Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хатинка в полях.

x_y_z_

Рекомендовані повідомлення

Докреслив в Архікаді каркас.

Тепер є цифра й номенклатура.

Тепер вже можна їхати на північ, по лісопилкам - домовлятись .

bud_plan_karkas_finish.thumb.jpg.548269d982cf7f47c87c814d4b28a69c.jpg 16341594_3D-093D-typicalldoor.thumb.jpg.7612762e54ec3197c6d61d3b357c319c.jpg 716058799_3D-083D-smallwindow.thumb.jpg.6d48fc4a58db077922f0aa1028a93026.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер вже можна їхати на північ, по лісопилкам - домовлятись

Напишите потом пожалуйста порядок цен на лес сейчас. Для меня актуальный вопрос—нужно не мало, но дешевле 1200гр./куб. даже сейчас ни где не нашол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно не мало,

Та ні, не так вже й багато.

Напишу тут, щоб потім легше й самому було знайти (це чистове без накідки на брак ітд).

 

Стійки (х3м) 50х150 - 123шт

Стійки (х3м) 50х100 - 110шт

Балки (х4.5м) 50х200 - 65шт (обрізкі підуть на малі хедери)

Хедер великий (4.5) 50х250 - 6штук.

І погонаж на плейти

44м *4 (опорний брус, нижня обвязка, дві вехні) 150х50. (зовнішній каркас)

40м *4 100х50 -Внутрішній каркас

 

Буду дивитись в основному не на ціну, а на якість, тому і треба їхати.

Можливо напишу в тендери.

Змінено користувачем x_y_z_
орф
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

помним, что пилорамные стойки надо дополнительно на 20 см подрезать? (10 с каждого края). Из-за особенности выхода бруса из-под пилы - нарушенная геометрия краев.

 

Добавлено через 53 секунды

Балки (х4.5м) 50х200 - 65шт (обрізкі підуть на малі хедери)

это крыша?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это крыша?

Ні, лише перекриття.

Не впевнений що треба зара купляти ще й на стропілку. (її в тих цифрах нема)

Банально нема де розмітити. Ну і до якості дерева на стропілку вимог поменше ніж на каркас.

 

помним, что пилорамные стойки надо дополнительно на 20 см подрезать? (10 с каждого края). Из-за особенности выхода бруса из-под пилы - нарушенная геометрия краев.

Так. Стойка в нас 260, запас є.

Змінено користувачем x_y_z_
відповідь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і до якості дерева на стропілку вимог поменше ніж на каркас.

не соглашусь :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви молодець, успіху Вам в будівництві. Я як побачив фото на Вашій аватарці, то зрадів до усрачки :D Що ще хтось таке будує як я. Але... не таке вже й, як на аватарці, нажаль. Будую точно таку хату як у Вас на аватарі Ж-) Будую, навіть попри критику всіх родичів-знайомих будівельників що ми живемо не в тому столітті, коли такі хати були, що тепер все змінилося, і тамбур в хаті, гардеробна і котельня - це аксіома :-)))))) Правда санвузол в мене все таки буде :) Ну і мансардний поверх. Ще раз - успіху Вам, а я підпишуся на темку ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вашій аватарці

Якось в кризовому 09 році, були мрії придбати те що на автарці. В Микуличині над вокзалом. Доїзду на авто нема, але є 53 сотки полонини (по ціні десь під 12куе за сотку - це що до жадібності гуцулів).

Хата - ще до першої світової побудована. В самій хаті є схрон. Стіна що до гори вся в слідах куль. В самій хаті вже 30 років ніхто не живе. Сама хата власникам не потрібна, але ж 53 сотки! "Часи непевні - така й ціна!"

Одним словом провалилась ідея з власним скансеном :)

ЗІ Власне успіхів Вам. До речі ви не один, дивіться як будують бойки по ту сторону кордону https://www.google.com.ua/search?q=Chata+bojkowska+w+Zatwarnicy.&num=100&hl=uk&newwindow=1&client=firefox-a&hs=y35&tbo=d&rls=org.mozilla:uk:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=FVUSUdvZGIePswbHgoDgAQ&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1309&bih=611

sciezka350.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗІ Власне успіхів Вам. До речі ви не один, дивіться як будують бойки по ту сторону кордону https://www.google.com.ua/search?q=Chata+bojkowska+w+Zatwarnicy.&num=100&hl=uk&newwindow=1&client=firefox-a&hs=y35&tbo=d&rls=org.mozilla:uk:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=FVUSUdvZGIePswbHgoDgAQ&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1309&bih=611

sciezka350.jpg

О, це з моїх країв фото, тобто ні, схоже, але трохи не таке :) В моїх краях є ганки, як у Вас на аватарі. Я власне про те, що на цьому форумі немає таких людей, які будують щось таке як на фото, принаймні я не зустрічав. А я думав знайти "родствєнну душу" :)

Я з тих країв де такі хати не дивина. Але таку хату я будую під Києвом, тож і мені цікаво чи хтось на таке відважився ще крім мене. А стосовно гуцулів і цін - в Поляниці в докризовий час і до 22 тис. євро за сотку доходило, так що немає чому дивуватися ;)

 

Добавлено через 4 минуты

Какое там вкусное пиво в Микуличине...

