Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

О, спасибо огромное за подсказку. Нашла и это гениальное высказывание. Возможно вы имели в виду другую редакцию, но мне попалась именно эта.

[ATTACH]645846[/ATTACH]

 

Я имел в виду оригинальное высказывание Буковски. В данном контексте intelligent переводится как умный. Да это и логично, причем воспитание к сомнениям.

copy-of-copy-of-social-media.thumb.png.205acb6c4653ffeec7af03d34077d8cf.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий момент. Я не обзивав жінок, я критикував те, що вони пишуть. Аргументовано критикував, маю зауважити. Розумієте різницю між обзиванням людини та критикою його висловлювань? З точки зору педагогіки, категорично не можна обзивати людину - критикувати можна тільки її дії чи твердження.

Просто оставлю это здесь как образец аргументированной критики от педагога

Не лестіть собі. Стерва і дура - то трохи різне.

Тільки не сприймайте персонально до себе, не ображайтеся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий момент. Я не обзивав жінок, я критикував те, що вони пишуть.

Ох, тащить цитати))

То я просто не розібрався, хто тут тупі баби. Але вже бачу претендентк. Зараз почну гнобити аргументами ;)

 

Это про Винку

 

Якби то ще й розуму додавало, але ж ні. Ви, на жаль, абсолютно не компетентні в сучасних дослідженнях, живете уявленнями 50-ти річної давнини.

 

Ой, вы же в общем говорите- прям как Натали ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, дівчатка, і кого і як я обізвав?

Чи ви знову плутаєте те, що я вирішив сам для себе (хто тупа баба, а хто - ні) з обзивалками? Ви, взагалі, розумієте різницю, коли людина вирішує для себе, що оцей от персонаж - тупєнь і коли цьому персонажу чітко і однозначно кажуть, що він - дебіл?

Чи ви чомусь вирішили, що я - женонєнавіснік і всіх скопом жінок вважаю дурами? То це теж не так, на форумі є досить багато і розумних, і мудоих жінок, спілкування з якими приносить задоволення.

Але є і дури, ну, все як в житті. Що тут такого. Ну є, звісно, не можуть бути всі розумними. Тим більше, для високопримативних жінок - то справді рідкість, у них язик часто поперед мозку біжить і з мозком не контактує, потім доводиться вибачатися...

 

Добавлено через 1 минуту

Это про Винку

Я дико вибачаюся, а назвати людину не компетентною в чомусь - ето дікоє аскарблєніє? Фігасє, не знав.

 

Добавлено через 5 минут

Ой, вы же в общем говорите- прям как Натали

Почекайте, nataliko не в общєм казала - вона казала конкретно про чоловіка -модератора форуму. Я зараз уточняю у неї, навіть в лічку написав, про кого це вона писала, про мене чи когось іншого. Але вона чомусь думає, що якщо вона відморозиться - то їй допоможе. Ні, не допоможе. Є правила форуму, є відповідальність за порушення, є бан.

Якщо вона чесно визнає, що писала про мене - ніякого покарання не буде, звісно. Мене якось воно не цепляє, отой словесний понос. Але на образи на адресу іншого модератора я повинен відреагувати адекватно, самі розумієте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дико вибачаюся, а назвати людину не компетентною в чомусь - ето дікоє аскарблєніє? Фігасє, не знав..

Признаю- не подумала. Вставила слишком длинную цитату для вашего понимания)

 

Сокращаю ее до:

"Розуму не додало"- кому? Вінці:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, вы же в общем говорите- прям как Натали

Вона поміняла свій первоначальний текст на ось це,

Интересно что дурак никогда не признает что он дурак, а если он ещё и в статусе модератора, то это уже козырный дурак :D

А если считает себя интеллигентом то ещё и пытается высокопарно преподносить свои глупости.

Беда. Совсем пропали форумы если статус модератора дают подобным особям мужского пола ( не могу оскорбить мужчин отнеся к ним сию особь с мужскими половыми признаками).

після того, як до неї дійшло, що вона написала. Перевага модератора перед простим користувачем полягає в тому, що він може бачити всю історію редагування допису.

А ось те, що женщіна помінял текст - таки про щось свідчить, да? От тільки не врахувала, що я можу бачити всі правки.

Ой як невдобно вийшло :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И немного цитат из вакцинации:

 

"ОМГ. Це Ви так вирішили, певно тому, що погано вмієте читати. Але для підсліпуватих я вчергове, втретє вже, мабуть, продублюю свою точку зору:...."

 

"Попереджую, за наклеп можете і бан отримати. Ви мені як співрозмовник вже тут не цікаві, Ваш рівень аргументації "нахватались всякого бреда из бульварных газетёнок (или шаманов)", "Ваши маразматические теории", "все будет заебцом" мені не цікавий.

Ви там обіцяли показати, що зі статистикою ВООЗ все нормально? То показуйте, бо поки я аргументів, чому статистика міняється навіть в межах одного повідомлення ВООЗ, що вже казати про їх рекламу в різні роки, не отримав. Поясніть, чому так. Тільки чемно, з фактами та логікою, а не соплями та слиною."

