Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двокімнатна квартира або як ми ремонтуємося

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Соседи не жалуются, видимо все было хорошо продуманно. Я с технической точки зрения ничего не могу сказать. У нас последний этаж, а разводка по квартирам вертикальная. По поводу "только в отопительный сезон", так с нашим теплым домом (новострой с утепленными фасадами), так в иное время и необходимости в этом поле нет. А так радиаторы отключаем, пол работает. Маленький ребенок по голому кафелю и отлично.

 

И скажите мне пожалуйста, неужели вы действительно думаете что все прям такие честные и добропорядочные и не ищат путей съэкономить? Я лично сомневаюсь.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И скажите мне пожалуйста, неужели вы действительно думаете что все прям такие честные и добропорядочные и не ищат путей съэкономить? Я лично сомневаюсь.

 

Поки так будем думати так і будем жити... совдепівськими звичками.

 

Недавно наше ОСББ нарахувало блиізько 3тис грн збитків по гарячій воді за декілька місяців - неспівпадіння показів будинкового і суми поквартирних лічильників після ревізії всіх лічильників.

От раз Ви, Ktoja, така "розумна", то дайте пораду, які рішення-міри ми маєм прийняти на зборах ОСББ щоб "вразумить" таких "хитро...их", які крадуть в найближчих сусідів ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... які рішення-міри ми маєм прийняти на зборах ОСББ щоб "вразумить" таких "хитро...их", які крадуть в найближчих сусідів ?

 

А вони не факт що крадуть...

Кожен по показам лічильника, які здаються, не дописав хочаб по 0.5 куба, заокругливши показника - це мінімум куб "неучтьонки" з квартири.

 

В ОСББ 100-200 хат - ось Вам при ціні 4 грн від водоканалу і Ваші 3К грн недостачі.

 

А хтось вписав навмання, а хтось помилився, а хтось не вписав взагалі.

 

Це ми вже проходили :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В квартирі вже є три домових вентаканали, але вирішив додати ще один, який буде осблуговувати високу лоджію і кладову.

 

Провели трубу в кінці червня. Через два місяці почала проявлятись проблема протікання в дощ. Одним словом опять халтура, і шкода що виконавця знайшов по рекомендаціям через знайомих... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажу ще раз, це дурня все - при довільному обліку будуть втрати. Тим більше ви обліковуєте лише холодну воду в мережі, яку забираєте : контролю вихідної води води ви не маєте, а можете лише сумувати споживання холодної та гарячої по мешканцям - тут в гру вступає банальне заокруглення та клас точності встановлених приладів обліку.

 

Хоч лусніть від натуги, але точність в плюс-мінус 30 кубів за місяць- це вважайте зійшлося в ноль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажу ще раз, це дурня все - при довільному обліку будуть втрати. Тим більше ви обліковуєте лише холодну воду в мережі, яку забираєте : контролю вихідної води води ви не маєте, а можете лише сумувати споживання холодної та гарячої по мешканцям - тут в гру вступає банальне заокруглення та клас точності встановлених приладів обліку.

 

Хоч лусніть від натуги, але точність в плюс-мінус 30 кубів за місяць- це вважайте зійшлося в ноль.

 

Думаю картина стане ясіншою з часом. Наразі вилізла різниця десь в 200 кубів буквально за 2 місяці. Зі звіркою квартирних лічильників на початку і в кінці періоду. Звірки це голова ОСББ з "комісією" ходили по всіх квартирах і знімали покази лічильників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

переглянув тему. хм. я думав що я багато заморочуюсь з ремонтом..

оказується є хлопці покручє )))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дістали мене вже ті майстри по рекомендаціям родичів і знайомих. Що не зроблять то накосячать. Треба трохи по форумах виконавців шукати і матеріали пробувати купувати.

 

Ось треба щоб хтось забацав ЕТП. А то маю одного знайомого що замйається ЕТП, але як дійшло до спарви, так "його вітром здуло"... може і на краще.

