Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что делать с кротами?

Katya

Рекомендовані повідомлення

 

Ну щож, маленький звіт.

 

В тих місцях куди газував вчора ніякого життя не спостерігалось. Але появилось чотири нових купки землі з іншого боку будинку. Ну я їм і там сьогодні повторив процедуру.

 

А сколько, по времени, газовали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проливаю деревья - тут же кроты роют вокруг дерева норы. Кучи земли. Думаю, что кроты приходят к деревьям, потому что: влага- черви - еда :)

 

Взяла и бросила шланг в конец участка ( у меня 25 соток). Пустила воду. Выходные кроты провели в конце участка, нежась во влажной земле.

 

З.Ы. У меня с кротами хорошо справляется кошка и собака -такса. Но , сейчас эта парочка в городе, так что, у кротов раздолье

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы хоть фото своих уничтожителей кротов дайте. А то цесарки-цесарки...

https://www.google.com.ua/search?q=%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0+%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=3sFvWeGGBoPA6ATgyrbwCQ

Вони реально окраса двору.

 

В аренду дадите?

Ну наступного року планую закласти в інкубатор максимум яєць. Поділюся надлишком, не проблема. Проблема в іншому - довезти їх і не збожеволіти від їх крику :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько, по времени, газовали?

 

минут 10 на холостом ходу. Если газовать то думаю будет достаточно пары минут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

минут 10 на холостом ходу. Если газовать то думаю будет достаточно пары минут.

 

Старо как и проблема с кротами. Так же и вода. Все пройдено до нас. И результат минимальный. Впрочем дерзайте. Как говорил один из активистов этой ветки, только капкан и упорство охотника.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старо как и проблема с кротами. Так же и вода. Все пройдено до нас. И результат минимальный. Впрочем дерзайте. Как говорил один из активистов этой ветки, только капкан и упорство охотника.

 

По поводу воды подтверждаю, несколько недель заливал по полтора-два куба в норы, до лампочки. Кажется наоборот, становится хуже, эти скоты восстанавливают норы после потопа и выталкивают килограммы новой земли. Буду сегодня общаться со своим газонщиком, хочу понять получится ли имеющийся газон снять/срезать, а-ля рулон, постелить сетку и раскатать обратно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу воды подтверждаю, несколько недель заливал по полтора-два куба в норы, до лампочки. Кажется наоборот, становится хуже, эти скоты восстанавливают норы после потопа и выталкивают килограммы новой земли. Буду сегодня общаться со своим газонщиком, хочу понять получится ли имеющийся газон снять/срезать, а-ля рулон, постелить сетку и раскатать обратно.

 

А если при заливании водой туда еще ядовитые шарики засыпать? Чтоб отрава подальше в ходы заталкивалась. Никто не пробовал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоб отрава подальше в ходы заталкивалась. Никто не пробовал?

А шушмысел? Газ распространяется дальше воды. Вот притопить таблетки в воде можно, для скорейшего разложения их на фосфин. О ТБ напомню ещё раз: фосфин — реальная отрава.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если при заливании водой туда еще ядовитые шарики засыпать? Чтоб отрава подальше в ходы заталкивалась. Никто не пробовал?

 

Есть случаи обваливания домов соседей при такой борьбе. Я про воду. Хотя как метод борьбы с соседом можно и шарики. А если гранату ? :o Куда ведет нора только крот знает. Вот вычитал ..." если кротов не убить, они возвращаются..."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, не хочете цесарок заводити - даю ще один рецепт.

Берете пінопласт, розтоплюєте його в бензі. Пінопласта бажано не менше 25-30 кг на метр площі. Потім отриману рідину заливаєте в норки і підпалюєте. Можна розчинник якийсь додати.

Воно, канєшно, трохи небезпечно, але теоретично довжно допомогти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, не хочете цесарок заводити - даю ще один рецепт.

Берете пінопласт, розтоплюєте його в бензі. Пінопласта бажано не менше 25-30 кг на метр площі. Потім отриману рідину заливаєте в норки і підпалюєте. Можна розчинник якийсь додати.

Воно, канєшно, трохи небезпечно, але теоретично довжно допомогти.

 

Это вы мой вариант борьбы с соседом развиваете? Коктейль молотова это сильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З цесарками вже в цьому році не встигаю...))

Тому замовив баночку таблеток, буду на вихідних проводити вакцинацію.

Побачимо, що вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старо как и проблема с кротами. Так же и вода. Все пройдено до нас. И результат минимальный. Впрочем дерзайте. Как говорил один из активистов этой ветки, только капкан и упорство охотника.

