Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двокімнатна квартира або як ми ремонтуємося

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Малюнок шпалер у вітальні також має доповнювати концепцію, але наразі в пошуках таких шпалер.

Є прогрес зі шаплерами.

 

Добавлено через 7 минут

 

Начитавшись інфи про те що по ЦО можуть ганяти всяку гидоту, а тиск і температура можуть скакати, то варіанти біметалевих і алюмінєвих радіоторів відкинув.

Зря. Время покажет.

 

Це точно, що час покаже.

Але ще однією причиною було те, що не бачив, а може і нема алюмінєвих і біметалевих нестандартних розмірів, як наприклад 90см висоти в сталевих - це ще не "дизайн радіатор" і ціна ваідповідно ще не космічна. А потужність радіаторів треба було "підтягувати" висотою і товщиною(кількістю панелей).

 

Ну біметалеві ще мабуть можуть врятувати від швидкого закупорювання - здається в них проходи набйільші. Але, в нас виявилось, що вода в опаленні не береться прямо з ЦО, а так би мовити "своя" - гріється через теплообмінник в тепловому пункті будинку. Теплопунктом керує ОСББ - надіємся гидоти в трубах не буде... :)

 

Добавлено через 1 час 48 минут

Довелось також вперше самому побути трохи "теплотехніком" і розрахувати потрібну мені потужність радіаторів. Незнаючи про техніки розрахунку потужності згідно тепловтрат, розраховував потужність виходячи з потрібних 100Вт на м.кв. площі. Скажу зразу що получилось навіть із запасом, що не є страшно, а навіть краще - як неодноразово говорилось, ліпше батареї будуть великі і теплі ніж маленькі і гарячі. В місяці лютому, якщо народ памятає, були сильні морози. Мої майстри робили мокрі роботи в квартирі, і після того як встановили і включили всі батареї на ніч на повну потужність, скручувати і відкривати вікна довелось на другий же днеь зранку.

 

Лічильник тепла стоїть вже давно і навіть циферки мав, а використати їх для підбору батарей, прошлого року, голова не додумалась. Що ж, спробуєм порахувати зараз що в мене получилось.

 

І так максимально в місяць зимою було спожито 2Гкал тепла.

1Гкал = 1163кВт*год. (?)

Тобто в місяць максимально спожито було 2*1163=2326кВт*год.

Якщо в місяці 30*24=720 годин, то максимальні тепловтрати квартири були 2326/720= 3.23кВт=3230Вт. Таку потужність практично покриває батарея у вітальні.

 

Якщо порахувати на приблизну площу 80м.кв., то получається 3230/80=40Вт. А батареї підбирав з розрахунку 100Вт на м.кв. :)

Якщо врахувати що це тепловтрати зі старими вікнами і незакінченим ремонтом, то думають тепловтрати стануть меншими. Правда запланована приточна вентиляція може збільшити тепловтрати взимку, але думаю не суттєво, якщо ще й буде регулюватись, як задумав.

 

Коротше, получилось із хорошим запасом і по розрахункам за спожитою теплоенергією, якщо правильно порахував :beer:

 

П.С. Умная мысля приходит опосля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна хотєлка - можливість моніторингу споживання електронергії. Вирішив відкрити окрему темку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Наразі непонятно з якого матеріалу і як правильно зробити оцей підвіконник.

Трохи промальовуєтсья картина з підвіконником

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Здається забув згадати, що 2 місяці тому почав епопею з вибором "дверей" із вітальні в зимовий сад. Так виглядає що швидше всього буде алюмінєва розсувна конструкція. Довелось самостійно вїжджати в характеристики профілів-систем, контсруктив, ціни - благо форумчани допомагають з рекомендаціями. Довелось позадавати питання в профільній темі.

 

До вчорашнього дня думав робити її в profilco pr26. Тепер майже прийняв рішення в сторону pr35. А так, як бюджет, такої розсувки вже перевалює за штуку баксів, то подумав, може тоді вже зважитись на гаромшку? ... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З другої лоджії вирішили зробити зимовий сад. На її засклення знайшов інших виконавців. Получилось ніби непогано, але як розказали мені специ конструктив всерівно не виконаний згідно номр. Ось що у нас получилось.

