Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

А оце вже правда. Якщо при спілкуванні з такими порванками(а навіщо взагалі спілкуватись?) частіше думати верхньою головою, а не нижньою, то ризики "попасти" зменшуються, погодься ;)

 

так то воно так , але ж Чед - якщо то справжній Чед - то ж високопримативний хлопчик :rolleyes:

 

Тобто людина , яка сильно покладається на інстинкти ( а стадний інстинкт та інстинкт розмноження - то ж "основні" інстинкти ) . Саме тому таким хлопцям - Чедам - конче необхідні шахи , які розвивають раціо . Вчать уважно розмірковувати , перш ніж зробити крок шаховою фігурою на дошці - тобто вчинити вчинок. Шахи вчать нас , що кошен наш крок має ті , чи інші наслідки .

 

 

На раціо покладаються інцели , які прораховують кожен крок , зважують кожне слово до того , що наперед сценарій розмови з дівчиною пишуть ( як Октавіан Август , який завчасно - наперед писав болванку розмови з "коханою" дружиною ) та все одно дівки їх не люблять :D . Дівкам раціональні - а значить , не впевнені у собі , інцели , м`яко кажучи - до бороди - не до вподоби - вони для них надто нудні та надто розважливі :D. Дівкам подайте Чедів - "поганих хлопців" , які покладаються на свої сильні й якісні інстинкти :D

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сгорел Гери, сгорел

42? кризис?

как все яркие и неординарные личности

я не знаю его биографию - припущення так би мовити..

 

Добавлено через 4 минуты

как страшно в британии, сплошные геи и педофилы...

 

Добавлено через 1 минуту

книги надо его почитать, там будут ответы между строк

мне просто не доводилось

 

Добавлено через 9 минут

и вообще, среди успешных и богатых людей столько еб...тых, вы себе даже не представляете что в тех головах, это отнюдь не тараканы...

более того, именно эта черта им позволяет мыслить креативно, принимать и осуществлять неимоверные действия - и там баблище

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сгорел Гери, сгорел

42? кризис?

как все яркие и неординарные личности

я не знаю его биографию - припущення так би мовити..

 

Добавлено через 4 минуты

как страшно в британии, сплошные геи и педофилы...

 

Добавлено через 1 минуту

книги надо его почитать, там будут ответы между строк

мне просто не доводилось

 

Добавлено через 9 минут

и вообще, среди успешных и богатых людей столько еб...тых, вы себе даже не представляете что в тех головах, это отнюдь не тараканы...

более того, именно эта черта им позволяет мыслить креативно, принимать и осуществлять неимоверные действия - и там баблище

 

А мені здається , що справа у ранішньму - шкільному коханні , яке завершилося шлюбом красунчика Гері з дісно вродливою ( тоді ) білявкою - схожею на Памелу Андерсон на максималках , мрією усіх хлопців школи - не коронованої , а може - й коронованої королеви школи.

 

Але ж у якийсь час дружина помітила , що почала відцвітати - стрімко старішати , так би мовити - виходити у тираж , а в красунчика Гері тільки но розпочався новий - надуспішний відтинок кар`єри - вже тренерської - знову зплеск шаленої медійної попілярності , знову інтервю газетам та ТБ , знову світлини на перших шпальтах газет - друга молодість , так би мовити - другий розквіт.

 

Тому їй і знесло дах .

 

Висновок з цього випадку :

 

У раннішньому - шкільному коханні , головне - потім вчасно неї позбутисяЖ-)

 

З.І. От дивлюся я зараз у фейсбуці на своє "шкільне кохання до нестями" , і кажу собі - як же мені тоді

пощастило , що вона тоді дала красунчику Чеду , а не мені :D

440662700_(37).jpg.0f0e1cba41236ea9e70f6b76a005e864.jpg

large.jpg.d06d8d80de7036b8ee0f4f3abbe2af28.jpg

pic_85af939e02a8dedd0b4804b965927a00.jpg.f497dd93d4ca106eb81acf6fe2ed3902.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаеш она его повесила

вполне могла

я допускаю сценарий: первый возврат к гаражу, заходит, Гери сидит с петлёй на шее, типа шантажнуть, возможно буханул, курнул... уснул

она ему помогает

едет себе далее кататься

возвращается и какого то хера спит до утра в машине, ну схера ли????

