатели топок. Я, например, увидел эту тему совершенно случайно...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как бы эту тему перенсти в раздел с Печами и Камиами, там же "тусуются" все потенциальніе покупатели топок. Я, например, увидел эту тему совершенно случайно...

Эту тему я изначально создавал в разделе "Печи и камины", но модераторы на свое усмотрение перенесли ее сюда.

 

Добавлено через 7 минут

Нарешті отримав акційні ціни від Сканфорума, всім хто питав (9 чоловік), надіслав ціни в приват.

Далі діємо за процедурою.

 

Додатова інформація:

Доставка до міста (Київа, Дніпропетровська, тощо) буде за рахунок Сканфоруму. Доставку кожному на об'єкт також виконає Сканфорум за Ваш рахунок. Мені, під час попередньої акції це коштувало 200 грн.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Щ., отправьте в личку цену на 530-й ну и на 570-й.

Починається...

7.2. Ви запитуєте мене в приват акційну вартість на цікавлячу топку. Я кожному відповім (запитувати лише про топку та великі, коштовні аксесуари (акумуляційна маса, дистриб'ютор гарячого повітря, водяний теплообмінник тощо), різний дріб'язок для встановлення, також зі знижкою Ви будете купувати окремо у вашого регіонального дилера, з особистого досвіду можу сказати, що дрібні аксесуари до встановлення та підключення топки купувати не варто)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сформируйте пожалуйста и мне цену на Jøtul І 150 FL.

 

Без обид но с такими вопросами - в личку к Славе - это одно из правил... :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Щ., хотів ще зольник до своєї 570 але знаю що не попадаю в список, скинь мені хоч ціну на нього у Сканфорумі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отрымаемо, отрымаемо, просто второй день топки выбираю Ж-)...

 

Прошу прощения, выбываю из списка, неожиданно купила две топки другого производителя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Щ., хотів ще зольник до своєї 570 але знаю що не попадаю в список, скинь мені хоч ціну на нього у Сканфорумі.

Попільник - 664 грн. (акційна), падате комусь на хвіст.

 

Добавлено через 12 минут

На даний час маємо 15 спитавших ціну і 4 людини, надіслали свої дані згідно п. 7.3.

 

Поки що я не надсилаю підтвердження та дані для передплати (п. 7.4), доки не зрозумію, що ми маємо кворум:

2. Сканфорум погоджується надати акційну знижку на партію не менше двадцяти топок Jotul та аксесуарів до них для наших форумчан.

 

Добавлено через 22 минуты

Прошу прощения, выбываю из списка, неожиданно купила две топки другого производителя

Похвастайтесь выбором. Как называется достойная альтернатива?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вынужден отказаться от покупки. Сразу не подумал о хранение 140 кг. топки. Стройку планирую начать весной, живу в квартире. Если только возможен вариант приобрести сейчас, забрать летом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вынужден отказаться от покупки. Сразу не подумал о хранение 140 кг. топки. Стройку планирую начать весной, живу в квартире. Если только возможен вариант приобрести сейчас, забрать летом?

Возможен, Вы можете сейчас заплатить 30% предоплаты, застолбить акционную цену, а получить топку и доплатить хоть через год.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможен, Вы можете сейчас заплатить 30% предоплаты, застолбить акционную цену, а получить топку и доплатить хоть через год.

Это очень радует, сейчас отпишу в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, пожалуйста, поделитесь опытом, отзывами или просто информацией о Jotul i18 и Jotul i570 с жидкостным бойлером (теплообменнике с водяным контуром). Хочу встроить эту топку в систему водяного отопления (батареи и тёплые полы) на основе одноконтурного газового котла Vaillant 24,5кВт. Система воздуховодов не предусмотрена. Поэтому Jotul i18 или Jotul i570 можно использовать в комбинированном режиме (частичное отопление воздухом непосредственно в каминном зале и подключение в систему водяного отопления. Понимаю, что потребуется теплоаккумулятор. Если есть хорошая алтернатива, то с благодарностью приму советы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, пожалуйста, поделитесь опытом, отзывами или просто информацией о Jotul i18 и Jotul i570 с жидкостным бойлером (теплообменнике с водяным контуром)...

Учитесь пользоваться поиском.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, понятно. А кто-нибудь может подсказать, для чего нужны след. аксессуары?

 

Акумуляційна маса до Jøtul I-570

Акумуляційна маса HSS 08 до Jøtul I-570

Дистриб'ютор (вод. теплообмінник, акумуляційна маса) -

Дистриб'ютор

Дистриб'ютор (вихід верхній)

Трійник 102/80/80 тип Y з гнучким регулюванням

Водяний теплообмінник до Jøtul I-570

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...