Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хатинка в полях.

x_y_z_

Рекомендовані повідомлення

Поки що питання до діаметру вентканалів, і потужності вентилятора для двох санвузлів.

Если вентиляция принудительная, то считайте, чтобы скорость воздуха в канале была не более 2..3м/с. 125мм диаметром должно хватать с запасом на с/у, а меньше спировент не делают (есть еще сотка но для нее нет фасонных элементов).

Як краще і чим об'єднати (пластик, спіровент) ?

Я использовал спировент. Против пластика на вытяжке из соображений пожарной безопасности, да и спировент у нас дешевле.

 

Відразу на чердак, там їх об'єднати і на виході на даху поставити єдиний вентилятор?

Вільпе, systemair, вентс - хто що порадить?

У меня богатого опыта нет - сравнить не могу. Поэтому опишу то, что у меня. Воздуховод спировент Ф125мм, потом на чердаке глушитель венсовский СР125х900, потом вентилятор Rosenberg R125, потом обычный утепленный вентиляционный выход Вилпе. Такой вариант внутри не слышно совсем, еще удобно, что вентилятор этот регулируется напряжением.

 

Вентиляторы SystemAir и крышные вентиляторы Vilpe были для меня слишком дорогие, а Вентс ничего из экономичных вентиляторов не делает (мифического ВКМ125Е нигде нет, да и дороже он).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будівельні роботи переносяться на невизначений термін...

До ділянки не дійти навіть на лижах (і це не жарт - пробував)

210967479.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

батьки з нас тохи посміювалися, що ми на літо купили лопату до снігу :))

але за останній вікенд ми всі з нею майже зріднилися, працюючи в режимі прогортання снігу щокілька годин :))

єдиний її мінус - голі руки мерзнуть від алюмінієвого держака більше, ніж від дерев'яного :)

але взагалі-то, напевно, не варто йти відкидати сніг в легкій куртці на футболку, з голими руками і кросівками на босу ногу :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

нежданно-негадано, попри невтішний прогноз погоди, зранку виглянуло сонце і ми відкрили сезон з будівництва каркасника - зробили утеплену будку нашому прекрасному собаку :))

між стійками і в підлозі - некошерний пінопласт (бо валявся на горищі нікому не потрібний), зовні і всередині - двадцятка-дошка :)

заодно і бустіч новий випробували: красота :))

ручки вже чухаються зварити шведської фарби - подивитися, що то за звір :)

 

зрозуміли, що точність у вимірах і різанні - наше все (будемо ще й торцовку купувати :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нежданно-негадано, попри невтішний прогноз погоди, зранку виглянуло сонце і ми відкрили сезон з будівництва

 

Я тоже еду завтра сезон строительный открывать, правда утеплять буду сразу дом :):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже еду завтра сезон строительный открывать, правда утеплять буду сразу дом

вітаємо :))

гарної погоди і робочого настрою :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозуміли, що точність у вимірах і різанні - наше все (будемо ще й торцовку купувати )
циркулярка у вас наверняка есть. по идее для стройки точности такой приспособы должно хватать. и обойдется раз в 100 дешевле, чем торцовка :)

257043959_-.jpg.2b42b36dc6a5678e8275f51c97afc7cf.jpg508935321_2.jpg.d4d9e3476e8e9636e99a25c17b58f521.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

циркулярка у вас наверняка есть. по идее для стройки точности такой приспособы должно хватать. и обойдется раз в 100 дешевле, чем торцовка :)

[ATTACH]264892[/ATTACH][ATTACH]264901[/ATTACH]

 

Очень интересное решение. спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

циркулярка у вас наверняка есть. по идее для стройки точности такой приспособы должно хватать

О супер, на наступних вихідних буду робочій стіл робити, заодно таку штуку зроблю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О супер, на наступних вихідних буду робочій стіл робити, заодно таку штуку зроблю.

 

не морочьте себе голову - купите торцовку www.kokosy.com.ua/product/torcovaja-pila-energomash-to-5525s/, потом себя благодарить будете за решение

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отзывы на энергомаш в сети такие, что лично у меня даже мысли не возникает о его покупке. общий вердикт - "дешевый китай", со всеми вытекающими отсюда последствиями. а учитывая, что дисковые пилы - самый травмоопасный инструмент, к их выбору стоит подходить особенно тщательно.

зы: все ИМХО :)

 

Добавлено через 40 минут

буду робочій стіл робити

в качестве идеи :)

 

сайт автора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отзывы на энергомаш в сети такие, что лично у меня даже мысли не возникает о его покупке. общий вердикт - "дешевый китай", со всеми вытекающими отсюда последствиями. а учитывая, что дисковые пилы - самый травмоопасный инструмент, к их выбору стоит подходить особенно тщательно.

зы: все ИМХО

там 5 отзывов - все положительные - www.kokosy.com.ua/product/torcovaja-pila-energomash-to-5525s/reviews/

у меня 4 (четыре) таких пилы более 2-х лет - только положительные отзывы, так, что "зы: все ИМХО", видимо, не основано на опыте :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отзывы на кокосе? реально улыбнуло. особенно если их еще и прочитать ))

кстати Hitachi C10FCE2 имеет там всего 3 звезды. ужс правда?

по поводу энергомаша - таки да, на опыте не основано. но я вроде так и написал. не?

а вот по поводу дисковых пил, опыт пролетевшего со свистом в нескольких см от лица, зуба от бошевского диска имеется. причем я был метрах в 5 от пилы. смею вас заверить - впечатления на долго :eek:

хотите поспорить о травмоопасности дисковых пил? ну и соответственно, о необходимости вдумчивого выбора? ;-) лучше сдайте место, где вы гвозди для реечника берете и почем (в нейлерной теме) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не морочьте себе голову - купите торцовку (ссылка устарела), потом себя благодарить будете за решение

Якщо б і брав то (ссылка устарела), по ціні трохи дорожче (не хочу своїми грошима спонсорувати виробництво копі-пасту), але...