потом опять же бродит вокруг гаража и ой нежданчик, обнаружила...

не верю...

мутная история, как кравченко дважды себе выстрелил в сердце, березовский в ванной, скрипали с новачком...

кирпа в бане???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаеш она его повесила

вполне могла

я допускаю сценарий: первый возврат к гаражу, заходит, Гери сидит с петлёй на шее, типа шантажнуть, возможно буханул, курнул... уснул

она ему помогает

едет себе далее кататься

возвращается и какого то хера спит до утра в машине, ну схера ли????

потом опять же бродит вокруг гаража и ой нежданчик, обнаружила...

не верю...

мутная история, как кравченко дважды себе выстрелил в сердце, березовский в ванной, скрипали с новачком...

кирпа в бане???

 

Гадаю , він сам повісився .

Думаю , вона йому щось таке , дуже болісне сказала - хто , як не наші нійближчі люди , знає , де знаходяться наші найболючіші вавки ?

 

Хоча .... Ти також маєш рацію .

 

Добавлено через 10 минут

Зашкварно згадувати що одного, що іншого. Ти б ще про толстого розказав, який класний дядько був.

 

Навпаки - ти розбери усіх трьох за схемою , подарованою нам Бузиною у "Вурдалаці .." - отримаєш масу задоволення .

Усі троє - покидьки ще ті :lol:

Російськомовних авторів , якщо і викладати у школі - то тільки таким макаром , яким Бузина про Тараса писав . Молодший вчительку "світової літератури" - доньку радянського полковника - так до сказу доводив . Вона називала це - зривав уроки . А я це називаю - "розвивати в дітей критичне мислення" .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так то воно так , але ж Чед - якщо то справжній Чед - то ж високопримативний хлопчик :rolleyes:

 

 

Чеди хоч і користуються хорошими дівчатами(гіршими частіше), але одружуються майже завжди на якійсь дурепі-порванкі. Сам же скидуєш приклади, нема чому заздрити :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чеди хоч і користуються хорошими дівчатами(гіршими частіше), але одружуються майже завжди на якійсь дурепі-порванкі. Сам же скидуєш приклади, нема чому заздрити :D

 

особливо той приклад футболіста на ім`я Чед - типу "придурок" , якому наречена - донька ювелірного короля , "подарувала" зраду , чекала його з в`язниці , де він сидів за згвалтування , та потім роками допомагала йому боротися за виправдання від звинувачення у згватуванні:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чеди також плачуть :(

www.eurosport.ru/football/premier-league/2016-2017/story_sto5919942.shtml

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D0%B4,_%D0%93%D1%8D%D1%80%D0%B8

Имея шикарную невесту, попереться в гостиницу ... Не стоило гневить Бога ... Видно ему кто-то рассказал, что мужикам все можно ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имея шикарную невесту, попереться в гостиницу ... Не стоило гневить Бога ... Видно ему кто-то рассказал, что мужикам все можно ...

 

найцікавіше те , що наречена йому те подарувала :rolleyes:

 

Чеди іноді користуються не аби якими привілеями в жіночої статі;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

особливо той приклад футболіста на ім`я Чед - типу "придурок" , якому наречена - донька ювелірного короля , "подарувала" зраду , чекала його з в`язниці , де він сидів за згвалтування , та потім роками допомагала йому боротися за виправдання від звинувачення у згватуванні:D

 

Маючи таку(!) наречену і піти з бл*дею в готель для груповушки - це адекватний харизматичний хлопець-красень? :D

 

Безхатьченко, оці розповіді про геніальних Аполонів-Чедів викликають лише сміх :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безхатьченко, оці розповіді про геніальних Аполонів-Чедів викликають лише сміх :D

 