 

Ще би ванну хтось по хорошій ціні запропонував ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дістали мене вже ті майстри по рекомендаціям родичів і знайомих. Що не зроблять то накосячать. Треба трохи по форумах виконавців шукати і матеріали пробувати купувати.

Форуми не допоможуть. Ви просто занижуєте вимоги до виконавців по рекомендаціях бо орієнтуєтесь на відгуки, а вони суб’єктивні. Тому здається що "незнайомі" зроблять краще, а по факту так і є, бо "незнайомців" ви контролюєте краще і вибираєте більш прискіпливіше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будівельного мусору нікому не треба на підсипку ? Залежався в гаражі.

Будівельники заливали стяжку в ямі гаражу, то заодно і забрали мусор на підсипку на якусь будову по сусідцтву.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неспівпадіння показів будинкового і суми поквартирних лічильників після ревізії всіх лічильників

Це відома проблема про яку говорять всі ОСББ, вже й заяву в антимонопольний комітет ніби писали бо такого як в нас немає ніде: чому водоканал змушує всіх ставити персональні лічильники, ще й штрафує якщо щось не так з пломбою, а гроші бере з загального лічильника будинку!? Обленерго та львівгаз наприклад такого собі не дозволяє: вони з кожним мешканцем розраховуються окремо, без посередників. А найцікавіше те, що ОСББ по закону не має права бути таким от посередником, фактично перепродавати воду мешканцям.

 

По лічильниках квартир і будинку завжди неспівпадіння, причина проста: лічильники всі неточні. Наприклад коли з крана капає вода то лічильник в квартирі не крутиться, але таких квартир багато тому будинковий лічильник крутиться як має бути. Або банальний приклад: в туалетний бачок набирається вода і в самому кінці пару літрів вже доливаються слабеньким струмочком, ось цей струмочок ваш лічильник вже не відчуває, а сумарний потік всіх "струмочків" будинку якраз і намотує за місяць суттєві показники (правда не думаю що аж такі як ви кажете, це вже мабуть люди самі "округлюють").

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А найцікавіше те, що ОСББ по закону не має права бути таким от посередником, фактично перепродавати воду мешканцям.

Незнаю достименно по закону. Але по факту маєм наступне.

а) вода холодна - лічильники квартирні пломбувало ОСББ і платим на рахунок ОСББ;

б) вода гаряча - лічильники квартирні пломбувало ОСББ і платим на рахунок ОСББ; доречі ціна куба в нас получається десь 17-18грн, бо вода гарча в будинку "своя".

в) електроенергія - угоди з обленерго квартири немають і платять на рахунок ОСББ;

 

 

По лічильниках квартир і будинку завжди неспівпадіння, причина проста: лічильники всі неточні.

За період між звірками, по лічильнику в будинку, гарячої води подали близько 700м3, по сумі всіх квартиних лічильників получилось близько 500м3 - "похибка" 200/700 ~ 200/500= 28 ~ 40% закрута получається...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Трохи почалась двіжуха з ремонтом. Майстри знову наробили гору мусору - довелось стесувати до цегли більше 10м2 стіни бо потріскала шпаклівка і почала бухтіти. Ця стіна колись була сильно мокра, поки не спустили воду з плит ще до ремонту, але і якість шуткатурки від будівельників виявилась нікудишня - біля цегли чуть не сам пісок...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Цитата:

Сообщение от wow4yk

Малюнок шпалер у вітальні також має доповнювати концепцію, але наразі в пошуках таких шпалер.

Є прогрес зі шаплерами.

 

Шпалери замовлені.

 

Добавлено через 10 минут

Давно мучає питання по вибору-підключенню рушникосушки.

 

Вчепили невеличку рушникосушку на ЦО.

 

Добавлено через 59 минут

Також організувати два приточні канали.

Проклали приточний канал в спальню.

 

Добавлено через 15 минут

Давно щукаю бойлер із режимом "половинної" потужності. Наразі вже є два варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санвузол нарешті починає промальовуватись.

 

Вчепили геберіту.