Все ж таки це сума одного вікна, або третини всього OSB на будинок, або пів газового котла, або... список можна продовжувати.

Спочатку спробую циркуляркою з направляючими, якщо не сподобається тоді докуплю торцовку (шкода, що ціна оренди такого інструменту зашкалює)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотите поспорить о травмоопасности дисковых пил? ну и соответственно, о необходимости вдумчивого выбора? лучше сдайте место, где вы гвозди для реечника берете и почем (в нейлерной теме)

любой инструмент является травмоопасным

именно эта торцовка с протяжкой - отличная

гвозди беру на Пребене

 

Добавлено через 56 секунд

Якщо б і брав то www.kokosy.com.ua/product/torcovaja-pila-metabo-kgs-216-m/, по ціні трохи дорожче (не хочу своїми грошима спонсорувати виробництво копі-пасту), але...

Все ж таки це сума одного вікна, або третини всього OSB на будинок, або пів газового котла, або... список можна продовжувати.

Спочатку спробую циркуляркою з направляючими, якщо не сподобається тоді докуплю торцовку (шкода, що ціна оренди такого інструменту зашкалює)

зря

в каркаснике такая торцовка окупается сторицей, а вот так ставить паркетку на станину - ну-ну, потом расскажите

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо б і брав то www.kokosy.com.ua/product/torcovaja-pila-metabo-kgs-216-m/...

У меня такая :) Немного жалею, что купил уже после возведения основного каркаса...

 

Спочатку спробую циркуляркою з направляючими, якщо не сподобається тоді докуплю торцовку (шкода, що ціна оренди такого інструменту зашкалює)

В принципе можно и не городить никаких направляющих - с нормальной циркуляркой все пилится достаточно ровно просто по разметке (по крайней мере я собрал каркас просто циркуляркой). ИМХО, главное преимущество торцовки - скорость.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я вставлю 5 копійок. З власного досвіду - торцовка це ВЄСЧ!!!! Повірте, швидкість обробки виросте в рази. Як-не-як а це інвестиція яка себе окупить тим, що зекономите багато часу. Я брав Jet, по суті теж через "нехочу, дорого, пізніше", але під тиском досвідчених батьків купив, і жодного разу не пожалкував. Треба ж буде і під кутом різати, з нею ці операції любо-дорого робити. Так от ;)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли вже нарешті та весна прийде?

постійно дощить, вітер проймає до кісток і сонця нема...

зате за четвер-п'ятницю викопали нам добрі хлопці котлован під каналізацію, а в суботу привезли і встановили бетонні кільця :))

 

не обійшлося і без фокусів: за ніч після копання і до встановлення кілець від дощу обвалилася одна стінка і нам терміново довелося викидати нагору куб землі... руки після зими слабкі, болять, мозолі понатиралися :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

За пару днів до Великодня закінчили септик.

211226248.jpg

Переливний, по два півтора метрових кільця в кожному.

Кільця брали прямо на Житомирській трасі. 4400 з доставкою.

Яму викопали вручну місцеві з під "кіоска" за 1000 грн.

На глибині від метра вже йде чистий пісок.

Перший резервуар. Дно забетоновано. Пішли залишкі від фундаменту:): геотексиль, 150 плівка, щебінь, арматурна сітка.

211226252.jpg

Лишилось доставити півметрову 110-ку для системи переливу.

211226250.jpg

Другий резервуар. Знизу закладна на дренажну трубу, зверху закладна на вентиляцію.

211226249.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Лишилось доставити півметрову 110-ку для системи переливу.

211226250.jpg

 

Переливи треба виконувати Т-подібними трійниками

 

В цьому випадку через них буде виконуватись наскрізна вентиляція.

Нижче схема вентиляції у моєму випадку

 

%25D0%25A1%25D0%25B5%25D0%25BF%25D1%2582%25D0%25B8%25D0%25BA%2520%25D1%2581%2520%25D0%25B4%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25B6%25D0%25BD%25D1%258B%25D0%25BC%2520%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BC.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер можна переходити до основних дій.

Заанкерували нижню обв'язку.

(ссылка устарела)

Але не дуже подобається. Перед цим антисептували дерево, потім назад склали. Прийшла спека і дерево дало нерівномірну усадку. Маємо і шаблі і пропелери :(.

На стику дощок виходить ось так:

(ссылка устарела)

 

(ссылка устарела)

 

Поки що не вирішили підклинити з однієї сторони, стесати чи викласти вирівнювальний другий шар обв'язки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему шайбы взяли обычные, а не большие?

Брал анкера mungo 12х165, для крепежа шириной до 70 мм. Шайба под 26 перо, думаю достаточно для предотвращения сдвига стен.

mungo.com.ua/ru/17-m2-anker-bolt

С большой шайбой на складе не было, брать не оцинкованное "нечто" - не хотелось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Господарство. Цілими днями щось робиш - результату не видно.

Ось що встигли по вечорам після роботи.

 

Розклали, прианкерили, закріпили пластинами нижню обв'язку внутрішніх стін.

211388566.jpg

 

Кріпили просто дюбелями 10х100, стики зафіксовано пластинами й кутниками.

 

211388564.jpg

 

Залишок паркану пішов на невеличку підпорну стінку, для майбутньої альпійської гірки. Та відмежувати відмостку від ґрунту.

 

211388565.jpg

 

Скоро діти будуть пастися smile.gif

211388563.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стики зафіксовано пластинами й кутниками.

это лишнее :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...