Совести у Вас нет :D. На корню рубите все хвантазии :D дяденьки о реализации своих вынашиваемых и недосягаемых на протяжении всей жизни мечтов :D в сыновьях :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безхатьченко, оці розповіді про геніальних Аполонів-Чедів викликають лише сміх :D

 

у тебе комплекс меншовартості відносно Чедів ? :ROFL:

 

Те , як ти намагаєшся приписати усім Чедам курвозалежність , схоже на те , як невродиві страхопудні дівки - опудала , намагаються впевнити загал , що усі вродливі дівчата - хвойди :ROFL:

 

 

Типу інцел у груповушку зі шльондрами не пірне , якщо йому буде надано такий шанс :lol:

 

Навпаки - ситий , впевнений у своїй чоловічій привабливості Чед , на відміну від інцелу , перебирає харчами , тому мотивувати його на стрибок у гречку , набагато складніше .

 

Але ж хлопцю треба нагулятися до стану "все , більше не хочу - чого я там не бачив ?". Так кому легше нагулятися до стану "все , більше не хочу - чого я там не бачив" ? Чеду , чи інцелу ?

 

Добавлено через 13 минут

Совести у Вас нет :D. На корню рубите все хвантазии :D дяденьки о реализации своих вынашиваемых и недосягаемых на протяжении всей жизни мечтов :D в сыновьях :D

 

Лєна , в тебе чоловік Чед , чи інцел ?;)

 

А сини ? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лєна , в тебе чоловік Чед , чи інцел ?;)

 

А сини ? ;)

 

Меня немного беспокоит твое общение и подмигивание особе, о существовании которой кроме тебя никто не догадывается :D

 

Я так понимаю, все мужчины делятся на самоубийц чедов, террористов и маньяков инцелов http://thedevochki.com/2018/08/09/kto-takie-intsely-i-za-chto-oni-nenavidyat-zhenshhin/ и нормальных. Как же все-таки замечательно, что о существовании первых двух я узнала только здесь, а не в реальной жизни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навпаки - ситий , впевнений у своїй чоловічій привабливості Чед , на відміну від інцелу , перебирає харчами
Как-то не очень. Во первых был ВТОРЫМ, во вторых накачали сильно барышню спиртным, были сомнения что по трезвому не обломится.И как у такого мачо не было про запас телефонов двух-трех свободных подружек, кроме своей невесты?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у тебе комплекс меншовартості відносно Чедів ? :ROFL:

 

Те , як ти намагаєшся приписати усім Чедам курвозалежність , схоже на те , як невродиві страхопудні дівки - опудала , намагаються впевнити загал , що усі вродливі дівчата - хвойди :ROFL:

 

 

Типу інцел у груповушку зі шльондрами не пірне , якщо йому буде надано такий шанс :lol:

 

Навпаки - ситий , впевнений у своїй чоловічій привабливості Чед , на відміну від інцелу , перебирає харчами , тому мотивувати його на стрибок у гречку , набагато складніше .

 

Але ж хлопцю треба нагулятися до стану "все , більше не хочу - чого я там не бачив ?". Так кому легше нагулятися до стану "все , більше не хочу - чого я там не бачив" ? Чеду , чи інцелу ?

 

 

Ти зовсім не чуєш мене. Ти розповідаєш як круто бути Чедом, а я лише вказую як цим чедам(яких ти скидував) не дуже добре живеться, вони через дурну голову попадають в погані ситуації частіше, ніж інцели. Ну і який він альфа-самець, якщо довелось набухувати порванку в клубі і дерти її навіть не першим в чергі?

 

Навести приклад, як хлопець в школі/універі/молодості був Аполоном-Чедом, а потім скотився/вмер/вбили набагато легше, ніж про інцелів.

 

"Жити - класно, вмерти - молодим" - девіз чедів :D

Змінено користувачем SermenK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я так понимаю, все мужчины делятся на самоубийц чедов, террористов и маньяков инцелов http://thedevochki.com/2018/08/09/kto-takie-intsely-i-za-chto-oni-nenavidyat-zhenshhin/ и нормальных. Как же все-таки замечательно, что о существовании первых двух я узнала только здесь, а не в реальной жизни.