IMG_5568_S.thumb.jpg.9a7e491ec2928f7802a04ea06f623591.jpg

 

Поклали плитку на одну стіну. Кольори задумані досить констрастні.

IMG_5578_S.thumb.jpg.db545155b2aa6b6ac69c169fb41d8575.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для монтажу кабеля на лоджії і кухні скористався послугами монтажників.

 

Лоджія

IMG_5593_S.thumb.jpg.b61b34d8a811fde72ad8d7136d2757f7.jpgIMG_5594_S.thumb.jpg.cfe2e25796b31036d7f02a324092563b.jpg

 

Кухня

IMG_5595_S.thumb.jpg.e88f85bdb0198d5f0d8787294e98bf60.jpgIMG_5596_S.thumb.jpg.55c00a45355b7ebe86e7a801d454c2fe.jpgIMG_5597_S.thumb.jpg.32e18bbe7049c59e0bc139f8408efd53.jpg

 

Подивився як виглядає процес укладка кабелю і зробив ще раз декілька висновків - не боги горшки ліплять, і якщо хочеш щоб щось було зроблено добре, треба робити самому.

Коротше в санвузлі і коридорі планую монтувати самостійно, хіба якщо часу вільного не буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а этот кабель что на пенопласт з фольгой не ставиться? Он же греть будет что угодно но не вверх, или я что то не понимаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а этот кабель что на пенопласт з фольгой не ставиться? Он же греть будет что угодно но не вверх, или я что то не понимаю.

Про фольгу змовчу. А вот про пінолпаст - під кабелм пиріг - (2-3см ЕППС+5-7см ЦПС).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно вже виношую ідеї з лініями пріоритету в квартирі. Вирішив нарешті створити окрему темку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрався до опису проблем засклення іншої лоджії.

 

Проблему відслоєння штукатурки вроді вирішили.

 

Добавлено через 25 минут

Підвіконник забрав. Ніби ясно як буде оформляти вентканали.

 

Підвіконник встановили. Залишились ще гарно оформити вент отвори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задумав над вікном кухні встановити невеличкий дашок

Дашок реалізований.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивився як виглядає процес укладка кабелю і зробив ще раз декілька висновків - не боги горшки ліплять, і якщо хочеш щоб щось було зроблено добре, треба робити самому.

Коротше в санвузлі і коридорі планую монтувати самостійно, хіба якщо часу вільного не буде.

Я вiдразу Вам пропонував так i зробити.:)

И судячи з фотографiй, будiвельники добре все зробили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вiдразу Вам пропонував так i зробити.:)

И судячи з фотографiй, будiвельники добре все зробили.

 

Ну треба було хоч раз побачити вживу як це роблять "специ".

 

На лоджії монтажну лєнту вчепили "верх ногами" - довго мучались при кріпленні кабелю при виковирюванні язичків. На кухні вже вчепили ленту нормально. На кухні мусів звернути увагу на те що получився незначний згин в районі "муфти" - заставив вирівняти цю ділянку кабеля і зафіксувати. Як на мене дав би монтажну лєнту на кухні плотніше, і так залишок точно буде, а то кабелі достатньо "підгулювали". В деяких місцях заставив дати додаткові куски лєнти для чіткішої фіксації. Добре що кабелі добре памятають форму, але від гріха подалі.

Розпаєчні коробки штробив-монтував самостійно, бо чомусь електрики колись про таке не подумали. А ці монтажники точно би не зробили їх так я хочу. Шкодую що не заставив заштробити гофри з датчиками.

 

Одним словом зробив висновок, що ціна роботи не відповідає обєму і якості виконаних робіт, чому і планую решту підлог монтувати самостійно.

 

Доречі була дискусія змонтажниками стосовно кроків укладки які дозволяє монтажна лєнта - вона кратна 2.5см. Але якось на днях подумав, а хто забороняє змонтувати дві лєнти поряд з необхідним "зсувом" і отримати крок не тільки кратний 2.5см...

 

А ще цікавить нюанс на майбутнє, наскільки погано "переукладати" кабель, якщо з першого разу "не влізся" ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...