 

"У Вас дані 50-ти річної давнини."

 

"nataliko, Ви адекватна?

....

Боже, ну це ж елементарно... Чому я маю це пояснювати? Невже Ви така не дуже розумна, що навіть таких простих, блін примітивних речей не розумієте?"

 

поэтому считаю общение с особью которая оскорбляет людей ненужной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Розуму не додало"- кому? Вінці
Ну, не гарно... Давайте будемо цитувати: "Якби то* ще й розуму додавало, але ж ні."

*То - вища освіта

У Вас є заперечення щодо цього? Ви вважаєте, що вища освіта додає розуму? Серйозно?

Знову ж таки, якби я написав: "Якби то ще й розуму додало, але ж ні." - дійсно, можна було би сказати, що то стосується конкретного випадку. Але я спеціально вжив слово "додавало". Можливо, Ви недостатньо добре розумієте українську мову і то Вам здалося неприйнятним і аскарблєнієм Вінки. Але ні, то не так.

І це, до речі, теж гарно ілюструє моє переконання в тому, що треба розуміти термінологію однаково. Щоб не було непорозумінь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перевага модератора перед простим користувачем полягає в тому, що він може бачити всю історію редагування допису.

Я вот возможно сейчас получу ремня, но есть негласное правило среди администраторов, они не читают почту сотрудников хотя могут это сделать в любой момент.

 

 

Такая же история с модераторами, если они вступают в дискуссию с пользователями они автоматически становятся пользователями, и весь арбитраж уходит в руки других модераторов, если другие модераторы не обратили на явное нарушение правил форума, есть возможность пожаловаться и привлечь их внимание

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"nataliko, Ви адекватна?

 

Невже Ви така не дуже розумна, що навіть таких простих, блін примітивних речей не розумієте?"

Тобто, запитань ми не бачимо? І де там хоч щось подібне:

дурак

дурак в статусе модератора

козырный дурак

подобным особям мужского пола ( не могу оскорбить мужчин отнеся к ним сию особь с мужскими половыми признаками).

некоторые фееричные дураки

Скрытые оскорбления, откровенное хамство и угрозы баном.

Що ж Ви так все в купу змішали. Скрытые оскорбления, откровенное хамство - це до nataliko. А погроза баном - вибачте, але як я на це все можу реагувати? Якщо так людина називає мене - мені фіолетово, я вже казав. Бану не буде. Але я повинен про це почути саме від nataliko. Якщо ж не мене, а іншого чоловіка-модератора - ну вибачте, але я мушу реагувати на хамство щодо іншої людини.

Шонетак?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ж Ви так все в купу змішали. Скрытые оскорбления, откровенное хамство - це до nataliko. А погроза баном - вибачте, але як я на це все можу реагувати? Якщо так людина називає мене - мені фіолетово, я вже казав. Бану не буде. Але я повинен про це почути саме від nataliko. Якщо ж не мене, а іншого чоловіка-модератора - ну вибачте, але я мушу реагувати на хамство щодо іншої людини.

Шонетак?

А как нам реагировать на ваше хамство?

Жаловаться Флешу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такая же история с модераторами, если они вступают в дискуссию с пользователями они автоматически становятся пользователями, и весь арбитраж уходит в руки других модераторов

Не зовсім так. Я не буду модерувати і карати за випади в мою сторону - це не те, що порушення якихось правил (насправді ні), я просто особисто вважаю це не правильним. Більше того, я навіть буду категорично проти, якщо користувача покарають за неприкрите хамство і бидлячу поведінку щодо мене. Категорично проти! Але за таку бидлячу поведінку, якщо вона направлена на іншого форумчанина, в данному випадку іншого модератора, покарання буде однозначно.

Сподіваюся, моя точка зору на це питання зрозуміла.

 

Добавлено через 1 минуту

А как нам реагировать на ваше хамство?

Жаловаться Флешу?

Ви ж на форумі не перший рік. Є стандартна процедура, яка стосується і модераторів, і форумчан, і всіх - натискаєте на скаргу, пишете пункт правил, який порушено і все.

Які складнощі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім так. Я не буду модерувати і карати за випади в мою сторону - це не те, що порушення якихось правил (насправді ні), я просто особисто вважаю це не правильним. Більше того, я навіть буду категорично проти, якщо користувача покарають за неприкрите хамство і бидлячу поведінку щодо мене. Категорично проти! Але за таку бидлячу поведінку, якщо вона направлена на іншого форумчанина, в данному випадку іншого модератора, покарання буде однозначно.

Сподіваюся, моя точка зору на це питання зрозуміла.

не прикидывайтесь. Все вам понятно. Вот только когда Натали написала абсолютно в вашем же стиле и манере общения, вам вдруг стало неприятно. Неожиданно так. Точно так же, как и Бездомному, когда ему отвечают в его же стиле.