 

Село , воно і в Марїнці - село :friends:

 

нормальних - нема , є недообстежені (с):unknown:

 

В чоловіка твого - харизма є ? Чоловіча привабливість - є ? Стрункий , кремезний ? Накази підлеглим віддавати - може ? Голос - низький , впревнений у собі баритон , приємний на жіночий слух , чи схожий за тембром на голос МідомаЧикатіло ?

Баби сторонні - звертають на нього увагу ? Пісяють окропом ?

Значить Чед , який вже нагулявся .

Дамбасямба - то ж країна Чедів . Шахтарі усіх рангів , майже поголовно - Чеди .

 

Добавлено через 9 минут

Ти зовсім не чуєш мене. Ти розповідаєш як круто бути Чедом

 

Та де ж там - то ти чуєш лише те , що хочеш почути - я сказав , що Чеди також плачуть , тому не варто їм заздрити , вони такі самі люди , їм також буває зле .

 

 

а я лише вказую як цим чедам(яких ти скидував) не дуже добре живеться, вони через дурну голову попадають в погані ситуації частіше, ніж інцели.

 

це відбувається ще й тому , що так , як Чеди живуть , інцели лише марять так жити - бо по-перше сцикотно , а по-друге - дівки не дають / не звертають на них увагу .

 

 

 

 

 

Ну і який він альфа-самець, якщо довелось набухувати порванку в клубі і дерти її навіть не першим в чергі?

 

мене там не було - нічого не знаю :crazy: може перший був більш авторитетним Чедом ?:crazy:

 

Навести приклад, як хлопець в школі/універі/молодості був Аполоном-Чедом, а потім скотився/вмер/вбили набагато легше, ніж про інцелів.

 

"Жити - класно, вмерти - молодим" - девіз чедів :D

 

а ще Чеди пісяють , какають , хворіють .

Ламають кінцівки , попадають у ДТП та у тюрму , та навіть гинуть - набагато частіше за інцелів ......

 

Мідом скидував "Каліну красную" - персонаж Шукшина - Єгор Прокудін - Горе - стовідсотковий Чед .

 

Але ж Василь Макарович Шукшин у житті та у ролях - то такий самий - стовідсотковий Чед .

Який сиротою з алтайського села приїхав до Москви , та змусив суку-Москву "яка сльозам не вірить" закохатися у себе до безтями.

 

Чеди - це такі ж самі люди з великим ворохом проблем , але , сильні , рішучі та налаштовані перемагати .

Якщо хтось зробить "неможливе" - то буде Чед.

Але ж саме Чеди стають спортивними та голівудськими суперзірками ,пілотами винищувачів , капітанами великофюзеляжних магістральних літаків та капітанами далекого плавання ,спецпризначенцями та генералами .

Так , у так званому цивілізовіаному суспільстві - Держава - то колективний суперЧед - тому в Чедів лишаються досить вузкі ниші де вони можуть розквітнути , але ж вони є , і будуть лишатися надалі , ниші , які потягнуть лише Чеди - куди інцелам вхід заборонено назавжди.

 

Інцел Наполеон тримав біля себе ватагу Чедів штибу красеня велетня Мюрата - 100% Чеда - саме тому , що навколо середнього за зростом Наполеона були здоровані під два метри - він й отримав паганяло petit caporal

 

Життя - то комеія для того , хто живе розумом , і трагедія - для того , хто живе інстинктами .

 

 

Батько повинен вбити те у голову сину , незалежно від того - Чед в нього , чи не Чед .

Але рішучість , сила , чоловіча привабливість - ще ніколи чоловіку зайвими не були .

Що б собі там не бухтіли під ніс голосом Чикатіло інцели .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

це відбувається ще й тому , що так , як Чеди живуть , інцели лише марять так жити - бо по-перше сцикотно , а по-друге - дівки не дають / незвертають на них увагу .