 

Таки ваша правда. Выхлопные газы не помогли. Роют дальше... Как говорится отрицательный результат тоже опыт.

Ну ничего, я все таки найду способ их выдавить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після обробки фостоксином шкідників з суботи не видно. Заодно залишок таблеток розпихав по сусідським ніркам. То, мабуть, були землерийки, бо вертикальних кротовин небуло, тільки горизонтальні ходи під дерном.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старо как и проблема с кротами. Так же и вода. Все пройдено до нас. И результат минимальный. Впрочем дерзайте. Как говорил один из активистов этой ветки, только капкан и упорство охотника.

 

Подтверждаю!

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, мабуть, були землерийки, бо вертикальних кротовин не __було, тільки горизонтальні ходи під дерном.

 

та ні! то не землерийка...

я, з місяць тому, так упіймав саме крота, підхопивши його лопатою, який так само - горизонтально, повз під дерном, а потім виповз, сука!!!:eek:, на поверхню, й біжав просто по газону:evil:

 

та й взагалі, з моїх спостережень останніх років 5, вони, з червня й, десь, до середини липня повзають саме горизонтально(часом, заповзають у моюмтунельну живоловку), під дерном. А потім, аж до глибокої осені, переходять в активну фазу риття кротовин:mad:, й от тут вже вони не ловляться у капкани, не реагують ні на які соки/води/сельодки/карбіди/димові шашки/банки/вібратори... та усі інші "заманухи"...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді на осінь замовлю ще одну баночку препарату, хай буде, в мене навкруги поле, важко уявити, скільки їх там. Може хтось знає, на яку глибину вони риють? Поступово міняю огорожу з тимчасової на постійну з фундаментом 1,2м, може тоді перестануть лізти.

А то доведеться цесарок заводити)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді на осінь замовлю ще одну баночку препарату, хай буде, в мене навкруги поле, важко уявити, скільки їх там. Може хтось знає, на яку глибину вони риють? Поступово міняю огорожу з тимчасової на постійну з фундаментом 1,2м, може тоді перестануть лізти.

А то доведеться цесарок заводити)))

Ви так не переживайте , купите ще не одну баночку. Фостоксин Вас звільнить від кротів на 1-2 неділі максимум, потім нові прийдуть. Головне полив нормальний.

Я за 2-3 неділі банку вже витратив, нову купив, хоча переживав як її хранити.

Поки всіх кротів в окрузі не відлякаєте/переловите, нічого розслаблятися. Вони з усіх необроблених участків будуть до Вас як біженці йти.

Ну в мене таке враження складається. А так хотілось від них раз іна завжди позбавитись.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви так не переживайте , купите ще не одну баночку. Фостоксин Вас звільнить від кротів на 1-2 неділі максимум, потім нові прийдуть. Головне полив нормальний.

Я за 2-3 неділі банку вже витратив, нову купив, хоча переживав як її хранити.

Поки всіх кротів в окрузі не відлякаєте/переловите, нічого розслаблятися. Вони з усіх необроблених участків будуть до Вас як біженці йти.

Ну в мене таке враження складається. А так хотілось від них раз іна завжди позбавитись.

 

Я банку с таблетками рассыпал по 100г бутылочкам и в верхней части бытылочек положил типа тампона из марли, в который насыпал силикагель, тот что идет в коробках с обувью. Правда я его, для удобства перед закладкой окунул в слабый раствор азотнокислого кобальта. При изменении влажности такой силикагель меняет цвет. когда цвет поменялся, надо его просто на противне или сковородке прокалить для восстановления цвета и он снова готов к работе. Так можно хранить что угодно, где надо чтобы было сухо. Ещё повторюсь, я таблеткам в этом году не дал жизни не только кротам, но и жукам черным, которые раньше просто терроризировали, и полёвки забыли дорогу сюда.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил таблетки с фостоксином, но интересует вопрос насколько они безопасны для кошки и собаки? И какой их срок действия? Если срок не большой то кошку и собаку можно попробовать изолировать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таблетки с фостоксином, но интересует вопрос насколько они безопасны для кошки и собаки?

Так же безопасны, как и для кротов. Йад!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил таблетки с фостоксином, но интересует вопрос насколько они безопасны для кошки и собаки? И какой их срок действия? Если срок не большой то кошку и собаку можно попробовать изолировать.

 

Купил сегодня две банки того же, завтра устрою газовую камеру! Эта тварюка умудрилась выпихать ТРИ ведра земли, задолбался по жаре разметать обратно по газону, я вообще не понимаю. что оно там такое роет и для чего. В таком объеме не то что крот, лиса поместиться может!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...