Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что делать с кротами?

Katya

Рекомендовані повідомлення

23 хвилини тому, allanek сказав:

Може не побачили запитання, то запитаю вдруге:" Де ви замовляли Джін?". Дякую

Так, не побачив. Вже 620грн 🤷🏻‍♂️

prom.ua/ua/p1740157081-dzhin-fumigant-fosfid.html?adjust_campaign=share&adjust_adgroup=ios&adjust_creative=product&utm_campaign=share_button&utm_medium=referral_link&utm_source=b2c_app_ios

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитав склад: Фосфид алюминия :shock:

Фосфид алюминия весьма ядовит. Ядовитость соединения объясняется тем, что оно реагирует с водой с выделением токсичногогаза — фосфина. Реакция происходит даже с влагой воздуха. Из-за этого для хранения и транспортировки данного вещества требуется герметичная тара и меры предосторожности при работе с веществом, использование средств индивидуальной защиты персонала.

згадав анек часів аварії на чаес:

- А ці яблука можна їсти, нічим не ризикуєм?
- Так, абсолютно!
Але качанчик від яблучка закопуйте глибоко, бо занадто великий фон! 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, то ці таблетки призначені для зерносховищ  та складів, від гризунів. І не так все страшно, як ви читаєте. Що до кротів, то це робиться на відкритому повітрі. Не думаю, що хтось закладає таблетки , коли вітер на дворі, а в тиху погоду, якщо не підносити близько носа, то спокійно можна працювати з ними. Що я роблю обов'язково, то одягаю одноразові рукавички і ,бажано, респіратор, щоб не хапнути того зіллячка.

Стосовно води. Тут в темі, колись, ніка не пам'ятаю, персонаж трясся від злоби та бризкав слиною, коли я йому сказала, що не потрібно ще і водою плескати в той хід, куди таблетку поклав. Ой, ким я тільки не була, ну це звичне явище, коли тупоголове доказує щось на форумі.

Я до чого це? Маю надію, що водою більше ніхто не поливає кротові ходи, бо то зайве.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, allanek сказав:

Стосовно води.

Так, хто хоч раз засновував пальці 🤣 в кротову нору, знає, що там вогко. І тієї вологи достатньо. Це пояснюється відсутністю нових кротовин поруч та трупами мишей, що зараз приймають сонячні ванни в мене на ділянці.

Раніше, відрив нору, прочистив, крикнув: Крот, крот, йди в чужий город, зарив то все, а на ранок поруч ще дві кротовини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...