 

 

Чедів носить по життю, от вони і виглядає, що вони багато чого бачити в житті. Інцел також може спробувати вилізти з ракушки

 

 

мене там не було - нічого не знаю , може перший був ще більшим Чедом ?:crazy:

 

 

Слайер/Гігачед подвинув цього Чеда-інцела? :lol: :D

 

 

 

а ще Чеди пісяють . какаяють , хворіють , ламають кінцівки ......

 

 

Інцели зношають порванок, як і чеди, але порванок гіршої якості або не молодих. І що ...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Село , воно і в Марїнці - село :friends:

 

нормальних - нема , є недообстежені (с):unknown:

 

В чоловіка твого - харизма є ? Чоловіча привабливість - є ? Стрункий , кремезний ? Голос - низький , впревнений у собі баритон , приємний на жіночий слух , чи схожий за тембром на голос МідомаЧикатіло ?

Баби сторонні - звертають на нього увагу ? Пісяють окропом ?

Значить Чед , який вже нагулявся .

 

А еще в нашем селе мужчин интересуют женщины и наоборот. Поэтому мне сложно понять столь нездоровый интерес к моему мужу и тем более к несовершеннолетним сыновьям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шото как то много терминов - то были ранговые, примативные, аббадоновское облачко, теперь чеды...

не, слишком наукообразно:D

YELENA обиделась? не?

мужа не выдаёт, сыновей от призыва в филиппинские войска ховает

оказывается в иха селе взаимный интерес полов сучествует

 

Мидома чикатилой записали...

ото не фиг телефоном пи...деть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шото как то много терминов - то были ранговые, примативные, аббадоновское облачко, теперь чеды...

не, слишком наукообразно:D

 

Чед = високопримативний

 

YELENA обиделась? не?

мужа не выдаёт, сыновей от призыва в филиппинские войска ховает

оказывается в иха селе взаимный интерес полов сучествует

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чед = високопримативний

 

чуууть помеееедленнее, чуть помедленнее, не вскачь...

я записываю:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чедів носить по життю, от вони і виглядає, що вони багато чого бачити в житті. Інцел також може спробувати вилізти з ракушки

 

Mad dog and Glory "Скажений пес та Голорія" -

uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B5%D1%81_%D1%96_%D0%93%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F

 

чудове голівудське кіно з Робертом ДеНіро , Білом Мюрреєм та Умою Турман - про те , як інцел вилазить з ракушки.

Кіно провалилося у прокаті - тупі інцели не зрозуміли :rolleyes:

 

 

Нічний драйвер - теж про те , що інколи треба або вилізти з ракушки , або померти

 

megogo.net/ru/view/1065921-drayver-na-noch.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інцел Наполеон тримав біля себе ватагу Чедів штибу красеня велетня Мюрата - 100% Чеда - саме тому , що навколо середнього за зростом Наполеона були здоровані під два метри - він й отримав паганяло petit caporal

 

Що? Це Наполеон був інцелом? Не треба так жартувати :D

 

А стосовно оточення - так, просто високі кремезні мужики для війни найбільш підходящі, а те що і харизма у них часто є - це просто збіг характеристик Чеда. Чед може бути і 170см росту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чуууть помеееедленнее, чуть помедленнее, не вскачь...

я записываю:D

 

Чед - то мем з інтернету , російськомовна калька - Колян

 

tjournal.ru/internet/58019-mem-devstvennik-protiv-kolyana

938218533_(38).jpg.5074d67613760ad3273fb348806fdbe8.jpg

virgin-and-ched-2.thumb.png.8f955245d385b5d7c21dad04bd6742fd.png

45445df903e12121520a365a7b8d41a0.thumb.jpg.bd36c24082c6e43745c3f4925319da27.jpg

virgin-and-ched-1.thumb.png.33d17d719988123588e513bc2c4d5e76.png

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що? Це Наполеон був інцелом? Не треба так жартувати :D

 

100 % інцелом . Надобдарованим інцелом , який ненавидив та зневажав інцелів .

 

Хвойда Жозефіна зраджувала Наполеона направо й наліво .

Чеди не закохуються у хвойд. Ж-)

Чеди не божеволіють за Історією та Математикою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...