Може я чогось незнаю, але всім відоме пиво "Микулинецьке", в Микулинцях що на Тернопільщині, а Микуличин на Івано-Франківщині в горах. Може це я просто не вкурсі, оскільки взагалі не п'ю :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на цьому форумі немає таких людей, які будують щось таке як на фото, принаймні я не зустрічав. А я думав знайти "родствєнну душу"

Конечно не встречали—кому охота потратить немалые деньги и получить неликвидную избушку? Почитайте на форуме сколько стоит сделать сруб в закарпатье, разобрать, привезти его на участок и собрать снова. При этом постоянно зависеть от необязательности гуцулов и религиозных праздников. Рекомендую тему Дяди Жени—очень всё наглядно (при этом очень красиво.) А дранку самостоятельно заготавливать и укладывать будете? Или опять гуцулов позовёте? Так это она там в горных деревушках почти бесплатна—наверное машину дров привозят и на печь хватает и на кровлю. Правда и про закарпатье доводилось читать, что с целью экономии и долговечности, они её отработкой покрывают. А под Киевом дранка,с непрогнозируемым кстати сроком эксплуатации, подороже приличной керамики будет.

P.S.: себе весной начинаю строить "мазанку"—правда из современных материалов, со всеми доступными застройщикам тех. новшествами (без теплонасоса и фанкойлов конечно.) Но экстерьер и интерьер будет "мазанка."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моїх краях є ганки, як у Вас на аватарі.

В бойків зветься "галєрія".

Це типовий елемент, хоча ареал поширення, як на мене не зрозумілий, наприклад в Славську такого повно, а в Лавочному (може там вже лемки?) таких галєрій не роблять.

З.І. Нас теж в поля занесло, жінка з Франківщини, а я з Львівщини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно не встречали—кому охота потратить немалые деньги и получить неликвидную избушку? Почитайте на форуме сколько стоит сделать сруб в закарпатье, разобрать, привезти его на участок и собрать снова. При этом постоянно зависеть от необязательности гуцулов и религиозных праздников. Рекомендую тему Дяди Жени—очень всё наглядно (при этом очень красиво.) А дранку самостоятельно заготавливать и укладывать будете? Или опять гуцулов позовёте? Так это она там в горных деревушках почти бесплатна—наверное машину дров привозят и на печь хватает и на кровлю. Правда и про закарпатье доводилось читать, что с целью экономии и долговечности, они её отработкой покрывают. А под Киевом дранка,с непрогнозируемым кстати сроком эксплуатации, подороже приличной керамики будет.

P.S.: себе весной начинаю строить "мазанку"—правда из современных материалов, со всеми доступными застройщикам тех. новшествами (без теплонасоса и фанкойлов конечно.) Но экстерьер и интерьер будет "мазанка."

Читав я Дяді Жені гілку, багато пізнавального для себе відкрив. Ну стосовно неліквідної ізбушки не погоджуся, все залежиться від смаків і потреб і вимог до житла. Тут на форумі є зруби, навіть зрубчики поменше моєї хати і люди будують, бо хочу натурального.

Я сам гуцул! Чистокровний, найсправжніший з справжніх від діда-прадіда. І при цьому всьому мене сильно дратувало те, як мої хлопаки-будівельники як Ви написали "необязательные" припиняли роботу на кілька днів через те, що хрестик в календарі, бо то жінка так сказала, що робити неможна! Сам виріс в таких умовах і розумів це до того часу, доки сам з цим не стикнувся, але вже на київщині, де не так все як дома. Але це справа кожного з них, я пережив якось це :o. Від гонти і драниці відмовився відразу, ще перед початком будівництва. Авторитетні люди з тієї сфери дали мені зрозуміти, що сьогодні тих, хто знає як правильно заготовляти і обробляти гонт залишилося "на пальцях порахувати". Відпрацьоване масло - від лукавого, від нього трухлявіє деревина, колись ним не покривали дерево, і воно до сьогоднішніх днів стоїть і дах не тече. Плюс ціна, навіть "як для своїх" мене не обрадувала, тому я накрив своє чудо ЦПЧ.

І в мене до Нового року були наміри зробити всередині "по давньому", дранка навхрест, глина або вапняно-піщана штукатурка, і знову ж таки в моєму випадку, мене від цього відмовили, люди які і досі живуть в таких хатах, причин виявилося багато.

ТС, вибачте будь-ласка за оффтоп ;)

 

Добавлено через 9 минут

В бойків зветься "галєрія".

Це типовий елемент, хоча ареал поширення, як на мене не зрозумілий, наприклад в Славську такого повно, а в Лавочному (може там вже лемки?) таких галєрій не роблять.

З.І. Нас теж в поля занесло, жінка з Франківщини, а я з Львівщини.