Вот только у Бездомного нет админресурса, дабы манипулировать и угрожать, изображая непонимание.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Судьба», Джей Рип

 

Был только один выход, ибо наши жизни сплелись в слишком запутанный узел гнева и блаженства, чтобы решить все как-нибудь иначе. Доверимся жребию: орел — и мы поженимся, решка — и мы расстанемся навсегда.

Монетка была подброшена. Она звякнула, завертелась и остановилась. Орел.

Мы уставились на нее с недоумением.

Затем, в один голос, мы сказали: «Может, еще разок?».

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот только когда Натали написала абсолютно в вашем же стиле и манере общения, вам вдруг стало неприятно.

Мій стиль? Та Боже збав, я би до такого не додумався, то треба мати гарний досвід роботи на базарі. Ось це ось:

дурак

дурак в статусе модератора

козырный дурак

подобным особям мужского пола ( не могу оскорбить мужчин отнеся к ним сию особь с мужскими половыми признаками).

некоторые фееричные дураки

І я ще раз пишу, мені стало неприємно, що отаке от пишуть на форумі. А не те, що вона написала це мені (добре, що Ви підтвердили, що то було мені написано, але хотілося б підтвердження і від nataliko, в неї є доба)

Вот только у Бездомного нет админресурса, дабы манипулировать и угрожать, изображая непонимание
Чому ж це нема? Як тільки я отримаю від Бездомного чи від Вас, чи від будь-якого форумчанина скаргу, з вказаннями порушення та пункту правил - реакція буде моментальна. І жодного нерозуміння не буде ;)

Але чомусь Бездомний не скаржиться. Хочете, скажу чому? А воно його, як і мене, не чіпляє. От і все. Воно йому до одного місця :D

 

Добавлено через 3 минуты

"У Вас дані 50-ти річної давнини."

До речі, це жінки теж відносять в розряд "аскарблєній"? :D От серйозно, яким треба бути, щоб вважати це образою?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій стиль? Та Боже збав, я би до такого не додумався, то треба мати гарний досвід роботи на базарі. Ось це ось:

дурак

дурак в статусе модератора

козырный дурак

подобным особям мужского пола ( не могу оскорбить мужчин отнеся к ним сию особь с мужскими половыми признаками).

некоторые фееричные дураки

І я ще раз пишу, мені стало неприємно, що отаке от пишуть на форумі. А не те, що вона написала це мені (добре, що Ви підтвердили, що то було мені написано, але хотілося б підтвердження і від nataliko, в неї є доба)

 

Чем "дурак" от "дура" отличается? Мужским родом?

:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не плач маленький, ты тоже когда нибудь вырастешь и станешь умным и сильным.

O:-)

 

Добавлено через 9 минут

анекдот не имеющий отношения к сегодняшней теме, каким то модераторам форумов и замечательному форуму Строимдом:

Спорить с некоторыми дураками - всё равно, что играть в шахматы с голубем. Он раскидает фигуры, нагадит на доску и улетит всем рассказывать, как он тебя уделал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а)

Чем "дурак" от "дура" отличается? Мужским родом?

Саме так. Я когось обізвав дурою? Кого і де?

Не плач маленький, ты тоже когда нибудь вырастишь и станешь умным и сильным.

Ви і з російською слабенько, бачу. Треба писати "вьірастешь" - відповідає на питання "Что сделаешь"

Бачу, ще й граматиці треба вчити, не лише манерам...

 

Добавлено через 3 минуты

каким то
каким-то.

Якщо Ви не вмієте грамотно писати, є спеціальні онлайн сервіси з перевірки граматики. Ну, це порада, вона не обов"язкова до виконання, просто писати грамотно - то ввічливо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Я когось обізвав дурою? Кого і де?

.

 

"Дурачка" включаете? Не солидно, да еще и в звании модератора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Дурачка" включаете? Не солидно,

Ще раз, кого і де я обізвав дурою? З цитатою, будь ласка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви і з російською слабенько, бачу. Треба писати "вьірастешь" - відповідає на питання "Что сделаешь"

Бачу, ще й граматиці треба вчити, не лише манерам...

 

Добавлено через 3 минуты

каким-то.

Якщо Ви не вмієте грамотно писати, є спеціальні онлайн сервіси з перевірки граматики. Ну, це порада, вона не обов"язкова до виконання, просто писати грамотно - то ввічливо.

А почему вы тексты Бездомного не корректируете? У него индульгенция по половому признаку?

 

Добавлено через 1 минуту

Ще раз, кого і де я обізвав дурою? З цитатою, будь ласка.

 

Вы издеваетесь?

Я должна на каждой странице ваши оскорбления цитировать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему вы тексты Бездомного не корректируете? У него индульгенция по половому признаку?

В нього механічні помилки при наборі тексту. Я ж вказую на безграмотність.

Я должна на каждой странице ваши оскорбления цитировать?

Ви звинуватили мене, доказів не надали. Я вибачаюся, але так не можна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...