Окрім неправильних розрахунків по статиці і теплових розширеннях, монтажники порушили і інші технології монтажу - не давали псулів і герметіиків у вузли примикання, не поставили захисну планку для стику між верхніми і нижніми рамами - ось результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи промальовуєтсья картина з підвіконником

Підвіконник забрав. Ніби ясно як буде оформляти вентканали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив також значно вдосконалити вентиляцію в квартирі.

 

В квартирі вже є три домових вентаканали, але вирішив додати ще один, який буде осблуговувати високу лоджію і кладову.

 

Також організувати два приточні канали.

 

Зі спальні у вітальню зробив переток повітря над вдерима, щоб "відпрацьоване" тепле повітря виходило до найближчого вентканалу у вітальній.

[ATTACH]198805[/ATTACH]

 

Аналогічний переток додав із кладової в коридор, оскільки там планується немало ел. обладнання.

 

Не раз згадував, що в основному роблю ставку на природну тягу. Якщо десь природа не буде справлятись, будем їй "допомагати" :)

 

Із цікавого, що ще зачепило вентиляцію, то це вирішив на лоджі примостити електричну (ссылка устарела). Вдалось знайти таку тільки бу-шну, як мені повідомив виробник, вже мабуть 2 роки як їх перестали виробляти через нерентабельність. Але на сайті бачу якісь оновлення, може щось і змінилось.

Відповідно, для неї буду замовляти гофру і виводити в новий вентканал.

 

Відкритими ще залишаються питання вибору вентиляторів для витяжки в санвузлі і лоджії, в найближчом майбутньому будем вирішувати.

 

Про всяк випадок сфоткав із середини свої вентиляційні шахти

 

Кухня

IMG_5373_S.thumb.jpg.0cdafd9a2b5ca3c5035100fee7530462.jpg

 

Коридор

IMG_5375_S.thumb.jpg.85f8a8f8b63880a3b99eaa4f7b3df6ee.jpg

 

Вітальня

IMG_5382_S.thumb.jpg.32e2f06f2879416f5bceee8be119144c.jpg

 

Видно світло в кінці тунеля :) Думаю найбільша прикрість, яка може статись, це якщо сусід зверху вздумає врізатись в один з моїх вентканалів. Але вроді адекватний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окрім неправильних розрахунків по статиці і теплових розширеннях, монтажники порушили і інші технології монтажу - не давали псулів і герметіиків у вузли примикання, не поставили захисну планку для стику між верхніми і нижніми рамами - ось результат.

 

Думаю, якщо наважусь колись знову робити нестандарнту світлопрозору конструкцію , то тільки з алюмінію - ніякий ПВХ. Тут перелічив аргументи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як виявилось, ні одне із трьох вставнолених-замінених "вікон" в квартирі чомусь не оминули проблеми. Про проблеми(протікання) зашклення однієї лоджії писав вище. Тепер дійшла черга до вікна в кухні. Окрім неправильно встановленого відливу, без положених 10 град нахилу, що спричиняє підмокання відкосу, вилізла проблема зі склопакетом. Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба підготувати стяжку вітальн-спальні під масив на фанері. Але виглядає не все так просто. Може є тут на форумі специ по стяжкам зі Львова ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

не получится у вас на практике сделать круглую стену с камнем. Или будет дешевая имитация(

Планую відкрити окрему темку по цьому питанню. Наразі зявився інший робочий варіант - декоративна шуткатурка на ці дві круглі стіни. Треба буде оцінювати всі за і проти.

 

Маєте більш конретні аргументи чому не получиться з каменю ?

 

Темка відкрита.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба підготувати стяжку вітальн-спальні під масив на фанері. Але виглядає не все так просто. Може є тут на форумі специ по стяжкам зі Львова ?

___________

 

Також, давно цікавить питання, як правильно завершити пиріг під електричний підігрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кругла задня стінка вбудованої шафи думаю додасть гемору тим хто нам буде її компонувати.

Забув вказати темку по цьому питанню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь рік тому розпочав ремонт в двохкімнатній квартирі в новобудові на 9 пов.