Читав я про "ґалєрії". В нас, гуцулів теж такі ґанки роблять як бойки на три боки хати, але звуть це "ґанок". А ще, в якійсь совдепівській архітектурній книженції (не пригадаю як зветься) я читав, що бойківська хата має найкращий серед хат тієї епохи архітектурний дизайн, де співвідношення розмірів планування, стін і даху наближене (чи навіть відповідають) золотому січенню. Гуцульські трохи відрізняються приземистістю, але схожі. Ще раз прошу вибачення за оффтоп. Свою гілку з звітом не створював по причині відсутності часу на дописування, бо в більшості роблю все сам, іноді з тестем, і якось не вистачає сил і енергії на форум. Але все фотографую, записую, документую. Може колись постфактум і відкрию гілку, незнаю. Успіхів Вам;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, вибачте будь-ласка за оффтоп

та нічого, поки зима можна і про теорії поговорити :))

і Вам успіхів! відкривайте гілку :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишите потом пожалуйста порядок цен на лес сейчас. Для меня актуальный вопрос—нужно не мало, но дешевле 1200гр./куб. даже сейчас ни где не нашол.

Дивно, чим ближче до Києва тим ціна менша.

Хоча лісопилок в окрузі троха є.

1100-1200 такий порядок цін.

З.І. Але то ж у Вас зовсім інший регіон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось в кризовому 09 році, були мрії придбати те що на автарці. В Микуличині над вокзалом. Доїзду на авто нема, але є 53 сотки полонини (по ціні десь під 12куе за сотку - це що до жадібності гуцулів).

 

В 2009 году 12 штук за сотку?:o

Или где этот Микуличин?

Что-то я потерялся....

 

Приятно видеть среди нас богатых людей, которые ведут свою стройку на СД :) 636 штук только за участок....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1100-1200 такий порядок цін.

З.І. Але то ж у Вас зовсім інший регіон.

Так я сначала под Киевом и нашёл по 1200 и плюс логистика у человека, хвалимого форумчанами (Игореха у него вроде покупал.) Просто у меня размеры и сечения нестандартные. Он взялся весь сортамент обеспечить, напилить и раскрепить сейчас (чтобы не повело), а летом я бы забрал уже прилично подсушенный лес. Кстати эта лесопилка на Вашем направлении—могу дать координаты. Но сейчас уже вроде на месте договорился о тех же условиях на Волынский лес—чуть дороже, но без логистики даже дешевле выходит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 2009 году 12 штук за сотку?

Часи напевно вже не такі "непевні"

santaproperty.com/index.php?option=com_estateagent&view=dosearch&Itemid=134 :)

Просто у меня размеры и сечения нестандартные.

Та якщо обладнання сучасне, то допуск до 2-3 мм. Надпиляють що захочете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 2009 году 12 штук за сотку?:o

Или где этот Микуличин?

Что-то я потерялся....

 

Приятно видеть среди нас богатых людей, которые ведут свою стройку на СД :) 636 штук только за участок....

Ви напевно не так зрозуміли, ТС розглядав цей варіант, але через таку ціну відмовився від нього ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сразу видно - не лыжник :-)

Их три на Украине как минимум. :)

Везде лыжи? :)

 

Добавлено через 2 минуты

Ви напевно не так зрозуміли, ТС розглядав цей варіант, але через таку ціну відмовився від нього ;)

 

Да я понял, что он не повелся на тот вариант :)

Но я бы даже и рассматривать такой вариант не стал... :( Я таких денег за 20 лет не заработаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но я бы даже и рассматривать такой вариант не стал... Я таких денег за 20 лет не заработаю.

Я теж. Просто хто думав, 2009 рік, криза. Земля не ліквідна. Туди ні дороги нема і ніколи не буде, бо якось через залізницю перебратись треба. Хата нікому не потрібна. І завалиться років через 5-10. Але ж у власників 53 сотки!!!. І впевнений що вони їх ще не продали :).

Ідея була створити саме скансен-садибу. Щось на зразок тієї польської в Затварніці, що виставляв вище. Ну але то таке, молоде - дурне.

Тепер завдання інші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Их три на Украине как минимум. :)

Везде лыжи? :)

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Да я понял, что он не повелся на тот вариант :)

Но я бы даже и рассматривать такой вариант не стал... :( Я таких денег за 20 лет не заработаю.

Ось цей maps.google.com.ua/maps?q=%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD&oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF-8&ei=3JwTUaaBD4vOswa6k4HQCQ&ved=0CAsQ_AUoAA той, що біля ТК "Буковель" ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж. Просто хто думав, 2009 рік, криза. Земля не ліквідна. Туди ні дороги нема і ніколи не буде, бо якось через залізницю перебратись треба. Хата нікому не потрібна. І завалиться років через 5-10. Але ж у власників 53 сотки!!!. І впевнений що вони їх ще не продали :).

Ідея була створити саме скансен-садибу. Щось на зразок тієї польської в Затварніці, що виставляв вище. Ну але то таке, молоде - дурне.

Тепер завдання інші.

Дык вот и я об этом :)

Т.е. вы чисто гипотетически могли бы вложить в землю 600+ куе? ;)

Или вы просто думали что земля дармовая, и даже близко не могли предположить, что она стОит стольких денег?

И только потом узнали, что она находится на нефтеносных пластах? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...