Але як то кажуть, ремонт неможливо закінчити - його можна тільки призупинити... :)

Щодо внутрішнього оздоблення, то плануєм різноманітні покриття - плитка, камінь, склоблоки, шпалери, венецінка і просто фарбовані стіни, пвдісні і натяжні стелі, паркет.

 

:beer:

На такой список только одних отделок квартира должна быть площадью метров 300 ? ;)

-----------------------------------------------------------------------------

У меня в новостройке соседи-молодожёны, у них 1К 52м2 .

Зашёл посмотреть , вроде ремонт сделали уже , правда нет дверей внутренних.

Штукатурка не ровная, по багетам видно, на глаз штукатурили наверно.

Всё довольно просто, мoрёного дуба с позолотой я не заметил.

Говорят что ушло уже 15 тыс УЁ. и ещё придётся потратить.

 

Повстречал надавно одного дядька, вместе работали на заводе когда-то.

Так говорит что ему ремонт 2К новостроя обошёлся в 30 тыс. УЁ.

И это вроде бы как нормально.

 

У меня 83м2 , 2К.

Ещё ничего пока не делал, планировал в 5 тыс. уложиться.:fool:

 

 

А вы насколько расчитываете ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё ничего пока не делал, планировал в 5 тыс. уложиться.

А вы насколько расчитываете ?

 

5тис - не думаю що можливо для 2к квартири, хоча це залежть від стану квартири і того що хочеться, при "великому бажанні" можна "постаратись" вкластись в таку суму, без меблів, але як буде виглядати ремонт самому дуже цікаво :) мабуть більшість робіт робити самостійно.

Взагаліто, колись відштовхувався від цифри 200уо на 1м2, але бюджет точно буде більший і підзрюю що в два рази. Не даремо кажуть, пора*** скільки плануєш потратити на ремонт(будову?) і помнож на два :) В мене зовсім не косметичний ремонт. І лоджії "двоповерхові", перепланування, опалення перероблялось, рішення по електриці не прості, включаючи роз будинок, тому можу перевалити і за "подвійний бюджет" ... Інший варіант колись чув - зробити ремонт коштує половину вартості квартири. Поточні витрати підбити руки не доходять. ІМХО, цифра від "дядька" найбільш вірогідна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи лірики.

Завелись у нас в дворі букашки.

IMG_5432_S.thumb.jpg.8e6dffcefc8c99ca5022ecbb7575e205.jpgIMG_5433_S.thumb.jpg.1c5c3b9e4ad6786d15991ca5fcf67a14.jpg

 

Сусід поверхом нижче таким чином вирішив зробити веселішим звичайні канлізаційні люки.

IMG_5435_S.thumb.jpg.74a17f387f4bfd718df0d170ef496fe3.jpgIMG_5434_S.thumb.jpg.e0c83fcef127d08bb60f5eb7b9bc979d.jpg

 

Прікольно дивтись з висоти наших поверхів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5тис - не думаю що можливо для 2к квартири, хоча це залежть від стану квартири і того що хочеться, при "великому бажанні" можна "постаратись" вкластись в таку суму, без меблів, але як буде виглядати ремонт самому дуже цікаво :) мабуть більшість робіт робити самостійно.

Взагаліто, колись відштовхувався від цифри 200уо на 1м2, але бюджет точно буде більший і підзрюю що в два рази. Не даремо кажуть, пора*** скільки плануєш потратити на ремонт(будову?) і помнож на два :) В мене зовсім не косметичний ремонт. І лоджії "двоповерхові", перепланування, опалення перероблялось, рішення по електриці не прості, включаючи роз будинок, тому можу перевалити і за "подвійний бюджет" ... Інший варіант колись чув - зробити ремонт коштує половину вартості квартири. Поточні витрати підбити руки не доходять. ІМХО, цифра від "дядька" найбільш вірогідна.

 

Ну смотрите.

Сделать только одну кухню ( кабинеты , бытовую технику ) будет стоить все 5 тыс. УЕ.

 

Я про дерево ( дуб, орех, ясень) даже не думаю . В таком варианте только одни кабинеты будут стоить больше 5 тыс.

 

У меня размер кухни 6м погонных, 2х4 буквой Г. ( само помещение размером 16м2)

Самый дешёвый вариант кабинетов что я нашёл 1.5 тыс. УЕ ( ДСП ламинированая).

Парень один делает, у себя в гараже, но очень не плохо.

Плюс плита больше 1 тыс. УЕ затянет.

У меня верх (варочная панель) стеклокерамика индукционного типа,

а низ элекродуховка , каждая единица больше 500 УЕ.

( уже всё куплено)

К тому же хочу посудомойную машину, полноразмерную , а это тоже 500-600 УЕ.

Плюс вытяжку нада, 150-200 УЕ, раковину 300 УЕ. , смесители и т.д и т.п,

 

Уже на 4-4.5 тыс насчитал даже в супер-эконом варианте.

 

Так что на сам ремонт , в смысле штукатурки, покраски и полов денег не остаётся.:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Здається забув згадати, що 2 місяці тому почав епопею з вибором "дверей" із вітальні в зимовий сад. Так виглядає що швидше всього буде алюмінєва розсувна конструкція. Довелось самостійно вїжджати в характеристики профілів-систем, контсруктив, ціни - благо форумчани допомагають з рекомендаціями. Довелось позадавати питання в профільній темі.

 

До вчорашнього дня думав робити її в profilco pr26. Тепер майже прийняв рішення в сторону pr35. А так, як бюджет, такої розсувки вже перевалює за штуку баксів, то подумав, може тоді вже зважитись на гаромшку? ... :)

 

Нарешті розсувка із профілко pr35 зайняла своє почесне місце Без косяків звісно не обійшлося, але результатом наразі задоволений :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот прочитал все розговори о вашем ремонте! Могу дать совет, но сначала вопроси,зачем так много всего делать?,зачем себя и свое время убивать? Если вы милионер, и вы не спешитесь жить в доме.?..тогда понимаю!Но смотрю по видимости вы торопитесь,а роботы еще многовато!!! так вы еще и думаете "а" или "б"?:)) пригласите хороших робочих наверное и наблюдайте!! Поскольку я только начинаю делать ето всьо мне еще много надо планов. Но у меня еще 2 мес. в запаси... Нельзя сделать все идиально...:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот прочитал все розговори о вашем ремонте! Могу дать совет, но сначала вопроси,зачем так много всего делать?,зачем себя и свое время убивать? Если вы милионер, и вы не спешитесь жить в доме.?..тогда понимаю!Но смотрю по видимости вы торопитесь,а роботы еще многовато!!! так вы еще и думаете "а" или "б"?:)) пригласите хороших робочих наверное и наблюдайте!! Поскольку я только начинаю делать ето всьо мне еще много надо планов. Но у меня еще 2 мес. в запаси... Нельзя сделать все идиально...:(

 

Я спішив і багато часу не витрачав коли починав ремонт, але після того як повилазили проблеми, спішити перестав і почав самостійно влазити в деталі. Нажаль кваліфікованих робочих чи вокнавців знайти важко. Тай на форум заліз більш ніж через пів року після початку ремонту.

 

Нарахунко ідеально згоден.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сказать по-пводу теплого пола. У нас в квартире он сделан разводкой от ЦО. Замечательная вещь. Электрика не мотает, а тепло как в Ташкенте. Регулировочные краны главное выставить в комфортный режим. Коммуникации все скрыты в стенах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сказать по-пводу теплого пола. У нас в квартире он сделан разводкой от ЦО. ...

 

И какая умница его сделала от этой ЦО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сказать по-пводу теплого пола. У нас в квартире он сделан разводкой от ЦО. Замечательная вещь. Электрика не мотает, а тепло как в Ташкенте. Регулировочные краны главное выставить в комфортный режим. Коммуникации все скрыты в стенах.

 

Ну така підлога буде працювати тільки в сезон опалення. Подруге температурний режим ЦО для теплих підлог "зажорсткий". А розводка ЦО в будинку горизонтальна (поквартирна) ? Якщо ні, то так робити ніззя, а якщо "горе майстри" щей байпасів не зробили, то сусіди будуть "вдячні"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...